• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
néééééééé naštěstí vše za sto,ale co s tím mám dělat když mu to není,sem myslela ža za stovku to bude mít ven na lítačku,ale když munic krom vesty není

chystám se do neměcka tak za 14 dní,zaujal mě tenhle kalendář tak nad ním uvažuji.......kdyby jste někdo chtěl koupit http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27168690&tab=2 tak řekněte
31. říj 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj ženy :grinning: Tak nákupy s Janou super :slight_smile: myslím, že jsme se obě celkem odreagovaly :wink: vrtulník mám, i Jana teda :grinning: Já si koupila bundu (aspoň mě mohl někdo poradit :wink: ) a Káje pod stromeček mixér na baterky :grinning: a nějaký jaký blbosti domů :stuck_out_tongue_closed_eyes: znáte to :wink:

Mrkněte ke mě FB http://www.facebook.com/profile.php?id=1743688142&ref=profile#/profile.php?id=1743688142&ref=profile je tam bunda i co jsem ještě dnes tvořila :grinning:
31. říj 2009 ve 20:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj vespolek :slight_smile: a že vás tady dnes je :grinning:
My byly dopoledne s Kájou na hřbitově u taťky ... teda pekelně se ochladilo, fakt kosa :confused: dnes mě tedy ven už nikdo nedostane :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kája šla teď spát a já asi taky půjdu položit tělo na gauč, páč jsem nějak ospalá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2009 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

takjsme se včera vrátili- no teda spíš dneska jsme se vrátili z toho Meruku, přišli jsme ve 3 ráno domů.
Filípek spinkal, jen jednou s eprobidul ve 23h. ale to ho barča pohoupala a spinkal a pak už dobrý :slight_smile:
No věděl,že simamka po sto letech užívá a tak jí nechal :slight_smile:
Holky jako já tančila od 20 do 2,30 , spřestávkou možná tak celkem 30minut.
jsem se vytancovala na sto let dopředu.
Bylo tam spousta lidí, někdo to pojal opravdu jako vzpomínku a přišli s čelankama,legínama a návlekama na nohách a teniskách.
dobrý bylo,že vstup byl za 100 a u toho byly lístky v té hodnotě na nápoje.
no zhubla jsme jen jendo kilo, čekala jsme že tak dvě :grinning: :grinning:
1. lis 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, tak toje super,že jste pokoupily :slight_smile:
Jana se rozhodla taky pro stejný dárek :slight_smile: manžel bude určo překvapený :slight_smile:

bundu nevidím :frowning2:

já chci jet na hřbitov zítra z plavání, ještě chci naaranžovat misku, byla jsme oškubat stromy před barákem :slight_smile:
noo snad něco vykouzlím . koupila jsem tu hmotu na to napichování
1. lis 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - na FB je odkaz na Takko leták a je tam vudět na fotce bunda
Co to bylo za akcičku ??? Nějaký starý písničky nebo jak ???
1. lis 2009 v 19:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcel. jjo,už jsem viděla, jak jsme pročítala FB :slight_smile:
já koukala do albíčka

to byla ta akce " vzpomínka na Bílou růži"
to byla diskoška v Lípě před x lety, super, kam chodila snad celá lípa, já teda ne, já byla ještě malá :slight_smile:
noo a udělali tuhle akci, takže hráli hity z té doby,který se i dneska hrajou a bylo to super
1. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo tááák, já nevěděla totiž co je ta Bílá růže ... tak to věřím, že to mohlo být super :grinning:
1. lis 2009 ve 20:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky maminy,
tak Jiříkovi je dnes půl roku a dnes se mu proříznul první zoubek.. :grinning:
2. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
kdepak jste bylio víkendu, že tady bylo tak mrtvolno :astonished:
Mori, Jani - je super, že jste si nákupky takhle užili a dobře pořídili, taky jsem vám váš výletek záviděla. marcel koukala jsem na bundu a pěkná a máš přesně tu bílou? Té bych se docela bála, jsem takový mlaý čunčík :grinning: :grinning: Jo a musím ti poděkaovat za typ na MMA na toho houpacího koníka, už je na cestě k nám, Elí bude mít z něj určo radost, dostane ho k vánocům, i když jsem řekla, že už nic nebudu kupovat, ale neodolala jsem.

Val - je fajn, že se akce v Merkuru povedla, takmáš natrénovano, až se teda konečně domluvíme a taky někam vyrazíme. A ty Jurenkovi, tak ty ze Sosnový, jsou už asi saršý ne? A pán dělá hromosvody a je to těch našich sousedů nějaký vzdálený příbuzný, ale možná budeš znát sousedku Šárku Jurenkovou bývalou Hapiákovou. Martin Hapy bydlý v Sosně dodnes.

Moni a když teda pojedeš do toho Německa myslíš, že bych tě mohla zneužo-využít pro koupi čajíku HiPP a řezů
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17189432&tab=0
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22254485&tab=12
kupuju ho za tuhle cenu, ale myslím, že vyjde ještě o něco levněji, ale to jen kdyby se ti chtělo, jinak si s tím nelam hlavu :wink: :sunglasses:

jojinkacl -gratulujeme k polokulatému výročí a k zoubku, doufám, že to bylo bez komplikací a že o tom Jiřik ani nevěděl :wink: :sunglasses: :sweat_smile: a kdo ho našel? Kdo bude mít na šaty?
2. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík...
Tak irenko...ten čajík jsem tam taky koupila :slight_smile: kdybych to věděla,dovezu...
A kdopak dostane na šaty????????????? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé piku a za kolik tam mají ten čaj?
2. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím....už nepamatuju :frowning2: alevím,že vyšel o moc líp než u nás.........
2. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky přece JÁ.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: už včera jsem si všimla že má na dásničce škvírku, a dnes mi tak dlouho žužlal prst až se zoubek proříznul. No Jiří hrdina, ani o tom neví.. :grinning:
2. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Joji-gratuluju k zoubku,nam nic porad nevylezlo :confused:
Cajik mame od Hami medunku a jablko-ten Majdulce chutna a koupila jsem ji broskvovej a nejak nic moc, tak jsme ho dali sestrenky klucikovi :wink: Piku-jakej mate vy?A co mrkvicka?Ja dnes v DM taky dve koupila, tak nevim kdy to prubneme :slight_smile:
Za chvilku vyrazime na kycle,tak drzte palce at uz budem moct zahodit tu decku :angry:
2. lis 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andaro - děkuju, no radost ze zoubku mám, ale při kojení zoubky nic moc. Tak myslím že není kam spěchat.. :grinning: A na kyčlích držíme palečky, my jdeme ještě na další kontrolu v březnu.. :unamused:
A mrkvičku už Jiřin taky zkusil, a jak mlaskal, vysloveně mu to chutná a snědl třetinu malý skleničky jako nic. :sweat_smile: :grinning:
2. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iren - super že si koňa aspoň někdo vybral za tu cenu :slight_smile: Já měla pocit že ale aukce skončila neúspěšně ... nebo jste se pak domluvily s paní bez aukce ?
jj mám přímo tu bílou. Už mám 1 bílou zimní s růžovými pruhy a docela to jde :wink: Ale manža se divil, že zas bílou :grinning:
2. lis 2009 ve 14:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Joji, tak velká gratulka k prvnímu zoubečku, vzal to hopem coo?

Iren, tak ty Jurenkovi co pán dělá hromosvody znám, kamarádili se s našima a paní ted s mojí mamčou.

a tu Jurenkvoou bývalou Hapiákovou,tak tu jsme myslela :slight_smile: Byli dokonce v Merkuru. A Hapiáka taky znám
2. lis 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori - já té paní psala, jestli by ještě koník byl a domluvili jsme se, takže super. Až zase něco někde uvidíš, tak to sem klidně hoď, ty jsi taková naše šikulka a kulturní referent a tak. :sweat_smile: :dizzy_face: :sunglasses:
2. lis 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iren - a nechala ti to za těch 290,- ?
2. lis 2009 v 17:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo nechala, já ji psala, že kdyby byl za tyto peníze, že si ho vezmu a ona že jo. Koukala jsem na MMB na podobný a opravdu je to hezká cen, takže super dárek. Elí bude mít radost. Leze na všechno co se houpe. :grinning:
2. lis 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iren - určo bued mít radost :slight_smile: Kája dostala tu houpačku losa z Ikei k 1. narozkám a houpe se dodnes :dizzy_face:
2. lis 2009 v 17:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím, že to bude super, ale už má těch dárečků nějak moc, ostatně jako vždy :grinning: :grinning:
2. lis 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, takjá mám tyhjle balíčky u pojištovny, tak aspon něco :slight_smile:

http://www.zpmvcr.cz/cz/pojistenci-a-verejnost/produkty/rozsirena-zdravotni-pece.html
2. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val já u ministerstva vnitra byla taky, ale jak začla krachovat, tak jsem přešla k VZP, tenkrát začli proplácet cvíčo a teď VZP neproplácí už nic ani plavání, tak si říkám, že jsem se neměla ukvapovat a zůstat tam. No se někdo má.
2. lis 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Iren, to jsme tedy nevěděla,že měla krachovat? :frowning2:
noo já jsem u ní už nějak od 12let a jsme teda ráda,že má ty balíčky a něco využijem :slight_smile:
pár dokladů jsem našla, tak tomusím proštudovat, ofotit a skáknu tam s tím,ale asi až najednou i s tou autosedajdou
3. lis 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iren - já taky říkala že už nic, ale v sobotu jsem koupila ještě ten mixer :wink:
3. lis 2009 v 10:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky :slight_smile: Nakukuju, ale nějak s nedostává času psát....

Teda to je hnus to počasí venku co?? :rolling_eyes: Hlavně včera...ke všemu jsem musela do města vyzvednou vstupenky na koncert, kde jsem zjistila, že mají zrovna z technických důvodů zavřeno, takže musím dneska znova :angry: :angry: , pak koupit Péťovi zimní boty...a taky jsem nepochodila! Všue mají jen Essi, ty zrovna moc nechci....jedine z nouze, takže dneska prubnu ještě nemocniční lékárnu, Slovankiu a pak případně zavítám do Bačkůrky... :rolling_eyes: Koupit po netu se furt nějak bojím....
Pak jsem udělala menší nákup, začalo slušně lejt, Peťulín mii střihnul venku mírnou scénu a domů jsem došla teda pěkně nasraná :sweat_smile:

Musím vymyslet co dělat nového doma, v tomhle počasí, jak nemá činnost, je to hrůza.... dneska dopoledne jsme zadělali těsto na perníčky, a zítra se na ně vrhnem. :slight_smile:

Dárky vybírám po netu, případně zkouknu v obchodě...koupit je maličkost, ale vymyslet to! Kór manžel chce vždy něco, co si stejně musí vybrat sám..páč tomu vůbec nerozumím. :confounded:

Mori, bunda moc pěkná. :slight_smile:

ad pojišťovny, jsem u VZP, manžel u MVČR. Chtěla jsem k ní taky přejít, ale pak jsem zaslechla, že gynekoložka s ní nemá smlouvu a nemohla bych tam chodit...tak u VZP smrdím dál a pěkně mě štve.... výhody žádný.....

Iren, snad koník bude slavit úspěch! :dizzy_face: Cena to byla fakt perfektní!
3. lis 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joji, gratuluju k prvnímu zoubku! :dizzy_face:

Fotky ze srazíku parádní! :wink: Iren mi o něm ve městě říkala, ale pro nás to byl blbý čas a hlavně druhý den jsem měli velkou oslavu, takže jsem se bála mu rozhodit spaní... snad příště dorazíme. :slight_smile:
3. lis 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
perada - úplně s tebou souhlasím, nejhorší je ty dárky vymyslet ... jako když se zeptám Martina, co chce od Ježíška, tak že prej mu stačí vánoční sladkosti, pohádky a gauč :grinning:

holky že já vám ani ten vrtulník neukázala ... tak jsme vzaly s Janou tento http://www.raraskov.cz/detail.php?zbozi=1112294 ten červený :dizzy_face:
3. lis 2009 ve 12:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek