• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
autor
perada - a pro malýho už máš, nebo aspoň vymyšleno ?
3. lis 2009 ve 12:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťulín dostane nejspíše knížky, taky jednu magnetickou mám vybranou, vybereme nějaké auto Bruder, něco k modelíně, kterou furt zbožňuje, zvítězí asi zmrzlinovač, puzzle, lego Duplo, a asi i Aqua doodle
3. lis 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jsem si vzpomněla, že jste tu probíraly autosedačky...
adnar, koupili jste jí? :slight_smile: Mě se moc líbí! Pultík je polohovatelný a dítě má přeci volné ručičky na hraní né? My máme Chicco Key, chtěla jsem taky polohovací, teď mám vybranou taky Cybex ale už bez pultíku a nebo zase CHicco...ještě uvidíme.
U Cybex mě hodně překvapila ta cena! Nejdříve jsem hledala testy autosedaček a pak ceny a nechápala jsem :slight_smile:
3. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
My se vrátili z plavča a Elí mi usnula v autě, tak jsem jí jen přenesla.

perad - taky mně teď docela štve, že jsem odešla z pojišťovny ministerstva, ale právě jednu dobu s ní dr. rozvazovali smlouvy a můj gynekolog o tom taky přemýšlel, tak jsem raděj zvolila VZP, ale ty najednou nepřidávaj vůbec na nic. No smůla no, to člověk prostě do předu neví.

mori - vrtulník vypadá luxusně, no jestli o něm manža neví, tak bude těžce překvapen :sunglasses: :sunglasses:

Máte pravdu nejhorší je ty dárky vymyslet, pak ta realizace už jde. Nejhorší jsou u nás moje mamka a tchýně, to je pěkný lámání hlavičky. :grinning: :astonished:
3. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iren - neví :sunglasses:
3. lis 2009 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrtulník parádní :slight_smile: cena myslím taky :wink:

Včera jsme otestovali chránič matrace :grinning: jsem zapomněla dát na noc Peťulínovi plínu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Vydržel
3. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš, rádi by jsme tě viděli, vzpomínali jsme na tebe :slight_smile:

no povídej mi o dárcích, bych kupovala, peníze jsou,ale nevím co :frowning2:(( a ot je nejhorší

no marcel neukázala . tak konečně jsi se pochlubila :slight_smile:
noo tak ten je moooc pěkný, bude se stopro líbit :slight_smile:
3. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
iren, tak zase přejdi k MV, můžeš jednou za rok měnit pojištovnu
3. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jé Peradko vítej po dlouhé době,zaskoč častěji aby jsme věděli co je nového :slight_smile:
Tak já už mám dárky pokoupené ještě manželovi k narozeninám které má pár dnu před vánocemi a je to vše z krku,hurá :slight_smile: :slight_smile:
Jinak dneska jsem na sebe byla naštvaná nebot jsem si byla vyzvednout pas a chtěla jsem nechat udělat pas Honzíkovi a když jsem paní dala potřebné doklady tak mi oznámila,že mi to bohužel neudělá,že k pasu potřebuje Honzíkuv rodný list a ne muj,to byl šok a zárověn naštvání,jak jsem blbá :frowning2: no tak příště ale musím si to zkontrolovat ještě doma aby jsem nebyla zase za blbku :frowning2:
Dneska venku počásko zase nic moc takže jsem zvědavá co budeme dělat do večera nebot ven pujdme ale na dlouho to není,hlavně my nesmíme nastydnout a být nemocní nebot chci cca za 14 dní nechat Honzíka očkovat na tu klíštovou encefalitidu,tak snad v tomhle počásku vydržíme :wink:
Holky co dát zase nějaké kafíčko??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Co tomu říkáte,děti by se alespon vyblbli a byli by v teple a suchu :wink:
3. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky by jsme mohli vyzkoušet to centrum Libetin,tam je také herna :wink:
3. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, týý voe, ty už máš dárky, noo tak to máš ode mě pochvalu :slight_smile:

já nemám ani jeden dárek :frowning2: a jako fakt inspirace žádná.

mamče dám peníze na tu záclonu a ještě jí chci něco dát, přemýšelal jsem o tom polštářku s fotkou,že bych jí tam nechala udělat filípka a může s ním i spát, když jí je po něm pořád smutno :slight_smile:
a pak nějakou fotku do rámečku nebo albumek.

fotoknihu zatím dělat nechci, bo bych jí chtěla udělat kompletně Filípkův první rok a to by se do vánoc stejnak nestihlo .

Neteř si něco koupí na sebe a se ségrou se musím domluvit.
3. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš neboj ono tě bud něco napadne a nebo ti něco bouchne do očí :slight_smile: a najednou budeš vědět že je to to pravé ořechové :slight_smile: a já zase nekupuji těch dárku tolik,jen Honzíkovi a manželovi a našim většinou kupujeme něco s bráchou co bydlí s našima takže je to vymyšlené a mezi sourozencema jsme to taky zrušili,takže asi tak :slight_smile: :slight_smile:
3. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zrovna jsem Jani, na ten Libertin myslela.
je to tam od 9 do 11, no sna dyb mi tam Filípka vzali, když je to až do 1 roku.
ale vypadá to tam moc dobře a pak by jsme mohli zajít na kafíčko do unionky

dala jsem vařit fazole,že udělám polívku a najendou taková rána a sykot jak blázen.
jsem se do tý kuchyně úplně bála jít, se to tam v papiňáku nějak ucpalo nebo co, jéé a tý páry z toho, tak jsem to tam ted všechno otřela.
to se mi stalo teda poprvé a to v něm vařím dost často
3. lis 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak na papinák pozor,znám holčinu kterou papinák opařil celý obličej a musela na kolik plastik takže já ho doma nemám,už jen kvuli této katastrofě :wink: vím že se to muže a nemusí stát ale prostě mám jak se říká před papinákem respekt z jeho páry :wink: :frowning2:
Já jsem pro zkusit zase něco nového,jiného jaké by to tam bylo a jak by se tam hlavně líbilo dětem a myslím si,že by tam Filípka mohli pustit vždyt už mu za pár :slight_smile: bude rok
3. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náhodou jsem narazila na tohle, už nevím jak se ta holčina jmenovala, ale taky chvilku chodila mezi nás, co jí dát svůj hlas, myslím, že by jí to pomohlo a vy byste udělali dobrý skutek, já už jí hlas dala :wink: :slight_smile:

http://zena.centrum.cz/moda-a-krasa/promeny/2009/11/3/clanky/promena-koho-ceka-v-listopadu/
3. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren, jojo chodila.
chvilku dělala v Prioru ,tam jsme se s ní občas potkala a pak jednou na námku, to říkala,že je pooperaci něco se žaludkem nebo tak a pak jsme jí zahlédla ve hypošce
3. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
takj sme zahlasovala a podle stavu to má stoprocentně vyhráno, :wink:
3. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
iren jmenovala se Lenahana..........já s ním sem furt v kontaktu..........tak jí hned napíšu,že jí pošlem hlasy.........nějak nestíhám,musím si koupit takových věcí do práce...........sem myslela,že se tam už nevrátím a všechno černý oblečení sem vyhodila...........no pako co............dárky už jsou vymyšlený te%d je jen koupit :grinning:
3. lis 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni, jojo lenahana měla nick :slight_smile:
tak jí pozdravuj a at se příjde mrknout a taky po té proměně :slight_smile:

noo Moni, to byla teda blbost to vyhazovat :frowning2: no co se dá dělat
3. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo Lenahana už si vzpomínám, taky jsem jí potkávala v Prioru a vždycky pokecala. No já ten odkaz dostala od kámošky, abych jí dala hlas, to je ta Irena Jirásková, ale když sem tu viděla tu Lenuhanu, tak jsem musela dát hlas jí, myslím, že to potřebuje nejvíc.
Moni - taky že pozdravujeme a držíme palce ať ji vyberou. Moni, tychodíš v práci v černý? To máte jako předepsaný, nebo proč?
3. lis 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
lenahanu neznam, ale hlas ode mne už má. :grinning: jsem zvědavá na proměnu.
3. lis 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu vám po hooooodně dlouhé době pozdravit. občas si vás přečtu,ale nějak nění čas...pořád někde trajdámě,ale teď se to na nás sype, dneska jsem byla s Lukáškem u doktorky máme laringitidu a k tomu ještě chycený průdušky, Luky má šílenej kašel, normálně štěká nebo k čemu bych to přirovnala, je takový bledý, smutný no hrozný, před měsícem měl zánět průdušek takže si báječně užíváme a to ho chci zkusit od ledna dávat do školky to teda myslím nebude dobrý...

Jinak Mori-ten vrtulník dostal můj přítel minulý rok k vánocům,a nějak jsme na něj zapomněli, až před týdnem jsem ho našla tak jsem ho dala Lukymu aby si s ním pohrál, ale náš kocour žákeřňák :slight_smile: po něm skočil myslel si, že je to pták nebo co, takže máme po vrtulníku.

Dárky už pro Lukyho jakš takš máme, ještě nějaké drobnosti, koupil jsme mu, auto na dálkové ovládání, traktor, bagr a požární stanici...ještě chci knížky kostičky a kreativní sadu s modelínou....
Dárky vymýšlet to je něco, ale už jakž takš mám předtavu.

Tak se tu mějte já snad nahlédnu taky častěji...když teď musíme být doma.
3. lis 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.bak.estranky.cz/

mrlkněte, asi tam zajedeme :slight_smile:
3. lis 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
SUper, jen zajeďte, fotky stojí za to. Koukla jsem na fotky a jsou nádherný.

Sem taky musím dát ty fotky od fotografa, ale jen pár, zbytek je na facebooku. :wink:
3. lis 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotky jsou již v albíčku :grinning:
3. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
joji, super fotečky.
prosím tě,kde jste byli na focení ?
3. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val - byli jsme v Dc. Zkusila bych sehnat kontakt, kdyby si chtěla, fotila nás učitelka fotografování, z jedný střední školy. Zařizovala nám to mamka. :slight_smile:
3. lis 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem taky poslala hlas Leněhaně :wink:

Já bych byla pro nějaký den příští týden do toho Libertinu ... tak si napište který den, páč mě to je jedno, nic příští týden nemám. Tak šup šup s návrhy dne :slight_smile:
3. lis 2009 ve 21:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky, že jsem neupadla v zapomnění :slight_smile:

Iren, samozřejmě jsem lenahanaě dala hlas, snad to má už v kapse....jít na proměnu je můj sen :sweat_smile: :sweat_smile:

heave, ahojky, teda..jedna nemoc střídá druhou :frowning2:, tak ať je Luky brzo fit!

Joji pěkný fotky!!!!!! Tady bohuže nikdo nic tak pěkně nevyfotí... :frowning2:

Holky já dneska lítala a sháněla ty boty...nikde nemají naše číslo a prý jen tak nebudou..v lékárnách vůbec :confounded: Kamarádka mi to říkala před měsícem a půl a já jí nevěřila, proč by nebyly boty...a už je to tady. Paní v lékárně říkala, že letos jim dorazily jedny a to holčičí a že sama shání pro děti botičky a prostě nejsou.
Příští týden dorazí do obchodu Superfity, boty jsou to teda senzační a tak lehký (fakt jak dva papíry) ale 1300 Kč se mi dávat nechce... :frowning2: bože...případně vyrazíme do Libe :unamused: nebo to risknu přes net... naštěstí mívají výměny zdarma, takže se to neprodraží.
3. lis 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Srazík by byl fakt a kór v Libertinu, já nemůžu ve čtvrtek - jdu k dr. a odpoledne máme Yamahu,

Val. paráda! Snad budete spokojený :wink:
3. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek