• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Čauky

jo Iren musíme chodit v černý.............tak zítra musím nakoupit,ale nechala jsem si udělat novou hlavičku...........zítra se pokusím nějak vyfotit a hodím to sem

Radko já koupila botky na MMB jestli chceš hodím ti odkaz
3. lis 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
monisko na hlavu jsem zvědavá :slight_smile: vyfoť se ale s Tádou na klíně, ať ti fotku hned nesmáznou :wink:
Brala bych taky změnu na hlavě...ale nějak nemám odvahu :sunglasses:
Monis, hoď, kouknu se...jinak já boty na netu vybrané mám, měli by je mít...ovšem nejlepší je je vyzkoušet... :unamused:
3. lis 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. lis 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Radko byla jsi se mrknout v CCC ? Já tam koupila moc pěkný zimní boty Káje a v sobotu jsme s Janou koupkali taky a měly tam i pěkný na kluky
4. lis 2009 v 08:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ale já kupuju zdravotní boty....jiné P nekoupím. Sice by byla sympatická cena 350 Kč ale ... CCC boty vůbec neznám. :unamused:
4. lis 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Srazík by byl super, my nemůžeme v úterý a čtvrtek a ještě by teda měl někdo zjistit, zda pustí do Libertinu Val s Filípkem a Péťu s Matýskem.
Radko já taky scháněla zimní boty na ELí, jelikož chci taky zdravotní a touž jsem je kupovala koncem září. No skončila jsem v bačkůrce a botky teda stáli hodně, ale babička nám na ně přidala a má je Elí jako částěčně k vánocům, i když ono se to pak stejně tak nebere. :sweat_smile: :wink: CCC je obuv na Děčínský v tom nákupním areálu, mají tam taky zdravotní botičky, ale tady s certifikací slona.

Heave - to je dobře, že se ukážeš, chuděrka Luky, to si pěkně užijete co? Vyspíte se v noci alespoň trošku, nebo hodně kašle. Ať vás to rychle přejde a jste zdraví jako rybyčky :dizzy_face: :dizzy_face:
4. lis 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

jsme zpět z plavání a dnes s námi byl i tatínek :slight_smile: a natáčel to na video, tak se pak musím mrknout, jsem zvědavá a taky dnes budem mít fotečky z potápění na to jsem ještě víc zvědavá :slight_smile:

venku leje a leje, no hnus :frowning2:

Joji,promyslím a kdyžtak se ozvu s tím focením ju ? díky :slight_smile:
4. lis 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem hotová z toho počasí ... nevim na co jsem simyla a foukala vlasy :rolling_eyes: přestože jsme měla kapuci, tak jak fouká vítr, tak jsem stejně jak zmoklá slepice :angry: je tam fakt děsně

Kájuš mi spí, já jdu vařit a odpo k nám přijede Jana s Hozíkem :slight_smile:
4. lis 2009 v 11:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já nemůžu ve středu, máme plavání.

asi nejlepší je pondělí,úterý a pátek.

ale nějaký tenhle den má Pikuska plaváníčko

no já si teda myslím,že už by mi tam Filípka pustili,když už mu bude skoro za měsíc rok ,ale u pikusky to asi bude horší, i když Matásek je zlatíčko hodný :slight_smile:
4. lis 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé Marcel, budete mít návštěvu joo?

holky a co teda třeba v ten pátek ?? jak to vidíte ?
4. lis 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky...
počasí na prd....fůůůjjjjjjj
Val,já našla i jeden ateliér v Liberci,jen musím pohledat kde...i jsme s nima s kamarádkou vedli psací dikusi :grinning: a vypadalo to moc dobře.....
Srazík????domluvte se vy holky a já uvidím......už jsem psalal marcelce,zlobí mě autí,tak snad bude pojízdné....
4. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val, to bude pěkná památka..video a podvodní fotky :dizzy_face:
Mori, užijte si návštěvu :wink:, my se odpoledne vrhneme na ty perníčky, snad se povedou...když jo přijďte ochutnat :slight_smile:

ad Libertin, myslím že ve věku problém nebude...že by vás tam holky nepustili. Dle mě ty aktivity tam jsou pro větší děti, proto to píšou. Co by dělali maminky s mimčem a větším dítětem... :slight_smile: Kamarádka takhle MC v pohodě navštěvuje. Dvouletá holčička si hraje v herně a máma s mimi jí hlídá :slight_smile: Pro klid duše si tam holky písněte, ale byla bych hodně překvapená, kdyby vám řekli že ne...

Koukala jsem, že tam mají otevřeno od 9.. do 11 hodin
4. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to malej stejně chodí spát,v 9 ráno.....
4. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tu na špičáku případně ještě MC pumpkin
Pondělí 9 - 12 ---
Úterý 9 - 12 14 - 17
Středa 9 - 12 14 - 17
Čtvrtek 9 - 12 14 - 17
Pátek 9 - 12 ---
4. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš, chodíš do Pumpkinu ??

můžem taky někdy zajít holky kdo by chtěl, ted přes zimu ty aktivity nebudou venku žádný :frowning2:
se těším už na jaro,že člověk může ven.
4. lis 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caues holky, tak mi uz vcera zkusili prvni mrkvicku - moc ji chutnala a lzickou jedla jako by to delala denne, sikulka moje :grinning:
Holky se mate,ze muzete vyrazit nekam spolu - ja tu nikoho nemam no,akorat obcas prijede Heave s Lukaskem a Gingerlady s Dominikem. :slight_smile:
4. lis 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
andar, já jsme teda ještě s holkama nevyrazila, jen do unči

holky co to kafe v pátek, půjdem teda ??
4. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4251581

pro filípka za babičku :slight_smile:
snad se mu bude líbit a nebude se ho bát :slight_smile:
4. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - v pondělí by to nešlo ? Jak je hnusný počasí, tak fakt s Kájuš nemáme co dělat, tak bysme rády dřív .. Pokud už něco máš, tak chápu :wink:
5. lis 2009 v 07:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Marcel, já myslela už tento pátek :slight_smile:

jiank já mám akorát ve středu to plavčo jinak nic.

a jsem se zase tak nasrala po ránu,ach joo, autoškola zasraná.
jezdí od 8-14 a pak od 16-17,45, takže celý den v prdeli a já už toho mám jako fakt dost, pořád si jede ve svý lajně,furt jsme tu samy, se odstěhuju a bude to, jako fakt mi už dochází trpělivost :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
5. lis 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo ahááááá :grinning: já zítra nemůžu, my jdem všichni k zubaři

tak já bych byla pro to pondělí tedy :wink:
5. lis 2009 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak joo :slight_smile:
5. lis 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fajn, tak to už jsme 2 :slight_smile: kdo další se přidá ??? už za 4 dny :wink:
5. lis 2009 v 09:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak jestli,tak my by jsme šli taky s vámi :wink:
5. lis 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
paráda, tak už 3 ... kdo další ???
5. lis 2009 v 10:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel už jsem to říkala včera že pujdu,tak to stále trvá :wink:
5. lis 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani - hele prezentačka musí být :wink: :grinning:
5. lis 2009 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jdeme taky!!! V pondělí můžeme, plavčo máme v úterý, takže v poho.

Val - nerozčiluj se, my máme taťku taky pořád v čudu. Z práce přijíždí až kolem 19.00, takže se v týdnu vidí s Elí stršně málo a pak se diví, že jsem naštvaná, když jde pomoct sousedovi skládat písek, řekne, že hnedky je doma a přijde až za dvě hoďky, že si dali ještě šáňo a pokecali. Všude je něco :confounded: :wink: :sweat_smile:
5. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren, já vím,že všude je něco,ale mě tohle prostě sejří a nechci aby to tak bylo :frowning2:

dneska hiolky dělám masový koule v rajč,omáčce s těstovinama, jsem to dělala naposledy loni :slight_smile:
5. lis 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky...
Andarko,tak papáte???my taky a taky dlabe krásně :slight_smile:
Val...tak ten můj dělá týden od 8-18 v Lípě....doma je v půl 7,malej se vkoupe a jde spát.Pak má týden volno a to tady 5 dní ze 7mi máme holky...do toho starosti kolem hospody,jeho další kšefty---tak nebreč jo??? :grinning: :grinning: :grinning:
V pondělí nevím,dám vědět asi na poslední chvílijestli se přidáme...
A dnešní míry obříka...9.97 a 71 cm :grinning: :grinning:
5. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek