• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Pikus nechci nic říkat, ale ještě pár deka a Matýsek je jak Elenka :grinning: :sunglasses:
5. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku, už mlčím :grinning: :grinning: :grinning:

tý voe, jako dobrý míry máte teda :slight_smile:
ty fakt máš místo mlíka smetanu :slight_smile:

holyk a to chcete jít do toho Libertinu teda ??
5. lis 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si taky prihodim Val: ten muj dela 12ctky,takze prijizdi domu v pul devaty vecer a rano zase v pul osmy odjizdi, obcas ma teda mezi tim treba den volno, ale treba kazdej ctvrtek jezdi do Senova hrat volejbal a spi u rodicu (jako dneska zase),takze proste ctvrtky neni nikdy doma :slight_smile: taky miva nocni a vikendy,to sice je jen na telefonu,ale porad neco vyrizuje,pac votravujou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No a po svatbe zase makal v hospode v Senove, takze tu tejden nebyl vubec, pak dalsi jo,ale ja zas mela v praci odpolku od 13-21h a to jsem prisla,vykoupala se a sla spat,takze jsme se fakt uzili a ja proc nam Madlenka trvala 14mesicu nez se povedla,ze :grinning: :grinning: a jeste uplne predtim jsme se videli jen o vikendu,pac jsme oba jezdili do skoly -ja do Jablonce,on do Brna.Takze asi taaak :sunglasses: :sunglasses:
5. lis 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andar - tak čtvrtky máme stejný, manža má dnes a každý Čt samo floorbal v Lípě, tak přijíždí až po 22 h.¨
Jinak koukám všude stejný - manža ráno odjede a přijede večer. Ráno se teda většinou s Kájou nasnídaj spolu :slight_smile: a přeci jen už je Kájuš větší a chodí spát později, tak se trošičku viděj večer. A víkendy už celkem zkorigoval na volno, to prostě nešlo jak dělat furt i víkendy ... jako když to je jen občas, tak mi to neva.

Odpo tu byla mamka, barvila mi vlasy - jako už to bylo 2 měsíce od posledního barvení (před Peklem), tak jsem měla odrosty jako kráva :grinning: :grinning: Pak jsme společně skákly do Penny a teď kuchtím hovězí guláš na zítra.
No a ráno na 9 h valíme všichni k zubaři ... tak jsem na to zvědavá co Kája. Jako máme natrénováno, že hezky otevře pusinku a když otevře hezky, tak určo zase dostane od paní dr. zvířátko (dává dětem :slight_smile: )
5. lis 2009 v 18:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ááá Elenka a Honzík už spí, páč koukám, že mamky se připojily na ICQ :grinning:
5. lis 2009 ve 20:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, ty jsi agentka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo holky,máme doma chlapáka :grinning:
A já pondělí nemůžu,mám gyndu,dnes jsem se konečně objednala
5. lis 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku-proc jdes na gyndu?Ja teda az za rok na stery,ale stejne musim po novem roce kuli ty cyste a polypu,jestli mne dr posle pod kudlu :unamused:
5. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo Mori to má pod kontrolou :grinning: :sunglasses:
Tak zítra toho zubáka zvládněte v poho, no jo Kájuš už je veliká, už si dá říct, to naše ELí ječí jak zjednaná, ale alespoň má u toho otevřenou pusu, což ale zrovna dr. potřebuje :grinning:

andar - koukám taky to máte doma rozlítaný co?

Stejně jsme tým co? Jedna si zanadává a dlaší se přidaj, že v tom vlastně není sama, no jo, my jsme se hledali až jsme se našli :grinning: :grinning: :wink: :wink:
5. lis 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko,měla jsem tam být už v září na cytologii....a tak jsem se konečně dokopala....
A vypadla mi plomba,tak se musím objednat ještě k zubaři...
6. lis 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

no koukám,že teda v otm nejsem sama,tak ěm to trošku uklidnilo,ale naštvaná jsme furt.
manža si šel už v 9 hodin lehnout, jsem byla zavřená v pokoji a dělala jsem tichou domácnost.
ve finále mi řekl,že se mi ta samota líbí na počítači.
to už se mu moc nelíbilo,že je tam sám :sweat_smile:
6. lis 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku, no já měla taky už být na cytologii,ale nejsem schopná se objednat :frowning2:
tak že bych tam ted rovnou zavolala ??
jdu na to tedy :slight_smile:
6. lis 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ááá kurnik , tak jsme se objednala a ted jsme si uvědomila,že je to v pondělí , auaauauau

9.11. v 9,30, tak to já s vámi asi do toho libertinu nepůjdu :frowning2:
ale pak byhc přišla do Unči,pokud by jste tam ještě šli nebo jak to plánujete ?
6. lis 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak Val...aspoň ses dokopala na gyndu vid...já jdu v 11.30.....
6. lis 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku, to zase jooo :slight_smile:
jsme ráda, snad bude hlídání.
přinejhorším bude mít Fildu mamča v práci, ono se mu stejnak líbí když fouká fén,tak bude v klidu :slight_smile:
6. lis 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyy,tak na gynde pozdravujte :grinning: :grinning:
Piku-ja byla u zubrare ve stredu,spravoval mi zub a vcera jsem si vsimla,ze bych potrebovala jeste jeden,ze mam asi taky vypadlou plombu :unamused: no ale ted se mi tam nechce, tak to necham asi chvilku.
Jo a koukala jsem jak uz ma Matysek pekne dorostle vlasky, vid? :slight_smile: My mame porad pankace :grinning:
6. lis 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Andarko,jojo už mu rostou...už jich má víc,než tatínek :slight_smile:
K zubaři se ted neobjednám,začalo mě dnes bolet v krku,tak uvidím,co z toho bude....
Val....hlavně at je podvozek v pořádku :wink:
6. lis 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no Jituuuu, koukej se přeobjednat :frowning2:

Tak my zubaře zvládli na jedničku :sunglasses: Kájuška byla naprosto statečná, krásně otevřela pusinu a držela :slight_smile: a že je už velká, tak si mohla místo zvířátka vybrat prstýnek :grinning: tak má svůj první s růžovým srdíčkem, moc jí sluší prdelce :dizzy_face: My s manžou taky v poho, oba jen trochu zubní kámen :wink: tož asi koupím Calgon a budem chroupat, páč zubní kámen to je prevít :grinning: :grinning:

Pak jsme se stavili všichni u mamky na kávě a teď už je manža zas v práci
6. lis 2009 v 11:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee to je pekny Mori,ze dostala prstynek-pridej fotku :wink:
6. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásí se čtvrtá do party! :dizzy_face: Sice budu zase většinu v času v kotku, ale snad i pokecáme. :grinning:

Iren, s botama fakt hrůza...už na to prdím a koupím taky ty dražší. Po neděli jim příjdou. Stejně by to asi vyšlo na stejno kupovat kotníčkový a sněhule..takhle to bude mít najednou. Gore-tex je fakt kvalitní.

Kája je teda šikula, peťulín ani neotevře pusu :slight_smile: Max začne ječet a tak to dentistka projede očima. Snad to příště bude lepší. Obrázek co dostává ho nezajímá, spíše se zajímá o nástroje a kartotéku :sweat_smile: :sweat_smile:

ad chlapi...tátu taky moc nemáme doma poslední dobou, víkendy má zase fotbal....ale za dvě hodiny denně stihnou blbin dost :slight_smile:

na gyne musím začátkem roku...jsem zvědavá jak to vypadá v nové ordinaci :wink:
6. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
perníčky se povedly, Péťu to bavilo i zdobit, takže jsme upršený den doma zvládly pěkně :slight_smile: jdu dát fotky do alba :wink:
6. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peradko.....sestřička to tam má pěkný a velký....
ale zase jsi jen za závěsem a když něco řeší s někým,všechno slyšíš :unamused:
6. lis 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, no to je blbý :frowning2:

val, do Pumpkinu chodíme na Yamahu a dvakrát jsem byla v herně...teď už dlouho ne, jak bylo pěkně, byli jsme hodně venku, plánuju tam teď víc chodit...
6. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, koukam ze jste řešili boty.. my koupili Yvce od adidasu pohorky zimní... Jinak za 20 dní jdem na svtabu tak jsem schanela saty a boty pro yvcu vlezla jsem na aukro a vydrazila jsem boty za 1kč a šaty taky za 1kč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Včera jsem pekla marokánky a měli úspěch tak si je zas někdy zopaknu...

Co u vas noveho?
6. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Heresto, mňam marokánky, ty jsem neměla...už spoustu let :slight_smile: Nákup teda za všechny prachy!!! :grinning: Paráda!
6. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
heresta - to to jsi měla štígro :grinning: to by se takhle nakupovalo jedna báseň :sunglasses: :wink:

No já musím taky nějaký den sjet na gyndu do Jablonného, naposledy jsem byla v květnu
6. lis 2009 v 15:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky
jen jsem rychle nakoukla,od včerejška jsem na antibiotikách................je mi už o 50% líp,ale jediný co mě štve,že dneska jsem měla nastoupit do práce..........lepší návrat jsem připravit nemohla

Jdu pod peřinu PÁ
6. lis 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj baby :slight_smile:

Marcel, už to nechám, jinak se tam nedokopu nikdy.
původně chtěla v pátek,ale musí to být nějak uprostřed cyklu.
tož tad ymám nějaký vitagyn C odminula, tak si ho preventivně dám.
Bo minule mi chtěla dělat cytologii,ale nezdálo se jí to, tak nějakým testem mi udělala stěr a prý at si koupím tohle, jsme vyplázla 300 v lékárně a šla jsem, no samo,že jsme to nebrala. Jenže ona mi kvůli tomu neudělala cytologii :frowning2: tak proto jsme se tam pak už nedokopala

Marcel, tak to musí být Kája z prstýnku unešená :slight_smile:

jéé když jsme si jako děti dělali s kytiček a nebo já si pak holky lepila nehty z okvětních lístků růže :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

holky já taky nebyla ještě v nové ordinaci a říkáš Piku,že tentokrát závěs joo? :angry: :angry: předtím byly aspon dveře, no i když se to všechno opravdu slyšelo.
Ale když mi minule jak jsme byla po šestinedělí doporučovala ten Gyn C, tak šeptala :sweat_smile:

Heresto, super kauf :slight_smile:
se divím,že to tam někdo dá za 1,- :slight_smile: ale aspon jsi za levno pořídila :slight_smile:

jéé marokánky, ty já miluju,ale nepečeu.
Holky kupte si je ve sparu,ale normálka u dortů , nebalené a jsou mňamozní, čerstvé.
manža mi jich ted koupil 5 kousků :slight_smile: noo a pak nemám vypadat jak vypadám :frowning2:

Raduš, tak já bych někdy zašla s vámi to tam omrknout ju? :slight_smile:

tý voe Moniiiii :frowning2: tak to jsi si připoravila hezký návrat.
Tak at se rychle vykurýruješ !!! a můžeš jít vydělávat miliony :grinning:
6. lis 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak včera muž nestihl ani floorbal, domů drazil po 20h, páč do té doby makaly. Dnes taky ještě není doma ... jak vidíte, fakt všude stejné :unamused:

val - jj prstýnek furt ukazovala :slight_smile:
6. lis 2009 ve 20:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val...od sestřičky závěs,k dr.dveře..zase takové průchozí kabinky...
A vitagyn C jsem myslím taky měla...
A teda fest mě začalo bolet v krku.....nechcíííííííííííí
Moni,at jsi brzy fit :wink:
6. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek