Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

Najde se tady nějaká těhulka nebo maminka z Českolipska?
andilekir
5. lis 2009
Pikus nechci nic říkat, ale ještě pár deka a Matýsek je jak Elenka 😃 😎
valentynka
5. lis 2009
Piku, už mlčím 😃 😃 😃

tý voe, jako dobrý míry máte teda 🙂
ty fakt máš místo mlíka smetanu 🙂

holyk a to chcete jít do toho Libertinu teda ??
andara
5. lis 2009
Tak si taky prihodim Val: ten muj dela 12ctky,takze prijizdi domu v pul devaty vecer a rano zase v pul osmy odjizdi, obcas ma teda mezi tim treba den volno, ale treba kazdej ctvrtek jezdi do Senova hrat volejbal a spi u rodicu (jako dneska zase),takze proste ctvrtky neni nikdy doma 🙂 taky miva nocni a vikendy,to sice je jen na telefonu,ale porad neco vyrizuje,pac votravujou :-p :-p
No a po svatbe zase makal v hospode v Senove, takze tu tejden nebyl vubec, pak dalsi jo,ale ja zas mela v praci odpolku od 13-21h a to jsem prisla,vykoupala se a sla spat,takze jsme se fakt uzili a ja proc nam Madlenka trvala 14mesicu nez se povedla,ze 😃 😃 a jeste uplne predtim jsme se videli jen o vikendu,pac jsme oba jezdili do skoly -ja do Jablonce,on do Brna.Takze asi taaak 😎 😎
moriautor
5. lis 2009
andar - tak čtvrtky máme stejný, manža má dnes a každý Čt samo floorbal v Lípě, tak přijíždí až po 22 h.¨
Jinak koukám všude stejný - manža ráno odjede a přijede večer. Ráno se teda většinou s Kájou nasnídaj spolu 🙂 a přeci jen už je Kájuš větší a chodí spát později, tak se trošičku viděj večer. A víkendy už celkem zkorigoval na volno, to prostě nešlo jak dělat furt i víkendy ... jako když to je jen občas, tak mi to neva.

Odpo tu byla mamka, barvila mi vlasy - jako už to bylo 2 měsíce od posledního barvení (před Peklem), tak jsem měla odrosty jako kráva 😃 😃 Pak jsme společně skákly do Penny a teď kuchtím hovězí guláš na zítra.
No a ráno na 9 h valíme všichni k zubaři ... tak jsem na to zvědavá co Kája. Jako máme natrénováno, že hezky otevře pusinku a když otevře hezky, tak určo zase dostane od paní dr. zvířátko (dává dětem 🙂 )
moriautor
5. lis 2009
ááá Elenka a Honzík už spí, páč koukám, že mamky se připojily na ICQ 😃
valentynka
5. lis 2009
Marcel, ty jsi agentka 😃 😃 😃 😃
pikusa
5. lis 2009
Jooo holky,máme doma chlapáka 😃
A já pondělí nemůžu,mám gyndu,dnes jsem se konečně objednala
andara
5. lis 2009
Piku-proc jdes na gyndu?Ja teda az za rok na stery,ale stejne musim po novem roce kuli ty cyste a polypu,jestli mne dr posle pod kudlu :-|
andilekir
5. lis 2009
No jo Mori to má pod kontrolou 😃 😎
Tak zítra toho zubáka zvládněte v poho, no jo Kájuš už je veliká, už si dá říct, to naše ELí ječí jak zjednaná, ale alespoň má u toho otevřenou pusu, což ale zrovna dr. potřebuje 😃

andar - koukám taky to máte doma rozlítaný co?

Stejně jsme tým co? Jedna si zanadává a dlaší se přidaj, že v tom vlastně není sama, no jo, my jsme se hledali až jsme se našli 😃 😃 😉 😉
pikusa
6. lis 2009
Andarko,měla jsem tam být už v září na cytologii....a tak jsem se konečně dokopala....
A vypadla mi plomba,tak se musím objednat ještě k zubaři...
valentynka
6. lis 2009
ahoj holky,

no koukám,že teda v otm nejsem sama,tak ěm to trošku uklidnilo,ale naštvaná jsme furt.
manža si šel už v 9 hodin lehnout, jsem byla zavřená v pokoji a dělala jsem tichou domácnost.
ve finále mi řekl,že se mi ta samota líbí na počítači.
to už se mu moc nelíbilo,že je tam sám :-N
valentynka
6. lis 2009
Piku, no já měla taky už být na cytologii,ale nejsem schopná se objednat 😞
tak že bych tam ted rovnou zavolala ??
jdu na to tedy 🙂
valentynka
6. lis 2009
ááá kurnik , tak jsme se objednala a ted jsme si uvědomila,že je to v pondělí , auaauauau

9.11. v 9,30, tak to já s vámi asi do toho libertinu nepůjdu 😞
ale pak byhc přišla do Unči,pokud by jste tam ještě šli nebo jak to plánujete ?
pikusa
6. lis 2009
No tak Val...aspoň ses dokopala na gyndu vid...já jdu v 11.30.....
valentynka
6. lis 2009
Piku, to zase jooo 🙂
jsme ráda, snad bude hlídání.
přinejhorším bude mít Fildu mamča v práci, ono se mu stejnak líbí když fouká fén,tak bude v klidu 🙂
andara
6. lis 2009
Holkyy,tak na gynde pozdravujte 😃 😃
Piku-ja byla u zubrare ve stredu,spravoval mi zub a vcera jsem si vsimla,ze bych potrebovala jeste jeden,ze mam asi taky vypadlou plombu :-| no ale ted se mi tam nechce, tak to necham asi chvilku.
Jo a koukala jsem jak uz ma Matysek pekne dorostle vlasky, vid? 🙂 My mame porad pankace 😃
pikusa
6. lis 2009
No Andarko,jojo už mu rostou...už jich má víc,než tatínek 🙂
K zubaři se ted neobjednám,začalo mě dnes bolet v krku,tak uvidím,co z toho bude....
Val....hlavně at je podvozek v pořádku 😉
moriautor
6. lis 2009
no Jituuuu, koukej se přeobjednat 😞

Tak my zubaře zvládli na jedničku 😎 Kájuška byla naprosto statečná, krásně otevřela pusinu a držela 🙂 a že je už velká, tak si mohla místo zvířátka vybrat prstýnek 😃 tak má svůj první s růžovým srdíčkem, moc jí sluší prdelce x-) My s manžou taky v poho, oba jen trochu zubní kámen 😉 tož asi koupím Calgon a budem chroupat, páč zubní kámen to je prevít 😃 😃

Pak jsme se stavili všichni u mamky na kávě a teď už je manža zas v práci
andara
6. lis 2009
Jee to je pekny Mori,ze dostala prstynek-pridej fotku 😉
perada
6. lis 2009
Hlásí se čtvrtá do party! x-) Sice budu zase většinu v času v kotku, ale snad i pokecáme. 😃

Iren, s botama fakt hrůza...už na to prdím a koupím taky ty dražší. Po neděli jim příjdou. Stejně by to asi vyšlo na stejno kupovat kotníčkový a sněhule..takhle to bude mít najednou. Gore-tex je fakt kvalitní.

Kája je teda šikula, peťulín ani neotevře pusu 🙂 Max začne ječet a tak to dentistka projede očima. Snad to příště bude lepší. Obrázek co dostává ho nezajímá, spíše se zajímá o nástroje a kartotéku :-N :-N

ad chlapi...tátu taky moc nemáme doma poslední dobou, víkendy má zase fotbal....ale za dvě hodiny denně stihnou blbin dost 🙂

na gyne musím začátkem roku...jsem zvědavá jak to vypadá v nové ordinaci 😉
perada
6. lis 2009
perníčky se povedly, Péťu to bavilo i zdobit, takže jsme upršený den doma zvládly pěkně 🙂 jdu dát fotky do alba 😉
pikusa
6. lis 2009
Peradko.....sestřička to tam má pěkný a velký....
ale zase jsi jen za závěsem a když něco řeší s někým,všechno slyšíš :-|
perada
6. lis 2009
aha, no to je blbý 😞

val, do Pumpkinu chodíme na Yamahu a dvakrát jsem byla v herně...teď už dlouho ne, jak bylo pěkně, byli jsme hodně venku, plánuju tam teď víc chodit...
heresta
6. lis 2009
Ahoj, koukam ze jste řešili boty.. my koupili Yvce od adidasu pohorky zimní... Jinak za 20 dní jdem na svtabu tak jsem schanela saty a boty pro yvcu vlezla jsem na aukro a vydrazila jsem boty za 1kč a šaty taky za 1kč 😃 😃 😃 😃

Včera jsem pekla marokánky a měli úspěch tak si je zas někdy zopaknu...

Co u vas noveho?
perada
6. lis 2009
Ahoj Heresto, mňam marokánky, ty jsem neměla...už spoustu let 🙂 Nákup teda za všechny prachy!!! 😃 Paráda!
moriautor
6. lis 2009
heresta - to to jsi měla štígro 😃 to by se takhle nakupovalo jedna báseň 😎 😉

No já musím taky nějaký den sjet na gyndu do Jablonného, naposledy jsem byla v květnu
moniska24
6. lis 2009
Čauky
jen jsem rychle nakoukla,od včerejška jsem na antibiotikách................je mi už o 50% líp,ale jediný co mě štve,že dneska jsem měla nastoupit do práce..........lepší návrat jsem připravit nemohla

Jdu pod peřinu PÁ
valentynka
6. lis 2009
ahooj baby 🙂

Marcel, už to nechám, jinak se tam nedokopu nikdy.
původně chtěla v pátek,ale musí to být nějak uprostřed cyklu.
tož tad ymám nějaký vitagyn C odminula, tak si ho preventivně dám.
Bo minule mi chtěla dělat cytologii,ale nezdálo se jí to, tak nějakým testem mi udělala stěr a prý at si koupím tohle, jsme vyplázla 300 v lékárně a šla jsem, no samo,že jsme to nebrala. Jenže ona mi kvůli tomu neudělala cytologii 😞 tak proto jsme se tam pak už nedokopala

Marcel, tak to musí být Kája z prstýnku unešená 🙂

jéé když jsme si jako děti dělali s kytiček a nebo já si pak holky lepila nehty z okvětních lístků růže 😃 😃 😃 😃

holky já taky nebyla ještě v nové ordinaci a říkáš Piku,že tentokrát závěs joo? ]-( ]-( předtím byly aspon dveře, no i když se to všechno opravdu slyšelo.
Ale když mi minule jak jsme byla po šestinedělí doporučovala ten Gyn C, tak šeptala :-N

Heresto, super kauf 🙂
se divím,že to tam někdo dá za 1,- 🙂 ale aspon jsi za levno pořídila 🙂

jéé marokánky, ty já miluju,ale nepečeu.
Holky kupte si je ve sparu,ale normálka u dortů , nebalené a jsou mňamozní, čerstvé.
manža mi jich ted koupil 5 kousků 🙂 noo a pak nemám vypadat jak vypadám 😞

Raduš, tak já bych někdy zašla s vámi to tam omrknout ju? 🙂

tý voe Moniiiii 😞 tak to jsi si připoravila hezký návrat.
Tak at se rychle vykurýruješ !!! a můžeš jít vydělávat miliony 😃
moriautor
6. lis 2009
Tak včera muž nestihl ani floorbal, domů drazil po 20h, páč do té doby makaly. Dnes taky ještě není doma ... jak vidíte, fakt všude stejné :-|

val - jj prstýnek furt ukazovala 🙂
pikusa
6. lis 2009
Val...od sestřičky závěs,k dr.dveře..zase takové průchozí kabinky...
A vitagyn C jsem myslím taky měla...
A teda fest mě začalo bolet v krku.....nechcíííííííííííí
Moni,at jsi brzy fit 😉

Začni psát odpověď...

Odešli