• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
autor
tak já mám konečně manžu na cestě z práce
6. lis 2009 ve 21:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori: to musíší umět... čekám až je to třeba za pár sekund pak přihodim a šup mam to za káchly :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já včera takhle vydražila balík věciček za 33kč :slight_smile: :slight_smile:
a jednu bundu doma máme za 2kč :grinning:
6. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku-tak at se to nerozjede.
A zavesy?Sem se tam jednou prevlikala a byla v te kabince u dveri a sestricka otevrela a zrovna fouknul pruvan a malem ti lide stojici za dverma videli osmej div sveta :grinning: :grinning: sem ale zareagovala a zaves chytla :wink:
Jo a taky tam ma sestricka kameru na chodbu,sem rikala takova vymozenost -tak ne ze se v cekarne budete treba dloubat v nose,pac vsechno vidi :grinning: A vevnitr to je zeleno-zluto-oranzovy a ja vzdycky dostanu pochvalu jak pekne ladim, takze kdyz tam jdu, vzdycky neco zeleneho na sebe a naposled mel i manza oranzovy tricko.takze dvojita pochvala :grinning:
6. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku-vy mate zejtra 7mesicuu,je to mozny? :confused: Tak predem blahopreju.
6. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno! Tak my máme taťku pro změnu v práci, vůbec se mu nechtělo, ale musel :unamused: Už jsme i s Kájou byly v obchodě a teď kouká na Pat a Mat :grinning: to je teď její oblíbený :slight_smile:
7. lis 2009 v 09:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík...
tak už prskám na všechny strany,hlava třeští a v krku pořád bolí....
Mori,tátu máme taky pro změnu v práci :unamused:
Andarko...........jooooooo 7 měsíců už je Matesovi,mě to vůbec hlava nebere,že už tolik,že to prostě tak moc rychle utíká...
7. lis 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Pikus jojo, pochopila jsem :slight_smile:

no já se ráno taky probudila jak kdyby na mě něco lezlo,ale ted už zase dobrý.

Filípek spinká a tak jsme se vrhla na tu troubu, ta už volal ao pomoc :grinning:
ještě vydrbu rošt,ale ted jsem si udělala kávičku a jdu si dát oraz.

dělala jsme řízky a zabalila i manžovi do práce, bo příjde až zítra v poledne,tak at má pořádnou sváču :slight_smile:

taky tady ted byli na výměnu měřáku,že se budou dělat odečty radiovým systemem, takže ted je celý barák-6 vchodů bez měřáku, noo a pak se to rozpočítá spotřeba mezi byty, ted to budou mít všechny byty naplno puštěné a nikdo nebude šetřit, tak jsme to taky všechno otevřela :grinning:
7. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andar, takže závěs dobrý jooo?? se to rozkřikne a budou chodit čumilové na osm div světa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Piku, Matyáškovi přejeme všechno nejlepší k 7 měsíčkům :slight_smile:
opravdu to strašně letí a za chvilku budete slavit první narozeniny, nám se to už taky blíží.

a pak si pojedete pro další miminko :slight_smile:

Holky tak Laada se tu už pak neobjevila, už by měla chodit na monitor :slight_smile: a za chivlku už jí to taky čeká :slight_smile:
7. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéé, to jsem si krásně dáchla s Kájuš :grinning: bodlo mi to
7. lis 2009 ve 14:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Marcel ,závidím:slight_smile:
na mě to ted taky nějak padá :frowning2:

Filíepk se před hodinkou probudil, ted si hraje s kulmou :slight_smile:

už tu byli nečekaně chlapi montovat měřáky, takže to byl předtím kec co nám řekli, naštěstí už byl filípek akorát vzhůru, bo by mi ho jinak probudili, už jsme byli poslendí vchod
7. lis 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj pokukuju po vas co noveho :wink: na monitor uz chodim v pondeli rano nas ceka zase :slight_smile: sem zvedava kolik Vitecek vazi. V ordinaci a u sestricky to je super v kabinach i venku v cekarne hraje radio tak ja neslysim co kdo povida :wink: Ja sem takovej plasan tak to ma sestricka i Dr.se mnou tezky, ale chapou me kdyz vi cim sme prosli.
Mam mobil na andar (Terku) tak kdyby neco pisnu ji, ale doufam, ze do ctvrteho Vitecek,vydrzi, protoze mame tatu porad na cestach ....
7. lis 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Laadu, tak to je jasný,že vypadáš jako plašan po to m všem, dobře že sestra i doktorka chápou !!

týý joo, už za tři týdny je to tu.
tak at Víteček počká na tátu :slight_smile:
7. lis 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky Val za přání Matýskovi k mini narozkám :slight_smile:
Ladunko...to víš,že počká,přece nevykoukne na svět bez tatínka :slight_smile:
7. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
smutný,tak jsme poslala :frowning2:

piku a monča taky, jsem koukala, mohly jste to sem hdoit, jsem na tu diskusi zavítala po sto letech

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=116569&vGroupOffset=0
7. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Laadunko - Vítečka za nás pohlaď a ať ještě u maminky chvilku vydrží, alespoň do termínu, aby byl hezky "upečenej"!
Mori- no nevěřila jsem, ale buchta se fatk povedla, tak jsem ráda, jen jsem do ní ještě přidala oříšky a jelikož Elí pomáhala, tak jich tam nasypala malinko víc, ale prý to vůbec neva :wink: :grinning:

Andar - aby se u dr. na tebe nedělali fronty, když se tam takhle ukazuješ :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

val - to je teda odkaz, bohužel je to život, taky pošlu, když je to na dobrou věc

moni - to je teda pech, takhle odložit nástup do práce, tak ať se brzy uzdravíš a šupky hupky děláš dámy krásnější

My před chvilkou dokoukali "Líbáš jako Bůh" je to fakt skvělej film, dost jsme se nasmáli. :grinning: :grinning:
7. lis 2009 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík...
tak Mates už to chytil ode mne,prskáme oba...ale on jen malinko...
Líbáš jako bůh jsem si stáhla a vypálila někdy před 14ti dny a taky se mi to líbilo....
8. lis 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ HOLKY

tak já si dáchla ještě ráno s Filípkem hodinku a nemohla jsme se vůbec probrat, pro mě je to horší jít si s ním lehnout než kdybych nespala, jsem pak jak po pařbě :slight_smile:

já se taky ráno probudila nějak s ucpaným nosem :confounded:
8. lis 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - si Filda včera dělal lokny jo :grinning:

laada - téééda, to neuvěřitelně uteklo co :astonished: :slight_smile: už si za chvíli Vítka budeš chovat v náručí :dizzy_face: ale teď a-´t ještě chvilku vydrží u maminky v bříšku :wink:

Doufám holky, že zítřek u všech platí :wink: my už se těšíme :slight_smile:

Manža jel včera odpo ještě dělat tady ve Stráži na barák ke známým, tak jsme jely s ním ... jsem tam tedy srávili zbytek odpoledne až skoro do 20 h :grinning: děti si mezitím celkem pohrály (mají kluka 5 let) a my s tou známou daly lahvinku červenýho :grinning:
Dnes jsme byli všichni doma, dopo jsme se váleli, manža mě překvapil, že mi před obědem s Kájou oloupali brambory :slight_smile: a já pak s Kájou obalila řízky :slight_smile: no pomocnice veliká to je :wink:
8. lis 2009 v 19:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, jojo a zpívla si u toho " měla vlasy samou loknu, jé,jéje " :grinning: :grinning: :grinning:

No holky, vůbec jste mi nenapsaly jak to zítra plánujete.
jdete dotoho Libertinu teda od 9-11 a oak jdete do Unči ??
abych věděla, jestli má cenu někam chodit :confused:
8. lis 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=523476

holyk to je dobrý nápad na dárek a pak taky ty ekologické tašky, asi koupím ségře a mámě k vánocům, mají hezké vzory
8. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ještě že je ten FB,když se sem Marcel nemůže připojit :slight_smile:
8. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - určo přijď :slight_smile: Já půjdu s Kájuš na 9 h do Libertinu a pak určo dojdu na kafíčko do Unči a Kája na džuš :grinning:
No to by nebyl špatný dárek ta taška ... já přemýšlela i o té jak se dá do nákupního vozíku něco mezi taškou a košíkem a pak šup s ním do auta - musím pohledat na MMB - jsem to teda zahlédla i u vietnamců zrovna nedávno, ale bylo to dost malé - na MMB jsem viděla větší
8. lis 2009 ve 20:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak jsem teď úpně mimo, my jsme si vůbec neřekli v kolik se zítra sejdeme, tak v kolik kde? Já musím zítra ještě s elí k dr. páč nám přišla pozvánka, abychom si vyzvedli recepty na injekce. A pak máme vplánu vás někde odchytnout.
Mori - už v 9.00 jo? To my se teprve hrabeme z pelíšku! :sunglasses:
Já teď moc na FB nechodím, vůbec nemám čas, jak vy to děláte, že stíháte, já jsem asi někajá divná, nic moc nestíhám.
8. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mám pocit že to je ono co jsem viděla u číňanů http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20562289&tab=1 ale cenu si už nevybavuju, ale myslím že to stálo do 200,- . no ale bylo to malé na nákup do auta
8. lis 2009 ve 22:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iren - a v kolik tam chcete jít ? Já počítala v těch 9 h ... však to je od 9 h do 11 h.
Holky písněte sem hlavně co nejdřív v kolik tam chcete jít, páč ať taky včas vyjedu - mám to nejdál kočky ju :wink:
8. lis 2009 ve 22:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno! Tak my jsme s Janou domluvené na 9h :slight_smile:
9. lis 2009 v 07:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My teď vylezli z postele a jdu se juknout v kolik a kam máme přijít a ono to jaksi není dohodnuté :grinning:
9. lis 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Iren, no musíš si to umět naplánovat ten čas :grinning:
hodně jdem na FB večer

holky dorazím do Unči
9. lis 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha mě se neobjevil ten poslední příspěvek :confused: až po odeslání. Tak jak se dáme dohromady, vypravíme se a dorazíme, po jedenácté ale musíme domů.
9. lis 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek