• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Raduš, já myslela,že jdete taky do toho Libertinu

škoda,že mi to dneska nevyšlo,bo by jsme šli také, tak příště.
jsem ráda,že jsem se dokopala na tu gyndu !
9. lis 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no však jo jen jsem nevěděla jak časově to plánujete, o tom se tu nepsalo. Do unionky se jde kdy??
9. lis 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš, holky jdou - Marcel+ Jana od 9 dotoho Libertinu a ten je do 11 a pak jdou do Unionky, kam taky příjdu.
bo já jdu na tu gyndu, Iren teda taky asi dorazí až do Unči
9. lis 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jdem jako do Libertinu jen 2 jo :astonished: :confounded: teda asi 3, Radka asi také jestli to dobře chápu :slight_smile:
9. lis 2009 v 08:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, tak už je mi to jasné, že nevím v kolik kam, holky si vedou soukromé plány jinde a já jsem pak za mimouška. No jo tak nic. :frowning2:
9. lis 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren, vždyt se to tu psalo o tom Libertinu,že v pondělí od 9 a já na to ještě psala,že to nestihnu,bo jdu na tu gyndu, tak jsi to asi přehlídla

a já jsem se právě ještě včera ptala jak to teda je, nikdo tu nebyl a minule mi na to nikdy neodpověděl, takže jsem psala Marcel na FB
9. lis 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val já taky nevěděla jestli ten LIbertin platí...já až u nich na netu zjistila že tam jsou jen dopo a tak jsem to sem lípla..případně navrhla Pumpkin.....víc se to tu neřešilo a proto jsem se sem hned po probuzení hnala, co a jak :slight_smile:

Tak my jsme po snídani, jdem se oblíkat a na bus.
9. lis 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holyk,tak to je škoda,že jste to tak pochopily :frowning2:

já brala to,že se jde do libertinu a pak to kafčo,jen jsem si potřebovala upřesnit,zda opravdu na to kafčo jdete,když děti už budou od rána pryč a nebudou spinkat

my jsme se Raduš ot om libertinu bavily už dříve i kvůli tomu,že je to od jednoho roku
9. lis 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori • 1d • 5. listopad 2009 v 08:53

Která pravidla porušuje: | Zruš jo ahááááá já zítra nemůžu, my jdem všichni k zubaři

tak já bych byla pro to pondělí tedy
valentynka • 1d • 5. listopad 2009 v 09:01

Která pravidla porušuje: | Zruš tak joo
mori • 1d • 5. listopad 2009 v 09:13

Která pravidla porušuje: | Zruš fajn, tak to už jsme 2 kdo další se přidá ??? už za 4 dny
jjj26 • 1d • 5. listopad 2009 v 10:38

Která pravidla porušuje: | Zruš Ahoj tak jestli,tak my by jsme šli taky s vámi
mori • 1d • 5. listopad 2009 v 10:44

Která pravidla porušuje: | Zruš paráda, tak už 3 ... kdo další ???
jjj26 • 1d • 5. listopad 2009 v 10:47

Která pravidla porušuje: | Zruš Marcel už jsem to říkala včera že pujdu,tak to stále trvá
mori • 1d • 5. listopad 2009 v 11:06

Která pravidla porušuje: | Zruš jani - hele prezentačka musí být
andilekir • 2d • 5. listopad 2009 ve 12:45

Která pravidla porušuje: | Zruš my jdeme taky!!! V pondělí můžeme, plavčo máme v úterý, takže v poho.

holkýýý tady jsme o tom debatily,že v pondělí Libertin
9. lis 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se jdu obléknout, filípkovi se nějak nechce spinkat, snad usne

a pak tedy v 11 v Unče joo? já tam tedy budu :slight_smile:

zatím papa
9. lis 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
val - to já věděla, že to tak je, ale ne od kolika hodin, to jsem se dozvěděla až včera večer, když jsem se zeptala mori se domluvila s Janou a tebou a na ostatní jste jaksi pozapomněli, nebo že byste nás mezi sebe už nechtěli :astonished: :angry: :wink: Přiznejte se, nebo bude Fučík a drcení lebky zvané budík!!!!
Přeci nejsme s Ráďou na tom stejně blbě, že jsme tak natvrdlý!!!
9. lis 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky :slight_smile:

tak vy takhle kafíčka v unionce............vám závidím,až budu v lípě tak doufám dáme taky kafčo co :wink: :slight_smile: :slight_smile:
9. lis 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tam my šli v půl jedenáctý ven, jsem si řikala zda jít na srazík nebo ne, ale přeci jen po nemoci mezi děti asi není nejlepší nápad. Tak už zase strašíme doma. :slight_smile: Ale příště přijdeme, jen by to chtělo jiný čas a ne kolem oběda, teda alespoň pro nás. Pro kojencům je to asi jedno.. :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
9. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pane doktore, dějí se divné věci. Nevím, odkud se ve mě ve vagíně objevují poštovní známky z Kostariky. Už jsem nasbírala celé album..."
"Moje milá... vysvětlí doktor po prohlídce. to nejsou známky, to jsou nálepky z banánů!"

Otec sleduje TV, přijde za nim malý synek a ptá se ho: "Táto, jaký je
rozdíl mezi potencionálně a reálně?" Otec mu praví: "Hmmm ...
jak bych Ti to ... no běž se zeptat mámy, jestli by se za milion
EUR vyspala s Kevinem Kostnerem, tvé sestry, jestli by se za milion EUR vyspala s Tomem Cruisem a tvého
bratra, jestli by se za milion EUR vyspal s Bradem Pittem."
Za chvilku se syn vrátí a referuje:"Máma říkala, že by se s ním
vyspala i za míň, sestra, že je to její sen a můj bratr říkal,
že za milion EUR by dal třeba Eltonovi Johnovi."
Na to mu otec odpověděl:"Tak vidíš, teď to pochopíš.
Potencionálně jsme milionáři, ale reálně máme doma 2 kurvy a 1 buzeranta.

a na konec jestli nevíte co manželovi(přítelovi)pod stromeček http://www.mimibazar.cz/vtip.php?id=29174
9. lis 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ čas nebyl jasný, většinou se srazíkuje odpoledne...nebyla jasná ani následná Unionka :slight_smile:
Njn, příště se to naplánuje líp.
My dorazily na hodinku do Libertinu, děti si tam pěkně vyhrály. Holky nešli rovnou do Unionky, a já nevěděla jestli tam některá budete, takže jsem šla směr Andy ad omů. Péťa musí prostě po obědě spát. :frowning2:
Teď jsme vstaly :sweat_smile:

Monis, no to je přííšerný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val dárky pěkný :wink: to bude pro Filípka zase nových věci! :dizzy_face: :dizzy_face:
Co u dr? Vše v pořádku?
Pikus a jak je tobě a Matyáškovi? :frowning2:
Monis ty už jsi přeprala angínu? Zákon schválnosti..nástup do práce - nemoc. :slight_smile: Já to teda měla vždycky...jak jsem nastoupila do nové práce, za pár dní mě zkolila nemoc...ale naštěstí jen nachlazení, takže se to dalo.

Příště můžeme holky prubnou MC pumpkin, tam si dáme i kafíčko :slight_smile: chystají se tam i nějaké dílničky.

Val, nezajdeme tam zítra odpoledne?
9. lis 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, kde jsi to vyštrachal, to je fáákt hustý teda :grinning: :grinning: :grinning:

Raduš, jojo, Filípek už potřebuje nové hračky :slight_smile:

dneska jsme mu koupila takové kelímky barevné,co se do sebe dávají, může se z toho udělat pyramida a ještě nafukovacího šnečka, krásně barevnýho, se mu v bazéně líbí hračky nafukovací,tak jsme jí sehnala :slight_smile:

na gyndě v pořádku, jen musím aspon do léta čekat,kdybych chtěla další mimi, kvůli císaři.
výsledky cytologie budou za 14dní,prý kdyby něco,tak budou volat, tak doufám,že nezavolají :sweat_smile:

Raduš, tam dělají i kafíčko ???
to jsme nevěděla.
dala byhc ti vědět zítra,jestli bych šla dotoho pumpkinu jo a taky v kolik, bo podle Fildova spaníčka :wink:
9. lis 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo a prý mám křečovou žílu na děloze nebo tam někde, tak prý mám posilovat pánevní svaly :confused: :confused: :grinning:

myslím,že jste to tu taky některá řešily že ? nebo to možná bylo na jiné diskusi

Iren, nezlob, nebo dostaneš na prdelku :grinning: :grinning: :grinning:

já se tady taky večer ptala a bo jsem viděla Marcel na FB,tak jsme jí písla, at se mrkne na koně,že jsem se na něco ptala, jenže ona se na něj nemohla připojit,takže mi to písla přes FB, jenže já myslela,že jste to pochopiyl,že se jde do libertinu od 9.

příště pořádně vše upřesníme,at nejsou zmatky.
těším se na fotečky z libertinu,jak to tam vypadá.

joo a zapoměla jsme se zeptat,jestli je tam nějaké sezení,nebo se sedí mezi dětmi v herně, jestli se tam dá dát něco k pití a tak, tak holky pište dojmy :slight_smile:
9. lis 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík....
tak jsem dnes dojela na gyndu,plná čekárna,tak jsem se přeobjednala......
A Matýnek nemocnej,kašle a nosánek plnej,špatně se mu dýchá....
Já plnej nos a hlava bolí,ale já to zmáknu....od Matýnka bych to vzala na sebe....
9. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jitu,v Libertinu není nic na sezení,sedíš mezi dětmi a jídlo se tam asi taky nejí,nemají to tam tedy nikde napsané,ale děcka tam moc nejedli :wink:
Jinak srazík opět jako vždy super a jsem ráda,že jsme se zase viděli a dali řeč :slight_smile: :slight_smile:
Na fotečky se taky těším,tak asi Marcelka až je vloží takže musíme počkat,ale stojí to vždy za to :slight_smile: :slight_smile:
Jinak mě Honzík usnul ještě než jsme vlezli do autobusu takže jsme si udělali ještě malou delší procházku domu,ale musela jsem ho po hodce vzbudit aby spal večír,tak uvidíme jaká bude noc :wink: :wink: :wink:
Jinak Jituš hračky vybrané hezké,tak snad i Filípek bude spokojený a bude si s nimi hodně hrát :slight_smile: :slight_smile:
Ani jsme se nedostali,jak to uděláme s tím cvičením jestli teda budeme spolu někam chodit cvičit :slight_smile:
9. lis 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iren - no fuj cos to tu psala, že bysme vás nechtěly mezi sebe :rolling_eyes: :sweat_smile: .. hlavně že to klaplo a dnes jsme se sešly :wink: :slight_smile:

val - v Libertinu se dá sedět na lavičce taková z tělocvičny, pití niiic
9. lis 2009 ve 21:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val-poslou ti z gyndy sms,ze je vse OK :wink: Ja ji taky dostala.Jinak krecovka?To muze bejt i tam? No ja mam jen cystu a polyp :sunglasses:

Piku-to je otrava ty nemoce co?Chudak Maty,at je brzo lip-posilame s Majdinkou pusinku :dizzy_face:

Jo a koukejte co dostane nase princezna k Vanocum od dedy a babi,nasla jsem to na netu, je proste bozii : http://www.ahrackyholesov.cz/plysovehracky-35922/pucmelounvcelimedvidci
9. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kam budete chodit cvičit?

val, jj kafíčko, čajíček :slight_smile: případný dortík vlastní :grinning:

Pikus tak ať jste oba brzo fit :pensive:
9. lis 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
andar pěkný hračka :slight_smile: co hraje za písničky?
9. lis 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Perad-tonevim,ale urco ze Vcelich medvidku :wink:
9. lis 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránečko :slight_smile:

Piku, no já byla objednaná na 9,30 a na řadu jsme přišla skoro v 11 :angry: :angry:
mě vomejvali, vevnitř jsme byla asi tak 5minut,dělala mi ještě utz a ukazoval ami jizvu,že je tam ještě dost vidět,oproti ostatnímu prostředí

jinak já taky nos plný, asi to bude pořádná rýma a to já nesnášííím :frowning2:

Jani, no vidíš to, já si na to ani nevzpoměla :frowning2:((
musíme to nějak domluvit, bo opravdu chci cvičit,abych sundala nějaký kilča

Andar, noo tak to máš opravdu " jen " :grinning: máš toho i tak dost coo? no já to už právě někde slyšela,že i tam se dá udělat,že někdo je má na noze a někdo tam :grinning: :grinning: ale je jen malililililinkatá :slight_smile: tak to budem asi š*kat jednou ročně,aby se netvořila :grinning: :grinning: :grinning: néé si dělám p*del :slight_smile:

jéé včelí medvídky ty já milovala :slight_smile: super, noo až na tu cena teda :slight_smile:

Raduš, chci chodit na spinning a Jana by taky chodila, případně nějaké jiné cvičení,hlavěn abych něco shodila, můžeš se přidat :slight_smile:
10. lis 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo ještě jsme holky včera koupial v priáči dva lampionky,krásně barevný a girlandu, ještě dokoupím jednu a bude to viset na obě strany z lustru a ještě jsme koupial filípkovi na hlavu takovou čepičku narozeninovou a manža říkal,že si koupíme ještě my dva, no to budem čísla teda :slight_smile:

joo a jak jsme šli z unči,tak jsme volala drahému kde jako je a tak, tak už byl doma a odmrazoval ledničku :wink: pak ještě vytřel chodbu přede dveřmi
10. lis 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo a taky jsme viděla v prioru v hračkárně dva dárky co jsme fildovi koupili a jeden měli dražší o 130 kč -ten vláček s těmi autíčky a pak ten lebyrint měli o 50 dražší a ten robot tomášek je v lípě taky dražší o 220, takže si mylsím,že jsme dobře nakoupili a ještě ušetřili :slight_smile:
10. lis 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš, snad nakoukneš.
mrkla jsem na ten pumpkin,tak je odpo otevřen od 14 do 17, tak to by tak vyšlo,že se filda před druhou hodinou probere,
chcete teda jít ??
10. lis 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek