• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Val, to určitě potěší, když vidíš, jak jste ušetřili :wink: Já už málokdy něco koupím v hračkárně...případně v LBC nebo MB. Net je levnější a i pohodlnější :slight_smile: Kór když jsme na nákupech s Péťou :sweat_smile: :sweat_smile:

Do MC určitě půjdeme, záleží jak P vstane, do 15.00 bychom tam být mohly..připojí se ještě jedna kamarádka (spolužačka) s holčičkou, nikdy tam nebyla tak to chce okouknout :slight_smile:

Spinning fakt ne..to bych nedala. Přemlouvám se sebrat odvahu a prubnout cvičení v Pumpkinu :slight_smile: Fittball nebo něco podobného pro začátek :slight_smile:
10. lis 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem udělala Celestýnskou polívku...mňam, povedla se. Tak dlouho jsme ji neměli!!! Vůbec nevím co už vařit za polívky :sweat_smile:
10. lis 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Mates dostane toto od nás
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26695526&tab=5
od segry toto
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23485253&tab=13
a od našich toto
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=15749550&tab=14
a to jsem včera v hračkárně viděla ta 1700 :astonished:
10. lis 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus, krásný hračky! Mates se bude mít :slight_smile: No celkově se ty naše děti mají co? :grinning:

Jáuž s Vánocema taky dost hnula, jen Peťulínovi furt vybírám :sweat_smile:
10. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku, no supéééér hračky :slight_smile:

to bude něco pro Matyáška, to se bude chichotat :slight_smile:
a super ceny na fischer price a té psolední se ani nedivím,že jsi viděla za tak nehoráznou cenu :frowning2:
ještě že je ten net coo? se aspon něco ušetří

Perad, tak my tam dorazíme, ted jdem s Filípkem na procházku, bude spinkat,tak se prochrupne v kočáře.

kdyžtak ti písnu na kolik hodin to vidíš,že tam budete, já tam nikd ynebyla a nevím co a jak :fearful:
tak by jsme si kdyžtak daly spicha před vchodem ju?

zatím papa
10. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val....já už od této paní mám fusak a vše bylo v pořádku,tak jsem se na ní zase obrátila....
A ceny jsou teda v kamených obchodech šílený :astonished:
No a aby se ty naše dětičky vymodlené neměly že :wink:
10. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťi to první máme dostala jsem to od sestřenky a pustila tak pěkrát,Tádu to moc nebralo,ale to chodítku je super,taky sme to chtěli koupit,ale nějak nám začal chodit než byly vánoce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
No srazík super, akorát příště se fakt musíme líp domluvit. Já nešla do Libertinu, ale čekala jsem na holky něco po jedenácté v Unče, dala jsem si kávičku a LEí si hrála, tak si Ráďo mohla dorazit na chvilinku za námi.
Moni - tak co bacily už jsou na ústupu a ty jdeš do práce? teda ta klíčenka je teda hnus, to už fakt nevědí co by.
Holky já byla včera zase cvičit a po cvíču jsem vyrazila se ženskýma do vinárny a víte v kolik jsem dorazila dom? Až o půlnoci, to jsem co? A dneska ráno vstávat na plavčo, no jsem docela hotovson a ani jsem si nemohla jít lehnout s Elí, páč tu mám mamku a dáváme si kávičku. Tak budu večer mrtvouš. :confounded:

pikus - na vás taky vlezly bacily tak hezky se poť na cizím těle, aby bacily utekly a Maty ať se brzyčko taky uzdraví, chlapák jeden a já vás dneska vyhlížela na plavču a pak mi došlo, že jsi psala, že jste marůdci.
10. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Úplně jsem zapomněla, dneska tu máme v Zahrádkách Martinský lampionový průvod, tak jsme byli koupit lampionek v Prioru, tak jsem zvědavá jak se to bude Elí líbit, až ho ponese, jestli teda ho spíš někde nezahodí :grinning: :sweat_smile:
10. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - to jsem zvědavá, zda narozeninovou čapku Filda snese na hlavě :grinning:

perada - kdo to s váma šel do MC ?
Polívku neznám, nahoď recepis - taky furt hledám nové, abych nevařila furt ty stejné :wink:

pikusa - dárečky parádní :dizzy_face:

Já už mám dárky v podstatě všechny, už jen mamce, ale vím co, tak už jen zakoupit :wink:

Dnes jsem dělala prvně tento salátek http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=64061&user=18783 recept mám od kamarádky, zachutnal mi u ní, tak jsem ho taky musela prubnout

Fotky ze včera: http://nakonikacl.rajce.idnes.cz/9._11._2009_-_Libertin_Unionka/

Jinak srázek včera samo fajn :slight_smile: jen nás bylo pomálu :unamused: tak snad příště bude účast lepší :wink:
10. lis 2009 v 16:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasny darky holky pro deticky :wink:
Tak my mame uz dlouho koupenyho toho mluviciho pejska a pak toto:
http://www.babyveci.cz/detail.php?zbozi=1545349 ale sehnala jsem levneji a pak jeste hracku na kocarek,takovej na ten panel od Sassy-byla tenkrat akce sleva ze 650 na 250,no nekupte to. Jsme vsechno nakoupili, jak jsme po porodu dostali pro Majdinku penizky. :wink:
A od nasich dostane toho Pucmelouna a tu autosedajdu,to jeste prispejou tchanovci zase a jinak moje mama letos vyhlasila soutez o nejoriginalnejsi,nejlevnejsi a nejvtipnejsi darek, pac vsichni vsechno maj a kdyz ne, je to drahy,takze si udelame takovy Vanoce.Moje teta taky neco vymysli,minule meli Stedrej den ve stylu Pelisku-takze ja dostala treba plastovej pribor a u nej bylo napsany:Nech to na polarkovej dort :grinning: atd. A jinak nechame udelat kalendare,libej se mi tady treba: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28234086&tab=0 http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27567930&tab=0
10. lis 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori-salatek uz mam v oblibenych, ja krabi tycky muzu a nej chlebicky s krabi pomazankou :wink: Takze toto taky zkusim.
10. lis 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andara - na chlebíčkách taky můžu :grinning: mňam

sem ještě zapoměla ... včera v KIK jsem si koupila tuto červenou termosku http://www.kik-textilien.com/cz/produkty/non-food/domacnost/ansicht/?tx_kikprodukte_pi1%5Bproduct%5D=1201&tx_kikprodukte_pi1%5Bcat%5D=21&tx_kikprodukte_pi1%5BbackPid%5D=44 je boží a hosí se mi do kuchně :grinning: měli tam i ty bílé hrnky a talířky se sobama, ale to bylo dost odfláknuté :rolling_eyes: ale třeba ty dózy byli moc pěkný
10. lis 2009 v 17:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojkýýý :slight_smile:

Piku, jojo přesně tak, vymodlený dětičky !!!
tak jim dopřejeme :slight_smile:

Iren, to já chodím spát každý den o půlnoci a v 6 budíček a 2x kojo, si pomalu zvykám :slight_smile:

Super jsi si vyrazila :slight_smile:
a to se ještě držej lampionový průvody ?? bych vyrazila klidně taky, bylo to hezké,jak všechny svítili a ty druhy těch lampionů :slight_smile:

Marcel, no aspon na focení u dortu ji bide muset snést, jinak nebude dort :slight_smile:

s Raduš jsem šla já a před chvílí jsme se vrátili, Filípka jsme nakojila a dává si šlofíčka :slight_smile:

V Pumpkinu super ! za vstup 30,- ti udělají grartis kafíčko, je tamdooost hraček a taky ohrádka s balonkama a s kluzavkou, je tam čisto !
dá se sedět mezi dětmi a nebo na lavici nebo židli, plánují gaučíček :slight_smile:

Tery, super ta želva :slight_smile: jsem to nikdy neviděla.

jen jsme ted narazila na svítící polštářky, manža když tov iděl, tak prej chce taky :slight_smile:

Marcel, hezká termoska se sobíkama :slight_smile:
10. lis 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
super fotečky :slight_smile:
10. lis 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - vím že ty, ale psala taky o spolužačce, tak jsem byla zvědavá kdo, páč to je i má spolužačka :wink:
10. lis 2009 v 18:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ahá :sweat_smile:
10. lis 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky fotky super ale něco mi tam chybělo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Filípek s Tádou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcelo byla to Dana.
Celestýnská polívka je úplně jednoduchá :slight_smile: Hovězí vývar - maso, nové koření, trochu pepře sůl, zelenina... a pak těsto na nudle - 2 vejce, sůl. 1 dl vody, hladká mouka - udělat těsto o trochu řidší než palačinky, a usmažit tenké placky, které nakrájíš na širší nudličky. Fakt ty celestýnský nudle dodají polévce úplně jinou chuť :slight_smile:

V Pumpkinu je to fakt pěkný..čerstvě vymalováno, nový koberec, hračky, kávička :slight_smile: Brzo vyrazíme zase, Péťa se tam teda pěkně vyřádil :slight_smile:

Svítících polštářků bych se v noci bála :grinning: :grinning:

Val, lampionový průvod byl i tady v ČL 28. října :slight_smile: z náměstí na vodní hrad, kde se obékaly buřtíky :sunglasses: Chtěla jsem jít, ale nějak nám to nevyšlo. :confounded:
10. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, líbačková fotka bude příště,až dorazíte :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tery tako jooo? :slight_smile:
asi koupím manžovi ten s tím medvídkem-i love you. pro filípka by se mi líbila ta ovečka,ale chtěli jsme původně mašinku Tomáše, to je taky hezký
10. lis 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, mohu potvrdit, koberec ještě voněl novotou :slight_smile:

Raduš,že bych taky prubla celestýnskou ??
musí být hovězí vývar, mohl by stačit vepřový coo?

tý vado, tak to příště s fildou půjdeme :slight_smile:

musíte mi holky dát nějaké tipy co kde a jak zjistíte nějaké akce pro děti, jsem ještě nějak mimo dění :grinning:
díky mooc předem :slight_smile:
10. lis 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
val http://www.mucl.cz/aktualni-zpravodajstvi/z-mesta/mikulasske-autobusy-.html

myslím že celestýnský nudle můžou být i ve vepřovým :slight_smile:
10. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé Raduš, o tom Mikulášským dvoupatráku jsem vám zapoměla napsat, dneska jsem to viděla v autobuse vylepený, je to super.
pro nás ještě asi ne :frowning2: snad tu bude třeba i příští rok :slight_smile:
10. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val, já si občas nějakou akci napíšu do kalnedáře, tak to lípnu i sem...

No my max se projet, P miluje autobusy :slight_smile: ale určiě bude narváno a nebude z toho nic.

Mám napsáno jen že 22.11. je v Libertinu Bleší trh 9-12.00 - hrakčy oblečení, můžes nsad donést i svoje na prodej...
no a pak až 27.11 16.30 v NB rozsvícení stromu, čert, mikuláš, vánoční koncert a pak v neděli 29.11. jsou tady na námku vánoční trhy od 13.00, rozsvícení stromu 18.00

Tak se jdem vypravovat do města...vůbec se mi nechce, ale musííím :pensive: Potřebuju do DM, k Paní Míle, do domácích potřeb a stavit se ve světě koupelen :zipper_mouth:
11. lis 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky holky,
Holky co jste měli nebo máte kočarky x-lander mám na Vás obrovskou prosbu. Dá se tenhle kočárek dát do uplneho lehu a misto hluboke korby pouzit do nej vloznou tasku?
Moc se za dotaz omlouvám, ale ségra shání kočárek na mimi a tak jsem řikala že se Vás tady pozeptám. Mooooc děkuji za odpověď. :wink:
11. lis 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojk holky

tak jsme si šla včera dátještě o půlnoci vanu, manža přišel před 1 hod. a chrnět jsme šli v 1,30 :frowning2:
kojo ve 3,15 což čumím,bo se budí pořád po půlnoci a další kojo v 5.
budu odpo kantáre :slight_smile:

skoro před hodinkou jsme se vrátili z plavání,Filda usnul už v autosedajde, naštěstí je tuhej,když ho vyndavám a svlékám :slight_smile: tak jsme hned čapla vysavač, dala prát deky z gauče.
11. lis 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš, na to rozsvícení vánočního stromu bych chtěla jít :slight_smile: to bude filípek koukat na ty světýlka :slight_smile:

já včera četla v inzerci,že za spořkou je sekáč s dětským oblečením, nový a že přijímají věco,tak bych tam asi s něčím zašla, jestli by mi něco vzali

joji, neporadím, mám jný,ale marcel s iren ho myslím mají
11. lis 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val - dík :wink:
Jinak do komise berou i v Zámecký, sekáček Slůně. :slight_smile: býval tam Hrošík.
11. lis 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
joji, no jenže když je to do komise, tak čekáš až se to prodá :frowning2:
já mám dojem,že psali právě za tou spořkou,že vykupujou, tak yb to neměla být komise, no omrknu to :slight_smile:

to jsme koukala,když jsem šla okolo,že hrošík není a že je přestěhován o pár metrů dál, jenže když jsem šla okolo asi po 14dnech, tak už tam hrošík opět nebyl a neívm kam se přestěhovali, to už tam nepsali.
já jsme tam stejnak nemohla chodit, bo tam měli schody , i když bych si mohla říct o pomoc s kočárem,ale vždy jsme prošla
11. lis 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek