• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
jo a kdyby jste některá chtěla koupit dítkám pohádky na dvd k vánocům, tak tady mají akci 2+1zdarma :slight_smile: http://www.filmopolis.cz/?page=article&action=detail&vote=1&arid=448
11. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
joji - já Xlander měla a sporťák nejde úplně sklopit do lehu, a tašku tam dle mně nenarveš. Ještě uvidíš co napíše Marcelka, ta ho má ještě do teď, ale myslím, že to samé. Kamarádka taky čeká mimi a koukala po kočárkách, tak jsem s ní byla v Boru v Aje a už mají spousty kočárků na stejném principu, jako byl X-lander a myslím, že ještě vymakanější, mně třeba vadilo, že ve sporťáku máš děcko jen po směru jízdy, nemůžeš si ho obrátit k sobě, hlavně třeba když pršelo, nabo sněžilo bylo to blbý a te´d už většina kočárků to má a jsou třeba ještě lehčí neš X-lander.
Včera lampionová průvod moc hezký, ale neměli jsme foťák, větší děti potom mohli spát v e škole v tělocvičně. Já koupila Elí lampionek se žárovičkou a dobře jsem udělala, páč s ním vymetla všechno co se dalo a to už by asi dávno schořel být tam svíčka. :astonished: :grinning:

tady slibovaný odkaz na sledování zásilek
http://www.cpost.cz/
11. lis 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren - dík. Já právě tyhle kočáry neznám, tak nevím jak "fungují" :slight_smile: dík moc.
11. lis 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - já do Hrošíka chodila i s kočárem, ty 3 schody se daly vyjet :wink: Netušila jsem že už tam není, dloouho jsem tam nebyla .. škoda no :unamused:

X-Lander máme - na vložnou tašku fakt nevím, my jí neměli ... ale je tam vyvýšený podhlavník ušitý na pevno, tak by to pro mAalé mimi nebylo vhodné. Do úplného lehu to nejde. Taky je určen nějak od 6. měsíců mám pocit, takže pro mimi fakt ne.
Sporťák má jináč i Monča :wink: měla ho myslím i heresta, a nejsem si jistá jestli ho nemá i verunkaronka

Na rozsvícení stromu bych se ráda sjela podívat, byli jsme s manžou loni - bez Káji teda, páč jsme pak šli na tah :grinning:
11. lis 2009 v 18:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Místo Horšíka je teď Sluňátko a dneska jsem šla okolo a mají na dveřích, že věci do komise už neberou a ještě taky, že lidičky si mají vyzvednout věci z komise do nějakého datumu to fakt nevím. Hrošík byl přestěhovaný nad bývalou kávovnu v Moskevský, jak je tam to parkoviště a ouzkou uličkou se k tomu šlo, ale prý už to taky zrušili, že paní majitelka měla problémy s placením. Do Hrošíku jsem občas zašla, dalo se tam koupit občas pěkný Nextový kousky, ve Sluňatku se mi moc nelíbilo, zatím nic moc. :confounded:

Na rozsvícení stromu jsme byli ještě s ELí v bříšku, byla mi tam docela zima a pěkně to tenkrát protáhli a nechali na sebe docela dlouho čekat. :confounded:
11. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iren - my se loni u stromu pěkně zahřívali svařáčkem :grinning:

Holky mě dnes od rána tak šíleně bolela hlava a už jsem tu neměla žádný prášek :unamused: tak aspoň Paralen, prospala jsem celé dopo, Kájuška mě nechala a koukala si na pohádky ... pak se to zlepšilo, šla jsem jí udělat oběd a zas nanovo + mi teda bylo furt na blití :rolling_eyes: Odpo po práciu mi mamky přítel přinesl z lékárny prášky, vzal si Káju k nim a já si zas lehla a za hodinu mi bylo konečně dobře
Fuj, už se mi to dlouho nestalo
11. lis 2009 ve 20:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori-teda to znam,bolest hlavy nesnasim-ja na to trpelav tehu a to si prasek vzit nemuzes,takze sem si to mazala porad tygri masti a ledovala a me je taky pokazdy na zvraceni. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj ženský, tak jak se máte ?? :slight_smile:

dneska to venku vypadá na doclea dobrý počásko :slight_smile:
12. lis 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - tady to taky vypadá obstojně :slight_smile: a hlavně mi je dnes už fajn :dizzy_face:

K večeru jedu do ČL ke kamarádce na pokec (k tý blondýnce jak za mnou nedávno přišla na sraz), manža má florbal, tak mě pak vyzvedne. Fuj, pojedu do ČL busem :grinning: Kája bude spát u babičky
12. lis 2009 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel,to je odbře,že je ti fajn :slight_smile:

joo,tak ty jedeš solo ke kámošce joo? to zajdete s manžou ještě někam na véču nebo slenku coo?
12. lis 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - nene, florbal má cca do 20 h a pak choděj s chlapama na pivko - už jsem párkrát byla s nima, ale dnes ke kámojdě ... má prej nějaké deprese, dnes byla i u neurologa a psychologa, tak musíme pokecat
12. lis 2009 v 11:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky ženy :slight_smile:

tak jsem na skok v lípě.......teda na Skalce,přivezla jsem Tádu,o víkendu budu v práci............mám tak trochu strach ani né stříhat,barvit atd,ale spíš toho,že sem to dva roky dělala doma a teď práce,nějakej řád.............doufám,že nechytnu hned nějakýho debila a nepošlu ho do patřičnejch mezí :grinning:

Tak dám návrh,co příští sobotu odpol sraz..........teda jestli je vůbec někde otevřeno v lípě pro mamky s dětma :wink: :slight_smile:
12. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík....
tak já jsem pořád fest nastydlá,malej taky tak jsem ho vzala k dr....
má to i na průduškách bobek,tak máme sirup a v pondělí zase na poslech...
12. lis 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťi to je nejhorší u dětech có..........kdyby to šlo tak to každá máma veme na sebe............hezky se z toho dostaňte a pusu Matlafouskovi :slight_smile:
12. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni...díky...
jojo hned bych to brala na sebe....k tomu jak mi je by se to stejně ztratilo..... :unamused:
12. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Venku je fakt krásně slunečno, tak razíme ven a pak odvedu Kájuš k babičce
12. lis 2009 ve 14:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Mori - tak ti nevím, třeba jsou nějaké fleky na slunci, ale mně od včéra bolí hlava, ani prášky nezabrali, na chvilku jsem si lehla v poledne s ELí a to pomohlo. Taky nesnáším to bolení halvy, brrrrr!!!!

pikus - tak to ty bacily dávají Matymu pěkně zabrat, tak ať ho to brzy přejde, mrňouska malýho -velkýho :wink: :sweat_smile:

moni - my jdeme příští sobotu na "poslední leč" jsem do Zahrádek, tak bohužel nemůžu. Jo představ si, už jsem zase dostala od tvé mamky vynadáno, že jsem si neohlídala očkování, přitom mi slíbila, že mi pošle kartičku. A neboj v práci to zvládneš určo ti budou chodit samý pohodový zákazníci a budeš se další den těšit do práce, fakt! :sunglasses: :sunglasses:
12. lis 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky,
Tak my jsme dnes po půlroční prohlídce. Jiří má 8,75kg a 67cm. Jinak je to prý „reklamní“ dítě.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak manža se šel učit, bo bude dělat zkoušky na nějakou novou mašinu, chudák :frowning2:
zítra na ní bude opět jezdit

Moni, noo v sobotu tu nic otevřeno není, Unionka myslím jen dopolko a možná ani to ne v sobotu.
o ničem jiném tady v Lípě nevím :frowning2:
12. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joji, pěkné míry :slight_smile:

Iren? Jaký očkování jste prošvihly?????? :confused: Já nevím o ničem, co bych měla hlídat :confused:, vždy jsem dostávala pozvánky.
12. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.kinocrystal.cz/

holkýý zítra jdem :slight_smile: mamča bude hlídat :slight_smile:

Raduš, bylo to očkování proti pneumokokovi , nebooj :slight_smile:
12. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fotolab.cz/foto-darky/kalendare/tematicke-kalendare/ctyri-rocni-obdobi.html

jiank super nápady na dárky u fotolabu a pokud je ve vašem městě,tak se nplatí žádné poplatky ani pošta.¨
v Lípě je v kaufu, takže super,že se nic neplatí

tchýni a mojímamče nechám udělat ten povlak na polštář s fotkou Filípka :slight_smile:
moji babče nechám hrnek s Filípkem
a ségře ještě k dárku objednám tu srdíčkovou kouli

a v lednu má mamina narozky ,tak pak udělám nám a jí fotoknihu filípka za celý jeho první rok

taky jsou super ty fotky na plátno.
ségra nám nechala dělat už dva obrazy,ale néé teda u fotolabu, myslím na servru photoshop nebo tak nějak a je to bomba,takže taky dobrej tip.

ted jdu procházet fotky a připravoivat si je na tu fotoknihu a vybrat na ty polštáře a hrnek
12. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak první joo ? :slight_smile:

holky hezký pátek :slight_smile:
13. lis 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky holky,
jsem včera zapoměla napsat, že Jiří má už druhý zub.. :grinning: jestli to tak půjde dál, na roce bude mít pusu plnou zubů.. :grinning: :grinning:

Val -taky hezký pátek.. :slight_smile:
13. lis 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joji, už druhý zub joo? no vy teda jedete :slight_smile:
13. lis 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val - no jo, asi má v plánu o vánocích chroupat oříškz, či co.. :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky...
jojinko....tak ten tvůj obřík teda za námi zaostává :grinning: :grinning: my měli 9.60 :grinning:
a zub nemáme žádný
13. lis 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus - no vždyť já raději už ani nepíšu, že je Jiřin buřtík, proti Matymu je hubeňourek.. :grinning: :grinning: a můžu říct, že zuby josu na nic, pořád mě kouše a dá děsnou bžundu z toho když "křičím" bolestí.. :sweat_smile: :grinning:
13. lis 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No na to jsem pak u kojení zvědavá....
už takhle mě "štípe"dásničkama a má z toho legraci
13. lis 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mě taky Filda už kouše horníma zoubkama, dole má jazýček,ale nahoře, to se přikousne a tahá jak o život,přes den tolik nekojím,tak se mi jakžtakž dají do klidu,ale zase večer a v noci a ráno,auau :frowning2:
13. lis 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek