• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahojky holky!
Tak to teda musím říct, že ELí byla na kojení zlatá, i když párkrát se jí to taky povedlo mně kousnout, ale nemůžu si zas tak ztěžovat. :wink: :sweat_smile:

Val- rodina bude mít k vánocům Filípka kam se podívá viď, ale je to moc hezké.
My si se sourozencema dárky nedáváme, jen dětem a pro ty mám hračky a pro tchýni a ex tchyni mám voňavé přírodní relax koule do koupele, moc krásně to voní a hezky vypadá i jako dekorace.
No a vlastně mám dárečky už skorem všechny, jen ješte dva pro manžu, ale už jsou objednané, takže už můžu balit. :grinning: :sweat_smile:
Letos jsem fakt šikula!!!! :grinning: :grinning: :wink: :wink:
joji - to má Jiřík pěkně brzy nastartováno se zoubkama, Elí měla ty své dva klálíčkovské zoubky až na 10 měsících a zůstaly jí pěkně dlouho osamotě.

perad - nelekej se, určo si nic neprošvihla, my máme poslední vakcínu Prevenaru a pak ještě ta lehčí forma na ty spalničky atd. Takže si ELí pigár užije.
13. lis 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
joji - nééé, prej by si dal řízek :grinning:

Včera u kamarádky super :grinning: přijela jsem k ní před 19 h, daly jsme lahvinky červenýho a ve 23 h jsem volala manžovi, že by mě mohl už jako vyzvednout :grinning: byl posedět s chlapama a jejich ženskýma po flrobale :wink: Tak tam za 5 min. byl a já myslela, že pojedem dom a my jeli zpět do té hospy :grinning: že prej se to tam rozjelo :astonished: :grinning: tak se tančilo atd. a dom jsme odjížděli ve 2 h ráno :grinning: :grinning: :grinning:
Manža jedinej nemohl pít, páš řídil :grinning: alei tak se bavil :slight_smile:

dopo jsem Káju vyzvedla u babičky, pak jsme musely letět dom, páč mělo přijel PPL (už tu tedy bylo) a teď mi Kájuška už skoro 3 h spinká :dizzy_face:
13. lis 2009 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky dnes po první KO v nemocnici změna :

ve čtvrtek mám nástup do porodnice na vyvolání :astonished: :zipper_mouth: Dnes sem 37+0 a malej má 3 499 g takže prý do 38 tt musíme těhu vyvolat, aby Víteček neměl 5 kilo ...trochu se bojím, aby bylo vše ok prý hlavička odpovídá velikostně 40+3 ....
13. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ladu-teeda to je peknej kousek :slight_smile: a v poradku to bude neboj, budete mit poradnyho chlapaka no :grinning: Moje znama v zari porodila holcicku 4600g a 53cm a to ji to taky vyvolavali,pac zjistili ze je velka a rodila normalne a prej pohoda :wink: a jmenuje se Magdalenka mimochodem :grinning:
13. lis 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uvidi jak povyroste do ctvrtka :slight_smile: jinak kamoska mela teda taky peknyho kouska :slight_smile:
13. lis 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
laadu, neboj, bude to dobrý a ty jejich odhady s váhou bych brala s rezervou :slight_smile:
v 36tt je už mimi úplně vyvinuté,takže vědí co dělají.
při dvojčátkách se taky chodí v tomhle týdnu na vyvolávačku

tak Laadu hodně štěstí !!
13. lis 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laadu, taky držíme pěsti, ať proběhne vše na 1 :slight_smile:
No jinak se omlouvám, ale opět nějak nestíhám, a zrovna když jste měly srazík, tak jsem byla u dr. a ještě po o jsem pádila do školy...
Jinak IUI se asi nepovedlo - no zatím nic nevím, ale týden po jsem měla //, a za pár dní nic... Začala jsem krvácet, nasadila jsem proveru.... a po vysazení čekám na MS. Ta nikde... Tak dělám test a tam //. Šla jsem k doktorce - na UZV nic moc vidět není, protože díky proveře mám ooobr sliznici a ostatní není vidět. Tak mi nabrala krev a v pondělí výsledky... No jsem zvědavá :unamused: A jinak další pokus IUI kolem 25.11... Tak jsem taková trochu zmatená :slight_smile:)
No jinak, zase peču cukroví, tak kdyby jste chtěly, nebo o někom věděli... tak dělám cca 20 druhů cena 290/kg
Loni jsem pekla kolem 70 kg !!
13. lis 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, noo tak to jste si hezky užili :slight_smile:

veru, tak držím pěsti,at se zadaří a na další pokus už nemusíš.
nechtělo by tamudělat jeden cyklus pauzu, pokud se ted nezadařilo ? i když teda zase máš ooobr sliznici,tak by se lépe uhnízdilo že ?
13. lis 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky :slight_smile:

tak první den je za mnou..........a bylo to super......to byl ale klid..........žádné mamíííííííííí,pitííííííííí,sýrrrrrrrrr,kuliiiiiiiiii............bože to byl balzám na nervy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak to se jen tak nesejdem možná až v prosinci,najednou mám málo času a volný dny mám nabitý
13. lis 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
verunkaronka - a tos nám ani nedosnesla ochutnat na srazík joooo :confounded: aspoň bysme věděli jak od tebe chutná, abysme si mohly případně objednat :wink:

moni - fajn že se ti líbilo v rachotě :wink: :slight_smile:

No já byla dnes v trafice, co je hned vedle hotelu, kde "pracuju" - a prej: vy už jdete do práce jo ? řikám, vy už to víte , protože já ještě nééé :angry: ještě nemám nic pevně domluveného, páč jsem tam byla 2x a nikdo z vedení nebyl k dispozici. Hlavně že se staraj baby o jiný lidi, kdyby si radši hleděly víc sebe :rolling_eyes:
To jako když jsme plánovali svatbu, tak že prej sem těhotná - někdy v březnu či tak to bylo a brali jsme se v červnu ... no samo že jsem nebyla žeeee 8

laada - tak to hlavně vše dobře s mimískem zvládněte !!! :dizzy_face:
13. lis 2009 ve 23:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
já vařím peču smažím, páč zítra čekáme velkou návštěvu na obídek, poslala jsem nabžu s Elí ven, tak snad tam chvíli vydrží. Musím ještě uklidit a vyžehlit. :confounded: :astonished:

Moni - vydíš já ti to říkala, že v práci bude dobře, škoda, že je málo času, rádi bychom tě zase brzy viděli, tak snad v tom prosinci :sunglasses:

verunkaronka - třeba tam přece jen nějaké malinké schované je a tváří se, že není a jestli ne, tak se určo brzy povede, držíme palečky. Ty už pečeš jo? Jsi blázen takové množství, já teda peču taky ráda vánoční cukrov, vždycky tak kolem 20-ti druhů, ale takhle ve velkém, to by mě asi miglo, to jsi dobrá, že na to máš čas.

ladunko - to byla asi překvapující zpráva, co? Když ti řekli, že Víteček půjde dřív, ale určitě vědí co dělají, tak budeš mít malého dřív u sebe, držíme palečky a pěstičky, hlavně to zvládněte ve zdravíčku!!! :sunglasses: :dizzy_face:

mori - jste si s taťkou pěkně užili co? To chce, takovéhle nečekané akce jsou nejlepší. A vždyť víš jak to chodí, báby jsou zvědavá a vždycky vědí všechno hnedky a nejlíp, ještě dřív než ty. :grinning: :wink: :grinning:
14. lis 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

manža nám šel dneska v poledne do práce, tak jsme pak vyrazili s Filípkem na procházku,aby se vyspinkal na čerstvým vzdoušku a pak jsme šli k ségře.
při zpáteční cestě domů si dal filípek zase šlofíka, tak za chvilku půjdem koupat a pak spinkat a já budu relaxovat na pc :slight_smile:
jsem z toho chození nějaká utahaná, bylo dneska fáákt krásně :slight_smile:

včerejší večeře byla naprosto super :slight_smile: dala jsme si plátky z panenky s bramborovou pyramidou, to byly bramboráčky prokládaný na sebe nivou.
manža si dal plněnou panenku nějakýma pálivýma papričkama a k tomu restovanou zeleninu.
pak jsme si dali ještě kafíčko, hrála tam hudba ,tak tobylo příjemný.
pak jsme razili směr kino na Michaela Jacksona, bylo to fááákt dooost dobrý, krásný :slight_smile:
no a domů jsme dorazili po půlnoci, mamča hlídala a pak jela domů.

joo a na tu véču jsme zašli do restaurace u sportareálu a fakt mohu doporučit, bylo tam narváno a chytli jsme místo díyk tomu,že zrovna někdo odešel
14. lis 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, tak super,že to dnes byl balzám na nervíky :slight_smile:
jen tak dál :slight_smile:

a jako tady nidko kromě Iren dnes nebyl joo? kdepak jstéé holky ??

no dneska bylo jako fáákt nádherně :slight_smile:
14. lis 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My dnes máme taťku celý den doma, ráno šel s Kájou něco si koupit do práce a odpo jsem šla ven s Kájou já - musela jsem za paní z MMB, kupovala jsem od ní peněženku Peppa pig :grinning: postavili si tu barák, budou se sem stěhovat z Mimoně - jsem byla ráda, že nemusím platit poštovné :wink:
Se k ní mrkněte, kdybyste něco chtěly, tak bych to mohla vyzvednout a přivézt na srazík :wink: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=105628
14. lis 2009 ve 20:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,dneska nestiham-udelali jsme si vylet do Prahy (s manzou,tatou a brachou),Majdalenku hlidala mamka.Tak jsme byli nejdriv omrknou tu autosedajdu a pak Ikea -teda tam bylo lidi!No des,ale zase velkej nakup neco do kuchyne a hl.hodne veci pro Majdu Ale co se mi stalo-zrovna kdyz jsme byli v detskem oddeleni,tak se udelalo strasne spatne (ja totiz od rana nejedla a nepila a bylo uz 14h!),normalne se mi zacla motat hlava,tak to rikam manzovi a on hned:to mas z toho ze nepijes a nic s nejedla (pac mi pred odjezdem nabizel chleba a ja nechtela),no tak ze pujdeme a jak je tam ta restaurace a pak schody dolu,tak uz sme byli u nich a ja najednou prestala skoro videt-normalne cerno pred ocima!Takze sem si rychle sedla na prvni volnou zidlicku (k nejakymu chlapovi) a musela si polozit hlavu a rozdejchat to,se divim ze sem sebou nesekla - tak mi tata donesl piti a nakonec ze si tam dame i jidlo,tak jsme se najedli (mimochodem sem si dala ty masovy koule a fakt dobrota),vypila2x colu,pak jeste dzus a pomerancovou limcu a bylo mi OK,ale fakt hnus holky, sem byla jak zfetovana nebo tehotna ale to nejsem,pac sem to samozrejme dneska dostala :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak me zkrz to silene rozbolely zada (sem si hned vzpomnela na krizaky u porodu),ale nastesti kdyz sem si sedla do auta takto preslo. No takze super vylet, jinak Majdulka s babi to zvladly na jednicku. :wink:
14. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky :slight_smile:

jen ve stručnosti......dneska to bylo zase fajn,byly se mnou nové holky............a ke konci směny mi řekly,že by chtěly abych byla zase vedoucí........tak mě to potěšilo,že kolujou o mě samá pozitivy :slight_smile:

Tak se zase loučím jdu do hajan,ještě zítra jedenáctku a pak den volna........PÁ
14. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tery, tý voe,tak to byl teda mazec!
ještě že jsi se nezkácela po těch schodech dolů ! :rolling_eyes:
příště poslechni manžu a najez se a hlavně pij :slight_smile:

jsem si ted udělala caro a dala štrůdl od mamči, to byla mňamota :slight_smile:

Moni,super pocit :slight_smile: tak at zase převezmeš žezlo vedoucí :slight_smile:
14. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky....
Ladunkoooooooooo tak teda Víteček bude chlapák,no moc na tebe myslím a podej info po další kontrole...
a neboj,zmáknete to na 1 :slight_smile:
Andarko,teda hned mě napadlo,že jsi těhu :slight_smile:
A takhle vyrazit na nákupy...to já ještě nemůžu...holt prso je prso :grinning:
14. lis 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky,ja mam nizkej tlak a obcas se mi to stane no a je fakt,ze moc nepiju - sem vzdycky rikala Dr ze by to do mne museli nalit trychtýřem :grinning:
Jinak Piku ja kojim rano,pripadne v noci a pres den taky, jinak k obedu ma zeleninku a nekdy UM a vecer kasicka :slight_smile:Do Prahy jsem vyrazili po O a pak ji mamka ohrala to mlicko s kasi od Nestle - je to jako piticko (250ml), takze jsem ji na noc uz kasi nedavala,ale nakojila :wink:
A tehotna bych jeste byt nechtela teda,ikdyz antiko zadnou nemam :sweat_smile:
14. lis 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky nemám antiko :grinning:
A holt my UM nemáme vůbec,oběd příkrm,někdy taky ne...a ovoce už taky dáváme...
ale nějak si ještě netroufnu takhle odjet...
14. lis 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo a kašičky taky nejí....po nich se moc kroutil...asi je to na něj těžký do bříška či co a stejně měl za 3 hodiny hlad
14. lis 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky při neděli!
Teda Andar ty si zahráváš, je fakt že mně se tohle stávalo před těhu, vůbec nevím proč, vždycky jsem byla zdravá, žádné potíže a najednou omdlívací stavy a to se mi stalo jednou, když jsem byli na prohlídce hradu na Kosti a zrovna jsme byli v mučírně a já tam sebou málem sekla, nejdřív návaly, pak černo před očima a už jsem viděla jen to světlo ve dveřích a šla jsem, no ještě že jsem sebou nesekla na schodech. Ble Ble ble a pak se mi to stalo párkrát v práci, když jsem dlouho stála. Andar je to hnusnej pocit co?

Moni - takovéhle zprávičky potěší co? To se ti hnedky bude chodit do práce líp, viď? :dizzy_face: :dizzy_face:

pikus - jak vám je? Co bacily, už jste je zahnali? No u nás taky pořád vedlo mámino mlíčko, vždyť až do 20 měsíce :grinning: :grinning:. S kašičkama jsme začli na půl roce, ale žádný moc uspěch, nejlepší bylo jablíčko a mrkvička.

val - a byl ten štrůdlik se šodo přelívkem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. lis 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík....
Irenko,zítra jdeme na KO a malého nechat poslechnout....
už nenudlí,ale stále trošku chrčí....
tak máme asi zase po plavču :unamused:
15. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irco-to je hnusnej pocit,ja to naposled zazila asi v 6tt - sla jsem o pulnoci na WC a tam jsem na papire nasla krev, najednou se mi udelalo strasne zle (pac sem si hned pomyslela,ze je konec) a tak jsem vstala,ze to reknu manzovi a ve dverich sem sebou sekla (sedla si na zadek), no ale vstala jsem a sekla sebou podruhy -to uz byl manza na schodech,pac slysel ty rany :unamused: Ja brecela,tak dosel pro mamku a ta mi zmerila tlak (tim digitalnim tlakometrem) a mela sem teda pekne nizkej, dala mi napit kolu a bylo to OK, kazdopadne jsem rano hned mazala k Dr,ale bylo utery a to tam ona neni-tak me sestricka poslala na utz a tam sem poprve videla Majdulku i se srdickem a byla v poradku :slight_smile:

Piku-a co bastite nejradsi?
15. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak v těhu jsem toto mívala..i ve městě jsem jednou seděla na zemi...
Andarko,jinak Mates jí všechno a všechno mu mooooc chutná :grinning:
15. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky dočtu vás zítra, bežím sem jen napsat akcičku než na to zase napomenu :slight_smile:

1.12.2009 bude na náměstí TGM, opět Vánoční kamion Coca cola :wink: Světýlka, to bude něco pro dětičky :dizzy_face:
15. lis 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky,

tak to stopro jdem na kávičku a pak kamion coo??
15. lis 2009 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš, díky, jsi šikulka
už to mám v kandeláři :slight_smile:
15. lis 2009 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dneska dělala karboše a kaši.
filda měl od babi hovězí polívčičku, ke snídani měl půlku chleba s lučinou a ještě ode mě si ukusoval chleba s džemem

byli jsme dneska na prochajdě se mrknout na mašinky na nádraží,pak jsme zašli na kafíčko, horké maliny a pak zase dmů, dorazili jsme v 6,nachodili jsme 5 km
15. lis 2009 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky :slight_smile:
tak jsme chtěla luxovat a že si vyměním sáček ve vysavači, noo a on došel,takm ám po luxování, bo jsme byla rychlejší s tím vyndaváním :slight_smile:
ale teřba dnes půjdem na prochajdu,tak koupíme.
filípek ted spinká a pere mi prádlo, manža je na jízdách,ale příjde už v poledne :wink:
16. lis 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek