Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

Najde se tady nějaká těhulka nebo maminka z Českolipska?
andilekir
13. lis 2009
Ahojky holky!
Tak to teda musím říct, že ELí byla na kojení zlatá, i když párkrát se jí to taky povedlo mně kousnout, ale nemůžu si zas tak ztěžovat. 😉 :-N

Val- rodina bude mít k vánocům Filípka kam se podívá viď, ale je to moc hezké.
My si se sourozencema dárky nedáváme, jen dětem a pro ty mám hračky a pro tchýni a ex tchyni mám voňavé přírodní relax koule do koupele, moc krásně to voní a hezky vypadá i jako dekorace.
No a vlastně mám dárečky už skorem všechny, jen ješte dva pro manžu, ale už jsou objednané, takže už můžu balit. 😃 :-N
Letos jsem fakt šikula!!!! 😃 😃 😉 😉
joji - to má Jiřík pěkně brzy nastartováno se zoubkama, Elí měla ty své dva klálíčkovské zoubky až na 10 měsících a zůstaly jí pěkně dlouho osamotě.

perad - nelekej se, určo si nic neprošvihla, my máme poslední vakcínu Prevenaru a pak ještě ta lehčí forma na ty spalničky atd. Takže si ELí pigár užije.
moriautor
13. lis 2009
joji - nééé, prej by si dal řízek 😃

Včera u kamarádky super 😃 přijela jsem k ní před 19 h, daly jsme lahvinky červenýho a ve 23 h jsem volala manžovi, že by mě mohl už jako vyzvednout 😃 byl posedět s chlapama a jejich ženskýma po flrobale 😉 Tak tam za 5 min. byl a já myslela, že pojedem dom a my jeli zpět do té hospy 😃 že prej se to tam rozjelo :-o 😃 tak se tančilo atd. a dom jsme odjížděli ve 2 h ráno 😃 😃 😃
Manža jedinej nemohl pít, páš řídil 😃 alei tak se bavil 🙂

dopo jsem Káju vyzvedla u babičky, pak jsme musely letět dom, páč mělo přijel PPL (už tu tedy bylo) a teď mi Kájuška už skoro 3 h spinká x-)
laada
13. lis 2009
AHoj holky dnes po první KO v nemocnici změna :

ve čtvrtek mám nástup do porodnice na vyvolání :-o :-x Dnes sem 37+0 a malej má 3 499 g takže prý do 38 tt musíme těhu vyvolat, aby Víteček neměl 5 kilo ...trochu se bojím, aby bylo vše ok prý hlavička odpovídá velikostně 40+3 ....
andara
13. lis 2009
Ahoj Ladu-teeda to je peknej kousek 🙂 a v poradku to bude neboj, budete mit poradnyho chlapaka no 😃 Moje znama v zari porodila holcicku 4600g a 53cm a to ji to taky vyvolavali,pac zjistili ze je velka a rodila normalne a prej pohoda 😉 a jmenuje se Magdalenka mimochodem 😃
laada
13. lis 2009
Uvidi jak povyroste do ctvrtka 🙂 jinak kamoska mela teda taky peknyho kouska 🙂
valentynka
13. lis 2009
laadu, neboj, bude to dobrý a ty jejich odhady s váhou bych brala s rezervou 🙂
v 36tt je už mimi úplně vyvinuté,takže vědí co dělají.
při dvojčátkách se taky chodí v tomhle týdnu na vyvolávačku

tak Laadu hodně štěstí !!
verunkaronka
13. lis 2009
Laadu, taky držíme pěsti, ať proběhne vše na 1 🙂
No jinak se omlouvám, ale opět nějak nestíhám, a zrovna když jste měly srazík, tak jsem byla u dr. a ještě po o jsem pádila do školy...
Jinak IUI se asi nepovedlo - no zatím nic nevím, ale týden po jsem měla //, a za pár dní nic... Začala jsem krvácet, nasadila jsem proveru.... a po vysazení čekám na MS. Ta nikde... Tak dělám test a tam //. Šla jsem k doktorce - na UZV nic moc vidět není, protože díky proveře mám ooobr sliznici a ostatní není vidět. Tak mi nabrala krev a v pondělí výsledky... No jsem zvědavá :-| A jinak další pokus IUI kolem 25.11... Tak jsem taková trochu zmatená 🙂)
No jinak, zase peču cukroví, tak kdyby jste chtěly, nebo o někom věděli... tak dělám cca 20 druhů cena 290/kg
Loni jsem pekla kolem 70 kg !!
valentynka
13. lis 2009
Marcel, noo tak to jste si hezky užili 🙂

veru, tak držím pěsti,at se zadaří a na další pokus už nemusíš.
nechtělo by tamudělat jeden cyklus pauzu, pokud se ted nezadařilo ? i když teda zase máš ooobr sliznici,tak by se lépe uhnízdilo že ?
moniska24
13. lis 2009
Čauky 🙂

tak první den je za mnou..........a bylo to super......to byl ale klid..........žádné mamíííííííííí,pitííííííííí,sýrrrrrrrrr,kuliiiiiiiiii............bože to byl balzám na nervy 😃 😃 😃 😃 😃 😃

Tak to se jen tak nesejdem možná až v prosinci,najednou mám málo času a volný dny mám nabitý
moriautor
13. lis 2009
verunkaronka - a tos nám ani nedosnesla ochutnat na srazík joooo :-S aspoň bysme věděli jak od tebe chutná, abysme si mohly případně objednat 😉

moni - fajn že se ti líbilo v rachotě 😉 🙂

No já byla dnes v trafice, co je hned vedle hotelu, kde "pracuju" - a prej: vy už jdete do práce jo ? řikám, vy už to víte , protože já ještě nééé ]-( ještě nemám nic pevně domluveného, páč jsem tam byla 2x a nikdo z vedení nebyl k dispozici. Hlavně že se staraj baby o jiný lidi, kdyby si radši hleděly víc sebe 8-(
To jako když jsme plánovali svatbu, tak že prej sem těhotná - někdy v březnu či tak to bylo a brali jsme se v červnu ... no samo že jsem nebyla žeeee 8

laada - tak to hlavně vše dobře s mimískem zvládněte !!! x-)
andilekir
14. lis 2009
Ahojky holky!
já vařím peču smažím, páč zítra čekáme velkou návštěvu na obídek, poslala jsem nabžu s Elí ven, tak snad tam chvíli vydrží. Musím ještě uklidit a vyžehlit. :-S :-o

Moni - vydíš já ti to říkala, že v práci bude dobře, škoda, že je málo času, rádi bychom tě zase brzy viděli, tak snad v tom prosinci 😎

verunkaronka - třeba tam přece jen nějaké malinké schované je a tváří se, že není a jestli ne, tak se určo brzy povede, držíme palečky. Ty už pečeš jo? Jsi blázen takové množství, já teda peču taky ráda vánoční cukrov, vždycky tak kolem 20-ti druhů, ale takhle ve velkém, to by mě asi miglo, to jsi dobrá, že na to máš čas.

ladunko - to byla asi překvapující zpráva, co? Když ti řekli, že Víteček půjde dřív, ale určitě vědí co dělají, tak budeš mít malého dřív u sebe, držíme palečky a pěstičky, hlavně to zvládněte ve zdravíčku!!! 😎 x-)

mori - jste si s taťkou pěkně užili co? To chce, takovéhle nečekané akce jsou nejlepší. A vždyť víš jak to chodí, báby jsou zvědavá a vždycky vědí všechno hnedky a nejlíp, ještě dřív než ty. 😃 😉 😃
valentynka
14. lis 2009
ahoj holky

manža nám šel dneska v poledne do práce, tak jsme pak vyrazili s Filípkem na procházku,aby se vyspinkal na čerstvým vzdoušku a pak jsme šli k ségře.
při zpáteční cestě domů si dal filípek zase šlofíka, tak za chvilku půjdem koupat a pak spinkat a já budu relaxovat na pc 🙂
jsem z toho chození nějaká utahaná, bylo dneska fáákt krásně 🙂

včerejší večeře byla naprosto super 🙂 dala jsme si plátky z panenky s bramborovou pyramidou, to byly bramboráčky prokládaný na sebe nivou.
manža si dal plněnou panenku nějakýma pálivýma papričkama a k tomu restovanou zeleninu.
pak jsme si dali ještě kafíčko, hrála tam hudba ,tak tobylo příjemný.
pak jsme razili směr kino na Michaela Jacksona, bylo to fááákt dooost dobrý, krásný 🙂
no a domů jsme dorazili po půlnoci, mamča hlídala a pak jela domů.

joo a na tu véču jsme zašli do restaurace u sportareálu a fakt mohu doporučit, bylo tam narváno a chytli jsme místo díyk tomu,že zrovna někdo odešel
valentynka
14. lis 2009
Moni, tak super,že to dnes byl balzám na nervíky 🙂
jen tak dál 🙂

a jako tady nidko kromě Iren dnes nebyl joo? kdepak jstéé holky ??

no dneska bylo jako fáákt nádherně 🙂
moriautor
14. lis 2009
My dnes máme taťku celý den doma, ráno šel s Kájou něco si koupit do práce a odpo jsem šla ven s Kájou já - musela jsem za paní z MMB, kupovala jsem od ní peněženku Peppa pig 😃 postavili si tu barák, budou se sem stěhovat z Mimoně - jsem byla ráda, že nemusím platit poštovné 😉
Se k ní mrkněte, kdybyste něco chtěly, tak bych to mohla vyzvednout a přivézt na srazík 😉 http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=105628
andara
14. lis 2009
Ahoj holky,dneska nestiham-udelali jsme si vylet do Prahy (s manzou,tatou a brachou),Majdalenku hlidala mamka.Tak jsme byli nejdriv omrknou tu autosedajdu a pak Ikea -teda tam bylo lidi!No des,ale zase velkej nakup neco do kuchyne a hl.hodne veci pro Majdu Ale co se mi stalo-zrovna kdyz jsme byli v detskem oddeleni,tak se udelalo strasne spatne (ja totiz od rana nejedla a nepila a bylo uz 14h!),normalne se mi zacla motat hlava,tak to rikam manzovi a on hned:to mas z toho ze nepijes a nic s nejedla (pac mi pred odjezdem nabizel chleba a ja nechtela),no tak ze pujdeme a jak je tam ta restaurace a pak schody dolu,tak uz sme byli u nich a ja najednou prestala skoro videt-normalne cerno pred ocima!Takze sem si rychle sedla na prvni volnou zidlicku (k nejakymu chlapovi) a musela si polozit hlavu a rozdejchat to,se divim ze sem sebou nesekla - tak mi tata donesl piti a nakonec ze si tam dame i jidlo,tak jsme se najedli (mimochodem sem si dala ty masovy koule a fakt dobrota),vypila2x colu,pak jeste dzus a pomerancovou limcu a bylo mi OK,ale fakt hnus holky, sem byla jak zfetovana nebo tehotna ale to nejsem,pac sem to samozrejme dneska dostala :-p pak me zkrz to silene rozbolely zada (sem si hned vzpomnela na krizaky u porodu),ale nastesti kdyz sem si sedla do auta takto preslo. No takze super vylet, jinak Majdulka s babi to zvladly na jednicku. 😉
moniska24
14. lis 2009
Čauky 🙂

jen ve stručnosti......dneska to bylo zase fajn,byly se mnou nové holky............a ke konci směny mi řekly,že by chtěly abych byla zase vedoucí........tak mě to potěšilo,že kolujou o mě samá pozitivy 🙂

Tak se zase loučím jdu do hajan,ještě zítra jedenáctku a pak den volna........PÁ
valentynka
14. lis 2009
Tery, tý voe,tak to byl teda mazec!
ještě že jsi se nezkácela po těch schodech dolů ! 8-(
příště poslechni manžu a najez se a hlavně pij 🙂

jsem si ted udělala caro a dala štrůdl od mamči, to byla mňamota 🙂

Moni,super pocit 🙂 tak at zase převezmeš žezlo vedoucí 🙂
pikusa
14. lis 2009
Ahojík holky....
Ladunkoooooooooo tak teda Víteček bude chlapák,no moc na tebe myslím a podej info po další kontrole...
a neboj,zmáknete to na 1 🙂
Andarko,teda hned mě napadlo,že jsi těhu 🙂
A takhle vyrazit na nákupy...to já ještě nemůžu...holt prso je prso 😃
andara
14. lis 2009
No holky,ja mam nizkej tlak a obcas se mi to stane no a je fakt,ze moc nepiju - sem vzdycky rikala Dr ze by to do mne museli nalit trychtýřem 😃
Jinak Piku ja kojim rano,pripadne v noci a pres den taky, jinak k obedu ma zeleninku a nekdy UM a vecer kasicka 🙂Do Prahy jsem vyrazili po O a pak ji mamka ohrala to mlicko s kasi od Nestle - je to jako piticko (250ml), takze jsem ji na noc uz kasi nedavala,ale nakojila 😉
A tehotna bych jeste byt nechtela teda,ikdyz antiko zadnou nemam :-N
pikusa
14. lis 2009
Taky nemám antiko 😃
A holt my UM nemáme vůbec,oběd příkrm,někdy taky ne...a ovoce už taky dáváme...
ale nějak si ještě netroufnu takhle odjet...
pikusa
14. lis 2009
Jooo a kašičky taky nejí....po nich se moc kroutil...asi je to na něj těžký do bříška či co a stejně měl za 3 hodiny hlad
andilekir
15. lis 2009
Ahojky holky při neděli!
Teda Andar ty si zahráváš, je fakt že mně se tohle stávalo před těhu, vůbec nevím proč, vždycky jsem byla zdravá, žádné potíže a najednou omdlívací stavy a to se mi stalo jednou, když jsem byli na prohlídce hradu na Kosti a zrovna jsme byli v mučírně a já tam sebou málem sekla, nejdřív návaly, pak černo před očima a už jsem viděla jen to světlo ve dveřích a šla jsem, no ještě že jsem sebou nesekla na schodech. Ble Ble ble a pak se mi to stalo párkrát v práci, když jsem dlouho stála. Andar je to hnusnej pocit co?

Moni - takovéhle zprávičky potěší co? To se ti hnedky bude chodit do práce líp, viď? x-) x-)

pikus - jak vám je? Co bacily, už jste je zahnali? No u nás taky pořád vedlo mámino mlíčko, vždyť až do 20 měsíce 😃 😃. S kašičkama jsme začli na půl roce, ale žádný moc uspěch, nejlepší bylo jablíčko a mrkvička.

val - a byl ten štrůdlik se šodo přelívkem 😃 😃 😃 😃
pikusa
15. lis 2009
Ahojík....
Irenko,zítra jdeme na KO a malého nechat poslechnout....
už nenudlí,ale stále trošku chrčí....
tak máme asi zase po plavču :-|
andara
15. lis 2009
Irco-to je hnusnej pocit,ja to naposled zazila asi v 6tt - sla jsem o pulnoci na WC a tam jsem na papire nasla krev, najednou se mi udelalo strasne zle (pac sem si hned pomyslela,ze je konec) a tak jsem vstala,ze to reknu manzovi a ve dverich sem sebou sekla (sedla si na zadek), no ale vstala jsem a sekla sebou podruhy -to uz byl manza na schodech,pac slysel ty rany :-| Ja brecela,tak dosel pro mamku a ta mi zmerila tlak (tim digitalnim tlakometrem) a mela sem teda pekne nizkej, dala mi napit kolu a bylo to OK, kazdopadne jsem rano hned mazala k Dr,ale bylo utery a to tam ona neni-tak me sestricka poslala na utz a tam sem poprve videla Majdulku i se srdickem a byla v poradku 🙂

Piku-a co bastite nejradsi?
pikusa
15. lis 2009
Tak v těhu jsem toto mívala..i ve městě jsem jednou seděla na zemi...
Andarko,jinak Mates jí všechno a všechno mu mooooc chutná 😃
perada
15. lis 2009
Čauky dočtu vás zítra, bežím sem jen napsat akcičku než na to zase napomenu 🙂

1.12.2009 bude na náměstí TGM, opět Vánoční kamion Coca cola 😉 Světýlka, to bude něco pro dětičky x-)
valentynka
15. lis 2009
ahooj holky,

tak to stopro jdem na kávičku a pak kamion coo??
valentynka
15. lis 2009
Raduš, díky, jsi šikulka
už to mám v kandeláři 🙂
valentynka
15. lis 2009
já dneska dělala karboše a kaši.
filda měl od babi hovězí polívčičku, ke snídani měl půlku chleba s lučinou a ještě ode mě si ukusoval chleba s džemem

byli jsme dneska na prochajdě se mrknout na mašinky na nádraží,pak jsme zašli na kafíčko, horké maliny a pak zase dmů, dorazili jsme v 6,nachodili jsme 5 km
valentynka
16. lis 2009
ahooj holky 🙂
tak jsme chtěla luxovat a že si vyměním sáček ve vysavači, noo a on došel,takm ám po luxování, bo jsme byla rychlejší s tím vyndaváním 🙂
ale teřba dnes půjdem na prochajdu,tak koupíme.
filípek ted spinká a pere mi prádlo, manža je na jízdách,ale příjde už v poledne 😉

Začni psát odpověď...

Odešli