• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
autor
val - jasný, píšu si 1. 12. do diáře :wink:
Ale asi to zas bude mazec u kamionu - loni j sme tam byly s Janou a fakt se to nedalo :confounded: no ale mrknout určo půjdem :slight_smile:

My si včera udělali výlet do Prahy taky za mašinkama, ale za menšíma :wink: http://www.kralovstvi-zeleznic.cz/ my tam s Kájuš vydržely 2h, manžel ještě o hodinu dýl a to jsem mu ještě volala ať už jde :astonished: My se mezitím stavily za kámoškou v Pompu, kde jsem pracovala :wink:
Jo a pak v Tescu jsem si koupila ryfle - jsem si chtěla koupit a měli ve slevě, tak jsem je tam nemohla nechat žeee :wink: z 500,- na 245,- :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

No teď jdu žehlit, pověsit další pračku a pak kuchtit k obědu žemlovku
16. lis 2009 v 09:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé Marcel, žemlovku ?? tu miluju :slight_smile: ale manža nee :grinning:DD

super kauf :slight_smile: jsi ted celá nově voháklá cooo?

já budu dělat francouzský bram. s uzeným,ale přileju tam smetanu místo vajíček
16. lis 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky...
byla jsem na KO s malým,průdušky už má čistý,ale stále je zahleněný,tak odsávat odsávat...
Doma bude bordel,za chvíli dojede parta hic a bude se škrábat a štukovat koupelna,pak dávat dlažba na WC a zítra se bude srthávat v chodbě stará podlaha a pak dáme lino nějaký pěkný.....
16. lis 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jako co to je dnes za účast :astonished: že já vám matky napíšu "áčka" :grinning:
16. lis 2009 ve 20:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jak se mate?? My ted mame nak napilno... cukroví sice nepeču ja budu péct teda jen vánočku... V sobotu nas čeká oslava u sestřenky.. další sobotu svatba tolik akcí najednou jsme snad ještě neměli. Jinak už mame 5 zub :grinning: :grinning:

Jsem se rozhodla ze si po novym roce udělám řidičák to jsem na sebe teda zvědavá... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
16. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Piku, tééda takový mega úpravy před Vánoci joo?
tak at to jde pěkěn od ruky a není moc bordelu :slight_smile:
Maty at se brzy uzdraví :slight_smile:

Marcel, ty áááčko, vždyt ty jis tady taky měla zameškáno jeden den :grinning: :grinning: :grinning:

heresto, tak gratulka k 5 zoubku. no já se už budu muset dát do toho pečení, už se to blíží, to asi budu péct po večerech až bude Filípek spinkat
16. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj.
Taky gratuluju k zoubkum,my nic a to uz vypadalo ze jo, i priznaky furt stejny,ale nechce vylezt!
Jinak vcera jsme s manzou pekli pernicky -sem si v Ikee koupila ty jejich krasny vykrajovacky a museli jsme to zkusit :grinning:
16. lis 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Andar, taky chci letos péct perníčky.
dělali jsme je s mamčou asi před4 lety,ale dělalai jsme je jako ozdobu na stromeček
17. lis 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ošklivé počasí, tak sem malinko tvořila http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=2454456
17. lis 2009 ve 12:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
vy nějak lenošíte, tady účat žádná. Já byla včera cvičit apak zas s ženskýma do vinárničky, ale včera jen decentně do 22.00 :grinning: :dizzy_face: Ale dneska mě z toho cvíča bolí celá Iruš :wink: :grinning:

pikus - tak ať se už konečně těch bacilů zbavíte, pořád se to drží viď? Ale určo bude za chvilku líp a plavčo ještě stihnete, máte nějaké náhrady, nebo jak to vůbec řešíte, když nejste?

val - vy budete na plavčo s Filípkem chodit dál? My teď na zimu přestali a začnem zase na jaro, až bude líp, to dojíždějí je v zimě na prd, ještě, když to máme tak brzy ráno. A koho vlastně teď budete mít za instruktora, už vám to řekli? Šafrová prý opravdu odchází, ani starostku neoblomili.

Já taky teda asi začnu už péct, perníčky pečeme každý rok a zdobíme polevou, na vánoce teda jen bílou a velikonční děláme barevný. Už abych teda vyhrábla receptíky a vybrala co se upeče. Míša už žebrá, abych udělala jako první vosí hnízda, jen na zkoušku, chytráček, se tu s tím budu patlat a on mi všechno sní. :grinning: :sweat_smile: :confounded:
mori - koukám ty válíš samé super nákupky, doufám, že se nám předvedeš v novém, ohodnotíme. :sunglasses: A co PD daří se? :wink: :wink: :sunglasses:
17. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iren - jasan, že dorazím v novém :wink: budete čumět co přijde za modelku :sunglasses: :grinning:
Já nelenošila, já umývala celou kuchyň - i ve skříňkách jsem vše vyndala, prostě všeee :sunglasses:
17. lis 2009 v 16:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky nelenošila, já luxovala,žehlila, pak návštěva u ségry, nákup v kaufu, dožehlila jsem zbytek :slight_smile:

manža se učí,zítra dělá ty zkoušky,tak jsem tu na kukačku než mi budou dávat Ano šéfe.

Iren s tím plaváním se to tam nějak zvrtlo :frowning2:

ta nová instruktorka je těžce prý vedle, nemá praxi, ženský si na ni stěžují.
hodím odkaz :

http://www.plavanisafrova.estranky.cz/stranka/prispevky-ctenaru

http://ceskolipsky.denik.cz/zpravy_region/maminky-bojuji-za-lektorku-plavani20091114.html
17. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, kde jste kdo?
val - koukala jsem na ty tvé odkazy ohledně plavání, tak tomu nějak nerozumím, proč tu Šafrovou vlastně odvolali, když nemají pořádnou náhradu za ní. Je to tam asi trošku víc zamotanější a buh ví jak to je. No jsem na to plavčo zvědavá.
u nás svítí od rána sluníčko, tak se s Elí nasnídáme poklidím a razíme ven, asi dojdme konečně pro med. :sweat_smile: :sunglasses:
18. lis 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko! Já tu zasedla s kafíčkem :slight_smile: Kájuš vysosla mlíčko

muž je pracovně v Praze, čeká v jednom paneláku na dodání dveří aby je el. připojil a už tam měli být v 9 h a nikdeee - nesnáším takovou nedochvilnost :angry: jako nikdo mu to čekání nenahradí žee
18. lis 2009 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
my byli na posledním plavču, noo a byla tam nová lektorka a teda jako řeknu nic moc, jsem z toho taková rozladěná.
ke všemu mi tam Filípek brečel,hned jak jsem ho ponořila do vody a to minule taky, do té doby v pohodě.

je to tam zamotaný a ředitelka si tam dotlačila koho chtěla ona.
důvod řekli,že plavání bylo prodělečné a proto ji propouštějí.
nicméně kurzy pokračují a za stejnou cenu, to nám dnes řekli, takže kdyby to bylo prodělečné nepokračují za stejnou cenu,ale nasadí vyšší,že ?
takže holky tam je to propojený kamarádšoft jak prase!
ke všemu s tou novou není nikdo spokojený, žádný přivítání s dětmi jako dělala šafrová s panenkou,že si s každým podala ručičku, pak při lezení do vody je přivítala básničkou.
tady jsme naskákali a nic, při odchodu řekla jen na shledanou a nic, u šafr. jsme si chodili pro odměnu-piškot.

dnes jsme s ní kecali,bo měla vycházky a přišla tam, tak se pokusí nějak zařídit to plavání, jenže ředitelka jí navrhla takový doooost blbý časy a za vyšší peníze pronájem, no prostě aby jí to znepříjemnili.

joo a jejího muže,který měl mít v pátek lekci,tak toho prý vyhodili aposlali tam plavčiči,aby to udělal za něj, takže dooost blbý chování tam panuje
18. lis 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jana je v Lípě,tak jí pak písnu a půjdem na kafčo, mají s honzíkem čas odpo.
ted filda spinká,pak se napapá a vyrazíme, venku je nááádherně.
nepřidá se někdo na kafíčko ??
18. lis 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Val a kdy to kafíčko, možná bychom se přidali
18. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda Janě dělám ty ty ty, jsem říkala, žepotřebuju nějaký den do ČL a ona anineřeekne, že jede dnes :unamused:

val - to je pozdě abych jela, páč Kája šla před chvilkou spát. Myslela jsem že vyrazím do ČL zítra - musím do Mikulášský koupit mamce k Vánocům ty polštářky, mají je zrovna v akci + k tomu nějaký pěkný potahy .. a pak do Andy. Nešel by někdo cournout ?
18. lis 2009 ve 12:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je to naše domlouvání, přesně jako minule s tím srazíkem. Holky holky, proč to nemůžete napsat sem, když to víte, určo by se někdo přidal, když je to pak takhle nahonem, tak je to blbý.

mori - my máme zítra od 10.00 do 11.00 cvíčo v Libertinu.
18. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iren - zítra bych jela až odpo, páč k večeru bych se šlapodívat za taťkou na florbal

Už mi Jana psala, asi to tu četla u rodičů :grinning: prej pojede do ČL i zítra. Tak pokud by se odpo někdo přidal cournout městem, tak to bude fajn :dizzy_face:
18. lis 2009 ve 14:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, tak to už se mi odpo do Lípy znovu nechce. Tak hezky pokupte a snad příště :wink: :sweat_smile:
18. lis 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky....
doma bordel,v chodbě strhaná podlaha až na beton.....dnes jsem si vybrala v Lípě lino,zítra bude...
byla jsem na gyndě,přes hodinu seděla v čekárně.....
bolí mě hlava,ani do vany se nemůžu pořádně naložit,koupelna vystěhovaná a čerstvě vyštukovaná...
ach joooo at už je to hotový...
18. lis 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky, Iren, pokud chceš pocourám zítra s tebou já :wink: Musím dopo do města, sice jsem tam dneska byla ale jsem sklerotička :grinning: musím tam zase :wink:
18. lis 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Ráďo, tak to by bylo fajn, ale nechodí ti Péťa brzy spát? My končíme cvíčo až v 11.00.
18. lis 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku to ti věřím, že už se těšíš ať je to hotové, takovýchle bordel taky nemám ráda, ale ten výsledek za to stojí, tak vydrž prťka, vydrž!!!! :sunglasses: :grinning: :wink:
18. lis 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak zitra by mela ladus jit na kontrolu i s taskou a uvidi se,jestli ji porod vyvolaji.Tak na ni myslete, ma moje cislo,tak doufam,ze dostanu krasnou smsku o narozeni Vitecka :wink:
18. lis 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo o ladunce vím....myslím na ní a zítra budu ještě víc.... :wink:
18. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky nějak vás stíhám jen dočítat ale reakce ne,nebot mi pc okupuje manžel:slight_smile:
Jinak pro nějaký sraz jsem vždy,alespon se dostanu mezi vás a dáme zase pořádný pokec:slight_smile:
Pikus-držím palečky aby jsi to ve zdraví tu vaší přestavbu přežila a ber to tak že budeš mít zase kus doma nového a hezkého a hold ten hluk a nepořádek k tomu patří:slight_smile:
18. lis 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak vám musím popsat muj zážitek s omladinou.Byla jsem v neděli venku a po delší době jsem potkala dvě maminy tak jsme se šli společně projít a pokecat a když už jsme se chystali že se rozejdeme a pujdeme domu tak šla okolo nás po chodníku omladina a jeden mladík !!!! řekl,že by jsme mohli uhnout a to neměl dělat.V tu chvíli jsem na něj spustila jestli ví co je slušnost a jestli ne že mu dám lekce slušného chování atd. a byl takový hrdina že se schoval za barák jako že se ho to netýká,no hnul mi žlučí uplně neskutečně:frowning2:
Jo taky jsem se dozvěděla že naše omladina je taková frajerská,že si dovolují na malé kluky,té jedné mamině napadají slovně i tím že ho honí 5-letého kluka tak se na ně taky chystá:frowning2:no viděli jste to někdy a nejhorší je že to bude asi ještě horší:frowning2:
18. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Co děvčátka, zítra odpo nikdo nebude mít čas ? My máme spicha s Janou, rády bysme další parťačku :wink:
18. lis 2009 ve 21:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek