Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

Najde se tady nějaká těhulka nebo maminka z Českolipska?
moriautor
16. lis 2009
val - jasný, píšu si 1. 12. do diáře 😉
Ale asi to zas bude mazec u kamionu - loni j sme tam byly s Janou a fakt se to nedalo :-S no ale mrknout určo půjdem 🙂

My si včera udělali výlet do Prahy taky za mašinkama, ale za menšíma 😉 http://www.kralovstvi-zeleznic.cz/ my tam s Kájuš vydržely 2h, manžel ještě o hodinu dýl a to jsem mu ještě volala ať už jde :-o My se mezitím stavily za kámoškou v Pompu, kde jsem pracovala 😉
Jo a pak v Tescu jsem si koupila ryfle - jsem si chtěla koupit a měli ve slevě, tak jsem je tam nemohla nechat žeee 😉 z 500,- na 245,- 😎 😎 😎

No teď jdu žehlit, pověsit další pračku a pak kuchtit k obědu žemlovku
valentynka
16. lis 2009
jéé Marcel, žemlovku ?? tu miluju 🙂 ale manža nee 😃DD

super kauf 🙂 jsi ted celá nově voháklá cooo?

já budu dělat francouzský bram. s uzeným,ale přileju tam smetanu místo vajíček
pikusa
16. lis 2009
Ahojík holky...
byla jsem na KO s malým,průdušky už má čistý,ale stále je zahleněný,tak odsávat odsávat...
Doma bude bordel,za chvíli dojede parta hic a bude se škrábat a štukovat koupelna,pak dávat dlažba na WC a zítra se bude srthávat v chodbě stará podlaha a pak dáme lino nějaký pěkný.....
moriautor
16. lis 2009
jako co to je dnes za účast :-o že já vám matky napíšu "áčka" 😃
heresta
16. lis 2009
Ahoj, jak se mate?? My ted mame nak napilno... cukroví sice nepeču ja budu péct teda jen vánočku... V sobotu nas čeká oslava u sestřenky.. další sobotu svatba tolik akcí najednou jsme snad ještě neměli. Jinak už mame 5 zub 😃 😃

Jsem se rozhodla ze si po novym roce udělám řidičák to jsem na sebe teda zvědavá... :-x :-x :-x
valentynka
16. lis 2009
ahoj holky,

Piku, tééda takový mega úpravy před Vánoci joo?
tak at to jde pěkěn od ruky a není moc bordelu 🙂
Maty at se brzy uzdraví 🙂

Marcel, ty áááčko, vždyt ty jis tady taky měla zameškáno jeden den 😃 😃 😃

heresto, tak gratulka k 5 zoubku. no já se už budu muset dát do toho pečení, už se to blíží, to asi budu péct po večerech až bude Filípek spinkat
andara
16. lis 2009
Ahooj.
Taky gratuluju k zoubkum,my nic a to uz vypadalo ze jo, i priznaky furt stejny,ale nechce vylezt!
Jinak vcera jsme s manzou pekli pernicky -sem si v Ikee koupila ty jejich krasny vykrajovacky a museli jsme to zkusit 😃
valentynka
17. lis 2009
ahoj holky,

Andar, taky chci letos péct perníčky.
dělali jsme je s mamčou asi před4 lety,ale dělalai jsme je jako ozdobu na stromeček
moriautor
17. lis 2009
Ošklivé počasí, tak sem malinko tvořila http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=245...
andilekir
17. lis 2009
Ahojky holky!
vy nějak lenošíte, tady účat žádná. Já byla včera cvičit apak zas s ženskýma do vinárničky, ale včera jen decentně do 22.00 😃 x-) Ale dneska mě z toho cvíča bolí celá Iruš 😉 😃

pikus - tak ať se už konečně těch bacilů zbavíte, pořád se to drží viď? Ale určo bude za chvilku líp a plavčo ještě stihnete, máte nějaké náhrady, nebo jak to vůbec řešíte, když nejste?

val - vy budete na plavčo s Filípkem chodit dál? My teď na zimu přestali a začnem zase na jaro, až bude líp, to dojíždějí je v zimě na prd, ještě, když to máme tak brzy ráno. A koho vlastně teď budete mít za instruktora, už vám to řekli? Šafrová prý opravdu odchází, ani starostku neoblomili.

Já taky teda asi začnu už péct, perníčky pečeme každý rok a zdobíme polevou, na vánoce teda jen bílou a velikonční děláme barevný. Už abych teda vyhrábla receptíky a vybrala co se upeče. Míša už žebrá, abych udělala jako první vosí hnízda, jen na zkoušku, chytráček, se tu s tím budu patlat a on mi všechno sní. 😃 :-N :-S
mori - koukám ty válíš samé super nákupky, doufám, že se nám předvedeš v novém, ohodnotíme. 😎 A co PD daří se? 😉 😉 😎
moriautor
17. lis 2009
iren - jasan, že dorazím v novém 😉 budete čumět co přijde za modelku 😎 😃
Já nelenošila, já umývala celou kuchyň - i ve skříňkách jsem vše vyndala, prostě všeee 😎
valentynka
17. lis 2009
já taky nelenošila, já luxovala,žehlila, pak návštěva u ségry, nákup v kaufu, dožehlila jsem zbytek 🙂

manža se učí,zítra dělá ty zkoušky,tak jsem tu na kukačku než mi budou dávat Ano šéfe.

Iren s tím plaváním se to tam nějak zvrtlo 😞

ta nová instruktorka je těžce prý vedle, nemá praxi, ženský si na ni stěžují.
hodím odkaz :

http://www.plavanisafrova.estranky.cz/stranka/p...

http://ceskolipsky.denik.cz/zpravy_region/mamin...
andilekir
18. lis 2009
Dobré ráno, kde jste kdo?
val - koukala jsem na ty tvé odkazy ohledně plavání, tak tomu nějak nerozumím, proč tu Šafrovou vlastně odvolali, když nemají pořádnou náhradu za ní. Je to tam asi trošku víc zamotanější a buh ví jak to je. No jsem na to plavčo zvědavá.
u nás svítí od rána sluníčko, tak se s Elí nasnídáme poklidím a razíme ven, asi dojdme konečně pro med. :-N 😎
moriautor
18. lis 2009
Dobré ránko! Já tu zasedla s kafíčkem 🙂 Kájuš vysosla mlíčko

muž je pracovně v Praze, čeká v jednom paneláku na dodání dveří aby je el. připojil a už tam měli být v 9 h a nikdeee - nesnáším takovou nedochvilnost ]-( jako nikdo mu to čekání nenahradí žee
valentynka
18. lis 2009
ahoj holky
my byli na posledním plavču, noo a byla tam nová lektorka a teda jako řeknu nic moc, jsem z toho taková rozladěná.
ke všemu mi tam Filípek brečel,hned jak jsem ho ponořila do vody a to minule taky, do té doby v pohodě.

je to tam zamotaný a ředitelka si tam dotlačila koho chtěla ona.
důvod řekli,že plavání bylo prodělečné a proto ji propouštějí.
nicméně kurzy pokračují a za stejnou cenu, to nám dnes řekli, takže kdyby to bylo prodělečné nepokračují za stejnou cenu,ale nasadí vyšší,že ?
takže holky tam je to propojený kamarádšoft jak prase!
ke všemu s tou novou není nikdo spokojený, žádný přivítání s dětmi jako dělala šafrová s panenkou,že si s každým podala ručičku, pak při lezení do vody je přivítala básničkou.
tady jsme naskákali a nic, při odchodu řekla jen na shledanou a nic, u šafr. jsme si chodili pro odměnu-piškot.

dnes jsme s ní kecali,bo měla vycházky a přišla tam, tak se pokusí nějak zařídit to plavání, jenže ředitelka jí navrhla takový doooost blbý časy a za vyšší peníze pronájem, no prostě aby jí to znepříjemnili.

joo a jejího muže,který měl mít v pátek lekci,tak toho prý vyhodili aposlali tam plavčiči,aby to udělal za něj, takže dooost blbý chování tam panuje
valentynka
18. lis 2009
Jana je v Lípě,tak jí pak písnu a půjdem na kafčo, mají s honzíkem čas odpo.
ted filda spinká,pak se napapá a vyrazíme, venku je nááádherně.
nepřidá se někdo na kafíčko ??
andilekir
18. lis 2009
Jé Val a kdy to kafíčko, možná bychom se přidali
moriautor
18. lis 2009
teda Janě dělám ty ty ty, jsem říkala, žepotřebuju nějaký den do ČL a ona anineřeekne, že jede dnes :-|

val - to je pozdě abych jela, páč Kája šla před chvilkou spát. Myslela jsem že vyrazím do ČL zítra - musím do Mikulášský koupit mamce k Vánocům ty polštářky, mají je zrovna v akci + k tomu nějaký pěkný potahy .. a pak do Andy. Nešel by někdo cournout ?
andilekir
18. lis 2009
To je to naše domlouvání, přesně jako minule s tím srazíkem. Holky holky, proč to nemůžete napsat sem, když to víte, určo by se někdo přidal, když je to pak takhle nahonem, tak je to blbý.

mori - my máme zítra od 10.00 do 11.00 cvíčo v Libertinu.
moriautor
18. lis 2009
iren - zítra bych jela až odpo, páč k večeru bych se šlapodívat za taťkou na florbal

Už mi Jana psala, asi to tu četla u rodičů 😃 prej pojede do ČL i zítra. Tak pokud by se odpo někdo přidal cournout městem, tak to bude fajn x-)
andilekir
18. lis 2009
Hm, tak to už se mi odpo do Lípy znovu nechce. Tak hezky pokupte a snad příště 😉 :-N
pikusa
18. lis 2009
Ahojík holky....
doma bordel,v chodbě strhaná podlaha až na beton.....dnes jsem si vybrala v Lípě lino,zítra bude...
byla jsem na gyndě,přes hodinu seděla v čekárně.....
bolí mě hlava,ani do vany se nemůžu pořádně naložit,koupelna vystěhovaná a čerstvě vyštukovaná...
ach joooo at už je to hotový...
perada
18. lis 2009
čauky, Iren, pokud chceš pocourám zítra s tebou já 😉 Musím dopo do města, sice jsem tam dneska byla ale jsem sklerotička 😃 musím tam zase 😉
andilekir
18. lis 2009
Jé Ráďo, tak to by bylo fajn, ale nechodí ti Péťa brzy spát? My končíme cvíčo až v 11.00.
andilekir
18. lis 2009
Piku to ti věřím, že už se těšíš ať je to hotové, takovýchle bordel taky nemám ráda, ale ten výsledek za to stojí, tak vydrž prťka, vydrž!!!! 😎 😃 😉
andara
18. lis 2009
Ahoj holky,tak zitra by mela ladus jit na kontrolu i s taskou a uvidi se,jestli ji porod vyvolaji.Tak na ni myslete, ma moje cislo,tak doufam,ze dostanu krasnou smsku o narozeni Vitecka 😉
pikusa
18. lis 2009
Jooo o ladunce vím....myslím na ní a zítra budu ještě víc.... 😉
jjj26
18. lis 2009
Ahoj holky nějak vás stíhám jen dočítat ale reakce ne,nebot mi pc okupuje manžel🙂
Jinak pro nějaký sraz jsem vždy,alespon se dostanu mezi vás a dáme zase pořádný pokec🙂
Pikus-držím palečky aby jsi to ve zdraví tu vaší přestavbu přežila a ber to tak že budeš mít zase kus doma nového a hezkého a hold ten hluk a nepořádek k tomu patří🙂
jjj26
18. lis 2009
Jinak vám musím popsat muj zážitek s omladinou.Byla jsem v neděli venku a po delší době jsem potkala dvě maminy tak jsme se šli společně projít a pokecat a když už jsme se chystali že se rozejdeme a pujdeme domu tak šla okolo nás po chodníku omladina a jeden mladík !!!! řekl,že by jsme mohli uhnout a to neměl dělat.V tu chvíli jsem na něj spustila jestli ví co je slušnost a jestli ne že mu dám lekce slušného chování atd. a byl takový hrdina že se schoval za barák jako že se ho to netýká,no hnul mi žlučí uplně neskutečně😞
Jo taky jsem se dozvěděla že naše omladina je taková frajerská,že si dovolují na malé kluky,té jedné mamině napadají slovně i tím že ho honí 5-letého kluka tak se na ně taky chystá😞no viděli jste to někdy a nejhorší je že to bude asi ještě horší😞
moriautor
18. lis 2009
Co děvčátka, zítra odpo nikdo nebude mít čas ? My máme spicha s Janou, rády bysme další parťačku 😉

Začni psát odpověď...

Odešli