Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

Najde se tady nějaká těhulka nebo maminka z Českolipska?
pikusa
28. čer 2007
Ahojky 🙂
peradko,ještě musím natřít futra,vydrbat koberec v pokojíčku a spoustu takových dodělávek,ale to neuteče 🙂 ted budujeme chaloupku ve Valtinově,tak bude zase co dělat a práce dost,ale aspon budeme mít kam jezdit.A dovolenou plánujeme na srpen,ale ještě jsme nic nevybrali.
12.7 jede Pepa na spermiogram a já na krev při MS ale ted si myslím,že mi to vyjde přesně na svátky příští týden a to tam nesjou 😞

Heave,moc držím palečky 🙂
prada
28. čer 2007
Heave, budu držet pěstičky!!!!!
andara
29. čer 2007
Hlasim,ze se dnes v 8:18 narodil Heave syn Lukasek - ma 4,640g,kolik meri zatim nevim,mela cisare v epiduralu a oba jsou v poradku! 🙂
perada
29. čer 2007
Adarko, děkujeme za zprávičky!!! Pokud budeš psát Heave, tak že jí moc pozdravuji a gratuluji k Lukáškovi. Ať se jim daří a brzy přijdou mezi nás!!! 🙂
bobisek
29. čer 2007
Až to budeš číst Heave, tak móóóóóóóc gtatuluju. Lukášek je pěkněj cvalík 😃 , tak až budeš moct, tak semka lípni fotečky, aby jsme se mohli pokochat. Přeju hodně zdravíčka a to štěstíčko je potom samozřejmost 😉
stanca
30. čer 2007
Ahoj holky i já se přidávám ke gratulaci HODNĚ ZDRAVÍČKA LUKÁŠKOVI I HEAVE!!!!!!
prada
30. čer 2007
Heave, moc gratuluji k Lukáškovi. Přeji Vám oběma hodně zdravíčka!!!!
pikusa
2. črc 2007
HEAVE,moc moc gratuluji k mimískovi a spoustu štěstíčka a zdravíčka oběma.
bobisek
3. črc 2007
Tak mám ještě lepší náladičku než vždycky. Kamarádka mi včera odtajnila, že čeká miminko. Je to parádička, jen ať se to okolo a kolem rodí 🙂
bobisek
5. črc 2007
Včera kolem 18:15 se narodilo další miminko.
Anney má chlapečka Dominika. Prcek má 49 cm a něco málo přes 3 kila.
Chtělo se mu na svět o 3 týdny dřív. Oba jsou zdravý a v pořádku.
Zítra odpoledne se jdu na ně podívat. Už se těším
pikusa
5. črc 2007
Jé to se to tady ale hezky rozrustá 🙂
Anney gratuluji a přeji jen a jen to nejlepší.
andara
5. črc 2007
🙂 No parada dalsi mimco,taky moc gratuluju a preju hodne zdravicka a stesticka 🙂
stanca
6. črc 2007
ahoj holky i já se připojuji ke gratulaci! Hodně zdravíčka oběma!!! 🙂
perada
6. črc 2007
Krásný!! I já gratuluju Anney a ať se jim daří!!
perada
8. črc 2007
Heave, Lukáše je tak nádherný!!!! Bože, já se těk těším na našeho drobečka!!! :-N Už aby byl říjen 😃
heave
8. črc 2007
Ahoj holky! Konečně doma a hlavně vše proběhlo v naprostém pořádku jak pro mě tak pro Lukáška.
Perado-děkuji!
Také se dočkáš-čas letí jako voda, zatím odpočívej, protože je to docela náročný,ale krásný období.
prada
8. črc 2007
Anney, moc gratuluji k miminku!
stanca
8. črc 2007
Heave teď jsem koukala na toho tvého krásného chlapečka. Je moc hezoučký tak ať ti dělá jen samou radost!
pikusa
12. črc 2007
Ahojky holky,tak jsme dnes byli zase v CARU,já dala mnoho krve 🙂 a přítel byl na SPG a 1.8 jedeme zase,tak uvidím,co se bude dít.Hlavně at ted dopadnou dobře výsledky.
perada
12. črc 2007
Pikusko ahojky, moc moc moc držíme palce s Péťou!!! 🙂
s141
12. črc 2007
🙂 Ahojky jmenuji se Markéta jsem mamina 5letého klučiny a nyní jsem ve 24t.těhotenství-mohu se kvám přidat? 😉
perada
13. črc 2007
S141 samozřejmě, budeme moc rády 😉
Gratuluju k těhotenství 😉 Vše v pořádku? Víte co se narodí 😉
pikusa
13. črc 2007
Peradko,ahojky a děkuju,pozdravuj Pétu-vlastně oba dva 🙂 i toho v bříšku.
A jak ti je?A co naše hodná paní dr.v Lípě?
s141
13. črc 2007
Přeji vám krásné ranko a děkuji za přívítání Pery :-N Já se jdu pomalu pročítat vašema příspěvkama,abych tak trochu byla v obraze,která jste také těhulka a nebo už mamina!
perada
13. črc 2007
Pikusko ráda vyřídím 🙂 Starší maká ať má malej co počůrávat 😃 A malej od rána lumpačí - rozčílila ho asi hudba 😃
Jinak mě je dobře..břicho mi už ale dost vyrostlo, takže funím, otáčím se v posteli jako mašina a tak...ale užívám si to. A dr. No minule měla super náladu 🙂 a sestřička ji má furt.

Až budeš mít cestu do ČL, čas a chuť, písni, zajdeme na drink 😎.
s141
13. črc 2007
Tak jsem to vrychlosti skoukla a ještě dodatečně gratuluji maminkám k jejim miminkám 🙂 přeji hodně zdravíčka :-N A těhulkám pohodové těhotenství 🙂
s141
13. črc 2007
Jo a jak jsi se ptala Peradko(jaké je tvoje jmméno)?Tak mě zlobí vysoký k. tlak a celé těhot.je uplný opak než když jsem čekala Tomáška-to bylo vše vpohodě,ale zato tedˇ-no musím nasebe dávat víc pozor,ale jinak je to už celkem lepší.A budeme mít holčičku 😉!
perada
13. črc 2007
Radka 🙂 a Tvoje? Máš zajímavý nick S141 :o))
Já naštěstí zatím vše v pohodě...jen si musím hlídat váhu, neb nejsem nehubenější 😉
Tak páreček!!! No super, gratuluju, jméno už tušíte? Já chtěla taky první holčičku a druhého klučíka, manžel přesně naopak a klučík se mu povedl jako první 😉
Tak se opatruj a na tlak už se dají brát nějaké bobule ne? Bude to v pohodě 😉 jen se šetřit!
s141
13. črc 2007
Radu já Markéta a to s141 já jsem to nějak zblbla,nevim a opravit to už nepujde?Já už jsem také pěkná kulina,nabrala jsem 8kg.No a jméno tak to vubec nevím,protože jsme mysleli že to bude zase kluk a protoho jsme měli jméno Honzík-to vybral Tomik.A kolik je klučinovy,kde bydlíte?
perada
13. črc 2007
Markéto klučina se nám teprve narodí .. a pak nás čeká ta holčička ještě 🙂
Opravdit přezdívka nejde.. 😞 Snad jen, že by jsi písla adminům.
Bydlím v České Lípě 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli