• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahojky :slight_smile:
peradko,ještě musím natřít futra,vydrbat koberec v pokojíčku a spoustu takových dodělávek,ale to neuteče :slight_smile: ted budujeme chaloupku ve Valtinově,tak bude zase co dělat a práce dost,ale aspon budeme mít kam jezdit.A dovolenou plánujeme na srpen,ale ještě jsme nic nevybrali.
12.7 jede Pepa na spermiogram a já na krev při MS ale ted si myslím,že mi to vyjde přesně na svátky příští týden a to tam nesjou :frowning2:

Heave,moc držím palečky :slight_smile:
28. čer 2007 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heave, budu držet pěstičky!!!!!
28. čer 2007 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlasim,ze se dnes v 8:18 narodil Heave syn Lukasek - ma 4,640g,kolik meri zatim nevim,mela cisare v epiduralu a oba jsou v poradku! :slight_smile:
29. čer 2007 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adarko, děkujeme za zprávičky!!! Pokud budeš psát Heave, tak že jí moc pozdravuji a gratuluji k Lukáškovi. Ať se jim daří a brzy přijdou mezi nás!!! :slight_smile:
29. čer 2007 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Až to budeš číst Heave, tak móóóóóóóc gtatuluju. Lukášek je pěkněj cvalík :grinning: , tak až budeš moct, tak semka lípni fotečky, aby jsme se mohli pokochat. Přeju hodně zdravíčka a to štěstíčko je potom samozřejmost :wink:
29. čer 2007 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky i já se přidávám ke gratulaci HODNĚ ZDRAVÍČKA LUKÁŠKOVI I HEAVE!!!!!!
30. čer 2007 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heave, moc gratuluji k Lukáškovi. Přeji Vám oběma hodně zdravíčka!!!!
30. čer 2007 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEAVE,moc moc gratuluji k mimískovi a spoustu štěstíčka a zdravíčka oběma.
2. črc 2007 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mám ještě lepší náladičku než vždycky. Kamarádka mi včera odtajnila, že čeká miminko. Je to parádička, jen ať se to okolo a kolem rodí :slight_smile:
3. črc 2007 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera kolem 18:15 se narodilo další miminko.
Anney má chlapečka Dominika. Prcek má 49 cm a něco málo přes 3 kila.
Chtělo se mu na svět o 3 týdny dřív. Oba jsou zdravý a v pořádku.
Zítra odpoledne se jdu na ně podívat. Už se těším
5. črc 2007 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé to se to tady ale hezky rozrustá :slight_smile:
Anney gratuluji a přeji jen a jen to nejlepší.
5. črc 2007 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: No parada dalsi mimco,taky moc gratuluju a preju hodne zdravicka a stesticka :slight_smile:
5. črc 2007 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky i já se připojuji ke gratulaci! Hodně zdravíčka oběma!!! :slight_smile:
6. črc 2007 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný!! I já gratuluju Anney a ať se jim daří!!
6. črc 2007 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heave, Lukáše je tak nádherný!!!! Bože, já se těk těším na našeho drobečka!!! :sweat_smile: Už aby byl říjen :grinning:
8. črc 2007 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Konečně doma a hlavně vše proběhlo v naprostém pořádku jak pro mě tak pro Lukáška.
Perado-děkuji!
Také se dočkáš-čas letí jako voda, zatím odpočívej, protože je to docela náročný,ale krásný období.
8. črc 2007 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anney, moc gratuluji k miminku!
8. črc 2007 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heave teď jsem koukala na toho tvého krásného chlapečka. Je moc hezoučký tak ať ti dělá jen samou radost!
8. črc 2007 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak jsme dnes byli zase v CARU,já dala mnoho krve :slight_smile: a přítel byl na SPG a 1.8 jedeme zase,tak uvidím,co se bude dít.Hlavně at ted dopadnou dobře výsledky.
12. črc 2007 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikusko ahojky, moc moc moc držíme palce s Péťou!!! :slight_smile:
12. črc 2007 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Ahojky jmenuji se Markéta jsem mamina 5letého klučiny a nyní jsem ve 24t.těhotenství-mohu se kvám přidat? :wink:
12. črc 2007 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
S141 samozřejmě, budeme moc rády :wink:
Gratuluju k těhotenství :wink: Vše v pořádku? Víte co se narodí :wink:
13. črc 2007 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peradko,ahojky a děkuju,pozdravuj Pétu-vlastně oba dva :slight_smile: i toho v bříšku.
A jak ti je?A co naše hodná paní dr.v Lípě?
13. črc 2007 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji vám krásné ranko a děkuji za přívítání Pery :sweat_smile: Já se jdu pomalu pročítat vašema příspěvkama,abych tak trochu byla v obraze,která jste také těhulka a nebo už mamina!
13. črc 2007 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikusko ráda vyřídím :slight_smile: Starší maká ať má malej co počůrávat :grinning: A malej od rána lumpačí - rozčílila ho asi hudba :grinning:
Jinak mě je dobře..břicho mi už ale dost vyrostlo, takže funím, otáčím se v posteli jako mašina a tak...ale užívám si to. A dr. No minule měla super náladu :slight_smile: a sestřička ji má furt.

Až budeš mít cestu do ČL, čas a chuť, písni, zajdeme na drink :sunglasses:.
13. črc 2007 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem to vrychlosti skoukla a ještě dodatečně gratuluji maminkám k jejim miminkám :slight_smile: přeji hodně zdravíčka :sweat_smile: A těhulkám pohodové těhotenství :slight_smile:
13. črc 2007 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jak jsi se ptala Peradko(jaké je tvoje jmméno)?Tak mě zlobí vysoký k. tlak a celé těhot.je uplný opak než když jsem čekala Tomáška-to bylo vše vpohodě,ale zato tedˇ-no musím nasebe dávat víc pozor,ale jinak je to už celkem lepší.A budeme mít holčičku :wink:!
13. črc 2007 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radka :slight_smile: a Tvoje? Máš zajímavý nick S141 :o))
Já naštěstí zatím vše v pohodě...jen si musím hlídat váhu, neb nejsem nehubenější :wink:
Tak páreček!!! No super, gratuluju, jméno už tušíte? Já chtěla taky první holčičku a druhého klučíka, manžel přesně naopak a klučík se mu povedl jako první :wink:
Tak se opatruj a na tlak už se dají brát nějaké bobule ne? Bude to v pohodě :wink: jen se šetřit!
13. črc 2007 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radu já Markéta a to s141 já jsem to nějak zblbla,nevim a opravit to už nepujde?Já už jsem také pěkná kulina,nabrala jsem 8kg.No a jméno tak to vubec nevím,protože jsme mysleli že to bude zase kluk a protoho jsme měli jméno Honzík-to vybral Tomik.A kolik je klučinovy,kde bydlíte?
13. črc 2007 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markéto klučina se nám teprve narodí .. a pak nás čeká ta holčička ještě :slight_smile:
Opravdit přezdívka nejde.. :frowning2: Snad jen, že by jsi písla adminům.
Bydlím v České Lípě :slight_smile:
13. črc 2007 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek