• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Taky vám sem dám super recept na jakoby falešnou žemlovku,ale moc to s ní nemá společného:slight_smile:
1 malý toustový chleba
1 tvaroh ve vaničce
2 vanilkové cukry
2 nastrouhaná najemno jablka

Tvaroh,van.cukr a jablka smícháme do hmoty.Mezi dva plátky toustáku namažeme hmotu.Obalujeme ve vajíčku a mlékem a poté ve strouhance.Na toto množství 2 vejce s trochou mléka.Krátce upečeme do zlatova a pocukrujeme moučkovým cukrem.Dobrou chut!

Je to namina,ham ham ham:slight_smile:
18. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky mám super tip na výlet na Mikuláše (jistě se to bude líbit Jítě, respektive manželovi :wink: ) http://www.k-report.net/discus/messages/28/plakat_liberec_zittau_5_12_2009-176679.pdf
18. lis 2009 ve 21:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Iren, to nebyla žádná domluva dopředu,ale až ráno a Jana tu pak už nebyla a já to nevěděla na tuty a právě,že to bylo nahonem,takže jsem teda nepředpokládala,že by jste se někdo přidal,ale napsala jsem to.

Piku, vydrž, to pak bude koupáníčko v nové vaně , si to vychutnáš o to víc :slight_smile:
taky bych brala novou koupelnu,ale nějak se nám dotoho nechce, obouchat dlaždičky a všechno to okolo :frowning2:

Jani, tak to je teda síla.
jenže dneska nevíš právě co máš od té omladiny očekávat, to se pak člověk bojí něco říct,že si na tebe někde počkají, nebo vyčíhnou kde bydlíš a něco ti udělají na autě, rozbijí okno u bytu a tak, jj je to hrůůůůza :frowning2:(((
18. lis 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel v kolik máte spicha s Janou ????

dopolko asi nestíhám :frowning2: odpolko uvidím :slight_smile:

Jiank to kafčo s Janou dneska nedopadlo, bo když jsme se chystlaa já,že teda jdem a že dáme spicha,tak zrovna Jana uspala Honzíka a on jí spí 2 hodiny. Takže v tu dobu co by se měl budit měl zase jít spát Filípek.

takže s enic nekonalo.
zavolala jsem teda manžovi v kolik dorazí ze zkoušek a už se blížil k domovu,tak jsme na něj počkali a šli spolu ven, koupili ségře dárek k narozeninám, kolegovi k narozeninám-jdem na oslavu v sobotu a pak jsme šli na kafčo do Unči,
ze začátku tam bylo poloprázdno,ale pak se to tam namačkalo,že bylo úplně plno, každá židle obsazená.
a když jsme odházeli,tak najendou u stolu stála Jana a málem byhc jí nepoznala, bo měla rozpuštěný vlasy a já ji viděla vždy se staženými do culíku :slight_smile:
tak nakonec měla kafčo Jana s Iren :slight_smile:
18. lis 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - určo až odpo. Potřebuju aby se Kája vyspala, chci pak jít juknou za manžou na florbal, tak aby nebyla unavená :wink: Janě asi prý bude spát Honzík v kočáře, páč chodí spát většinou později než Kája. Ještě sem pak písnu, v kolik pojedem ju :wink:
19. lis 2009 v 07:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Marcel, OK :_)

jiank jak se mi udělal ten opar, tak mám normálně mega ret a jsme jak havajskej domovník, spodní ret mám 3x takovej, no nevím jestli výjdu mezi lidi, je to fujky fujky :angry: :cry: :grinning: :grinning:
19. lis 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - parádní fotečky :slight_smile: vypadá to tam dobře :dizzy_face:
19. lis 2009 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
My jsem se nakonec včera domnluvili s Janou a šli na kávičku, ale Jana na tom byla líp na Honzíka měla hlídání, takže já tam lítala za Elí a Jani si lebedila :sunglasses:

Val - ty fotky z toho Pumpkiny úplně super, to bych tam s Elí někdy ráda zašla, nepřidá se někdo? :sweat_smile: :wink:

Holky užijte si odpoledne nakupování, Mori ty jsi říkala, že mají nějakou akcičku v Mikulášský na polštáře viď? Když jsem šla dneska ze cvíča, tak jsem potkala asi tři paní a nesly polštáře a ještě tašku tam od nich :grinning: :wink: Tak jsem si na tebe vzpomněla, že jsi řikala, že tam taky chceš zajít.
19. lis 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iren - jj přesně tak :slight_smile: polštářky 40 x 40 a nějaký pěkný potahy na to - tak doufám že bude výběr a nebude to přebrané. Ale počítám, že když maj na něco akci, že se na to řádně připraví :wink:

Kájuš mi teď vstala, tak za chvíli vyrazíme do ČL
19. lis 2009 ve 12:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj holky je to tam hezké, můžeme se domluvit a sejít se někdy tam odpoledne, je to otevřené od 14-17, je to na špičáku,určo by jste autem trefili.
hlavně se tam dětihodně vyřáděj v těch kuličkách, filípke teda ne, tomus e to ještě nelíbí a brečel tam :slight_smile:
19. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamča si vzala poprvé tady na špičáku filípka ven do kočáru :slight_smile:
takhel by se mi to líbilo častěji :slight_smile:
bo když příjde návštěva a jsme tu s nima,tak stejnak furt pobíhám okolo něj
tak jsem umyla okno v pokojíčku,dala prát nějaký rpádlo se záclonou.
venku je fakt nááádherně .

jdu připravit fildovi obídek,mamča donesla brokolici,tak mu ji uvařím s brambůrkem a nám kotletu přírodní, to bude rychlý :slight_smile:
19. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, ukradla jsem info o Lade: :wink:

tak Ladus dneska dostala zatezovej test s oxytocinem, ale vypada to ze bez ucinku. Zitra rano v 7 by ji meli dat tabletku, tak snad pak to pujde rychleji. Jinak ji Vitka premerili a odpovida 3,5kg.

Tak zitra uz by mela byt maminka :slight_smile:
19. lis 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
nikde nikdo joo?
ale na FB určo jste coo ? :grinning:

Andar,tak to je super, možná už má Vítečka u sebe, už se těším na fotečky :slight_smile:
20. lis 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak co říkáte té námraze?brrrrrr zima :frowning2: ale snad se ještě některý den usměje i sluníčko ikdyž možná i dneska se na nás koukne :slight_smile:
20. lis 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak včera byl super den v Lípě a j škoda že se nás nesešlo více,ale věřím že příště budeme jak výprava cizincu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Manžel dneska ráno skončil noční tak se odpo jedeme všichni podívat do Lípy a cournout jestli bude dobré počasí tak si to i užijeme,snad :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: víte jak to s chlapami bývá :slight_smile: :slight_smile:
Dneska mě taky vyjímečně nechali spát o trochu déle tak jsem si to užila ikdyž jsem spala jen na jedno oko nebot když vím že je už Honzík vzhuru tak musím být ve střehu,no mám to hold zajeté :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. lis 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, u nás už slunčíko je, takže bude určo hezky :slight_smile:

filípek ted spinkal do 7,30 po dva dny, takže super, no jen já zase šla o půlnoci:frowning2:
20. lis 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko děvčátka :slight_smile: Tady už slunko taky leze, tak bude určo hezky. Ráno tu taky byla námraza, jsem docela čuměla :astonished:

Včera v Lípě fajně :slight_smile: koupila jsem ty polštářky s povlakama pro mamku http://bydleni.webnode.cz/products/aa72-povlak-na-polstar/ to "C"
A normálně jsem se tam zamilovala do povlečení pro Káju http://bydleni.webnode.cz/products/margareta/ tak jak budemkupoval velkoou deku a polštář, tak asi pořídíme - Káje se taky líbí :dizzy_face:

Takže už mám Vánoce z krku a už můžu balit dárečky :slight_smile:
20. lis 2009 v 09:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcel pěkný a to povlečení prostě bomba luxusní si ho snad pořídím do ložnice :slight_smile: jenže my máme teda ložnici pistáciovou :slight_smile:)
20. lis 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - my oranžovou, by se mi nehodilo. Ale Kájince tam barvičkou padne :slight_smile:
20. lis 2009 v 09:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vložila jsem aktuální fotky Honzíka tak se mužete podívat:slight_smile:
http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?album=88325
20. lis 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sice jsou některé fotky jak zcvrkliny ale jsou tu :wink: :wink:
20. lis 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, no o tom jsem ani nepochybovala,že by se Káje nehodila barvou :grinning: :grinning:

Jani, noo tak na ty botky si Honzík ještě hoodně dlouho počká :slight_smile:
hezky se šplouchá :slight_smile:

jsme s epodívala na všechny fotky, konečně vím jakého máte pejska :slight_smile:
a fotky rok zpátky, to není ani možný jak už to uteklo a Honzík vyrostl :fearful:
20. lis 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ženy a děti :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

všechny vás zdravíme a Táda vám posílá hubana :slight_smile: :slight_smile: :wink:

Tak v práci dobrý a nelituji že sem šla.Pár známejch mě tak trochu odsoudilo,ale já si myslím,že nedělám nic špatného a hlavně Táda je buď u jedný nebo druhý babí a nebo hlídá moje teta :slight_smile: Zatím sem jesle nezkoušela.A mám pocit,že když sem pak s Tádou doma, po dvou třech dnech v práci,že je takovej jinej,chce se mazlit, nezlobí tak,asi si občas potřebujem oba dva od sebe odpočinout. :grinning: :grinning: :grinning:
Přidala jsem něco do albumu a jdu vás dočíst.

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=474249&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
20. lis 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj Moni,
zrovna jsem na tebe dnes myslela :slight_smile:
taky posíláme hubana a Táda ví,že Filda teda hubany má pořádný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Proísm tě, proč tě odsoudili ? vždyt nechodíš do práce každý den
20. lis 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky holky. Tak Ladus nic,prej se na ni vyprdli s tabletou, ze je moc porodu- takze zejtra az. Ale mozna je ukeca at ji to daj vecer :slight_smile: Jeeezis,jen kdyz si na to zavadeni vzpomenu....Brrr :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dneska mi prisly satecky pro Majdulku na vitani obcanku (mame v prosinci), tady jsou (botecky jsme dostaly po jedne holcicce) :wink: http://img684.imageshack.us/i/1001716.jpg/ a http://img692.imageshack.us/i/1001717f.jpg/
20. lis 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andar, to bude teda Majduška parádnice :slight_smile:

to vás teda pozvali brzo na vítání po nějakých 7 měsících, vždyt se chodí,když jsou ještě miminka.
jdete tam u vás ju? tak asi čekají až bude víc dítek :slight_smile:
20. lis 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ Val tady u nas a pritom sestrenka ma kluka v prosinci (tomu uz bude rok) a pak jeste dost miminek se tu narodilo v cervnu :wink:
20. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky...
tak doma hotovo,jen koupelku ještě vymalovat a chodba už je celá :slight_smile:
jdu jukat jak Ladunka a nic....Andarko,kdybys jí psala,mooooooc na ní myslím :slight_smile:
Jinak Matýsek stále strašně kašle...vůbec mu to nepolevuje.... :unamused:
20. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku-ja jeji mobil nemam,jen ona muj-ty info mam od jedny holky kam chodi do diskuze :wink:
Chudak Matysek teda :frowning2: Mate na to neco?Nejakej sirup treba?
20. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek