• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Andarko....měli jsme přímo na průdušky...ale ty už má prý na poslech dobrý,tak už ho nemusíme
Na kašel Mucosolvan.....
a včera v noci my zase začal dooost špatně dýchat,jako když měl tehdá tu laryngitidu...takže okamžitě jsem ho zabalila,otevřela okno a modlila se,at to přejde.....
a přešlo,asi po hodině začal dýchat normálně...
20. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky :slight_smile:

nejdřív vás všechny hromadně s Tádou zdravíme :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink:

Fotky z centra super,my tu máme snad tři nebo čtyři a na to super počasí co občas je,je to super schovka :grinning:

Jani super fotky taky sem nějaký přidala http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3554760&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

Já vím,že do práce nechodím pořád,ale některé názory občas zabolej. :frowning2:

Andar Majda bude kočka...........my na vítání nebyly měla jsem úpal a necejtila jsem se na to,ale pro šek na 5000.- jsem dodatečně došla :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: .......bych byla blázen,když dávaly :dizzy_face:

Péťi tak snad už budete fit............my máme pro Tádu doma snad celou lékárnu :grinning: :grinning:

Dneska se jdeme juknout na baráček..........tak držte pěsti.........už ani nevím kolikátý to už je :sweat_smile:

Až budu mít pořádnou cestu do lípy uděláme sraz a omluvenky nebudu přijímat...........ROZUMĚNO :sunglasses: :sunglasses:
21. lis 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, rozuměno :slight_smile:

jiank hezkou neděli dámy :slight_smile:

Moni, to věřím,že některý názory zabolej,ale hoď je za hlavu :slight_smile:

na 5 litrů už jsi se cejtila viď ?? :grinning: :grinning: :grinning: to je jasnačka, že je jim přeci nenecháš,když tak rozdávají.
to u nás na vítání nerozdávali nic,akorát kytku a nějakýho hliněnýho ptáčka či co to bylo,ani nevím kde to je :sweat_smile:

hezky už zkoušíte velký záchod, to je šikulka :slight_smile:
a v tom vlaku je ze strany podobný na tebe :slight_smile:
21. lis 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík.....
tak co ta naše ladunka???????
No u nás na vítání dostaly děti bábovky na písek :astonished: a nafukovací sluníčko....vše nevhodné do 3 let věku :confounded:
21. lis 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val tobě taky hezkou naděli ale až zítra :grinning:
21. lis 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé co jsem to napsala ? :grinning:

noholyk samo sebou že přeci sobotu :grinning: :grinning: :grinning:

Piku, noo ono asi 90% je psaných že jsou od 3 let věku, že mají malé částečky,ale přitom tam nic nemají, se sychrujou.
ale budou se bábovky na jaře už hodit :slight_smile:
21. lis 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val...kdyby koupili místo toho kousátko,nebo řehtátko,udělají líp...
A bábovky mu stejně zabavila Anetka :slight_smile:
21. lis 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj, o ladunce zatim zadne nove zpravy :unamused: Snad uz ji to dneska vyvolaji.

Tak teda Moni 5litru joo?To je teda moc pekny,to by se mi taky libilo. Jsem zvedava co dostaneme my, Gingerlady v Sosnove dostala kytku a pro malyho povleceni myslim maxipes Fik (nebo nejakej vecernicek proste) :wink: Coz je taky fajn, pac tyhle povleceni jsou docela drahy.
21. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No co jsem slyšela tak to bylo těch pět litříků jen ten rok,tak nevím,kámošku rok před tím nic nedostala :confounded: snad jen kytí :rolling_eyes:
21. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kradu info kde muzu, to bude Ladus koukat jakej sem detektiv :grinning:
Tady psala: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=66644&vOffset=9030&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end
21. lis 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem jukala a ještě nic....
Joooo a prima neděli :slight_smile:
22. lis 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Andar, noo tak to se Sosnová teda ukázala, ty povlečení jsou drahý.

noo pěkný detektiv :slight_smile:
psala že do superstár je Víteček na světe, tak snad už na tom pracují,bo superstar je za chvilku :grinning: :grinning:

jako to je tady teda dneska nekázen, byla tady jen Piku a Mori už má druhý den áčko !!
že jí určitě objevím na FB, huž se tam jdu mrknout :slight_smile:

jiank jsme byli včera na oslavě 50.naroz. Fandy kámoše z práce, byla prča, plno lidí, tancovali jsme a dnes mě bolí nohy a břišáky od smíchu :slight_smile:
já šla domů po 1 hodině, když mamča volala,že se Filípekprobudil a brečí, no stejnak jsem byla už na odchodu, jen manžovi se nechtělo, ten přišel skoro ve 4, samozřejmě nalitej ještě víc, jenže neměl klíče,takže mě musel vzbudit abyhc ho pustila domů.
no takže ot byl anoc, cpát jsme šla ve 2,30, ve 3,45 budíček manža a v 6 budíček Filípek,takže ráno takový nic moc,ale dospali jsme se pak dopoledne :slight_smile:

pak jsme se šli provětrat na prochajdu a k tchýni.
22. lis 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo tak zrovna se marcel připojila na icq :grinning:
22. lis 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo a holkýý, mě dneska vomejvali,až jsme pak brečela.
Filda byl v koupelně, přilezl za mnou, já šla na balkon dát lopatku a šla jsme zpátky a co nevidím.
On visel na umyvadle, pusinku na okraji a nožičkama na kýblu pod umyvadlem,který je ale zastrčený, takže tam visel jakoby kolmo,takže stačilo,aby se pustil rukama a letěl by hlavičkou na dlažbu.
jsem ho čapla, loupla mu přes plínu a vynadala, ve mě tak hrklo (
a to přesně takhle se vzpíral na okraji stolu,že se přitahoval, něco se mu stát, tak mě odvezou do blázince snad.¨

to jsem neslyšela snad,že by 11měsíční dítě se takhle škrábalo po umyvadle a stole.
já v tom kýbli mám nějaký věco,hadry a houbičku na mytí vany, kartáče a tak, takže to budu muset zrušit.
jinak přípravky mycí a čistící máme všechny na wc nade dveřmi na takovém místě
22. lis 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak toto jsem vysondila vedle...

Jé, koukám, že Laduša nenahlásila aktuální stav jsem to přes den prověřovala a Ladí psala, že je doma i s Vítečkem v bříšku, že vyvolávání k porodu nevedlo a že počkají až na termín porodu, tj. na 4.12. Doufám, že to píšu dobře
22. lis 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku, no tak to je síla :frowning2:
ta ještě ve finále bude přenášet a Vítek bude mít 4,5kg :slight_smile:
22. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No naposledy tam bylo,že odpovídá 3 a půl kila.....takže to bude v poho....si myslím
a stejně tak si myslím,že porod by se neměl vyvolávat,když nic strašného nehrozí......
A Val....teda věřím,že ses lekla,když jsi našla Fildu tak,jak jsi psala...
22. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,ja se sem driv nedostala -jj Ladu mi to psala, tak je aspon doma v klidu a Vitecek si sam rekne, kdy chce ven. Pry krasne prospiva a ma 3,6kg :wink:

Val-teda uff,to by me taky vezli do blazince, teda vlastne bych tam dosla sama kdyz ho mam u baraku ze :grinning:
22. lis 2009 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,Jituš ted už to se zážitkama bude jen vícečetné nebot je to i kluk a jsou ty děti všechny stejné:slight_smile:Honzík dělal to samé a kolikrát i dneska dělá vylomeniny že se ti zastaví až srdce,ale to k tomu všemu patří.-)
Jinak my i víkendu byli doma jen včera na chvíli jeli k babí a dědovi:slight_smile:
Manžel je nastydlý nebot na poslední noční jim nějaký inženýr nechal otevřené vrata a oni tam byli jak v lednici a asi to odmarodí,ale bude chodit do práce:frowning2:
No hold jsou blbci z prominutím všude:frowning2:
Ohledně váhy mimča z ultrazvuku mě říkali,že více jak 3 kg mít nebude a měli jsme krásných 3,60 kg,takže se podle doktoru nejde řídit:slight_smile:a muj názor je,že dokud je to možné,tak by mělo mimčo být v bříšku,vždyt nikdo neví kdy se to vajíčko usadí a zahnízdí:slight_smile:Moje mamka říká,že až uzraje jako jablko tak to přijde:slight_smile:Je to srandovní ale něco na tom pravdy je:slight_smile:
Tak jsem zvědavá jaké nás dnes čeká počasí u nás je to zatím takové nejasné,ted zrovna vysvitlo sluníčko,ale na jak dlouho nikdo neví,ale bylo by dobře kdyby bylo venku nebot jsem si vyprala prádlo tak aby uschlo:slight_smile:
23. lis 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdravím vás na začátku dalšího týdne :wink:
Kouká, že jsem si nasázela áčka :sweat_smile: no v sobotu jsem měla fakt blbou náladu, tak jsem se vrhla na úklid - tak jsem krom praní a žehlení hlavně vymyla celou obývací stěnu :sunglasses:
V sobotu byl manžel v práci, včera měl volno, tak jsme odpo vzali Káju do restaurace na pohár, který neměli, tak že tedy palačinky a ona je nechtěla :unamused: včera měla nějaký blbý den na jídlo - nesnídala, jen mlíko, polívku nechtěla, jen druhý jídlo konečně snědla - pak jí člověk chce udělat radost dobrůtkou a ona na to prdí ... tak si šmákla maminka, palačinky byly s borůvkama, luxus :grinning:

Koukám, že s Vítáním občánků to je různorodé, někde jsou štědří, jinde to je horší ... u nás žádná sláva: kytka, plyšák, malý leporelo a pamětní knížka ... to Ústí se vyznamenalo Moni :dizzy_face:

andara - teda Majdík bude veeeelká parádnice :slight_smile: fakt krásný :dizzy_face:

Dnes tady teda dooost fouká vítr :unamused: tak tomoc na courání po venku nebude. Tak dojdem jen něco koupit a zalezem k mamce :wink:

Teda tu Ladunku potrápily :astonished: chudák holka :confounded:

Holky půjdete se podívat v neděli na námko na to rozsvícení stromu ? Že bysme se tam na chviličku potkaly ... je mi jasný, že tam třeba budete mít drahé polovičky :wink:
Já se tam chci jít určo podívat ... předtím bude mít manža turnaj ve florbale, tak v ČL budu v neděli určitě :wink:
23. lis 2009 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Zdravím po víkendu, koukám, že vás tu moc nebylo.
Tak Ladunka ještě nic a poslali ji dom jo? Tak to chudák nejdřív byla vystreslá, že Víteček je velkej a že musí ven a teď zas že ať jde sám, no tak to bych jich měla dost, chudák určo nervy na pochodu a oni jí takhe ještě nepřidaj, no hlavně ať je v klidu ať je vše v pořádku.

Val - koukám máte pěkné prekérky, Elí byla to samé, no ještě pořád je, všude v leze, nejlépe metr a dál. :sunglasses: :astonished: Taky mi vždycky zatrne a pak dostane chudák naplácáno, ale asi bude horolezec, nebo kaskadér. :sweat_smile: :sunglasses:

Pikus - chudák Matýsek pořád kašel, hlavně aby mu to povolilo a už to bylo dobré, si vždycky člověk říká, kdybych to raděj měla já. :frowning2: :confounded:

Moni - je fajn, že se ti v práci líbí a přesně jak píšeš, alespoň si od sebe s Tádou odpočinete a co ti je do lidí, hlavně, že jste spokojení, vy dva. :sweat_smile: :wink: A 5.tisíc je na vítání občánků super, tady dávali 1.000,-

Andar - povlečení s krtečkem taky dobrý, Majdulka bude v šatečkách určo jako princeznička, počkej, jak ti potom budou krást fotky :wink: :sunglasses: :grinning:
23. lis 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Mori, já mám za to,že je rozsvícení 26.11. a ono je 29.11. ???

já chci jít a říkala jsem i manžovi,že by mohl, snad bude mít volno.
už jsme se dívali, zda má volno 26.11. a nemá,ale asi jsem si pamatovala blbý den na to rozsvícení

jsme ted naleštila stůl a židle a vzala jsme i linku, se to tu bude lesknout jak psí koule :grinning: :grinning:
ale u dřeva je to potřeba,ono se hezky oživí a změní zase barvu než to světlo zase vyplajchuje
23. lis 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - no zapsala jsem si to, jak dávala odkaz Radka, tak snad to mám dobře - ale myslím že jo, páč jsem se dost divila že to je neděle :confused: na stránkách ČL to ale nějak nemůžu najít :unamused:

Mě šla Kája před chvilkou spát, chtěla sama ...
23. lis 2009 v 11:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky....
tak Matýnek lepší :slight_smile: asi zmáknem zítra i plavčo.... :slight_smile:
Včear jsme byli v Liberci,matýsek má nové povlečení,za to,jak byl hodný :slight_smile:
23. lis 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. listopadu od 13,00 do 20,00 hodin, náměstí T.G.M.
I. adventní koncert a vánoční trh
Stylové vánoční stánky, živá hudba, Vánoční fanfáry
18,00 hodin – Slavnostní ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMU, Ježíškova pošta, Koncert gospelové skupiny Touch of Gospel
Vstupné zdarma
23. lis 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem měla pravdu :sunglasses:
23. lis 2009 v 11:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
JOJO, MANŽU MÁM BOHUŽEL V PRÁCI :frowning2:
23. lis 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
28.11 jdem ségře na oslavu jejich narozenin ,al emožná s imanža vezme volno, uvidí :slight_smile:
Mori, můžem se sejít každopádně tak i tak :slight_smile:

Piku, tak toje dobře, že Matyášek se z toho dostává :slight_smile:

Iren, jojo plácnutí po zadku už rpostě někdy musí být, má tam teda plínku,takže nic necítí ,ale ví,že že je to něco ošklivýho :slight_smile:
23. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mori jak pak se maš? teda venku je dneska hnus co :cry:
23. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak mě napadlo co kdyby jsme některý den dopo zašli do MC Pumpkin:slight_smile:Mají od devíti tak na pul desátou?Zase něco jiného pro děti:slight_smile:Tak popřemýšlejte a dávejte své připomínky nebo souhlasy:slight_smile:
Jinak mě Honzík šel spát až ted nebot jsme vstávali až po sedmé hodině a dříve by jsem ho do postele nedostala a ještě se taky stihnul před spaním vykakat tak ho to nebude rušit ve spaní:slight_smile:
23. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek