• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Já se připojuju, do Pumpkinu bych šla ráda, vypadá to tam moc hezky.
23. lis 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jinak, my byli s Elí celé dopoledne venku, tak si říkám bude krásně unavená, no to byla ve 12.30 šla spát a usnula až ve 14.30 a to jsem na ní už musela houknout, tak jí jdu teď budit, abchom to samé neměli večer.
23. lis 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Jani jsem stopro pro, vždyt víš,že jsme se o tom bavily :slight_smile:
hoďte holky termín kdy se vám to hodí :slight_smile:
třeba zítra nebo ve středu ?
23. lis 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám je to taky jedno,manžel má odpolední takže jsme sami doma a bereme dobře strávené dopoledne jako dobrý nápad,hlavně aby nebyla velká zima:slight_smile:a třeba by se to i sněčím dalo spojit:slight_smile:
Dneska mi tu vietnamka z večerky nabídla zda by jsem jí nechtěla hlídat 7-měsíční holčinu:slight_smile:co tomu říkáte?mě to přišlo dobré:slight_smile:
23. lis 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak pokud se na to cítíš,že by jsi to zvládla tak proč ne :slight_smile:
oni jsou za hlídání rádi,že mohou být aspon v obchodě.

a na jak dlouho hlídání přes den ?
tak třeba na některý dny by jsi se s ní mohal domluvit, nebo třeba dopoledne a tak, je to ještě malý mimčo,tak asi povozit a tak.
23. lis 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJJ..u nás to takhle dělají taky....a ženský za to mají pěkný prašule :slight_smile:
23. lis 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, nějak mi spadlo icq a nejde :frowning2:(
23. lis 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda ted jsem četla co ta ladunka....ta si teda užívá,no moc jí to nezávidím.....
takový nervy
23. lis 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem laadu zahlédla,že přispívala,tak jsem jukla :confused:
23. lis 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chudák co....
at už má vítečka u sebe....
23. lis 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Do Pumpkinu se taky rádi juknem :slight_smile: tak budu čekat na nějaký navržený termín, páč mě to je jedno - přizpůsobím se

lucka - máme se fajn :slight_smile: a jsem ráda, že se s holkama z koně občas scházíme, páč ve Stráži se nějak není kam schovat ... jako dnes to vyloženě na courání po venku není, páč by nás to někaam odneslo ten vichr - Kája moc vítr nemusí, spíš teda jí fakt vadí

jjj - manžova příbuzná taky hlídala malýho vietnamce, když ještě bydlela v Ústí. Tady vím o 2 ženských co hlídají malé vietnamčíky, ale ty jsou teda už v důchodu. Pokud se ale na to cítíš, tak proč ne - zadarmo to jistě nebude a penízky se jistě hodí :wink:

Jinak dnes Káju babička stříhala ... už jsem chtěla dávno, ale ona nechtělaaaa a furt brečelaaaa. Dnes teda taky, ale nakonec jsme jí ukočírovaly a je ošmikaná - jen trošku, nechtěla jsem to moc na krátko, ale už bylo potřeba. Přitom tak před rokem se jí to líbilo, smalá se do zrcátka a teď vyvádí :sweat_smile: a prokoukla, už měla ty vlásky děsný a cuchalo se jí to
23. lis 2009 v 19:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Je tu někdoooo ? My máme taťku ještě v práci :unamused: tak tu s Kájuš koukáme na Superstar.

Jsem teď koukala na MMB a došlo mi, že bych se měla jít podívat taky do obchodu a koupit něco na adventní věnec :astonished: on už jaksi začne advent, tak ať ho nedělám jako loni až po 1. adv. neděli :grinning:
Holky to je hrozný co jak to uteklo, Vánoce jsou fakt za dveřma :confused: Ale jsem ráda, že se mi povedlo koupit všechny dárky do konce listopadu, tak jak jsem chtěla :sunglasses:
23. lis 2009 ve 20:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak už je konečně muž na cestě dom :slight_smile:
23. lis 2009 ve 20:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
tak co holyk třeba zítra v tom pumpkinu ??

Marcel, tak honem honem nakoupit na věnec :slight_smile:
já ho teda nedělám a ani nedodržuju :frowning2:
ale asibudu muset začít,když je ten Filípek :slight_smile:

chci si udělat nějakou výzdobu do truhlíku na okno na balkon,to budu dělat teda poprvé, už jsem si venku natrhala šípky
24. lis 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jituš tu výzdobu do truhlíky mužeš mít i z větviček jehličnanu a nějak ozdobyt:slight_smile:já jsem pomáhala v neděli zdobit truhlíky mamce a jde to raz dva:slight_smile:
Jinak Honzík včera usnul na pul desátou a ráno po šesté budíček ale docela jsem i v pohodě na to že jsem usínali někdy po pulnoci nebot jsem čekala na manžu a probírali jsme ruzné věci co byli potřeba:slight_smile:
Dnes vypadá že bude plačtivý den alespon u nás prší a fouká do toho vítr,brrrrrrrrrrrrrr:frowning2:
24. lis 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, jojo to já budu dělat z větví, vošmikám tady u baráku stříbrňák, nějakou tu borovičku a tak a mezi to píchnu ten šípek :slight_smile:
24. lis 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
v c cx , ků
- bOPo-oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo- á éééééoů-é¨

=ů-,,
+0- 20-+--*5*/443
tak tady máte dopis od Honzíka:slight_smile:
24. lis 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, že děkujeme Honzíkovi :slight_smile:

tak venku se už dělá hezky :slight_smile:
24. lis 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - já dělala věnec poprvé loni :wink: taky to dělám kvůli Karolínce aby to znala :slight_smile: Na Velikonoce jsem dřív taky nějak výzdobu nedělala, páč Velikonoce nějak extra nemusím ... ale kvůli Káje jsem začala :wink: Ostatně teď dělám spoustu různých blbostí třeba i z barevných papírů kvůli Káje :grinning: nebo teď tý lucerničky jako dýně na balkoně - to se jí moc líbí :slight_smile:
Pak hoď foto, jak se dílo povedlo ju

Já byla na hotelu, tak se mnou počítají a snad by neměl být ani problém přehodit směny, abych dělala naproti směnám mamky ... prej jde jen o to, že některý ženský nechtěj být spolu na směně :zipper_mouth: ale jsou tam všechny v důchodu, tak snad pochopí, že to potřebuju kvůli malý
Šly jsme i do školky, ale zrovna zástupkyně marodí, tak zkusíme příští týden

Tady ráno pršelo, ale už taky vylezlo slunko - tak doufám že to vydrží :wink: Ale v noci tu byl děěěěsnej vichr, až mě to rušilo od spaní :rolling_eyes:
24. lis 2009 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
marcel - už se ti to krátí co? A těšíš se do práce? Je mně by se nechtělo, no naštěstí mám ještě rok, jenže ono to šíleně rychle utíká.

Taky už začínám přemýšlet o výzdobě, já jsem na všechny svátky ujetá, takže je slavíme a zdobíme vždy a všude :sunglasses: :grinning: . Mám ráda krásně vyzdobené vánoce a velký strom. :dizzy_face: . O víkendu jedem do Lbc k mamce, takže si tam narvu pár větviček do truhlíků a do vázy a na věnec na dveře, na stůl si asi koupím jako loni. No ještě uvidím, nějak vůbec nestíhám. To jsem ještě slíbila jednomu známému, že bych mu občas doma uklidila, tak se ještě rozmýšlím, jestli to nevzdám.

jani - s tím hlídáním to nezní špatně, zkusit to můžeš a uvidíš, jak to budeš stíhat a co na to Honzík, penízky se hodí vždycky.

Normálně holky mně dneska tak šíleně začlo bolet v podbřišku, že jsem myslela, že umřu a začly návaly a málem jsem sebou sekla, vůbec nevím z čeho to bylo, jen doufám, že už se to nebude opakovat. :frowning2: :confounded:

Tak co s tím Pumpkinem?
24. lis 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iren - no já se hlavně nechtěla vracet do toho prostředí, takže se nějak netěším no :unamused: Ale v dnešní době jsem na jednu stranu ráda, že tu práci mám, páč nevím kam bych jinam tady šla - nikde tu neberou :confounded: Teda teď zrovna jo - do místní sámošky vedoucí, prodavačky, pokladní - ale tam bych fakt zakrněla úplně :zipper_mouth:

Já dnes kuchtila k obědu krůtí guláš s houbama a těstoviny - povedl se, Kája to hezky zbaštila - ale teda maso nejedla, páč zas má období že maso ne e

jak chcete do toho Pumpkinu, dopo nebo odpo ?
24. lis 2009 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyyy psala Ladus: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Dnes v 11:57 se nam narodilo stesti s vahou 3390g a 48cm Vitek Kovarik. Jsme zdravy a v poradku :dizzy_face:

Tak uz to maji za sebou, supeer :slight_smile: Moc moc gratuluju.
24. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky!
Laado, gratulujeme! Konečně je Vítek venku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Andar nakonec šel sám od sebe přirozeně? Nevíš?
Jani, s hlídáním príma když ti to vyjde! Jsi úžasná ženská, máma a sílu snad budeš mít i na dalšího diblíka :wink:
Iren, co to bylo? :confused: Snad to bude dobrý! Já teď zase dostala MS a to je děs...dopoledne jsme ani nešli do krámu :pensive:

Já miluju výzdoby, takže se těším! A dneska jsem právě z hrůzou zjistila, že už v neděli je Advent! :sweat_smile: :sweat_smile: Takže jsem dopo okoukla co mám včechno na věnec a co je potřeba dokoupit. :slight_smile:
Iren, baráček se hned jinak zdobí co? :wink: Já když vidím ty nádherný věci na MMB co maminky tvoří...tady to bohužel není kam dát :sweat_smile: případně by to Peťulín hned odrbal :grinning:

Jinak dárky mám téměř všechny, chybí mi jen dvě drobnosti. Předminulý víkend jsme byli v LBC, Nisa a Globus a teď o víkendu MB Bondy a Olympia. Konečně jsem sehnala bundu jakou jsem chtěla!!! Tak jsem šťastná.V LBC 50 krámů a nic a v MB poslední obchod a tam byla... :dizzy_face: :dizzy_face:

V pátek jsem se parádně odreagovala :grinning: byla jsem na koncertu Tři sestry, sešla se tam skoro celá naše banda, takže jsme se vyřádili a vyřídili :grinning:

ad práce, já se mám taky kam vrátit ale budu pokukovat po lepším, ale pochybuju že tady něco seženu :pensive: Snad...

S pumpkinem uvidím holky jak se dohodnete a hlavně s čím vstane Peťulín, dopo měl nějaký skleněný oči :confounded:

Marcelo, zástupkyně bude pravděpodobně marodit až do Vánoc. Takže k dispozici bude v lednu. :zipper_mouth:
24. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
perada - :astonished: prý tam občas chodí dělat papíry, tak se prosím zeptej pokud ti to nevadí, kdy bych jí tam zastihla. Mě ve školce řekly 14 dní že bude asi marodit no .. a musím se už taky domluvit co a jak. Tak prosím písni, zda se poptáš, ať vím ... pokud nebudeš chtít, nevadí :wink:
24. lis 2009 ve 14:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
perada - pochlub se bundou :wink:
24. lis 2009 ve 14:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec ženy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

tak já dneska uklízela na vánoce :slight_smile: ................umyla okna,udělala výzdobu :wink: ......hned to vypadá veseleji :slight_smile: ............zítra dodělám zbytek,přece se v jeden den nestrhnu :grinning:

Jani to by bylo super přividělání...........tchýně takhle hlídávala kdysi a vždy o nich hezky mluvila a kamarádka teď začne..........už jim hlídala a teď zase potřebujou a prej neplatěj špatně :slight_smile:

Marcel tak do práce :dizzy_face: ,já už to mám nanečisto,kdybych takhle mohla dělat furt :slight_smile: ,ale to by manžel musel domů nosit jinou výplatu :grinning: :sweat_smile:

o víkendu se už snad dozvím směny a pak naplánujem sraz,to bych přijela aspoň na pár dní tak můžem i víckrát né jen jednou :grinning: :slight_smile: :wink:

Jó a gratulace k novýmu človíčku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Holky mě nějak chytlo upravování alba,tak jestli někdo jukne tak se nesmějte :grinning:

A baráček nás strašně nadchl :slight_smile: dneska má manžel schůzku ohledně hypotéky tak uvidíme :wink: bude tam potřeba něco udělat ale aspoň je to hned k bydlení http://www.reality-usti-nad-labem.cz/rodinne-domy/?id=AAA28071AAA-CR-1n&zalozka=vybaveni
24. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jó a něco pro dobrou náladu
Chlápek v nóbl # restauraci potřebuje na toaletu.
# # # # # # Na pánech je obsazeno Už to nemůže # vydržet a tak nakoukne na
# # # # dámy. Tam
# # # # # # nikdo, tak hups tam.
# # # # # # # Libuje si, že jsou to krásné toalety a jak tak sedí,vidí tři
# # # # knoflíky.
# # # # # # # Říká si pro sebe, že tohle na pánech nemají,
# # # # # # co to asi muže # být?
# # # # # # Na prvním je "TV" - "že by televize?"Obrazovku nevidí. "Nevadí,
# # # # # zkusím to."
# # # # # # Zmáčkne knoflík a teplá voda mu omyje přirození.
# # # # # # # "Hmmmm, skvělé, to musíme na pánech taky prosadit."
# # # # # # Na druhém # knoflíku je "HV" - "že by horká voda?"
# # # # # # "Tak to vyzkouším." Zmáčkne a # osuší ho horký vzduch.
# # # # # # "Hmmmm, to si taky musíme pořídit, strašně # si
# # # # # # libuje. Na posledním knoflíku je nápis
# # # # # # "AOT" co by to # mohlo být?" "Tak to vyzkouším!!!"
# # # # # # Zmáčkne knoflík a najednou se mu # zatmí před očima a
# # # # # # vzbudí se až na jednotce intenzivní péče,kde # mu
# # # # # # orosené čelo utírá sestřička a ptá se ho: "Pane, co jste prosím
# # # # # vás dělal?"
# # # # # # "Chtělo se mi strašně močit, na pánském WC bylo obsazeno, #
# # # # musel jsem na
# # # # # # dámský, byly tam tři knoflíky, tak jsem je zkoušel.
# # # # # # "A Vy jste zmáčkl i ten poslední?" ptá se zděšeně sestřička.
# # # # # # # "No, asi ano, už si nic nepamatuju, co to bylo zač?!"
# # # # # # "Pane, "AOT" je # automatický odstraňovač tampónu."
# # # # # # "Penis máte pod polštářem."
24. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zeptám a dám vědět.
Bunda na netu asi nebude, kupovala jsem ji v CA. :wink:
24. lis 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,Peradko děkuji za lichotivá sluvka,moc mě potěšili:slight_smile:
Jinak Moni baráček vypadá pěkně tak hlavně aby vám to vyšlo a upravy mužete dělat postupně když se mužete hned nastěhovat:slight_smile:A vtípek je super,hned jsme si to představila a musela jsem se smát:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:
Jinak dnes večer přijde vietnamka k nám aby jsme se domluvili co a jak tak snad to dopadne dobře a budeme to všechno zvládat,budu jí mít jako vlastní nebot u nás bude od rána do večera co bude ona v práci,takže se určo stane že ji vezmu někdy i na srazík tak doufám že to nebude vadit:slight_smile:
24. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani to víš že to vadit nebude................a propo co oni dělaj maj kšeft nebo biféééééééééé
24. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek