• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Moni děkuji:slight_smile:a mají tady u nás večerku,takže to máme kousek:slight_smile:
24. lis 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ladunce mooooooooooooc gratuluju :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
a prý velikej......kluk akorát to je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani třeba budeš mít islevu atd :slight_smile: :wink:
24. lis 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vim jen, ze dnes mela Lada kontrolu - tak bud si ji tam rovnou nechali a porod vyvolali, nebo jela uz pripravena k porodu :slight_smile:
24. lis 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. lis 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, já taky chci právě,aby Filíepk věděl ty tradice a tak a určo se mu to bude líbit :slight_smile:
foto určo hodím.

marcel, tak ot je dobře, že s tebou počítají a máš se kam vrátit a snad ti i ty ženský výjdou vstříc.

byla tu mamča, tak jsme šli s filípkem ven,aby se prochrupnul, manža šelk na pravidelnou prohlídku a ještě na aš.
ted si dávám kafčo a puding od včera a filda by furt chtěl u mě sedět :slight_smile:

Iren, co to co to ? :frowning2:( snad už to bude tedy dobré !

no tak nakonec Vítek normální váha že ?? a to říkali že už má 3,5, si myslím,že by to nebyl problém rodit, měl by koem 4kg a to měl Filípek taky a nikdo mi neříkal,že bych měla jít na vyvolávačku.
ještě strašili,že má větší hlavičku a týden před porodem měl už 3800g a moje sousedka rodila 4,5kg kluka a taky jí nikam nehnali na vyvolání.
nevíte kdo Ladu doporučil na to vyvolávání ?

Raduš, prosím tě co vůůbec děláš , kam se vracíš do práce ?
24. lis 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val - vim, prej doktor (co sem mela u porodu) na kontrole v porodce - delal utz a pozval na konzultaci i primare a tak to rozhodli. A mne prece strasila Dr, ze je Majda malinka (porad ze o 2tydny mensi atd.) a mela 3,22kg :slight_smile:
24. lis 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítečkovi přejeme hodně zdravíčka do života a štěstí !!

Moni,kam ty na ty vtípky chodíš :grinning: super, taky jsme si to představila :slight_smile:
úpravy v albu supééér :slight_smile:

Jani, tak uvidíš jak se dohodnete a mě to určo vadit nebude
24. lis 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co zítrá ten pumpkin ???
24. lis 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky kdyby jste některá chtěla přijít kouknout http://www.mesto-zakupy.cz/view.php?cisloclanku=2009110002
24. lis 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu s Tádou taky na mikulášskou do jednoho centra pro mamky s dětma :slight_smile: ,bude tam vše i balíčky dostanou tak se těším jak se bude tvářit :wink: bude to v pátek 4.12 a den předtím tu bude vánoční kamión,tak už sem nahlásila manželovi že jde s náma :slight_smile:
24. lis 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moni - až ti zjistěj co máš blbinek v tom albu, tak ti to stejně zatrhnou :grinning: a bacha aby ti rovnou nesmázly album kočko :confused:

ladunce veeeelká gratulka k Vítkovi, krásný míry má a to jí tak strašili :wink: já v tomhle doktorům nevěřím :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a je krásňoučkej :slight_smile: Teri ty jsi špiónka :grinning:

tak já si dnes koupila adventní věnec, letos už obalený jehličím, tak to bude jednodušší práce :wink: a bude do bíla. ještě zítra musím dojít pro svíčky, páč jsem chtěla úplně bílé a měli jen smetanové, a bílé přijdou zítra, tak vyčkám

Koukám Jana není ani na ICQ, tak to už buď má doma Vietnamku, či se chystá v podobě úklidu jistě :wink: :grinning:
24. lis 2009 v 19:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no joo vlastěn Moni, můžou být myslím jen dvě tyhlety blbinky, pak to mažou a někdy i nekompromisně celé album:frowning2:

no já byhc řekla,že už tam má vietnamku :slight_smile:
snad Jana nebude moc skromná a pěkně si přivydělá :slight_smile:

noo na moji otázku ohledně zítřejšího pumpkinu se nikdo neozývá noo :frowning2:
tak asi půjdem samy
24. lis 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - já se ptala v kolik tam chcete jít, zda dopo či odpo ..
24. lis 2009 v 19:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=65505

tak paní je teda šikulka, to bych nezvládla ani náhodou
24. lis 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky moc díky že na mě myslíte:slight_smile:
Do Pumpkinu bych šla dopo aby jsme to stihli na oběd a spaní domu.Jinak byla tu vietnamka a zítra ráno mezi 8 a 9 hodinou tu mám holčinu už na hlídání,byla spokojená kolik tu máme místa a Honzík se samozřejmě předváděl takže všechny hračky z děcáku byli během chvíle v obýváku a kolik jim toho musel říct až jsem valila oči:slight_smile:
24. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak se Honzík aspon zabaví :slight_smile:
ale aby pak třeba nežárlil :slight_smile:

takže asi zítra to nevypadá na pumpkin coo?
já bych to viděla na to odpo spíše no, dopolko má přijít ségra

tak to tedy necháme na jiný den, nebo jak chcete :wink:

Jani a to teda tu holčičku budeš mít každý den od rána do ´večera ??
nebude to náročný ?? si to teda nedokážu představit každý den, třeba 3x v týdnu jo,ale každý den ne :sweat_smile:
24. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
3.12 od 16 h.
MC Pumpkin navštíví Mikuláš

Mimo Sv. Mikuláše, který dětem přinese dáreček,
jsme si pro děti připravily divadelní představení Dáši Čemusové.

Cena (za jedno dítě) pro členy 40kč, pro nečleny 50kč.
Prosíme rodiče, aby se objednali.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
10.12. od 15h

Vypouštění balónků s přáníčky Ježíškovi

MC Pumpkin se účastní celonárodní akce, kdy se bude zdolávat rekord
v počtu vypuštěných balónků v jeden okamžik na území celé ČR.

Vypouštění proběhne +-1min v 15.40h na Náměstí T.G.Masaryka.
Odpočítávat bude rádio Frekvence 1.

Svou přítomností nás všechny mile potěší naše paní starostka Hana Moudrá,
pan místostarosta Vlček, ale i jiní, kteří nás příjdou podpořit.

PŘIJĎTE NÁS PODPOŘIT!!!!!

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

11.12. od 9 hodin

Příjemné předvánoční dopoledne pro maminky

Dopolední akce je zaměřena na péči o pleť a vlasy.
Všechny zúčastněné maminky obdrží dárkový balíček.

Vylosované maminky budou mít zdarma kosmetickou či kadeřnickou péči.
Cena pro členy je 40 Kč, pro nečleny 50 Kč.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

27.11. od 9:30 h
Výroba adventních věnců
pod vedením Jany Glaserové (občanské sdružení kulturní Šum)

Materiál zajišťuje MC Pumpkin (ozdoby z keramiky a slámy, slaměný korpus na věnec, větvičky z túje a borovice, zelený drát, čajové svíčky, mašličky, apod.). Maminky si mohou přinést i svůj materiál.

Cena pro členy je 40 Kč, pro nečleny 50 Kč.

nepůjdeme vyrábět ????
24. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - já už vyrábím doma věnec :wink: ale jinak bych i šla
24. lis 2009 ve 21:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky maminy,

Moni - kde v Libouchci ten baráček je? Nějak to nepoznávám. :slight_smile: Jinak to vypadá mooc hezky.

Tak ANinka chodila týden do školky po nemoci a opět má rýmu a kašel.. grrr.. Tak od zítra je opět doma. Takže my do pumpkinu nejdeme. :frowning2:
25. lis 2009 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
joji to je před Libouchcem ani nevím jak se to tam přesně jmenuje na cedulku sem ani nekoukala :grinning:
25. lis 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky....
Moni,až ted jsem jukla na baráček.....a já chci takyyyyyyyyyyy :grinning:
to je paráda a i cena super....
25. lis 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky :slight_smile:

Moni, tak přeci jenom budete kupovat baráček :slight_smile: je moc hezký, je to super :slight_smile:
a kdyže bude váš ??
25. lis 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Moni - baráček myslím fajn, ne? Mně by se líbil, hlavně ta zahrada, je úžasná, že už je hotová i s kůlnou, ani nevíš co to dá práce a peněz, když se zakládá nová i s trávníkem a hlavně dlouho trvá než to vyroste, tohle je super. :sunglasses: . No a je jasný, až že tu budete, tak dáme pořádné kafe a pokec a nejlépe každý den, ať nás máš pak dost na dlouho. :grinning: :grinning:

Blahopřejeme Ladunce k Vítečkovi, tak přeci jen asi to vyvolání malinko zabralo, že šel ven dřív a ne na termín, no ale hlavně, že to zvládli v pohodě a jsou zdraví. :dizzy_face:

Jani - tak jak to teda dopadlo s vietnamkou, nabídla alespoň dost peněz, za to že jí tam budeš mít každý den, taky mi to přijde trošku náročný, hlavně teda nevím, proč mají malé dítě, když jsou pak od nevidim do nevidim v práci. :confounded: :astonished:

val - super typy na pumpkin, já bych možná šla v pátek na ty věnce, přidá se někdo? A pak na tu péči o pleť, to by se mi líbilo, co vy na to? Dám si to někam do kalendáře a vyrazíme, koukala jsem, že to jsou pátky a to my můžeme.

Marcel - je pravda, že práce je málo, tak alespoň něco a mimi nic? No uvidíš jak to bude v práci a třeba do toho prásknete a půjde to samo :wink: :grinning: , tada skoro samo. :grinning: Snad se s ženskejma domluvíš a budou brát ohledy, ale znám spoustu lidí z práce, možná by to potvrdila i Jana, že ohledy neberou a je jim jedno, jak si to zařídíš. Tak držím pěstí, ať ty to máš v poho. :sunglasses:

pikus - tak Matýsek už kašel dobrý, co plavání, byli jste?
Koukala jsem, že dnes vyšel ten ščlánek ohledně Šafrové a bazénu v Českolipských listech.

Nám se dneska Pumpkin nehodil, tak jsem ráda, že jste nakonec nešli, páč bychom taky chtěli si jít hrát. Dneska máme totiž taťku doma, jde k zubaři a pak už nejede do práce.
25. lis 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem právě probrala fotky a poslala nějaké kamarádce z MMB - bude mi dělat nějaké cedulky na dárky s fotkama, aby mohla rozdávat dárečky u stromečku Karolínka :slight_smile:
25. lis 2009 v 11:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irenko....jojo už jsem s Matesem plavčila....ten měl takovou radost,jen jsme vlezli do vody.... :grinning:
25. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dávám o sobě jen vědět že žiji:slight_smile:Malou tu máme od devíti hodin,už jsme spolu objedvali,vyspali se v naší postýlce a taky jsme došli za mámou na kojení a pomazlení,když jsme přišli tak říkala že brečí a stále na ní myslí:slight_smile:Jinak to zatím jde ikdyž Honzík jí zatím moc nebere ale nemužu po něm chtít aby hned po pár hodinách bral že je tu někdo navíc,ale věnuji se mu jako doted a poznávám se s malou,ted momentálně leží v ložnici v postýlce nebot si mnula očička a povídá tam ééééééééééé a bbbbbbbbbbbb:slight_smile:
Taky už se pomalu usmívá,prohlíží si kde je a je asi spokojená:slight_smile:
Honzík šel spát kolem třičtvrtě na jednu tak se mužu s malou trochu poznávat:slight_smile:
Držte palečky at se rychle zžijeme:slight_smile:
Jinak na vás stále myslím jaké jste prima ženský:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
25. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to moje dítě mi dnes spalo 3 hodiny, tak teď konečně obědvá a pak razíme ven, když tam svítí slunko :dizzy_face:
25. lis 2009 ve 14:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky :slight_smile:

já ho budu muset za chvíli budit,dneska se mu chce taky vyspávat :slight_smile: a to máme jít na procházku :wink:

Tak jsem byla dneska na thajský masáži olejový a BOMBAAAAAAAAAAAAAAAAA :grinning: :slight_smile: ..........příště si dám jen nožičky a ručičky..........ty mě živěj :slight_smile:

Jani držím pěstii na nohách :slight_smile: :wink:
25. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJJ tak at se máte s malou krásně :slight_smile: a jak se jmenuje????
moni,já jdu za týden na lávové kameny :slight_smile:
25. lis 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek