• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahoj děvčata:slight_smile:
tak máme první den za sebou a jak nejsem zvyklá tak jsem docela hotová a ještě do toho na mě asi něco leze,jsem ko takže pujdu za chvíli spát aby jsem do rána nabrala další energii:slight_smile:Byli jsme s Honzíkem a malou na procházce tak nám ještě usnula i venku,jí dobře docela i malinko pobrekávala tak to šlo:slight_smile:
Jinak prozkoumala za den celý obývák jak se přetáčela:slight_smile:
Mějte se fajn a zase se ozvu:slight_smile:
Jo a malá se jmenuje Anička a je jí přes 7 měsícu
25. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJJ takže něco jako Mates :slight_smile: takovýho prcka máš???a denně nebo jen občas???
25. lis 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, to je takový prdeček jo? No to bych si nedokázala představit, že bych Elí, když byla tak malá, dala někomu na celý den na hlídání. :confounded: :frowning2:

Dneska jsme se dozvěděli, že tady v Zahrádkách taky je Mikulášská a balíček dobrot mít nemusíme, páč děti dostávají, tak jsem ráda a příští sobotu razíme na čertíky. :sunglasses: :grinning: .

Holky tak co, přidá se někdo na pátek na vyrábění věnců do MC P, nebo jdeme s Elí sami? :confused:
25. lis 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peti,ano jsou stejně starý s Matýskem,ale na první den to myslím si šlo,ted ty další dny:slight_smile:
Iren,hrozně ráda bych se přidala ale nevím jak by malá Anička reagovala tak snad příště,ale kdyby jsi byla tak hodná a něco hezkého pro mě vyrobila to byvh byla štastná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a samo bych se s tebou vyrovnala :wink: :wink: :wink:
Jinak jsme dnes vstávali v pět a za chvilku dojdu se psem a pak mi opět na devátou přivede Aničku a bude nás tu zase o jednoho více :wink: :wink:
Už se těším až se s vámi uvidíme a dáme řeč a doufám,že už s námi bude i Monča :wink: :wink:
26. lis 2009 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti máš pro mě nějaké rady :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Budu ráda :wink: :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile:
26. lis 2009 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iren - já na ty věnce ne, vyrábím si ho doma :wink: Zrovna za chvíli jdem s Kájou do květinářství pro svíčky, páč je včera ještě neměli - jinak už ho mám nachystaný, už jen určité věci přilepit :dizzy_face:
26. lis 2009 v 08:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda hoky vy jste tak šikovný :slight_smile: ...............co si nekoupím to nemám :sweat_smile: :grinning:

Jani ty takový ranní ptáče :wink: nemůžeš dospat co...........ty si už nepamatuješ jak na takovýho prcka co? :wink:
26. lis 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni ani ne:slight_smile:jde o to že kdyby jsem jí měla jako svoje dítě od mala tak si jí naučíš podle svého ale já jedu podle toho jak je naučená oa mámy aby v tom neměla nepořádek,ale to víš že budu dělat změny:slight_smile:
Hned včera měla místo jídla ke svačině malého pribináčka a jak jí šmakovalao a taky jí budu chtít odnaučit pití mezi jídlem,to jsem neučila ani Honzíka:slight_smile:
Jinak přeji Moni hodně uspěchu a dobrých klientu v práci a aby tě ani doma nezlobili:slight_smile:
26. lis 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJJ...ty jí máš na starosti,tak mám a musí počítat s tím,že si uděláš věci podle sebe ne????
jinak rady???? :grinning: Honzík jí jistě zabaví :grinning:
26. lis 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky holky,

Šikulka Jířulka se právě sám poprvé přetočil na bříško.. :grinning:
26. lis 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jjj - teda Pribináčky zakazuju kupovat i babičce :confused: mě by se to nelíbilo, kdyby to někdo Káju učil baštit :unamused: A podle mě zakazovat pití mezi jídlem je blbost - to už jsem ti říkala osobně. Je normální pít u jídla ... ale samo si to udělej dle sebe, to je jen můj názor :wink:

tak věnec hotov :sunglasses:

joji - šikulaaaa :slight_smile:
26. lis 2009 v 11:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel já Tádovi taky nedávám pít u jídla neb by jenom pil a nejedl by :slight_smile: ....................a co je špatný na pribináčkách? :zipper_mouth:

joji gratulace

Jani díky........zas mě čekají tři dny v práci :slight_smile:
26. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moni - jsou sladký (tím nemyslím jen Pribináky, ale třeba Monte apod.), tak se obávám, že už by nechtěla normální jogurt :wink:
A pokud to tu Aničku učí jíst až Jana (což si nejsem jistá jak to je - možná jí to dává i její maminka, není to poznat z Jany příspěvku), tak je to docela blbý

s tím pitím - já si myslím zkrátka že je špatný nedávat jim pít během jídla :unamused: Taky ses stane, že by Kája něco vypila najednou - tak jí to dám stranou a když zase něco zbaští, tak jí pití podám - ale úplně bez pití u jídla jí nenechávám

Dítko mi spí, jdu do kuchyně umýt okno
26. lis 2009 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Tak pribinacek je z tvarohu a ten by se nemel urco do roka, kuli bilkovinam a navic se po nem krasne tloustne :slight_smile: Ja ho teda jim, ale Majde ho jen tak taky nedam.

Ja vzdycky rostu, kdyz jdu k tete a babicce, vzdycky vytahnou nejakou susesnku (takovy ty piskotovy lodicky od Brumika s marmeladou) a prej,to bys ji uz mohla dat,atd. :rolling_eyes:

Sama teta ma vnoucka (ted mu bude v prosinci rok) a nebyl kojenej,pac sestrenka nemohla kuli lekum co bere a cpou ho vsim moznym, uz nekdy v pul roce mel kachnu se zelim a knedlikama,oloupanej rizek, davaj mu prave samy takovy ty sladky dezerty tvarohovy, pak taky domaci rajcata - ma chudak celou pusinu olezlou (pac rajce je alergen,obzvlast syrovy) ale kdyz ono mu to tak chutna,ze :angry: atd. atd. Ani nebudu pokracovat, proste myslim, ze si deti uzijou techto s prominutim "sracek" az budou vetsi, proc je zatezovat ted. :wink: Tot muj nazor.
26. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a tudle chudak vecer zvracel, az z nich vypadlo, ze ho nakrmily prave upecenou buchtou! :angry:
26. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky v pátek nemůžu na věnec, sice ho dělám dola ale klidně bych zašla. Dopo musim bait, varit chlapi budou přes noc doma sami :grinning:, já mám v Dubnici srazík s lidma z bývalé práce :dizzy_face: :dizzy_face: moc se těším a pak přespím u našich.

Jani, teda to jsem nečekala že máš takové malé dítě na hlídání, pane jo! Ze začátku to bude asi docela zápřah co? :slight_smile: Jestli jsem dobře pochopila, je to Vietnamka? Koukám, že malá má český jméno :slight_smile:

ad jídlo pití....pít dávám taky během jídla..cucne si a jí dál, jako malý ale taky nepil, většinou až po jídle. to ale jedl kašičky a tak. Co jí jídlo jako my pije. Nevidím na tom taky nic zvláštního :slight_smile:
a pribiňáčky, atp. jsem takdy nedávala a teĎ dávám občas. Když už tak lipánka. Bobíka vůbec.
Na jídlo jsem byla taky pes...a sice občas rodina atp. utrousily poznámku, proč jako né, že já to taky jedla..ale prostě ne, nedala jsem. Slazený pitíčka, osladit čaje, med, tvarohový věci a dlouho jsem Péťovi vařila zvlášť fakt dětský zeleninový jídla a ze začátku hlavně přes zimu bio, protože ta zimní mrekv v krámech nechutnala ani mě, takže jsem připlatila a koupila bio, která byla pěkně sladká a chutná.
Lepku jsem se taky stranila. Fakt jsem se bála celiakie atp.
Ale je to každýho věc co dítěti dává, když ho to neohrožuje na životě :wink: :sunglasses:
26. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
adnaro, chudinka :frowning2: snad si dají pokoj. :wink:
Chápu že babičky atp. chtějí dát dětem to nejlepší..ale kolikrát jim tím ublíží. Prostě jsem furt vysvětlovala, že tohle nedávat, támhle to jo... :unamused:
26. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Moni, noo ty si to umíš pěkěn užívat tedy :slight_smile:
masážička a příště nožičky a ručičky :grinning:
super relaxík vid ? taky bych zase někam vyrazila :slight_smile:

Piku, kam chodíš na lávový ? tam u vás nebo do Lípy, já jen jestli náhodou nechodíš k mojí ségře :slight_smile:

noo a když jsme u masáží, tak se můžete podívat k ségře na webovky

www.amandari.cz
26. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Víteček Laady je nádhernej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: úplně jí závidím tu první záplavu šťastných hormonů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chci taky masáááááž :angry: , časově se bohužel nechytám...ale třeba mi Ježíšek nadělí nějaký ten poukaz :grinning: a v lednu bude mít Petr volněji a vyrazím. POtřebuju to jako sůl... :frowning2:
26. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val díky za odkaz, ukládám a snad se dočkám taky relaxu :wink:
26. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo val a ty jsi se ptala co jsem dělala tak nouzově před // jsem našla práci v jedné realitce a tam jsem dělala na práv. odd a psala smlouvy atp.

Mori, mamča bude v práci v pondělí kolem 11.00, tak se tam máš stavit.
26. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andar, chudinka klouček,když ho cpou takovýma jídlama a ještě čerstvýma buchtama :frowning2:

tak Filípek pokud chce ,tak taky během jídla pije,ale nechám ho napít a vezmu a dám mu jídlo do pusy,aby se nenapil moc a nechtěl pak třeba jíst,ale pokud má žízen a natahuje se po pití,tak mu dám.

pribiňáčky nedávám,ale kupujem lipánky, ono to je stejný teda.

dopoledne dostává Filípek vždy ovoce, dnesk aměl nastrouhaný jabko s jednou dětskou sušenkou.
minule měl mango s banánem, hrušku s banánem a tak
odpoledne vždy dostane lipánka,ale začínala jsem s těma lipánkama teda až déle než v 7 měsících, někdy kolem toho 9-10měsíce.

taky někdy koupím ten bílý jogurt od holandie a dotoho mu rozmačkám banán a to mu moc šmakuje.

takže asi tak :slight_smile:
26. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a co vy holky s odrostlejsima ditkama, kdy planujete dalsi? :slight_smile:
26. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš, tak super práce nee ? :slight_smile:
aspon se máš kam vrátit :slight_smile:

to v mý práci jsem se dozvěděla,že ted dostala ta jedna ženská výpověd ke konci roku pro nadbytečnost, bo všechn ojede elektronicky už z krámů přímo k nim do firmy a tady tu účtárnu asi postupně likvidují :frowning2:
ted tam zůstane jen ta jedna ženská.

Iren, já uvidím zda půjdu na ty věnce podle otho jak Filípek bude spinkat, ted jsme se dívala a ono je to už od 9 hodin, měla jsme za to,že někdy odpoledne
26. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Takže my půjdeme sami jo? No jo, tak si to vyzkoušíme, dneska když jsme šli ze cvíča z Libertinu, kolem květinářství Šmudel, tak tam měli ádherný adventní věnce, akorát, že tak kolem 300,- což mi přijde hrozně moc. No uvidím co zítra stvořím.

Já taky nemám nic proti pití při jídle, i když Elí při jídle pít nedávám, páč by pila a nejedla a co se týká jídla jsem na tom podobně jak Radka, do roka jsem nedávala nic ani pribiňáky, ani jogurty, jen všechno to jídlo dětské a Bio a hlídala jsem lepek, páč se celiakie taky hrozně bojím a alergii na mlíko taky, takže to co píše Andarka, jak cpou toho malého, z toho mám úplně husí kůži.Vždyť všude píšou, že spousta nemocí je z jídla a začíná to u miminek.

Jé moni - no těžce závidím tu masáž a Péťa tady taky s tím začne, no jo, to se někdo má, já chci takýýýýýýýýýýý!!!!!!
26. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo a Jani prosím tě, od kolika do kolika tam máš tu holčičku ?

a co na to manžel?

musíem dát kafíčko,aby jsi povyprávěla:slight_smile:

mě nějak holky nefunguje icq, asi si budu muset stáhnotu novou verzi
26. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no s tím lepkem ono je to hodně těžký.

pokud je mimčo kojené,tak by se měl lepek začít nasazovat kolem 7-8 měsíce, takže jsem ho nasadila, ale střídavě,aby se tělo zvykalo, ted už zase nemáme, dodělali jsme s lepkem,ale semtam ho koupím.

Filípek měl právě hodně dlouho vždy odpoledne mix z ovoce , bo bylo léto a dalo se toho hodně, takže jsme tu bílkovinu taky nedávali,ale ted si myslím,že kolem toho roku už to není tak drastický,když se dává
26. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren, no s tím tancováním, byla by to prča,kdyby jsme chodily všechny :slight_smile:

nějak si netroufám :sweat_smile:
26. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek