• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
autor
Teri - mluvíš mi zduše - všech pochutin si ještě užijou až až, maj na to celýýýý život :wink:
To co popisuješ dělávala u svých dětí manželova babča ... a zkoušela to i u Káji, ale já prostě nedovolila - jednou se mi stalo, že jsem šla na WC u ní a rychle Káje šupla cukrářský piškot, který je děsně pocukrovaný - to mě tehdy naštvalo. Nechápu, že to ty starý lidi neresepektujou :angry:

val - ségra dělá masáže jo :astonished: tak webovky ukládám, třeba se hodí :wink: Já dostala loni o manžela dárkový poukaz na masáže tady ve Stráži - vybrala jsem si pak medovou :slight_smile: bohužel jsem to stihla jen 1x a paní pak skončila, tak mi vrátila peníze co jsem nevyčerpala

tak okno mám umytý, a už jsem i nazdobila parapet :slight_smile:

Ráďo díky moc, poznamenala jsem si to, abych nezapoměla, tak tam v Po naklušu
26. lis 2009 ve 14:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iren - taktéž jak Jíťa, fakt si netroufám :sweat_smile:
26. lis 2009 ve 14:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, ségra ted rozjíždí lázně a Svárově, ted se to začíná budovat a říkala,že tak v květnu se budou otvírat, už má strašně plno a narváno dopředu
26. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdem ven, papa
26. lis 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy jste ale srábotky, to je sranda a na víc píšou i pro začátečníky a Andrea - cvičitelka je hrozně fajn, takže se není čeho bát. :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning:
26. lis 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já s mýma kilama než bych to tam rozpohybovala :grinning: :grinning: :grinning:

Jani, tak to asi se cvičením padla coo,když máš ted hlídání ??
nebo budem chodit ??
26. lis 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. lis 2009 v 17:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcelko-krasny,ses sikulka. Kde ze daj koupit ty drzaky na svicky? :fearful:
26. lis 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teri - já je kupovala loni v květinářství a letos jsem je tam taky viděla :wink: a díky :dizzy_face:
26. lis 2009 v 19:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val....jedu na masáž do Lípy --někde k Vodnímu hradu....
Pribiňáka ani Lipánka nedávám a ještě dlouho nedám....
pije mi průběžně celý den....MM,čajík.....dopledne většinou jen kojím,pak oběd,odpoledne nějaká přesnídávka,pak zase jen MM....
26. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku ahá :slight_smile:

no já taky dopolko kojím a pak to ovoce, odpoledne už kojím tak jednou nebo 2x.
ale taky jsme to tahel měla ve stejném obdobé jako je ted Maty

jiank Marcel je naše šikulka :slight_smile: to už je jasný :slight_smile:
26. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, kdepak tě máme ??

jdu na zoufalé manželky, bez nich čtvrtek nemůže být :grinning: :grinning:

papa zítra

Iren, s tím pumkinem ,ozvu se ju?
26. lis 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky porad te co mam koupit osmiletymu klukovi pod strom.....lego a merkur ho nebavi :cry:
26. lis 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jestli nám náhodou Janička nepadá ze 2 dětí na drštičku :sweat_smile: snad se zítra ukáže ..

luci - asi ti prd poradíme, když tu všichni máme prcky :grinning: a Iren ta už má zas kluka velkýho :wink: spíš jukni do diskuse "Vánoční dárky" ve "volném tématu"
26. lis 2009 ve 22:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
tak venku zase začíná být nádherně, to sluníčko dodává úplně jinou energii, takhel by mohlo být celou zimu, pěkně přes den sluníčko,aby se dalo chodit na prochajdy :slight_smile:

tak já ještě včera vytáhla prkno a u zoufalek jsem žehlila, pak jsem si ještě dala půlnoční vanu a ještě četla a do pelechu jsem šla skoro v 1, no a jen co jsme zabrala tak pusinka malá chtěla mlíčko a už mi zůstal v posteli, noo takže jsme se vůůbec nevyspala, bo mi cestoval a tím jsem spala na půl :frowning2:

tak za chvilku má Jana zase hlídání.

Jani, nezávidím :unamused: snad to zvládáš, musí to být náročný.

Lucko, taky neporadím, bo mám kloučka ročního :slight_smile:
27. lis 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren, bohužel to časově nevychází a tak na ty věnce nepůjdu, moc mě to mrzí,chtěla jsme si nějaký udělat:frowning2:

kdyby byl aspon doma manža,tak by pohlídal.
Filípek se probudil v 6,30, takže jde za chvilku spinkat.

joo a dneska dostane hrušku, bo už druhý den nekaká a to se u nás nestává, kakal dříve i 3x za den,ale to je pravda,že měl třeba tu hrušku nastrouhanou.
nicméně včerejší jablíčko nepomohlo, tak dneska bude hruška s jabkem
27. lis 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dlaa fildu spinkat, jenže on chtěl lumpačit u záclony a jak ho zvedám, tak se úplně propnul jako luk, včera zse roztáhlnul nožičky jak žába, už se začíná vztekat a vynucovat si svoje,pacholek jeden :slight_smile:
27. lis 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Omlouvám se, že Vám lezu do tématu, ale můžete mi poradit? Chtěla bych koupit mamče k Vánocům jízdy v autoškole, řidičák má, ale není si jistá a neřídí. Mamča bydlí v Mimoni. Jenže já jsem z Chomutova a na netu jsem našla jen Omegu. Nemůžete mi poradit ještě nějakou jinou autoškolu v Mimoni, nebo v Lípě, abych mohla porovnat ceny. Můžete mi prosím písnout do IP, až Vám nenabourávám povídání. Předem moc děkuji :wink: . Monika.
27. lis 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, jak se mate?? U nas je to na hov.... mam chřipku teda dneska už je mi o 99% lip ale chytla to yvca :cry: :cry: :cry: a to jsme meli jit zitra na tu svatbu...
27. lis 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
magnolie, já bych neposuzoval podle ceny,ale podle doporučení.
ona někdy ta nízká cena něco znamená.

nicméně pokud řidíčák má, tak by si zaplatila kondiční jízdy.
manžel dělá autoškolu,kondiční hodina jedna stojí něco mezi 400-500, nevím ted přesně
27. lis 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
heresto, to je pech ! :frowning2:
at se z toho Yvonka brzy dostane, ted to strašně řádí :frowning2:
lepší nechodit moc mezi děti
27. lis 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Valentynka to je jasné posuzuji všechny hlediska cenu, nabízené služby i doporučení. Proto se ptám, protože to v Lípě vůbec neznám. Děkuji za pomoc pikusa . Ceny jsou stejné přístup rozdílný. Mám vybráno :wink:.
27. lis 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heresto...tak at jste brzy fit......
Holky už i v Lípě prý leží jeden s prasečí chřipkou...... :unamused: máte z toho strach????
27. lis 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
magnolie, tak koho jsi si vybrala ?

jen bych nedoporučovala Vojtíškovou.

Piku, cožééé?????
no zatím jsem z toho strach neměla,ale asi koukám začnu mít :frowning2:
kurňa, at už začne pořádně mrznout, at ta havět prasečí vymrzne
27. lis 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Iren nakonec na věnce nejela, prý ji přišla kamarádka, tak bude bez věnce :grinning:

Filípek se před chvilkou probudil,ale ještě ho nechávám v postýlce, než si mě zavolá.

jsme ted vytahovala hromádku malých věcí a chystám se to dát do těch pytlů,jak se vytýhne vzduch vysavačem.
nemáte s tím zkušenost, je to fakt dobrý ??
27. lis 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val...Magnolce jsem psala kontakt přímo k nám do mimoně na autoškolu,když mamku má tady....
Já ty pytle mám asi 2 roky a super.....zimní vyndám,dám do toho letní,vysaju a šup do skříní....
ted jsem ještě 2 pořídila na Matesovo malé věci a taky to do toho dám....
A snad už je i bez návštěv nemocnice od sobotymale to si nejdem jistá....
27. lis 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Telefonovala jsem do Omegy a do Archy, tu mi doporučila pikusa . Vyhrála to Archa a nesmějte se, pan Mrtka :sweat_smile:. Omega mi vyloženě nutila deset jízd, a že to možná nebude stačit a nějak jsem z toho neměla dobrý pocit. Archa mi deset jízd doporučila s tím, že pokud to nebude nutné, tak zbytek peněz vrátí, což mně překvapilo, pán mi to sám nabídl, mněl velký zájem udělat nějaký poukaz a vůbec jeho přístup byl klidnější milejší, což mojí mamče, poplašňákovi pomůže, snad. K Vánocům koupím pět jízd a pokud to bude nutné, tak v dubnu k narozeninám dostane další. Děkuji za pomoc.
27. lis 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - já mám 1 pytel, mám v tom Káji malé věci. Budu muset koupit druhý,páč ten první je skoro plný už. Ale je to super věcička :slight_smile:

Já zatím z té chřipky strach neměla ... ale teď jako nevím. Asi by se to teď chtělo vyprdnout chodit moc mezi lidi - ale zas jako doma člověk nemůže být furt zavřený :confounded:

My byly teď v krámě pro sýr, udělám smažák s bramborem :wink: A už je tam trochu chladněji než předchozí dny bych řekla.
27. lis 2009 ve 12:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono asi ven ano.....ale nějaká nákupní centra vynechat.....raději....
no před Vánoci se shánením dárků........nevím nevím...
27. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Tak jak psala Jíťa nakonec věnec nic, přijela těhu kámoška, tak jsme krafali :grinning: :wink:

Ale byla jsem dopol v Lípě a nakoupila spoustu věciček na věnec, takže něco snad vykouzlím, o víkendu jedem k mamce do Lbc, tak otrhám pár stromečku a bude. Pak se budou dít věcí až se na to vrhnu :sunglasses: :grinning: :dizzy_face:

O prasečí chřipce v nemocnici vím dávno, já vám to nepsala? Říkali mi to ženské na cvíču a nemocnice už je zavřená na návštěvy týden. U Míši na průmce měli 3 studenti podezření na prasečí chřipku, ale naštěstí nic to nebylo, přivezli si to prý z Německa. Proto já teď raději jezdím na nákupy do města bez Elí, aby něco někde neťafla.
Heresto - tak to je smůla, takové krásně šatičky za super cenu máš pro Yvču, tak hlavně, se brzy uzdravte holky.
Marcel - ty jsi vážně šikulka, věnec moooooc hezký, vezmu si příklad :sunglasses: :wink:
27. lis 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek