• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
autor
piku - jj ven ano, já myslela tam, kde se shromažďuje více lidí - třeba ty obchoďáky, discotéky apod. tedy i to kde je více dětí pokupě, nejen dospělí ... ale vydrž to viď, když člověk je rád, že se dostane mezi lidi

jako třeba kamarádka chodí v Praze do školy na denní studium a tam jim odpadají hodiny, kvůli té chřipce právě - což nechápu kdo to vymyslel, to jim maj tu školu zavřít úplně, jako na 3 h jít do školy nemá význam proti chcřipce něco podnikat .. a to mi říkala až asi před 14 dny, že jí ve škole mají - zdravotní škola mimichodem :confused:
27. lis 2009 v 15:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem vás dočetla a koukám,že tu jela diskuze o sto šest.-)
Jinak už nejsem teta na hlídání nebot malá přestala jíst,píta a spát takže jsem Lence,její mamině,doporučila aby si jí vzala k sobě že je na rto ještě malá kor když jí ještě kojí.Sice na mě koukala tak divně ale pak jsem si s ní promluvila v klidu,vše jí vysvětlila,dala nějaké rady a ujištění že jí kdyžtak pomužu aby mohla malou pak pujčovat a neměla z toho šoky,nebot podle mého musela být hrozně vystrašená co se děje ikdyž se u mě cítila dobře:slight_smile:
Stýská se mi po ní,ale dokud bude kojená tak je hloupost aby byla od mámy:frowning2:
Taky na mě vlezla nějaká nemoc tak jsem byla dopo u doktorky a dostala jsem antibiotika a malý je u našich aby to ode mě nechytl,tak jsem vám trochu dodala další věci na diskuzi a jdu zalehnout a potit se:slight_smile:
Doufám že se brzy zase uvidíme a nebo touto cestou pokecáme:slight_smile:Mějte se moc fajn:slight_smile:
27. lis 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě zase rozbolely zuby.....ale fest.....
au au......a zubaře mám až 22.12....to nevydržím....
27. lis 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj holky, :slight_smile:

tak jsem šla s Filípekm ven a skočili jsme do Hypošky a měli v akci pleny 50% slevu na happy, balík č.4 stál 114,- je tam 42 ks, tak jem vzala tři balíky :slight_smile:
ještě jsem koupial Filípkovi červenou čočku bio, no 500g za 60,-, fíííha ,ale co bych pro pusinku neudělala :slight_smile:

pak jsem se stavila ještě v Lidlu, pokoupila jsem ještě nějaké jídlo a Filípkovi na okna dva obrázky sněhuláka a dědu mráze.

noo holky, ono to fakt nechce moc mezi lidi a to chcem zítra vyrazit do Nisy :frowning2:

jinak jsem před chvílí dala ty věco do pytel, mám 80x60cm a vešli se mi tam všechny věcičky co jsou Filípkovi malý, tak jsem ráda,že se mi vyprázdnila skřín a dvě krabice, ve kterých jsem to zatím měla.
jako ten pytel to je fááákt bomba, já je koupila 3ks nějak kolem 200,- ještě když jsme byla těhu tak na MMA.

Iren, to o prasečí chřipce jsi nám nepsala, bohužel :frowning2: já to dodnes nevěděla :confused:
27. lis 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, malinká to cítila, že nemá mámu u sebe a že je někde jinde, proto chudinka přestala papat a špatně spala.

si myslím,ež ej to blbost, pokud je plně kojená ji nechávat na hlídání.
jako nevím proč si pořizovlai dítě,když ho pak dají na hlídání, to je mi pak toho miminka moc líto.

ale ted je to vyřešené a myslím si,že nejlepší bude, když malou třeba občas povozíš venku, tím ji určitě taky hodně pomůžeš, ale takhel na celý den nenenene :pensive:
27. lis 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku, jééé kurva a zrovna je pátek coo?

to já měla takhle několikrát a vždy v pátek a čekat až do pondělí bylo utrpení.
vezmi brufena, snad se uleví !! a v pondělí stopro k zubákovi
27. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé ta je roztomilá a pěknej cvalda :slight_smile:

se ti po ní stýská vid ?
se rychle zvykne na malý miminko, když už máš doma dvouletý dítko :slight_smile:
27. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ona je jako sluníčko a nejde jí nechat ubližovat a trápit:slight_smile:a stýská se mi ale budeme se vídat :wink:
27. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
to věřím :slight_smile:

ale občas zajdeš vypomoct a bude to taky dobrý, myslím že takhel tobude nejlepší zatím,když je tak malinká, potřebuje co nejvíc maminku
27. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásnou sobotu přeji :slight_smile: Koukám pusto prázdno tady, tak asi máte taťky doma, stejně jako my dnes :dizzy_face:
Já už mám upečený štrůdl, přichystaný oběd, jen to dát na plotnu a manžel teď kuchtí kmínovou polévku :slight_smile:

Kdo se jde zítra podívat na strom, abych věděla koho tam potkáme :wink:
28. lis 2009 v 11:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík...
Mori...já mám těch štrůdlů 6 :astonished: :grinning: už jsem dala mamce...pepa jel s malým do Lípy ke tchyni tak i tam jsem poslala a zbytek holt sníme
Zuby asi o půlnoci najdenou přestal bolet....a nebolí.... :grinning:
JJJ a pak že Mates je buřtík :slight_smile: malá je nádherný cvalík :slight_smile:
28. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co asi Ladunka??????
už jsou asi doma s malým Vítečkem :grinning:
28. lis 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel já se půjdu podívat, odpo tam bude i hudba a nějaké trhy.
v kolik tam budeš ??

Piku, tak to je dobře, že zub povoli,ale abys to nezakřikla

byli jsme v Nise, já jsem si koupila hodinky, boty bohužel ne :frowning2:

jen filípkovi kecky na jaro, joo a ještě v albertu plíny dva balíky :slight_smile:
28. lis 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jitu - do Lípy pojedu na 15 h, sjedem do Lidlu, tak to vidím na námko na 17 h - myslím že to tak i začíná ne? a rozsvícení v 18 h že ? nemohla jsem to minule najít na webu ČL sakriš :unamused: nemáš odkaz ?
28. lis 2009 v 17:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
piku - já pekla 2 šíši, 1 jsme už snědli a druhou si bere zítra muž na ten turnaj ve florbale
28. lis 2009 v 17:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo rozsvícení je v 18.

Ok, tak se tam nějak sejdem ju kolem té 17h., zavolám ti kde se nacházíš, asi nejlepší bude třeba u radnice co říkáš ?

nikdo další se nepřipojí ??
28. lis 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - jasan, cinknem si :wink:
28. lis 2009 v 18:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky v úterý bude v ČL ten kamion Coca Cola, tak bysme mohly dát sraz a pak se jít s dětma podívat a nasosat trochu vánoční atmošky ne :wink:
28. lis 2009 ve 20:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val...zakřikla....je večer a zuby zase bolí........
musím si tam zajet ráno,když bere bolesti asi...jen chlap jde do práce.....tak musím někam dát malýho...
28. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky co říkáte na tyhle hadříky, hlavně ty riflíky ..

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28763166 - svetřík
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28763518 - riflíky
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28763957- trička do školky
ještě se mi tam líbí punčošky, ale to nevím, páč ty celkem máme ..
... jinak čekám, až se mi paní ozve, prosila jsem jí u všeho o rozměry. Tu sedím celý večer a čumim na světříky a nemůžu se rozhodnout, se mi jich líbí více :grinning: ale tady mě zaujalo více věcí, tak snad bysme se s paní nějak domluvily
28. lis 2009 ve 23:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ještě bačkorky http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28764080 no paní bude mít asi ze mě radost, že chci vše změřit .. ale je blbý že to tam nemá napsané rovnou. Snad nebude problém s měření, když chce kšeft :confused:
28. lis 2009 ve 23:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak my za chvíli razíme k babičce, zůstanem tam na oběd a odpo jedem do ČL
29. lis 2009 v 09:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky,

Piku, tak jak ?? jela jsi k zubákovi ? zuby to je něco, mi o tom povídje po porodu, dva vytržený, další spravený.
ale té bolesti u každýho, hrůůza a vždy to začlo v pátek odpoledne a můj zubař je jen do 12 a zubní pohotovost není o vílkendu :frowning2:

Marcel, já na ten kamion stoprocentně jdu, manža by pak z anámi přišel na námko a už jsme mu říkala,že určo dáme sraz, kafíčko a pak společně půjdem na to námko, tak by se k nám přidal, pokud neva teda ? ale určo neva že ? :wink:

v kolik že je ten kamion ? asi dáme srazík zase nějak kolem té druhé nebo třetí co ?
29. lis 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, ono je lepší když se uvedou míry, kort už u větších dětí, u miminek je to jedno, to se tak neřeší.

už ti odepsala? bereš vše ? :slight_smile:
29. lis 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mucl.cz/aktualni-zpravodajstvi/z-mesta/vanocni-kamion-v-ceske-lipe-.html

tak kamino bude už v 16,30 a od 15 hodin nějaké obchůdky, tak to srazík uděláme tak kolem 13 hodiny co říkáte ?? jak to vidíte a kdo vůbec holky půjde ?
29. lis 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val...nela jsem....ráno to zase nebolelo a navíc mám opět plný nos....
ale asi v úterá ráno zajedu ke své brzy ráno...pepa by jel do práce později....
Na kamion bych jela,ale ještě uvidím...
29. lis 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku, tak doraž na kafíčko a pak na prochajdu :slight_smile:

my jsme byli s Filípkem ted u ségry, Filípek si dává šlofíčka a pak vyrážíme na to námko :slight_smile:

manžu mám od rána od 10 v práci, příjde něco kolem desáté večer.
tak nám ten den aspon trošku uteče, když jsme samy.

s Mackem si dáme svařáčka :slight_smile:

Jani, ty nepřijedeš s Honzíkem ?

a holky z Lípy taky nedorazíte ????
29. lis 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val...no my máme plavčo ráno,tak ještě nevím.....jestli pojedeme....
29. lis 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, uvidíš :slight_smile:

Filípek si ještě vychrupuje a venku už se dělá tma :frowning2:
29. lis 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek