• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
a tady prázdno :frowning2:

tak na námku lidí jak kdyby tam dávali něco zadarmo :grinning:
kočárem tam jezdit katastrofa :frowning2:
ale co bych pro Filípka neudělala.
Koupila jsme mu tam čertovský rohy svítící, tka byl spokojenej :slight_smile:
29. lis 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
?????????

dobré ráno :wink:
30. lis 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko !
Tak Macek si svařáka nedal, páč jsem tentokrát vyhrála řízení auta :grinning: manža byl na tom florbale, takže to samo museli zapít že :wink: ale nevadí, jinak většinou řídí on, když něco je a já si můžu něco dát :stuck_out_tongue_closed_eyes: příště střídačka :dizzy_face:

val - my si to tam pak ještě solečně s Martinem prošli, chvíli jsme poslechli písničky - Káje se to moc líbilo a pak jsme jeli zpátky na Špičák, že maj kluci u nás v autě tašky s věcma ... ještě jsme tam došli na chvíli za nima, kolega tam měl svoje holky - Martin jim pustil písničky na juke boxu (nebo jak se to píše) a holky trsaly jak o život :grinning: hele prdel, my z nich byli hotoví :grinning: i Martin chvíli s nima tancoval a blbnul, tak se malý dámy fakt vyřádily :grinning: no a pak vyzval teda k 1 tanci i mě :wink:

Paní mi míry poslala, tak beru vše, ale tričko jen 1, páč nejsou moc velký .. ale chtěla jsem slyšet váš názor na ty hadříky, jak se vám líbí a nikdo nic :frowning2: hlavně ty riflíky jsem se ptala

Jako po včerejším návalu na náměstí jsem začla o tom zítřejším kamionu pochybovat :unamused: loni to byl taky masakr, byly jsme tam s Janou hned odešly .. ale zas předtím dáme kafíčko, tak aspoň něco že :wink: Tak kdo zítra dorazí ?

Jinak jsme samo večer zapálili už 1. adventní svíčku, tak se to Káje líbilo :slight_smile:
30. lis 2009 v 09:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky krafandy :grinning: :slight_smile:

Tak jmá měla pracovní víkend,manžel čistil počítač,tak sem ani večer nemohla nakouknout :cry:

Táda je od soboty u babí až do středy,tak upeču poklidím,neb vánoční gruntování a výzdobu mám už za sebou :wink: a pojedu si OPĚT udělat hlavičku makovičku

od 7. do 10. prosince budu u našich tak co nějaký srazík???????????????????????????????????????

Táda byl se ségrama včera na stromečku a pojedou i na ten kamión,i když já chci jít u nás taky aby šel i taťka,aby sme byly jako rodina :slight_smile: tak snad Táda nebude proti,že to uvidí dvakrát :grinning: :grinning:

Jani tychle si si na Aničku zvykla có?..................Ale třeba za chvíli pořídíte Honzíkovi sourozence,neříkej že tě to nechytlo.....................já se tomu radši vyhejbám,neb sme si řekli,že né,teda spíš manžel :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jó a svíčku sem taky zapálila ikdyž až kolem desáté ale aspoň na chvilku :wink:
30. lis 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, tak já ještě nezapálila, bo mám pouze ten polysterenový kruh :grinning: :grinning:

tak dáme zítra aspon kávičku a zajedem se tam podívat a když to bude masakr,tak se nedá nic dělat :frowning2:
ale včera jako hafo lidí.

Marcel já pak už musel jít na autobus, pěšky se mi nechtělo v té tmě a už bylo hodně hodin a halvně teda i pěkná zima.

Marcel mě se ty věci líbily, akorát ty riflíky mi připadaly víc tmavě modré,ale to záleží jestli chceš aby neměla světlé,že jde na nich vše vidět, tak pak je lepší vzít tmavé, je to praktičtější.

Moni, to víš,že uděláme nějaký srazík, dej termín a čas a je to :slight_smile:
já se hlásím už dopředu :slight_smile:
30. lis 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - nějak jsem neměla představu barvy riflíků .. teď má asi 3 světlé, tak bude aspoň změna. Spíš mi šlo o design - ale já myslím, že budou dobré, zdají se mi zajímavé ty kapsy :wink:
Jsem ráda, že se mi u paní líbí víc věcí, tak to vezmu najednou, kvůli poštovnému :wink: Slušně jsem se poptala na nějakou slevičku, když toho beru více, tak jsem zvědavá co paní napíše ..
30. lis 2009 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel,
¨jojo je nejlepší si to objednat u jednoho člověka,kort když potřebuješ více věcí a aspon se ušetří na poště.

Filípek už asi 3/4 hdoiny rajtuje v postýlce, už vypil dvě lahvičky s pitím a né a né spinkat,ale už snad bude.

jsem si připravila plechy, vál a jdu na vanilkové rohlíčky.
vždy je dělám strojkem,ale je u mamči, tak to letos udělám zase přes formičku :slight_smile:

tak zatíííííííííííííííííííííím :slight_smile:
30. lis 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak koukám,že už asi všechny pečete cukroví a na MK nemáte ani chvilku času:slight_smile:
Já se dnes konečně dostávám ze zánětu nosohltanu a jakž takž vegetím a chci kvuli malému taky upéct nějaké cukroví a dokonce dneska přišel manžel že má dovču od středy tak budu mít i chvilku v klidu poklidit,manžel udělá konzole a nebude se moci vymlouvat:slight_smile:a další ty drobnosti které s Honzíkem neudělám tak jak bych chtěla:slight_smile:
Taky si sepisuji ještě věci které se budou muset dokoupit k vánocum a k jídlu a pak už se lidi klidně poperte:slight_smile: v krámech a ve frontách:slight_smile:
30. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak v sobotu oslavili moji rodiče 40.let společného života ale nechtěli nic kupovat tak dostali alespon jako malou svatební kytičku a víno,mají ho rádi tak se vypije při nějakých hezkých příležitostech:slight_smile:
Dneska už se moc nevidí,že by spolu lidi vydrželi tak dlouho,ale co pozoruji tak je to hodně o té toleranci:slight_smile:
30. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak teda holky s tím zítřkem aby jsem věděla jak si najít kdyžtak autobus?:slight_smile:
Dejte vědět a doufám že nás bude tentokrát i víc ne jako minule,ikdyž my jsme se bavili
:wink:
30. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Já měla uklázecí sobotu a v neděli jsme byli v Lbc u mamky a ještě pokoupit nějaké drobnosti na cukroví. Už mám zadělané 3 těsta, tak se asi navečer dám do pečení. V sobotu jsem si umyla opět okna a uklidila vršek a koupelny, tak snad už do vánoc vydrží, včera jsem si u mamky nakuchala větvičky, tak až se Elí vzbudí po chrupkání pujdeme ven ozdobit truhlíky do oken a ještě udělat jeden věnec, jeden adventní už je, později pošlu foto, schválně co vy na to. Včera sjem si u mamky ještě opsdala nějaké receptíky na cukrovičko a když jsem to spočítala, tak jich mám vybraných 23 druhů, to jsem asi ujela, no uvidím, jak to zvládnu. Loni to bylo 21.

Mori - vecičky pro Káju dobrý, mám taky raději, když je toho víc od jednoho člověka, kvůli poštovnému, taky mám ráda zdobenější riflíky pro Elí, na dětech to vypadá kouzelně, takže riflíky schvaluju.

jani - už je dobře? Baciláci přemoženi, tak to byl docela fofr, tak to je dobře, teď to fakt řádí. To je fakt úžasné 40 let spolu, to už se dneska moc nevidí, tak to se přidávám ke gratulaci :sunglasses: :sweat_smile:

val - ty děláš vanilkové rohlíčky přes formičku? To jsem ještě neslyšela, jak se to dělá? :astonished:

Moni - no jasňák už se na vás s Tádou těšíme, takže určo nějakou kávičku dáme.

Holky ztíra na kamion nevím, nevím asi nepřijedem, určo tam bude mraky lidí a v Unče asi pak taky a na víc, zítra odpol nám mají přivést dřevo, tak to budu muset doma ošéfovat, ale ještě uvidím, třeba se to nějak bude dát zařídit. :confused: :sweat_smile:
30. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojký,
tak já jsem dopolko jak Filípek spinkal upekla vanilkové rohlíčky a rovnou obalila.

večer udělám asi linecké, manža se bude učit, bo má ještě jedny zkoušky z předpisů na dráze.

Já bych ten srazík viděla nějak kolem té 14hodiny

Iren, nejsi troškařak s tím cukrovím :slight_smile:

ono se dá udělat klidně i 50druhů pokud se to nedělá ze 4 dávek a tak, že toho je vždy 6 plechů od jednoho druhu.
ono je asi lepší udělat více druhů a od každého trochu,je to pak na talíři zajímavější :slight_smile:

Iren, to je taková mini formička, do které vtlačíš těsto, nejdřív si uděláš váleček a pak to tam dáváš a vyklopíš na plech, my to dřív dělali hodně let, až pak nám někdo poradil,at to děláme ze strojku.
30. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík...
tak já nepeču....a nevím,kdy začnu :astonished:
Byla jsem s kamarádkou v Lípě....fofr akce to byla :astonished:
Mori....u nás bude v kině dětská burza..jedna mamina to pořádá....tak bys možná na Káju taky sehnala věcičky..
já pro ní mám doma taky něco,musím ´to ocenit a donést jí to...
30. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky holky,
my zítra srazík asi ne, oba prckové rýmujou. :angry:
30. lis 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak taky nepeču, zatím, úplně čumím že už máte skoro napečíno. :grinning: U nás se začíná po mikuláši nebo nejpozději po mých narozkách. :wink:
30. lis 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dnes jsme byly s Kájou ve školce (některé to už víte z FB ) zeptat se zda jí vezmou od toho února. A nakonec nastupuje už v prosinci na 5 dní v měsíci na dopoledne, na celý den až od února - tak jsem ráda, že si teď aspoň může pomalu zvykat, než tam bude na celý den. Takže musíme ještě k dr. pro potvrzení. Příští týden ji tam dám 2x jen na hodinku a ten další už na to dopoledne - prý je lepší 5 dní v kuse, tak uvidíme jak to půjde

Odpo jsme byly ještě venku s kamarádkou a dnes mi Kája vůbec nespala, tak doufám, že brzo odpadne :wink:
30. lis 2009 v 17:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, kdo znate tady z konika Katusku (nick Katuska23 a pak Dracekmracek) tak se ji dnes narodil synacek Lukas Frantisek, 3400g a 48cm :dizzy_face: Pikuska si urcite vzpomene jak mela dlouhou cestu za miminkem a konecne se dockala,mam strasnou radost! :dizzy_face:
30. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem upekla to linecké :slight_smile:
tak už mám dva druhy, zítra slepím linecké a možná zadlěám těsto na kokosové pokud nezapomenu koupit kokos a teda ještě mouku :slight_smile:
jedno těsto mám ještě v lednici, to na banánky,ale na to potřebuju strojek a nebo to poprvé nějak prubnu přes vykrajovátka,ale to by byla asi piplačka, tak to asi raději zavrhnu.

Marcel, tak to je dobře, že nejdřív půjde na zvykačku a i ty si zvykneš,že už s ní nebudeš celý den.

Už Kája ví,že půjde do školky ? těší se ?

Andar, bohužel neznám,ale gartuluju a přeju hodně zdravíčka:slight_smile:
30. lis 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak do unči jdem zítra jen já, Marcel a Jana ????

nikdo další se nepřidá ??
30. lis 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - jj ví že půjde do školky. I ví, že tam nebudu já - říká že tam bude Kája, holky, kluci a učitelka :slight_smile: Ona je dost rozumná, tak snad to zvládneme v pohodě .. a ví že po obědě pro ni přijdu zas já :dizzy_face:

Nemyslete že tam ponocuju .. já šla spát ve 21 h, ale pak jsem se nějak kolem půlnoci vzbudila a ne a ne usnout, tak jsem asi po hodině vstala .. ale už jdu zas zkusit zalehnout
1. pro 2009 ve 02:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile: tak koukám,že jsme dopadli jako minule:frowning2:,dostali jsme košem:frowning2:
Jsem tu jen naskok a budu už od dopo v Lípě tak písněte sms na mobil co a jak?:slight_smile:
Jinak my tento týden opět vstávačka 5-6 hodina takže jsme najeli zatím do starých kolejí,ale zase si Honzík začal na osmou hodinu říkat že jde spát,tak uvidíme co z toho bude.-)
Jinak všem přejeme krásný den a snad nebude pršet nebot jedeme busem a musíme na bus pěšky:slight_smile::frowning2:
Marcel to jsem měla vědět,že jsi byla vzhuru,my v tu dobu čurali tak jsme mohli pokecat:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
Já budu začínat s cukrovím dnes ale moc ho dělat nebudu,aby se to snědlo nemám ráda pak to vyhazovat:frowning2:
1. pro 2009 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak koukám,že jdem zase ve třech, škoda :frowning2:
možná dorazí ještě verunkaronka říkala.

jsem vyluxovala, filípek ted chrupší,tak jsme si ještě umyla hlavu a za chvilku dorazí manža z jízd.

venku je dneska jako naschvál hnusně, snad se to trošku vybere :confused:
1. pro 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel,že ty vychrupuješ, když jsi takhle v noci vejrala coo? :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - ale prd, vstávaly jsem před půl osmou ... ale pobolívá mě od rána hlava. Den fakt na prd, se mi v tom počasí ani nikam nechce :unamused: ale potřebuju nakmoupuit pití, tak asi do ČL pojedu a spojím to
1. pro 2009 v 10:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no už jsme se lekla,když jsem to četla,že nejedeš.
vezmi prášek a bude líp :slight_smile:

to je to počásko zase, doted bylo krásně, sluníčko a najednou déšt :frowning2:
1. pro 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - sem zobla hned ráno a nic moc :frowning2: jako nebolí mě moc, ale už od probuzení :confounded:
Musíte mě děvčátka dnes poveselit, když mám takovej špatnej den :sweat_smile:
1. pro 2009 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel,t o víš že tě poveselíme :slight_smile:
1. pro 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo a jiank jsem vám zapoměla říct,že už v unče není ta růžová stěna nalevo, bo tam děti velké nějak řádily a spadlo to a jedné holčině to nějak rozřízlo nohu-sval :frowning2:
1. pro 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Tak mi byli ráno s Míšou u dr., má kašel a zvýšenou teplotu a bolí ho hlava, ale byla jen sestřička a říkala, že doktorka bude až zítra, že jí taky skolila nějaká viroza a sestřička taky nějak popotahovala. Takže uvidím jak Míšovi zítra bude a asi tam pojedem znovu, jen doufám, že to od něj nedostaneme my :frowning2: :confounded:
Já jsem včera zadělala 5 těst a myslela jsem si, že až večer přijdu ze cvíča, že se na to vrhnu, ale ženský mě přemluvili na kousek vína do vinárny a já tam s nima zůstala až do 23.00, takže se na cukroví vrhnu dneska.

Venku je opravdu pěkně hnusně, včera bylo ještě tak hezky, to se mi v tom počásku opravdu nikam nechce, takže já srazík s vámi nechám na jindy. :confused: :wink:

mori - to to uteklo co? Už zase do práce a Kája do školky, ale děti školku potřebujou, naučí se hrát s dětma a je to zas něco jiného než doma s maminou, no nás to čeká za rok. :astonished: :confounded:

val - prosímtě, co to tam ty děti vyvádělik, že to až tak spadlo, tak to musel být mazec, že až takové zranění se přihodilo. :astonished: :confounded:

jani - tak to je docela síla, takové brzské vstávání, to by mě miglo, vstávat takhle brzy. :confounded:
1. pro 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík....
tak malej teprve ted vstával po plavču....dospával,ráno strašil v půl 6 :astonished:
Andarko.....je,to je moooc dobře,že má katuska zdravého kluka.....moc moc jí to přeju :wink:
1. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek