• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Holky něco pro odreágování..............žehlení vaření praní pečení atd zkoukněte to do konce stojí to zato..........huba mi spadla na stůl smekám........http://www.flixxy.com/basketball-halftime-jump-rope-team.htm
1. pro 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren, to přeci bylo jasný,že půjdeš se ženskýma na vínečko :slight_smile: to už je asi tradice nee ? :wink:

já jsme slepila dnes večer linecké.
zítra bych chtěla udělat ty banánky a kokosové.

Iren, v Unionce jedna paní pořádala pro svoji holčičku narozeniny,ale dnes to tam opět stálo, tak to asi pořádně smontovali, možná už to předtím bylo nějaké rozklížené.

joo a dnes jak jsme přišly do Unči, tak tam bylo prázdno, pouze jedna paní starší a jeden pán s kloučkem, tak jsme si říkaly co se stalo ??
pak se to ale zaplnilo a bylo plno.
1. pro 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jiank kamion bezva, až na tu miliardu lidí :frowning2:

protlačili jsme se až před kamion,ale fronta k ježíškovi byla z druhé strany než jsme přišli a manžel to pak vzdal a Filípek už byl nějaký unavený.
Anijsme se pak odtamtud nemohla dostat, kort s tím kočárem.
někdo měl remci, někdo pochopení.
ale u těch schodů k Ježíškovi byla teda tlačenice, chudinky děti :frowning2:

Jani, takže jste nakonec udělali dobře.

příště, pokud přijede, takpůjdu tak hodinu po příjezdu a pěkně si počkám až lidi odejdou.

Marcel, jak jste dopadly s Kájou ??
1. pro 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - ten kámoš co jsme ho potkali, tak vzal Káju na ramena a protlačil se k lavičce, na kterou si stoupl, tak Kája aspoň něco viděla :wink: ale nezdrželi jsme se dlouho, jen chviličku, to se nedalo :unamused:
U Andy jsem pak potkala Radku s Péťou
Pak rychlý nákup v Kaufu, a jak jsme odcházeli od pokladny tak volal taťka že jede dom, tak přijel za náma a jeli jsme společně za sebou autama :grinning:
A Kája na to že nespala, tak vydržela bezvadně, až pak v autě usnula

jo a cestou zpět jsem si vyfotila na mobil ty hodinky a ukázala je "Ježíškovi" :grinning: , tak uvidíme zda nadělí :wink:

ještě večer jsem si naordinovala Bromhexin a dnes zůstanem doma, nikam nepůjdem .. tak snad to bude dobrý

konečně jsem hodila fotečky z té modelové železnice v Praze z listopadu, tak můžete juknout http://maarsel.rajce.idnes.cz/Modely_vlacku_-_Praha_Smichov_-_15._11._2009/

včera jsem koupila v Lípě prodlužovák, tak má Kájuška v pokojíčku světýlka na okně :slight_smile:
2. pro 2009 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jakto že jste nepřišli?:frowning2:
Byli jsme tam jen já,Jíta a Marcela,my držáci:slight_smile:
Jinak z davu lidí co se přišel podívat na ten coca cola kamion jsem byla překvapená a Honzík nechtěl ani abych ho měla na hlavě aby viděl a že chce domu,tak jsme se sbalili a šli jsme nebot nemá cenu tam držet dítko násilím:frowning2:
Marcel fotečky s vláčkama jsou super,doufám že se tam taky brzy podíváme:slight_smile:
A musím se pochlubit,dneska Honzík spal až do osmy hodin!!!!:slight_smile:
2. pro 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, ajoo vlastně, viděla jsme jak vzal Káju na ramena, aspon opravdu něco viděla :slight_smile:
bylo to pro děti mooc hezký :slight_smile:

příště fakt půjdu nějak déle, paní mi to v autobuse říkala,že šli asi tak hodinku po tom příjedu a měla malou vyfocenou u toho ježíška, oni to fotili ještě taky a prý to pak dávají na internet,odkud si to můžou rodiče stáhnout, to je dobře :slight_smile:

jéé Jani, to byhc taky ráda spala :slight_smile:

Filípek včera už neusnul,asi byl plný zážitků a prostě v kočáře né a né usnout, takže pak šel rovnou spinkat po 19hodině a krásně teda vydržel od 14h. to čumím.

noo a dneska budíček v 6, v 6,30 vylejzačka z postele.
v 7 jsem si zadělala těsto na kokosový cukroví a pak jsme šli v 8 jakože spinkat, noo ale usnul až v 9,45 raubíř a mě se chtělo tááák spát, bo jsme šla až v 0,30 :frowning2:((

ted spinká,ale vydržel opět nějak dlouho skoro opět 5 hdoin vzhůru, to se nám fakt ještě nestalo.
asi se mu začnou prodlužovat ty intervaly mezi spaním
2. pro 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nepůjdem se holky příští týden podívat ? http://www.muzeumcl.cz/obsah/vanocni_trhy já nebyla už leta, tak bych šla na kukandu :wink:
2. pro 2009 v 18:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teď jsem koukala jak tu bude Monča - 7. - 10. 12. tak bysme to mohly spojit co :slight_smile:
2. pro 2009 v 19:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky.....
Mori...10.12 od 10 hodin je u nás v kině dětská burza.....jen kdybys chtěla vyrazit...
Jinak jsem od dnešního večera sama doma a už se mi stýská....tatínek nám jel do Anglie na fotbal....přijede až v neděli v noci,teda jestli se nám někde neztratí....
2. pro 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je asi Čt že jo ? hmm, to mi asi nevyjde, to už by měla jít první den Kája do školky na hodinku dopoledne. ty půjdeš Peti ? kdyby mi to náhodou časově vyšlo, tak se ozvu :wink:
2. pro 2009 v 19:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mori jak pak se maš? a co druhy mimčo už planujete? :slight_smile:
2. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori...jojo taky tam dám nějaký věcičky ještě...musím je odnést té kamarádce,co to dělá...
tak se tam půjdu juknout...
A co ta naše Ladunka????????????????????????????????????
2. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku-Ladus psala ze uz jsou od nedele doma a ze se rozkoukavaj a ze az bude cas napise a prida fotky a ze je strasne stastna :wink:

Jinak teda vas obdivuju s tim kamionem vanocnim : http://ceskolipsky.denik.cz/zpravy_region/vanocni-kamion-privezl-stres-a-nervozitu20091202.html ja na tyhle akce moc nejsem a zvlast teda pokud tam byl Santa!Toho ja nesnasim :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja verim na Jeziska :wink:

Ty jo Pikus, vy budete mit za chvilku 8mesicu! :confused:
2. pro 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky,

andar, já tohhle taky nemusím..hlavně Santu, ale bohužel je toho všude hodně tak budu furt vysvětlovat, že to je jen jedna vánoční postavička z ciziny :grinning:
My se tam jeli podívat jen na světýlka, zatím z oho P nemá rozum. Byla to hrůza, ale jelikož jsem jela na poslední chvíli, stáli jsme v uličce nad námkem a projel okolo nás :slight_smile: Článek jsem dopo četla...masakr :confounded:

Srazík jsem tu holky zaregistrovala, ale přiznám se, nějak mi to vypadlo, ale stejně bych nedorazila, v Unionce je to pro nás takový na prd...

Trhy v muzeu jsem taky zaregistrovala, ale sama to nedám...s tím ďáblem. Kočárkem to tam neprojedu... :confounded: takže snad bude mít manžel volný odpo a kouknem se tam spolu.

Věřím, že je Lada šťastná :dizzy_face: :dizzy_face: těším se na fotky Vítečka. :slight_smile:

Holky u nás už byl Ježíšek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nadělili jsme ji konečně domácí pekárnu, tak už mi tu teď voní chlebík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. pro 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee Radu,ted koukam jakyho mas sikulku-jak dela ty pernicky :dizzy_face: supeer.
2. pro 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teri - Santu taky nemám ráda, ale je to pěkná akce pro děti - a Káje jsem říkala že tam je Mikuláš :wink: což tak u nás je i na každém obrázku apod.

v Ambitu se s kočárkem neprojde jo ? to je blbý :unamused: teda mě to je už jedno, ale co ostatní maminy ..
2. pro 2009 ve 22:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak jsme včera upekla ty dva druhy, dnes další slepím-ty banánky

jinak mě je to tak nějak jedno nějaký santa, že bych ho nějak propagovala to ne, ale asi těžko kamion coca cola přijede s ježíškem :sweat_smile:
ke všemu nikdy nikdo nezpodobnil Ježiška a tak se vlastěn ani nikde neprezentuje.
takže určo budem chodit i ta, kde je santa, bo to je moc hezké pro děti, opravdu ten kamion ve vnitř měli vyšperkovaný a bylo to jak v pohádce i mě se to teda moc líbilo a byla jsem unešená :slight_smile:
3. pro 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš, to je škoda,že je to pro vás v unionce naprd :frowning2:
tě takhle vůbec nevidíme :frowning2:
tak snad za nějaký čas to bude lepší

Marcel, my se ségrou a neteří chodíme na ty trhy každý rok už několik let, asi tak 10let, loni jsme si pak zašli ještě na kafčo do sportareálu.
3. pro 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andaro jj perníčky jsme pekli asi před měsíce, dělala jsem je poprvý a hlavně prá zábavu, Péťu to hodně zabavilo :slight_smile:

Val ty teda jedeš s cukrovím :slight_smile: Já dneska odjíždím na pár dní k našim, takže jak přijedeme vrhnu se na to taky, ale jen dva druhy, u nás to fakt nikdo nejí :unamused:

Já s ním raději zajdu vždy co MC, kde má větší výběh a vyžití. V Unionce prd hračky a víte jaký je Péťa neposeda a potřebuje prostě zábavu, takže jí si ani to kafe v Unionce nevychutnám, natož podebatit s váma :frowning2:

Místo na projetí kočárku tam myslím je, ale my kdykoliv jsme tam byli, tak narváno že se nedalo pomalu v klldu prohlídnout výrobky,abys neblokovala lidi za sebou... :confounded: tak nevím, třeba dopo tam takový nátřesk nebude.
3. pro 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo tak co baráček? Dopadlo vám to? :slight_smile:
3. pro 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík....
taky namám ráda Santu a úplně nesnáším ty Santy lezoucí do oken a bakonů a ještě svítíči co.....
jak asi dětem pak říct,že toto je Santy ale my máme ježíška?????
3. pro 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku- :stuck_out_tongue_closed_eyes: presne ty lezouci Santy taky nesnasim, nejlepsi je kdyz si to davaj lidi tady na vesnici a nejlepe na starej barak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vzdycky rikam, ze si pujdu pujcit od stejdy pusku, pujdem se projit a ja je budu sestrelovat :grinning: :grinning:

A Majdulce to urcite vysvetlim, proste Jezisek je to miminko v jeslickach prece ne? :wink:
3. pro 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky já teď někde četla, že byl průzkum či co a ptali se dětí jak vypadá Ježíšek ... a co myslíte že říkaly ??? samo to odpovídalo popisu Santy :confused:
My budem mít doma taky vždycky Ježíška a jak jsem psala, když vidíme někde Santu, tak říkáme Mikuláš ... ale těžko říct, zda to tak Kája bude opravdu do budoucna brát - Santové jsou na každým rohu :unamused:
3. pro 2009 v 11:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laadunko...vítejte doma a malej je kouzelnej....je to štěstíčko vid...
a jak strašili,že bude velkej....je doooookkkoooonnnaaalllleeeejjjjjjjj :grinning: :wink:
3. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Ladusko, malej je boziii, je to stesticko vid :wink: Jeste jednou moc gratulujeme.
3. pro 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lado malej je nádhernej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ještě jednou gratuluju a ať se máte jen a jen dobře! :dizzy_face:
3. pro 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
lado: taky moc gratulujem malej je krásnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. pro 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkýýý konečně :slight_smile:

normálka mi ráno přestala fungovat klávesnice, mám ted bezdrát
tak jsem vyměnila po chvilce teda baterie, ale dala jsem je tam z ovladače, to jsem stihla napsat pár vět Janě a konec.
od té doby nic, se tady s tím seru ( sorry) ale jako fakt, odinstalovávám ovladače, zase instaluju,restartuju, projíždím pomocníka a houbelec.
tak si říkám,že možná ty baterky z ovladače jsou už pro klávesnici třeba slabý,na ten její výkon.
tak jsme je vyndala a šoupla tam zpátky ty, co tam byly původně a já čumím,že to funguje.
chápete to ?? si ze mě ty baterky dělala prču nebo já nevím.

dopolko jsem umyla u Filípka okno v obýváku, seděl v židličce a pozoroval co to dělám tou stěrkou,takže jsme to v poho udělala.
3. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
laada - krásnej chlapeček !!! Moc ti to štěstí přeju :slight_smile: a ať se máte všichni báječně :dizzy_face:

Já ještě dnes zůstala doma, tak jsem toho využila k úklidu - zvládla jsem toho celkem dost :sunglasses:

Radko - tak to jistě zítra půjdete na rozsvícení stromu co ? :slight_smile:
3. pro 2009 ve 22:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek