• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahojky holky!
konečně mám chvilku čas, se sem k vám mrknout. Míša je doma, tak zasedl PC a já se dala do pečení, už mám 7 druhů a ještě 11 mě čeká, asi to zredukuju. Ale docela mně to bavčí, tak se u toho vyřádím. :grinning: :grinning:

Takže říkáte kamion nic moc? Takže jsme o nic nepřišli, to jsem ráda, každý s kým jsem mluvila, tak prý hodně lidí. Dneska prý byla akce na louce u Kaufiku VZP vypoštělo lampionky štěstí. Tak to mohlo být hezké, ale my tam byli dopol na cvíču, tak se mi pak do Lípy znovu už nechtělo.
Do Ambitu na vánoční trhy taky plánujeme jít, já tamloni byla s kočárkem a docela to šlo, projede se tam, i když se hold musí kličkovat mezi lidma, ale nikdo nic neříkal a v poho uhýbali, prostě jsme šli tak nějak s davem a dobrý. Přijede nám zítra babička, tak tam jdeme v neděli, páč v sobotu jdeme sem k nám na Mikulášskou.
A v pondělí máme v plánu odvést babi do Lbc, tam přibrat švagrovku a pak jet do Ikey, moc se mi teda nechce, ale co bych pro své příbuzenstvo neudělala, že? :confounded: :sweat_smile:

ladunko - taky moc gratulujeme k Vítečkovi, je žasný, určo si moc spokojená maminka. :dizzy_face: :grinning:

Raduš - do MC bych se taky konečně ráda podívala, tak doufám, že mi to někdy výjde, mohli bychom se třeba domluvit, co ty na to?

Dneska nemáme taťku doma, mají v práci vánoční večírek, tak zůstává na Mělníku, aby se mohl napít. A přijede nám až zítra odpol, tak se budeme s Elí roztahovat po celé posteli :grinning: :wink:, i když nám teda bude taťka chybět :frowning2:
val - ty jsi se taky pěkně rozjela s cukrovíčkem :sweat_smile:, hele jestli jsi tu klávesnici věčným cvakaním nezavařila co? :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink:
3. pro 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak už mi asi začíná hrabat a vyhledala jsem si příznaky prasečí chřipky ... tak kdyby někoho zajímalo http://special.novinky.cz/chripka/praseci/priznaky-a-lecba.htm

iren - ty jsi hotová pekařka :astonished: :grinning:
3. pro 2009 ve 23:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nevím zda jsem vám sem dávala odkaz na sobotní Mikulášskou akcičku v Liberci - výlet vláčkem http://www.k-report.net/discus/messages/28/plakat_liberec_zittau_5_12_2009-176679.pdf
3. pro 2009 ve 23:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak já už mám konec roku zkažený :frowning2: Včera jsme dopo byli s manželem v Lpě aby jsme oběhali nějaké věci co byli třeba a manžel naboural do auta co dávala přednost chodci na přechodu,už to nedobrzdil a bylo buch :frowning2: Já seděla vzadu s Honzíke a něco jsme řešili spolu takže ani nevím jak a co bylo,jen ta rána takže jsem se lekla a byla jsem jak Alenka v říši divu :frowning2: Takže máme auto nepojízdné až do konce roku jelikož ho na opravu vezmou až 13.12. a nejméně 14 dní bude v opravně ale stejně ještě nebude celé opravené,takže z hezkých vánoc mít nic nebudu nebot všechny ušetřené peníze padnou na opravu :frowning2: naštěstí se nikomu nic nestalo,tak alepon tak.
Dneska jdeme kvuli Honzíkovi na Mikuláše dolu na náměstí tak jsem zvědavá co bude říkat na čerta a Mikuláše :wink:
Když se tu náhodou chvilku neukážu s příspěvkem není to žebych na vás zapoměla :wink:
4. pro 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak na vláčky jsem se těšila a manžel souhlasil,že pojedeme,ale takhle nemáme jak,tak hodně fot at vím jaké to bylo a třeba příští rok už by jsme jeli taky :wink:
4. pro 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jjj - no co to čtu :astonished: no hlavně že se vám nic nestalo ..
4. pro 2009 v 08:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík...
JJJ kašli na auto....je to "jen" auto....
měla jsi tam Honzíka,bud ráda,že jste všichni v pořádku....
Vím nas......to dost a zamrzí...ale je to jen věc......
Nám když ukradli auto,taky jsem byla špatná,nedoplacený,po opravě za 30 000 a tu noc zmizelo.....takže splátky zůstaly,auto v pr.....
A co.....jsou horší věci,hlavně že jsme zdraví :slight_smile:
4. pro 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péto máš pravdu,ale kde vzít ty peníze,něco našetřeno máme ale až dneska odpo se manžel dozví kolik to bude asi stát a jen orientačně :frowning2:
No snažím se na to nemyslet ale hold to moc nejde,ale jsem ráda že jste tu vy a snažíte se podržet,moc díky všem :wink:
4. pro 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJJ....jo najednou takový výdaj....a vlastně "zbytečně" vid...
tak at to nestojí moc....
4. pro 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
jjj to nám je moc líto, no ale jak píšou holky, hlavně, že se vám nic nestalo, to je nejdůležitější. Škoda našetřených penízek, ale zase budou uvidíš, jen je to teď v blbou dobu. No a naštěstí autobusy jezdí, takže do Lípy za námi určo s Honzíkem přijedete. :wink:
My taky loni bourali blbě před vánocema, když jsme jeli od tchýně, byla to návštěva na prd a manže byl z toho tak špatný, že přehlídl kde je hlavní a jel a nedal přednost, takže rána do boku, no naštěstí se nikomu nic nestalo. :confused: :sweat_smile:
4. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Teda Jani, hlavne ze se vam nic nestalo :fearful: A videjko je krasny, takova roztomila cicinka :dizzy_face:
Tak zitra mame to vitani -tak z Majdika bude obcanek :grinning:
4. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko...my byli po 6ti týdnech hned a vy jdete po 6ti měsících :grinning: no my asi máme víc miminek,tak to dělají častěji že
4. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky,
tak včera jen jsme to dopsala ,tak opět klávesnice přestala fungovat :frowning2:
jdu vás dočíst
4. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
laadu, ten je náááádhrenej :slight_smile:
mooc zdravíčka a štěstíčka přejeme :slight_smile:
4. pro 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já včera slepial ty banánky a dnes jsem je polila čokoládou.
ještě jsem včera uklidila do krabice na balkon linecké a vanilkové.
zatím mám 4 druhy.
ještě jsem včera zadělala těsto na perníčky, tak ty byhc hctěla udělat dnes a zítra ozdobit.

včera jsem konečně udělala vánoční výzdobu. večer jsem žehlila kopu prádlo a co neuschlo jsme dožehlila dnes,když přišel manža, bo s Filípkem žehlit nemůžu, je po žehličce jak divej.

za hodinku příjde tchýně, bo včera měl svátek manža a zítra já.
4. pro 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak to jsme nevěděla,že jste byli v autě s manželem i s Honzíkem jak jsi včera psala :frowning2:
ale nesmutni, ted už si manžel bude před přechody dávat víc pozor.
s přechody je to pořád tak nějak o hubu, nikdy nevíš kdo ti tam skočí, buďto se vykecávají lidi u přechodu a nevíš jestli budou přecházet nebo nebudou, pak se najednou otočí a skočí ti tam, takže to zašlápneš a je to hned.
Chodci neřidiči si pořád myslí,že mají přednost a tak tam skáčkou jak se jim to líbí a kolirkát se ani nerozhlídnou :frowning2:

ale hlavěn,že se vám nic nestalo a prachy budou a my nebudem :pensive:
4. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Jani hlavně,že se vám nic nestalo :slight_smile:

Marcel nestraš stou chřipkou :angry:

Co ten srázek v úterý :slight_smile: :wink:
4. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsme byli včera na tom Mikuláši,ale vubec nikde nic jak bylo napsáno,že je vše zajištěno:frowning2:Nejvíce se bavili starší děti nebot si mohli vyrobit perníček atd.a manší děti jen koukali no a když přišel Mikuláš tak ten byl pěkný,ale byli tam dva čerti a oba masky že by se jich bál leckdo dospělý,no hruza :frowning2:
Takže jsme tam byli cca pul hodinky,chtěli jsme koupit Honzíkovi alespon svítící rohy,měli červené a modré,ale ani to nechtěl takže jsme jeli domu nebot byla i docela zima a domu to máme skoro hodinky pomalé chuze.Měli jsme s sebou i malou Aničku tak si broukala,tak byla nejspíše spokojená :wink:
Jinak dneska jí budu hlídat tak snad bude vše v pohodě:slight_smile:
Marcel přeji aby si dnešní výlet za mašinkama užili a jsem zvědavá na dojmy.-)
A na srazík snad taky dojdu ale ještě dám vědět:slight_smile:
5. pro 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky :slight_smile:

Moni, to mě nějak uteklo,že by to mělo být v úterý :slight_smile:
ale jsem pro, určete hodinu srazu a jsem tam v cuku letu :grinning:

zítra máme první plavání dalšího kurzu a přihlásila jsme nás už do kurzu pro děti od 1roku, měla jsme dilema,jestli mám pokračovat s těmi co jsem začala,ale tam jsou i o 1,5měsíce mladší.
a fildovi už bude rok,takže tam správěn patří, pak bude pauza 14dní přes vánoce,takže ono to tak výjde, už nebudem chodit do whirpoolu,ale do výukového bazénu, tak snad to zvládnem.
potřebuju si koupit plavky,jsem nečekala že budeme chodit i na další plavání a mě z tý pdoprdy lezou kozy a to se nedá, si toi furt musím upravovat :grinning:
jenže ted v zimě nikde moc nemají a kort na mě, na ty moje mlíkárny :slight_smile:

manža šel ted jezdit autoškolu,ale jen jednu ženskou, Filípek ted usnul, tak jsem na skok a chtěla bych udělat ty parníčky, včera jsme se k tomu už nedokopala.

Jani, no to věřím,že by se jich bál i dospěly pokud ot byly ty masky co se prodávají v obchodech ty hrůzostrašný, se jich bojími já,když tovidím a natož děti.
měli si normálěn namalovat obličej na černo a bylo to, žádný masky,akorát pak z toho děti mají trauma
5. pro 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se prostě na ten odkaz mašinek od Marcel nedostanu, včera se mi kvůli tomu 2x zasekl počítač a dnes jsem to opět zkusil, no a opět se to seklo :frowning2: :angry: :angry:
5. pro 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val...já kupovala plavky v Bancu...myslím 1.patro,mají tam i spodní prádlo....
ale teda vcelku....a nebo pak vedle Pupíku Litex :wink:
5. pro 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Jani - pojištěný auto asi nemáte co? Jinak by to byla brnkačka. Ale přesně jak píše Jíťa, prachy budou my nebudem. :wink: :sweat_smile: No a co Honzik říkal na čerta, když byl tak šílenej?

val - já pekla perníčky včéra a ještě slivovicový, no ale kdy to ozdobím jo to nevím, ze začátku mně to vždycky ba a pak už je toho až až.
A jinak Jituškce všechno nej nej nej k dnešnímu svátečku a ať tě neodnese čert, ale ty jsi určo vzorná manželka, maminka a tak. :wink: :sweat_smile: :dizzy_face:
Pikus a ne ty plavky náhodou v Prioru v prvním patře? Mají tam právě zaměřeno na větší poprsí, já tam teda taky plavky kupovala, ale to jsem právě byla ještě za mlíkárnu, s větší výstuží, ale tedˇmi to tam jaksi malinko plandá, no ale odpárám a je to. :wink: :grinning:
Moni - hurá, že se taky na nás přijdeš podívat, já jsem pro srazík v úterý určo. V pondělí jedem do Ikey a v úterý nic nemám, ve středu jdeme s Elí na očkování. :confounded:
Dneska jdeme na čertíky my, jsem zvědavá jak to bude ELí brát, no hlavně včera přijela babi a přivezla velepytel dobrůtek pro ty mé ratolesti, tak mají zásob až až.
Mori - ať se vám mašinky líbí, taky jsme zvědaví na foto. :sweat_smile: :slight_smile:
5. pro 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holčiny ! Tak my nakonecnikam nejeli ... ještě mi není nejlíp a to je výlet nejmíň na půl dne a to nevim jak bych to vydržela a obávám se, že v otm počasí by se mi to zhoršilo :unamused: Místo toho jsme chrněla skoro do 9 h, pak se nasnídala a zas celé dopo proležela a nakonec jsme i všihcni usnuli - takže až teď vařím vodu na těstoviny, aby byl taky oběd :wink:

Včera jsem byli narozsvícení stromu ... jako Stráž se opět vyznamenala :rolling_eyes: už tak je vždy málo stánků a bylo jich ještě míň, svařák nebyl moc teplý, že za chvilku v té zimě byl studený :confounded: nepovedl se jim rozsvítit strom (možná později, ale to se už tolika lidem nechtělo čekat) a pouštění pohádek pro děti taky zlobilo :unamused: No eine grose katastrofe ...

val - všechno nej k dnešnímu svátku ! ať jsou doma na tebe hodní a mají tě rádi :dizzy_face:
5. pro 2009 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo krásnej sváteční den ti přejeme a Táda posílá hubana.

Napsala jsem to blbě,myslela jsem..............co ten srázek,třeba v úterý?????????..............Tak řekněme co pro tentokrát dopoledne?Ale pište jestli né

My byly včera na mikuláši a Táda měl teda vítr z čerta :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. pro 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi,Vitecek ma hlas, jeste mu jeden poslu z notesu :slight_smile: Jo a tys nerodila v Lipe???? :confused:

Jinak dneska jsme meli vitani, fotky na facebooku :wink:
5. pro 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Ladi - od nás máte s Vítečkem taky hlas :wink: :dizzy_face:

Tak tady u nás mikulášská moc hezká. Čerti byli celkem tři a moc hezky maskovaní a zlobivé děti dávali do připraveného kotle, fakt pěkný. Elí když k ní přišli byla zaražená, ale nebrečela a nakonec s něma i tancovala na parketu. Děti dostávali balíček a malého plyšáka a pití tam bylo zdarma. Takže jsme se sousedama uznali, že jsme si vybrali dobrou obec na barák, páč Zahrádky se fakt snaží. :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. pro 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irenko.............joooooooo plavky v Prioru.....já to popletla
Ladunko...tak koukám,že ses po všem na Lípu vyprdla a rodila jinde....a hlasík máte :grinning: no stejně tam je nejkrásnější :grinning:
5. pro 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky děkujeme :dizzy_face:

jo jo nakonec sem vyrazila do Rumburka ... já už byla z té Lípy vyjukaná jako čert :sunglasses:
5. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek