• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahoj holky tak předem vítám i já Markétu.
Radko koukala jsem do vašeho alba a moc ti to sluší i bříško máš pěkné já si na to svoje vzpomínám na fotkách. Hezky si to užívej.
Pikusko na tebe stále myslím a držím pěsti :wink: .
Jinak ta moje Adélka váží 5900g a 61cm pěkně se mi vytáhla a já vyřazuji malé věci o106. Jo a když nespí tak je strašně ukecaná!!!
13. črc 2007 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
děkujeme s Domčou za gratulace.Jsme v pořádku a zdraví a je nám spolu strašně krásně.Dudlan je strašně hodný a klidný miminko, takže maminka nemá žádný starosti a je pěkně odpočatá.Pa pa aholky mějte se
13. črc 2007 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky já vím,už my to pak došlo,jak to máte zařízené.Vím že jsi také z Č.Lípy,ale zkterého sídliště-teda jestli ti neva že se ptám? :confused:
14. črc 2007 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky!
Všechny Vás zdravím, opět nám doma nefunguje internet, tak se nade mnou manžel slitovala vzal mě k nim do práce. Je to strašné, když je člověk na něco zvyklí(v mém případě závislý).

Markéto, taky Tě vítám mezi nás.

Včera jsem byla na UTZ a mimi už má 1780g-řekla bych, že pěkný cvalík...
14. črc 2007 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte děvčata, vítám nového člena. Davídek se v pondělí začal smát nahlas, tak jsem z něho vedle. Hned den na to začal povídat a žvatlal tak přirozeně, jako by to nebylo poprví. No z toho jsem byla vedle ještě víc. Od tý doby papulu nezavře, ale je to legrace.
Dneska jdeme na oslavu, synovec má 10 narozeniny a bude mít dort jako fotbalový hřiště, tak jsem zvědavá.
Mimochodem vůbec nemůžu zhubnout. 2 týdny po porodu jsem dala dolu 12 kilo. Řekla bych, že jsem se spíš odvodnila, protože jsem v těhu vodu zadržovala abnormálně. A od tý doby stojim na váze. Říká se, že u kojení se hubne. U mě to teda není pravda. Drastickou dietu držet nechci, abych nepřišla o mlíko a cvičit jsem líná. No uvidíme, začala jsem se aspoň krotit ve sladkym :unamused:
14. črc 2007 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkuji že jste mě vzali mezi vás.Já jsem i přihlášená v těhulkách-říjnátka :frowning2: ,ale tam je to nic moc.Tady se my líbí že jsme všichni ze stejného kraje,tak pokud by jste některá chtěla,ráda se svámi setkám i osobně,jelikož tu zas tolik kamarádek nemám!Takže to záleží na vás,mám i ICQ,nebo SKYPE,takže budu ráda když se některá ozvete :wink:
14. črc 2007 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky tak dnes bylo úmorné vedro a bude hůř. Adélka nemá moc ráda tak veliké teplo. Bobísku já také stojím na váze od porodu ani deko a také plně kojím.
Market já mám také skype "standula2"
14. črc 2007 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
No to vedro nám dalo pěkně zabrat. Dadýnkovi se to vůbec nelíbí a v tom teple nemůže usnout. Včera celý den prokňoural a spal když usnul, tak spal tak 10 minut a zase byl vzhůru a koukal. Papkal tak po hodině, velká žíža. Čaj mi nechtěl, tak jsme kojili jako divý. A jak nespal přes den, tak spal celou noc. Usnul mi ve 20:00 a v 05:00 ráno jsem ho vzbudila, jesli je všechno v pohodě, protože už jsem měla strach. V pohodě byl, akorát měl deficit spánku, tak to doháněl :grinning:
15. črc 2007 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, no holky, i mě to vedro dává zabrat. Včera navečer mě chytla bolest hlavy :rolling_eyes: celou noc jsem se budila a hlava bolela pořád..a teď mě pobolívá furt :frowning2: Přitom jsem dost pila....takže dneska bude odpočívando...nic nedělám, bo jsem protivná :sweat_smile:.

Markét, já chodím do Říjen 2007 a tam to žije! Přijď tam tedy mezi nás.. :slight_smile:
Já bydlím na Špičáku u louky a lesa a skype mám raduzka.radik :slight_smile:

Bobisku 12 kilo??? Fíííha, no to je dobrý pro začátek!! tamto schodíš postupně, uvidíš!! Já jsem hlavně zvědavá na sebe!! :slight_smile: Zatím mám nahoře 2 kila...ale ono se připírá hodně na konci, že? :unamused:

Holky, tak s mimískama se držte...já jsem ráno vyvětrala, teĎ zabednila a v obýváku už mi jede větrák :sunglasses:.
15. črc 2007 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky tak už mám v seznamu Stanču a tebe si tam také přidám-díky a Rádu tys přibrala jen 2kilča jo?-čoveče na to jaký máš už pupík tak to zírám :confused: Já jdu př.týden do poradny,tak jsem zvědavá-až stoupnu na váhu :confounded: Jo a do těch říjnˇátek jdu mrknout :wink:
15. črc 2007 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak co holky jak si užíváte sluníčka?Nás dneska odveze manžel kmým rodičum do Litoměřic,tak si tam budem užívat,hlavně Tomášek-vyřádí se v bazénu,ale mě ty vedra vaděj-nesmim na sluníčko!Tak si tam tak týden pobudem,co tady zavřený vpaneláku!Takže se mějte krásně a Pa Pa za týden :sweat_smile:
15. črc 2007 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem přidala na Adélčiny webovka další fotečky jak zvládá teplo. Jinak já za celé těhu přibrala rovných 20kg a porodem šlo -15kg ale těch 5 nejde dolů.
15. črc 2007 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky! Hlásím návrat. 2 týdny jsem byla bez netu, neb nám nefungoval PC. No řeknu vám ... absťák!!!! No ale už jsem zpět a jen tak doufám nezmizím :wink: (pokud bude fachat PC).

Vše jsem dočetla a všimla si, že nikdo krom 2 holek nekoukl na ten odkaz ohledně srázku. Škoda, ráda bych vás poznala osobně :dizzy_face: Tak pokud byste měly zájem o srazík, navrhovala jsem 19. 7. v České Lípě od 13 h. Myslím, že ČL je dostupná pro všechny. A počásko nám přeje, tak nějaká ta zahrádka a posezení pod deštníkama na náměstí by bylo fajn :wink: :sunglasses: Koukala jsem, že jste tu některé uvedly i skype, tak si dejte kdyžtak i navzájem vědět.

Minulý týden jsme byly s Karolínkou u pediatra (5 měsíců) a už váží 7 kg. už můžu dávat kaši, přesnídávky a šťávičky.
Teď teda v těch vedrech baští míň, ale zato dost pije. O víkendu jsme byly oba dny venku, ale dnes jsem zabednila okna a jsme doma.

Také vítám Markétku s bříškem! :slight_smile:

Jdu skouknout nové fotečky.
16. črc 2007 v 15:45  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
heave - teda Lukášek je kus chlapa! Je moc hezkej :dizzy_face:

perada - páni, ty už máš pupík :astonished: Pěkně rostete :slight_smile:

anney - Dominik je fešák :wink: :grinning:

bobisek - koukám, že špendlík frčí asi u všech miminek (taky máme červený :grinning: ). Dobře se jim drží, protože je lehký a do tý ručky akorát. Tu žlutou deku s hvězdičkama a měsícema taky máme :wink:

Markét, ty si albíčko neuděláš?
16. črc 2007 v 16:59  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky tak vás po týdnu všechny moc zdravím-měli jsme se fajn,ale doma je doma :slight_smile: No a koukám že jste tu moc nebyli,kdepak všichni jste???Myslela jsem jak si počtu a ono nic :cry:
23. črc 2007 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
No holky copak děláte???že nepíšete :confused: Mori koukám že jste se ani nedomluvili na tom srazu,no ale zas nadruhou stranu,kdyby jo-tak já bych tam nebyla a to by jste my neudělali že né,když jsem byla pryč :frowning2: A neboj albíčko bude,ale kdy to nevím-snad brzy :rolling_eyes: .Tak zatím pa a písněte až budete mít čas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2007 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
s141 - no hurááá, konečně se tu někdo ukázal :slight_smile: Furt sem nahlížím a tady celý týden nikdo :cry: Snad nejsou všechny najednou na dovolené. My se teda prozatím nikam nechystáme, protože se v sobotu stěhujeme - tudíž balíme a balíme a balíme ... Kde jste byli an dovče?
24. črc 2007 v 10:19  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
No nazdárek :sweat_smile: my jsme byli u mých rodiču v Litoměřicích,ale bez tatky-ten pořád pracuje 12dní je pryč a pak je doma jen na víkend :pensive: A kampak se stěhujete?
:confused:
24. črc 2007 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
s141 - jen tady ve Stráži, ale do většího bytu. Máme 2 + 0 a budeme mít 3 + 1 . Hlavně bude mít Karolínka svůj pokojík. Taky bude balkon a samostatná kuchyň (nyní s obývákem dohromady). Zrovna včera jsme v České Lípě objednali rohovou lavici do kuchyně. Já bych teda raději stůl a židle, ale to by se tam nevešlo. Tak aspoň takové řešení. Příští týden tam zas pojedem pro koberec do ložnice a obýváku.
Dnes jsme zas něco zabalili, tak to tu je fakt hrozný!!! Není tu k hnutí :unamused:
24. črc 2007 v 15:24  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky!
manžel mě vzal k nim do práce, jelikož pořád nemáme doma internet a pro mě(závisláka) to je už neúnosné.

Mori, tak ať stěhování proběhne v klidu.

My teď ještě budeme malovat ložnici a kuchyň, takže budu mít o zábavu postaráno a budu uklízet jako divá...snad z toho neporodím...
24. črc 2007 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak to se už těšíte vid,až budete v novém a větším bytě!Pak ti to přijedu zkontrolovat-jak to budete mít všechno hezké!Tak tam do těch krabic nepřibal i Karolínku,dělám si srandu! :slight_smile: ahoj Prado jak jsem byla ten týden pryč,tak my také chyběl internet,tak vím jak ti je,jo a malovat mám také vplánu,ale až bude mít Kamil dovču-tak uvidíme. :rolling_eyes:
24. črc 2007 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: nějak sem nestíhám chodit,když je hezky,tak jsme na chaloupce a nebo někde pryč a večer už se mi sem nechce.
Mori,tak to budete mít dobré vid,hezky si t tam načančáš a Karolínky pokojíček bude jistě kouzelnej :slight_smile:
Peradko,co ty?jakpak je?
24. črc 2007 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
pikusa - na to se těším nejvíc, jak jí budem budovat pokojík :dizzy_face:
24. črc 2007 ve 21:38  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky tak jak se máte? U nás stále stejné tedy pořád dobré.
Mori moc vám přeji lepší bydlení to se hned jinak člověku zařizuje! :grinning: Jinak se teď tady v Doksech narodilo kolem nás asi 8 holčiček. Fakt nekecám je to tady samá baba. :wink:
Prado radši se opatruj a stím úklidem opatrně! :wink:
25. črc 2007 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Stanco, asi opravdu budu muset přibrzdit tempo-dneska jsem vysávala a teď mám tvrdé břicho a docela mě bolí. tak snad to do rána přejde.
25. črc 2007 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj :sweat_smile: tak jsem byla včéra vporadně a gyn. my trochu vynadal že jsem za měsíc přibrala 2 kilča,no a celkově už mám nahoře 9kg,tak nevim,moc se napřejídám a ani se necpu sladkým :cry: Tak jak jste na tom vy,holky kolik jste přibrali?No mám už hodně velký bříško,každý si myslí,že už tak za měsíc budu rodit :confounded: Mori doufám že jsem tě neurazila s tou kontrolou,myslela jsem to zlegrace? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2007 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,

Markét, a to je hodně za měsíc přibrat dvě kila? No já jsem zvědavá zítra u dr. na sebe :sunglasses:.

Pikuska se konečně taky ukázala :slight_smile: Jsem se chystala už napsat sms :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Chaloupku závidím!! Mě je taky moc dobře u našich na zahradě, ale jezdíme tam nějak málo...furt není čas. teď začne manželovi ještě fotbal, tak to bude konečná.

Prado jak ti je? Přešlo to? Fakt musíme odpočívat. Já jsem to nedávno taky přehnala s úklidem a bylo mi děsne. Od té doby uklízím jen po chvilkách... a plno věcí už dělá manžel.

Mori teda stěhování fakt nezávidím..ještě s malou, ale zvládnout se to nějak holt musí :slight_smile: Já jsem ráda, že jsme tu to nejhorší zvládli před porodem. Příští rok je kuchyň a to můžu být v klidu u mami a tady se může pracovat.

Stani 8 holčiček jo? No tak to máš o zábavu postaráno, že? Kočárkujete spolu? Jukám na vaše stránky a Adélka roste jako z vody a je krásnější a krásnější!
26. črc 2007 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska jsme byli na utz ve 30 tt v Ústí, broučínek váží 1538g, a vše je vpořádku. Moc jsme si užili utz, mával nám, otevíral pusinku, ale hned při prvním záběru na nás vystrčil pindíka a to tak, že jsem to viděla hned i já :grinning:
Zítra jdu na KO ke své dr, tak tam snad bude taky všechno v pořádku. Čekají mě zase odběry a vááážení :grinning:
26. črc 2007 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
s141 - to víš že né :grinning: Přijeď, ráda se pochlubím :wink:

perada - s malou v pohodě, ta je hodná, tak už tím nám pomáhá. Včera dost prospala, tak mi mohli v klídku balit a pak šla ještě ven s mamkou. V den stěhování bude u mamky celý den - brala si kvůli tomu volno. No a pak to nějak zvládne - co se neudělá v 1 den, udělá se den následující, že :wink: Ono to neuteče. Hlavně že už tam bude vše odstěhováno.
26. črc 2007 ve 21:23  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to jo,myslela jsem že se zlobíš :frowning2: no a pak tě někdy ráda přijedu navštívit :wink:
26. črc 2007 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek