• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
sem zatím z malého dost "poprděná" a bojím se každého jeho kníknutí :zipper_mouth: dnes celý den krásně spinká tak uvidíme co bude večer - v noci
Taky si dost pobulím a to sem hrdinsky hlásila jak může mít máma deprese když si domů přiveze zdravé miminko a je to tady, kdo to nezažije nemůže soudit
5. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak vás zdravím po delší době... Ale byla jsem v nemocnici atd... Bohužel jsme o mimi přišly :frowning2:

Laadunko moc gratuluji k Vítečkovi :slight_smile:
Andar máte moc krásné fotky z vítání občánků...
No jinak Pepča se už konečně trochu rozchodil - ale poslední dobou ho dost trápí zuby, tak je celkově unavenej. Včera to vypadalo že budu volat záchranku. Měl náběh na febrilní křeče - ale dost rychle jsme zareaagovaly - šouply ho pod sprchu a studený zábaly - a bylo to dobré.
Jinak dnes je v poho a bez teplot.
Jo a kdyby jste chtěly mrkněte na www.vahala.cz - je o velkoobchod uzenin. Objednávám každý rok a jsem spokojená. Prodává se i v různých obchodech ale s dost vyšší cenou. Mají i bio výrobky, bezlepkové, dárkové balení...
5. pro 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Piku, díky , mrknu se tam :slight_smile:

Iren, slivovicový joo? to jsme teda ještě neslyšela a ani nechutnala :sweat_smile:

holkýý děkuju za přáníčka :slight_smile:
5. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
verunko, to mě mrzí co se vám stalo :frowning2:
v kolikátém týdnu jsi prosím tě byla ?

a Pepča ? chudinka, to bych snad nevěděla co mám dělat,kdyby se něco takového stalo, tak snad to bude dobré :slight_smile:
5. pro 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme dnes šli do ambitu na čerta a mikuláše, vzali jsme rpo Filípka dáreček,aby mu ho Mikuláš předal.
Bylo to tam hezké a krásně se tam dalo jezdit kočárem.
Filípek se čerta vůbec nebál a to na něj dělal bubu a on jen koukal a pozoroval kdo to je ? :slight_smile:
pak jsme si dali klobásku a manža svařáčka a já čajík.

fotečky pak hodím na FB

jinak perníčky se dneska povedly a šlo to jak po másle :slight_smile:
s těstem se hrozně dobře pracovalo.
ke zdobení dneska nedošlo,bo jsme ted večer kecali s dcerou z anglie přes skype
5. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladunko....ubulená budeš ještě dlouho :slight_smile:
A přeji,at spinká,papá a roste jak má :wink:
Veru...to je mi líto s mimčem :frowning2:
5. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo Laadu, brečet budeš teď pořád, holt hormony s námi pracují :slight_smile:
ale je to zase mooc krááásný :slight_smile:
5. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val, no na to jaký jsem zmatkař... tak jsem se divila jak rychla jsem zareagovala...
Byla jsem 6+5tt
5. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru, asi člověk nikdy neví jak zareaguje a je dobře, že jste byli pohotový !

Jinak nesmutni, asi to tak mělo dopadnout, příště už to dopadne dobře.

Já tenkrát taky potratila na 6tt a pak 3 měsíce na to už to bylo ok :wink:
5. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitunko....já hlava....VŠECHNO NEJLEPŠÍ PŘEJU :wink: :slight_smile:
5. pro 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.....dnes jsem narazila na tuto diskusi a ráda bych se k vám aspoň občas přidala. Jsem z Mimoně a nemám tu žádné kamarádky s kterými bych měla možnost se čas od času sejít, zajít na kafe a tak.

Jmenuji se Martina, mám tři děti a manžela dost zaměstnaného. Pokud budete cokoli chtít vědět ptejte se
5. pro 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu vše nej k svátku a hlavně zdarvíčko a aby tě doma nezlobili.-)
5. pro 2009 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dnešek s Aničkou byl uplně super jen si její mamina hledá někoho jiného nebot jsem jí řekla že jí klidně budu hlídat ale chceme s manželem volný výkend a jí se to nelíbilo,takže at se snaží,jsem zvědavá jestli tu někoho najde ale to už mi muže být jedno ikdyž je mi líto malé A ničky že si bude muset zase zvykat na někoho jiného,ale čeho je moc toho je příliš.-(
Na srazík dorazím ráda jen nevím jak u nás se spaním nebot když by byl srazík dopo tak by jsme pak museli jít k našim aby si mohl Honzík zdřímnout a odpo musíme do lÍpy busem takže by to vycházelo tak na třetí,čtvrtou hodinu nebot jsme odbourali kočárek a chodíme pěšky:slight_smile::frowning2:
5. pro 2009 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....prima neděli přeju :slight_smile:
Hajmar--já jsem z Mimoně :grinning:
6. pro 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikuso..jukla jsem na fotky a mi se známe...z nádraží :grinning: :grinning:
6. pro 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo?????no vidíš :grinning:
odkud jinak než z hospody :grinning: a zdravíme se,nebo jen podle vidění????
6. pro 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tykáme si, ale asi jak jsme se dlouho neviděli tak se nepoznáváme......nevím zda sem jde hodit odkaz nebo fotka
6. pro 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Hajmar,vítej mezi námi :wink: snad nevadí že tykám,ale klidně budu vykat.Jmenuji se Jana a jsem ze Zákup a v Mimoni jsem dělala ještě jako mladá holka po vyučení v Severce pak v Mitexu,jo jak ten čas letí :slight_smile:
6. pro 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjj26 nevadí.......já dělala v Zákupech na poště :grinning:
6. pro 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hajmar...na ikonku fotáku co máš u sebe vpravo klikni a můžeš si vytvořit fotoalbum :grinning:
6. pro 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikuso nechci tu tvořit album......mám fota na rajčeti a na rodince..to už by bylo moc
6. pro 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha....ale už vím asi podle fotky :grinning: nebydlíte v kopci???směr nádraží??? :grinning:
6. pro 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak aby jste věděli kdo píše nahrávám pár fotek
6. pro 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj bydlíme
6. pro 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak vím :grinning: já nevěděla,jestli si pamatuješ,tak jsem nevěděla,jestli mám zdravit :grinning:
6. pro 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj pamatuju..není to tak dlouho co jsme se myslím potkali ve městě.......zrovna jsme vzpomínali s manželem jak ti tu hasili to auto nad námi. :slight_smile:
6. pro 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé to mi ani nepřipomínej...jedu jedu a najednou hořím :astonished: :astonished:
6. pro 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: tak to věřím...mi nechápali co se děje....tak naštěstí to dopadlo celkem dobře ne
6. pro 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
laada - mě taky nějak uniklo, že jsi nerodila v Lípě :confused: všimla jsem si toho v odkaze :wink: hlas jsme taky samo poslali :slight_smile:

hajmar - ahoj, vítej mezi náma :slight_smile: Dlouho se tu nikdo nový neukázal, tak fajn že jsi to napravila :grinning: Já jsem Marcela a bydlím ve Stráži pod Ralskem

My šli včera odpo k mamce pro nadílku a že se pak půjdem podívat ven na čerty .. no už jsme nemuseli, páč jsme potkali cestou k mamce :grinning: no začla bulet a musela k taťkovi do náruče, ale hned dobrý :wink: Ale včera dáma tak zlobila, že mě normoš naštvala, tak dostala i brambory - ty našla první na křesílku v pokojíku, ale pak na posteli našla dobroty od Mikuláše :wink: No čuměla na ty brambory :grinning: ale pak měla radost, že tam nechal i něco Mikuláš, nejen čert brambory :dizzy_face:

No a ještě má schovaný 2 nadílky v Provodíně, ale to nevim kdy tam pojedem, páč prababička teď marodí a jen k tetě nepojedem.

Kája s taťkou teď chrupaj a já půjdu za chvíli dělat oběd - játra s omajdou a rýže

Tak co holky už máte všechny dárky ? Už to utíká, dnes budem pálit 2. svíčku :dizzy_face:
6. pro 2009 v 10:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hajmar....jojo odnesla to jen Růženka---tak jsem říkala tomu autíčku :grinning:
dnes se směju,ale teda že jsem se docela klepala....
6. pro 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek