Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

Najde se tady nějaká těhulka nebo maminka z Českolipska?
hajmar
6. pro 2009
Pikuso ,,,tak to jo.....to by se klepal každý..já bourala v květnu byla jsem v sedmým měsíci a děti v autě naštěstí to odnesly jen plechy.

Mori....ve Stráži jsem taky dělala na poště....teď jsem teda na MD, ale jinak dělám na Hamru na poště
pikusa
6. pro 2009
Jejda...no hlavně že se ti nic nestalo :-o 😉
valentynka
6. pro 2009
ahoj holky,
tak jsme zpět doma z prvního plavání už mezi vlekými dětmi 🙂
bylo to super, Filípek teda jako na začátku natahoval,ale ustál to 🙂 a pak se mu to líbilo.
jen ta voda je tam už chladnější a u konce drkotal pusinkou, musím ho začít zvykat na chladnější vodičku,když se bude koupat.

vítám novou tvář-Martinu 🙂

Jani, ted jsem to asi dobře nepochopila,ale co jsi myslela mezi 3-4 hodinou, jako sraz ???
to si myslím je už dlouho 😞 už je pak tma ve 4 hodiny

já bych to viděla na to dopoledne na ty dvě hodinky a pak šupajdit domů nebo na prochajdu do města
valentynka
6. pro 2009
Marcel, to se nedivím,že Kája čučela cože to jako má 😃 😃 😃
ale vždyt ona je jinak hodná 🙂
moriautor
6. pro 2009
Já jsem taky klidně pro dopoledne na srazík 🙂 a pak bych se třeba trochu courla venku, jak píšeš Jitu
valentynka
6. pro 2009
holkýý a kdože teda jde zítra ???

já, Mori, Monča

a kdo další ?? hlašte se prosím 🙂
moriautor
6. pro 2009
val - já myslela úterý =-) Zítra nemůžu, musíme s Kájou dopo k dr. pro potvrzení pro školku
valentynka
6. pro 2009
joo vlastěn pozítří, já mám za to že je pondělí, ach ta mateřská 😃

takže oprava, kdo je v úterý do unionky hlaště se 🙂
andilekir
6. pro 2009
AHojky holky!
Tak koho si odnesl včera čert? 😃 😃 😉 😉
Ladi - taky mi občas hormony pracovaly, i když jsem si myslela, že budu v klidu, to si asi prožije každá 😉 :-N

Hajmar - vítám tě mezi námi, je fajn, že se ozve zase někdo novej, jen ještě aby jsi vydržela 😉 :-N
Já jsem Irča mám dvě děti a bydlíme v Zahrádkách.

Pikus vám hořelo auto jo? No tak to musel být fakt hrozný zážitek. :-S

Marcel a jak ti je už dobře? Bacily vyhnány?

Val - slivovicový jem dělala poprvé loni podle nějakého časopisu a docela chutnaly, takže letos zas. 😎

Dnes dopoledne jsme byli v Ambitu na trhách a super strašně málo lidí, takže jsme si všechno v klídečku prohlídli, žadné tlačenice, nakoupili pár tretiček. Fak to bylo fajn, tak jsem se musela pochválit, že jsem to vymyslela, na dnešek před polednem. 😎 😃 😎
pikusa
6. pro 2009
Irenko....tak si jern tak jedu,tehdá ještě starou škodovkou,juknu do zpětného zrcátka a hořel mi motor....
tak jsem zastavila,vyskočila a chtěla volat hasiče...no a tel.vybitej
za mnou jeli známí,tak volali....jen jsem se strašně bála,že to vybouchne,jela jsem zrovna od benzinky.
nikomu se nic nestalo naštěstí,jen autí šlo do šrotu.
V úterý máme plavčo...takže bohužel :-|
hajmar
6. pro 2009
andilekir...no myslím, že když bude čas a nálada nevím proč bych nevydržela........jéé a koukám,že máš taky velký rozdíl mezi dětmi
hajmar
6. pro 2009
koukám kolik je hodin a tady mrtvo........mě děti spí uplácala jsem vosí hnízda peče se perník a není tu ským psát.....kde to vázne 😎
jjj26
6. pro 2009
Ahoj tak my byli na chvilku u našich,samozřejmě pro nás přijel děda ana osmou jsme přijeli domu taky s dědou,ještě že ho máme🙂
Jinak jsem klidně pro srazík a mám manžu doma tak bych klidně nechala Honzíka doma kdyby to časově vycházelo špatně,aby se mohl v klidu vyspat🙂takže dejte vědět co a jak🙂
hajmar
6. pro 2009
Copak tu plánujete za srazík? Nějak mi chybí souvislosti.....jinak mi jedem zítra s Miškou na kyčle do Lípy
moniska24
6. pro 2009
Čauky

tak teda v úterý a v kolik že to bude?????????????????? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Péťi tak když to bude dopol. tak můžeš přijít po plavání co??????

Jó vítej hajmar-------jaký je tvoje jméno

Jani a není ta paní trošku jiná,tak proč si pořizovala dítě,když na ní nemá vůbec čas 😞 :-|

Tak kdo všechno by šel.................a holky nehlašte se všechny :-N pamatuju si kolik nás bývávalo 😃 a teď :-o
moniska24
6. pro 2009
Jani ale ten sraz je i pro děti žádný že necháš honzíka doma
hajmar
6. pro 2009
monisko jmenuju se Martina

Jinak chápu dobře, že se budete srážet v Lípě v unionce? Pokud budu stíhat mohla bych se s dětma přidat?

I když teda s naší Terkou je to docela boj
jjj26
6. pro 2009
Tak když mi vstane po sedmý hodině ještě to jde ale jestli bude strašit v pět tak to jde na jedenáctou spát a to by jsem zpátky nestihla nebot pak od busu musíme ještě hodinku jít pěšky domu a to už by jsme nezvládli kor když chodí pěšky bez kočárku🙂
Jinak srazík na kolikátou?nikdo tu čas neudal a je pravda že alespon na chvilku Péti přijdte🙂🙂prosím prosím🙂
Srazík se koná v uterý v Lípě v Unionce na hoře v patře,je tam koutek pro děti na hraní a je možné si dát kávu a nějaký dortík🙂🙂
Určitě bude dobře když se připojíš i ty hajmar.-)🙂
jjj26
6. pro 2009
Určitě přijd bude to zase změna jak pro tebe tak děti a ty naše to berou jako zvyk,hlavně když se jde okolo už říkají že si tam jdeme hrát🙂
hajmar
6. pro 2009
jjj26 vím kde to je znám to tam..už jsem se tam srážela s jednou z chatu..pro děti je to tam super.......a kdo budete mít dítka cca kolem 2 let.....???

Manža jde odpo do práce tak mě by se hodilo dopoledne, že bych dojela
moniska24
6. pro 2009
Jani tak dáme sraz dopol. třeba na devátou můžem se projít,pak na kávu a já tě dom hodím(jen teda co autosedačka,mám v autě jednu,musela by si mít svojí,nebo bych pro vás přijela,když mi popíšeš cestu)

Marti vítej a určo přijď
hajmar
6. pro 2009
Jéé tak na devátou by to bylo super...pikuso jedeš taky??
jjj26
6. pro 2009
Je Moni to by jsi pro nás jela cestu kterou nemáš ani při cestě?ne že by mi to vadilo,ale museli by jsme se vyrovnat🙂
Devátá by byla super,ale ta sedačka je v autě a to máme u našich?😞
Třeba já mám Honzíka tomu je přes dva roky a Mori má holčičku přes dva a pul skoro tříletou v unoru🙂
jjj26
6. pro 2009
Jinak se k nám dostaneš do Zákup a pak směr na Nový Bor,kolem zámku po hlavní a pak je odbočka doprava a hned doleva a dovedla by tě silnice až k nám před barák nemužeš to minout🙂
pikusa
6. pro 2009
Tak my máme od 9ti plavčo a já po něm Matese nikam vozit nebudu,pořád má kašel a navíc je vždy po tom tak KO že spí doma v postýlce 2 hodiny a já mám klid 😃
A navíc s námi asi jede tatík se podívat na plaváčka a ještě vozím kamarádku
hajmar
6. pro 2009
jjj26 bydlíš v Nových Zákupech???
jjj26
6. pro 2009
Tak to je škoda tak ale slib že příště už to snad vyjde,už se mi stýská a doufám že nejsem sama🙂
jjj26
6. pro 2009
Marti ano,dostali jsme tu byt před 12 lety a dodnes jsme tu🙂
moniska24
6. pro 2009
Péťi to je škoda,ale jak píše Jana tak snad příště.Marti Tádovi bude rok na konci ledna a myslím,že Elence bude taky tak nějak dva roky

Jani to se ještě domluvíme co a jak,ale varuju sem blbec na orientaci,ale jak to jednou projedu pak už to nezapomenu

Jó Ágnesa vás zdraví 🙂
jjj26
6. pro 2009
Moni jsi horší než já když jsme jeli vybrat z nějakého bankomatu oeníze?🙂🙂

Začni psát odpověď...

Odešli