• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Pikuso ,,,tak to jo.....to by se klepal každý..já bourala v květnu byla jsem v sedmým měsíci a děti v autě naštěstí to odnesly jen plechy.

Mori....ve Stráži jsem taky dělala na poště....teď jsem teda na MD, ale jinak dělám na Hamru na poště
6. pro 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda...no hlavně že se ti nic nestalo :astonished: :wink:
6. pro 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak jsme zpět doma z prvního plavání už mezi vlekými dětmi :slight_smile:
bylo to super, Filípek teda jako na začátku natahoval,ale ustál to :slight_smile: a pak se mu to líbilo.
jen ta voda je tam už chladnější a u konce drkotal pusinkou, musím ho začít zvykat na chladnější vodičku,když se bude koupat.

vítám novou tvář-Martinu :slight_smile:

Jani, ted jsem to asi dobře nepochopila,ale co jsi myslela mezi 3-4 hodinou, jako sraz ???
to si myslím je už dlouho :frowning2: už je pak tma ve 4 hodiny

já bych to viděla na to dopoledne na ty dvě hodinky a pak šupajdit domů nebo na prochajdu do města
6. pro 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, to se nedivím,že Kája čučela cože to jako má :grinning: :grinning: :grinning:
ale vždyt ona je jinak hodná :slight_smile:
6. pro 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem taky klidně pro dopoledne na srazík :slight_smile: a pak bych se třeba trochu courla venku, jak píšeš Jitu
6. pro 2009 v 11:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkýý a kdože teda jde zítra ???

já, Mori, Monča

a kdo další ?? hlašte se prosím :slight_smile:
6. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - já myslela úterý :confused: Zítra nemůžu, musíme s Kájou dopo k dr. pro potvrzení pro školku
6. pro 2009 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo vlastěn pozítří, já mám za to že je pondělí, ach ta mateřská :grinning:

takže oprava, kdo je v úterý do unionky hlaště se :slight_smile:
6. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky holky!
Tak koho si odnesl včera čert? :grinning: :grinning: :wink: :wink:
Ladi - taky mi občas hormony pracovaly, i když jsem si myslela, že budu v klidu, to si asi prožije každá :wink: :sweat_smile:

Hajmar - vítám tě mezi námi, je fajn, že se ozve zase někdo novej, jen ještě aby jsi vydržela :wink: :sweat_smile:
Já jsem Irča mám dvě děti a bydlíme v Zahrádkách.

Pikus vám hořelo auto jo? No tak to musel být fakt hrozný zážitek. :confounded:

Marcel a jak ti je už dobře? Bacily vyhnány?

Val - slivovicový jem dělala poprvé loni podle nějakého časopisu a docela chutnaly, takže letos zas. :sunglasses:

Dnes dopoledne jsme byli v Ambitu na trhách a super strašně málo lidí, takže jsme si všechno v klídečku prohlídli, žadné tlačenice, nakoupili pár tretiček. Fak to bylo fajn, tak jsem se musela pochválit, že jsem to vymyslela, na dnešek před polednem. :sunglasses: :grinning: :sunglasses:
6. pro 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irenko....tak si jern tak jedu,tehdá ještě starou škodovkou,juknu do zpětného zrcátka a hořel mi motor....
tak jsem zastavila,vyskočila a chtěla volat hasiče...no a tel.vybitej
za mnou jeli známí,tak volali....jen jsem se strašně bála,že to vybouchne,jela jsem zrovna od benzinky.
nikomu se nic nestalo naštěstí,jen autí šlo do šrotu.
V úterý máme plavčo...takže bohužel :unamused:
6. pro 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
andilekir...no myslím, že když bude čas a nálada nevím proč bych nevydržela........jéé a koukám,že máš taky velký rozdíl mezi dětmi
6. pro 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám kolik je hodin a tady mrtvo........mě děti spí uplácala jsem vosí hnízda peče se perník a není tu ským psát.....kde to vázne :sunglasses:
6. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak my byli na chvilku u našich,samozřejmě pro nás přijel děda ana osmou jsme přijeli domu taky s dědou,ještě že ho máme:slight_smile:
Jinak jsem klidně pro srazík a mám manžu doma tak bych klidně nechala Honzíka doma kdyby to časově vycházelo špatně,aby se mohl v klidu vyspat:slight_smile:takže dejte vědět co a jak:slight_smile:
6. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Copak tu plánujete za srazík? Nějak mi chybí souvislosti.....jinak mi jedem zítra s Miškou na kyčle do Lípy
6. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky

tak teda v úterý a v kolik že to bude?????????????????? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Péťi tak když to bude dopol. tak můžeš přijít po plavání co??????

Jó vítej hajmar-------jaký je tvoje jméno

Jani a není ta paní trošku jiná,tak proč si pořizovala dítě,když na ní nemá vůbec čas :frowning2: :unamused:

Tak kdo všechno by šel.................a holky nehlašte se všechny :sweat_smile: pamatuju si kolik nás bývávalo :grinning: a teď :astonished:
6. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ale ten sraz je i pro děti žádný že necháš honzíka doma
6. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
monisko jmenuju se Martina

Jinak chápu dobře, že se budete srážet v Lípě v unionce? Pokud budu stíhat mohla bych se s dětma přidat?

I když teda s naší Terkou je to docela boj
6. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak když mi vstane po sedmý hodině ještě to jde ale jestli bude strašit v pět tak to jde na jedenáctou spát a to by jsem zpátky nestihla nebot pak od busu musíme ještě hodinku jít pěšky domu a to už by jsme nezvládli kor když chodí pěšky bez kočárku:slight_smile:
Jinak srazík na kolikátou?nikdo tu čas neudal a je pravda že alespon na chvilku Péti přijdte:slight_smile::slight_smile:prosím prosím:slight_smile:
Srazík se koná v uterý v Lípě v Unionce na hoře v patře,je tam koutek pro děti na hraní a je možné si dát kávu a nějaký dortík:slight_smile::slight_smile:
Určitě bude dobře když se připojíš i ty hajmar.-):slight_smile:
6. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě přijd bude to zase změna jak pro tebe tak děti a ty naše to berou jako zvyk,hlavně když se jde okolo už říkají že si tam jdeme hrát:slight_smile:
6. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjj26 vím kde to je znám to tam..už jsem se tam srážela s jednou z chatu..pro děti je to tam super.......a kdo budete mít dítka cca kolem 2 let.....???

Manža jde odpo do práce tak mě by se hodilo dopoledne, že bych dojela
6. pro 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak dáme sraz dopol. třeba na devátou můžem se projít,pak na kávu a já tě dom hodím(jen teda co autosedačka,mám v autě jednu,musela by si mít svojí,nebo bych pro vás přijela,když mi popíšeš cestu)

Marti vítej a určo přijď
6. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé tak na devátou by to bylo super...pikuso jedeš taky??
6. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je Moni to by jsi pro nás jela cestu kterou nemáš ani při cestě?ne že by mi to vadilo,ale museli by jsme se vyrovnat:slight_smile:
Devátá by byla super,ale ta sedačka je v autě a to máme u našich?:frowning2:
Třeba já mám Honzíka tomu je přes dva roky a Mori má holčičku přes dva a pul skoro tříletou v unoru:slight_smile:
6. pro 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak se k nám dostaneš do Zákup a pak směr na Nový Bor,kolem zámku po hlavní a pak je odbočka doprava a hned doleva a dovedla by tě silnice až k nám před barák nemužeš to minout:slight_smile:
6. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my máme od 9ti plavčo a já po něm Matese nikam vozit nebudu,pořád má kašel a navíc je vždy po tom tak KO že spí doma v postýlce 2 hodiny a já mám klid :grinning:
A navíc s námi asi jede tatík se podívat na plaváčka a ještě vozím kamarádku
6. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjj26 bydlíš v Nových Zákupech???
6. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je škoda tak ale slib že příště už to snad vyjde,už se mi stýská a doufám že nejsem sama:slight_smile:
6. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ano,dostali jsme tu byt před 12 lety a dodnes jsme tu:slight_smile:
6. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťi to je škoda,ale jak píše Jana tak snad příště.Marti Tádovi bude rok na konci ledna a myslím,že Elence bude taky tak nějak dva roky

Jani to se ještě domluvíme co a jak,ale varuju sem blbec na orientaci,ale jak to jednou projedu pak už to nezapomenu

Jó Ágnesa vás zdraví :slight_smile:
6. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni jsi horší než já když jsme jeli vybrat z nějakého bankomatu oeníze?:slight_smile::slight_smile:
6. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek