• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
A víš jak,,já se nebojím,já se nebojím,jen když tu není vlk":slight_smile::slight_smile::slight_smile:
6. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
A vše je jednou poprvé:slight_smile::slight_smile:
6. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No asi jó :sweat_smile: :grinning:
6. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je to v pohodě,všechny cesty vedou do Říma jen ta jedna do p.....,ale tam ta naše cesta nevede:slight_smile::slight_smile:
6. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjj26 tak to mě musíš znát..dělala jsem na poště v Zákupech a za Ivu ..vedoucí někdy doručovala když omarodila doručovatelka---něky rok 2001-2002
6. pro 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen aby :grinning:
6. pro 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky...příště určitě :wink:
teda snad zase nic mít nebudu... :unamused: snad nééééééééééééééé
6. pro 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikuso mi by jsme mohli se domluvit někdy do cukrárny na kafčo co ty na to?
6. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda ale něco odešlu a musím zase nastavit na poslední stránku jde to nějak nastavuit???
6. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo do cukrárny chodím často i s kočárkem :grinning:
6. pro 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milý ježíšku,přečti si mé psaní.Je krátké. Mám k Tobě jen jedno přání:Ať jsou všichni v celém roce takoví, jak na Vánoce!Ať jsou milí, míň se mračí...Děkuji Ti. To mi stačí.
6. pro 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to se někdy musíme domluvit..písla bych mobil, ale veřejně se mi nechce.

Holky a jak Vás poznám v tý Lípě? Chodí tam dost mamina vy se všechny znáte asi
6. pro 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti..vedle fotáku je šipka a píšeš mi soukromě :grinning:
6. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou noc
6. pro 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku, noo téda, tak to fakt teda jako nevím co bych dělala,když bych viděla,že mihoří motor, fuj :frowning2:

Hajmar, noo tak snad budeš mít náladu a vydržíš s námi, protože pár holek už odpadlo a už nechodí :frowning2:
a tak jsme vždy rády za nové tváře :slight_smile:

joo a Jani, jsme úplně zapoměla reagovat an tu malou Aničku.
myslím si,že nikoho takhle nesežen jakože napořád a jakože i víkendy jsi měla hlídat joo?
se asi vietnamka zbláznila néé? to by musela někomu hooodně sakra zacálovat,ale i tak bych to asi nedala a myslím si,že po čase by to asi nevyhovovalo vám všem doma :frowning2:

a Jani a ty už jako kočárek pro Honzíka nebudeš brát joo? už ho chceš úplně odnaučit ?

Piku, já jsme po plavču taky vždy vyřízená a jsem ráda,že si dám doma oddech chvilku a Filípek spinká. Dneska jsme teda luxovala a vařila,ale spinkal dvě hodinky, tak to bylo dobré, lepší než aby se mi motal pod nohama u toho vaření.
6. pro 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím Áňu :slight_smile:

Hajmar, to náš stoprocentně poznáš. stačí když se mrkneš na ty naše fotky v albíčku a nebo u jména:slight_smile:

holkýý já to na 9 nestihnu, Filípek mi tak nějak chodí spinkat a jedině, že bych ho vzala spát ven,ale pokud bude pršet, tak ne e :frowning2:
já čekala srázek tak na tu 11.
do kolika plánujete srazík ??

joo Jani, dej Honzíka zítra spát někdy hoodně dlouho,at ráno hezky spinká aspon do 8 :slight_smile:
6. pro 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky :slight_smile: tak jsme zase doma.. :sweat_smile:
Vítám novou tvář. Martino ahojky, nevím jestli si mě pamatuješ, kuk na fotky :grinning:

Ladu, Vítek má i hlas od nás! :dizzy_face: Je nádherný. A ze slz si nic nedělej, já jsem citlivka do dnes :grinning: Nějak se mi ty hormony neurovnaly. :sweat_smile: :sweat_smile:

Jani, s autem teda smůla :frowning2: Věřím, že to naštve, hlavně že jste vpořádku.

Tady to pečení jede...já dneska konečně udělala těsto na linecký :grinning: Já toho ale moc nepeču...nikdo to nejí. :zipper_mouth:
6. pro 2009 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve Stráži jsme chvilku byli na rozsvícení stromku, P prudil, stálo to tam za prd, tak jsme jeli domů, včera jsme byli na vánoční dílně a pak večer venku lovili čerty :slight_smile: Vůbec se jich nebál, byl ale vykulenej pěkně :sweat_smile:.

Iren, prosím tě, nevíš kde tu prodávají ty Saloos krémy? Došel mi ten nosní balzám a v DM tenhle nemají :unamused: Případně holt objednám z netu.
6. pro 2009 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, to je mi líto, že to nevyšlo :pensive: Držím palce ať se brzo zase zadaří a je vše v pořádku.
Co Yamaha, chodíte? :wink:

Já jdu zaplout do postele, dobrou :pensive:
6. pro 2009 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:
hajmar-asi bych věděla ale ivudíme až přijdeš mezi nás jestli mi něco tvuj obličejřekne,jold je to už nějaký pátek a neustále potkávám a poznávám nové lidi tak si nejsem jistá,ale určitě se nezlobíš:slight_smile:
Jituš,Aničku chtěla hlídat celý víkend,k tomu chtěla prát i její prádlo,měla bych jí skoro 12 hodin a nedala jí žádné jídlo jako svačinu,jen samé flašky s příkrmem takže jsem jí dávala i ze svého a to mi neplatila a dala by mi za celý měsíc 5.500,kč! :frowning2: což když spočítáš nějakými 30 dny tak vychází na den cca 183,-kč na den děleno deseti hodinami tak vyjde cca 18,30 kč na hodinu:frowning2:což je málo:frowning2:
Jinak už jsem nechtěla Honzíka brát do kočárku,řekla jsem mu že se vozí jen miminka jako je Anička a on že je veliký tak chodí po nožičkách jako máma s tátou:slight_smile:,ale kdyby jste se chtěli zdržet nějak déle tak bych ho vzít asi musela nebot bych musela za chvilku zase domu aby se stihl ještě naobědvat před spaním,takže vše pořádně domluvíme a uvidím:slight_smile:
Jinak dnes jsme vstávali před sedmou což je super:slight_smile:
Raduš doufám,že na chvilku taky přijdeš,prosím.-)
Jituš vem Filípka kdyžtak do kočárku a přijdte tak pak pujdete dříve domu,ale bylo by škoda kdyby jste s námi nebyli:frowning2:
7. pro 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky nechtěli byste ten sraz zítra tak na 10 h ? Mě teda taky přijde v 9 h brzo :confused: Musím zítra ráno do školky odnést papíry a domluvit se ..
7. pro 2009 v 08:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko.......Radko to víš, že si tě pamatuju.....i když je to dost dlouho co.

Jinak holky kolik Vás pojede ze Stráže? Pokud dvě s kočárem nemám šanci se u nás už dostat do busu, mohla bych jet vlakem, ale Terka by mi to asi neušla z nádraží
7. pro 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak mě jede odsud bus v 8.30 tak v devět jsem u Lipky....další bus jede ze Stráže a to nemám asi šanci se dostat do busu
7. pro 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Jani, noo tak to na těch počet hodin co by jsi ji měla hlídat bylo velice málo.
V pumpkinu chtějí 50,-kč na hodinu,ale to by se vietnamka nedoplatila.

samozřejmě že nesmím na srazíku chybět,ale v dešti by s emi teda kočárkovat nechtělo,když by filda měl spinkat.
ted už taky usnul a pak jdeme na plicní na kontrolu protilátek proti TBC, bo nebyl očkovaný kvůli té infekci jak se narodil.

hajmar , ze Stráže jede akorát Mori a ta jede autem
7. pro 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hajmar-já budu přistupovat v Zákupech a kočárek mít nebudu takže je to pohoda a zase bych měla problém já aby mě vzal:slight_smile:
Jituš už to neřeším,dneska mi dala za hlídání v sobotu a víc to nebudu rozebírat nebot malá je díky mámě zaostalá nejméně o dva až tři měsíce jen tím,že si na ní neudělá čas a nevěnuje se jí,ale to za ní nikdo nedožene ikdyž má Anička velkou snahu kor když vidí kolem sebe zájem:frowning2:
Tak holky na kolikátou začne srazík?musíme se domluvit aby tu nedošlo k nějakým nedorozuměním:slight_smile:
7. pro 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já bych to taky teda viděla spíše tak na 10,ale nevím zda přesně dorazíme, záleží vždy na Filípkovým ranním vstávání a podle toho jde zase pak spát.

ale záleží na vás jak vám to vyhovuje, se přizpůsobím nějak :slight_smile:
7. pro 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Jani, to už se jí přeci vyplatí zaměstnat někoho a nemusí být v krámě.

kam jsi mi zmizela na FB ?? jsme se šla namalovat a ty nikde :frowning2:
7. pro 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nějak nestíhám :grinning:
Vítám novou maminka a taky doufám, že tu s náma zůstaneš :wink: Já jsem Tereza a mám dcerku Madlenku a holkyyy dneska koukám, že má vidět špičku zubu dole :slight_smile: Mně to ráno při kojení jako štípalo, tak sem si řikala, že mám asi podrážděnou bradavku a on zoubeček :grinning:
7. pro 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě to vyhovuje jet odsud v těch 8.30....pokud teda do toho nic nevleze.

Je to v prvním patře výtahem.....jsem tam byla jednou a moc si nepamatuju...jen to, že teda napasovat tam kočár byl děs
7. pro 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hajmar - je to tak jak píše valentynka, jedu autem

tak razidlo máme, zítra odnesem papíry do školky
teď Karolínka spí, vařit nemusím, máme ze včera játra s rýží

tak já a val jsme pro 10h. jak ostatní ?
7. pro 2009 v 11:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek