• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
autor
tak mi právě přišel ten balíček z MMB - paní slevičku dát nechtěla, tak jsem pak odmítla punčošky a ona mi je tam dala jako dárek nakonec :grinning: takže dobrý :slight_smile: jinak za ně chtěla 50,- :wink: Hadříky jsou fakt pěkný, jak nový :dizzy_face:
7. pro 2009 ve 12:09  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
No mě by to celkem vyhovovalo po té deváté když jedu busem hlavně bych nemusela brát Terku a mohla jí nechat doma tátovi, ale do 12 bych se musela vrátit jde do práce
7. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hajmar - pokud pojedeš bez malé, tak tě můžu vzít. Ale zpět ne, páč se určo v ČL zdržím .. ale fakt nevím zda to stíhám na tu 9 h. Jdem ráno do školky, ta 9 h je fakt brzo.
7. pro 2009 ve 12:22  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
mori jsi hodná, ale musela bych jak autosedačku a kočár a pak zpátky busem by bylo naprd......i tak to je docela děs táhnout kočár do busu......nesmím nic těžkýho zvedat.

Přinejhorším beru i malou
7. pro 2009 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Čusík :slight_smile:

no mě je to trochu jedno v kolik to bude.............kdyžtak Táda usne v autě dom :slight_smile:

My už taky kočár odbouráváme,snažím se chodit ven a do města bez něj,je fakt,že když jedem mastnou tyčí tak je u vytržení a čumákuje z okna :grinning:

Marti a Terezku nechceš brát sebou?

Jani ta větnamka je k..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ať je doma radši se svým dítětem............řeklas jí to??????
7. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
moni asi jí vezmu co napjat...ona je ale děsnej živel a někdy pěkně vzteklá. Snad to busem zvládnem
7. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jéé, holky ani jsme vám s holkama neřekly, jak jsme se minule já, val a Jana oblékly - jsme měly všechny 3 světle růžový svetr :slight_smile: normálně stejný odstíny :grinning: 3 růžovky jsme byly :dizzy_face:
7. pro 2009 ve 12:39  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Hm tak bych jí musela vzít i tak teď mi manžel řekl, že musí do práce dřív.
7. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky....
zítra si to užijte a foťte :wink:
Já byla v lípě ráno na masáži....no lahoda :slight_smile:
A taík nám z Anglie dorazil v pořádku...asi ve 3 ráno
7. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: Marcel a máte foto :slight_smile: to muselo být růžový :wink: i když ty snad jinou barvu nenosíš :slight_smile: ................Tak dámy zítra bude MODRÁ.........naše poznávací znamení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jooo marci je často růžovka že :wink:
7. pro 2009 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
piku masáž dala bych si zase říct :sweat_smile:
7. pro 2009 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni...jooo bylo to bájo...jen pak mít hned vedle postel,zachumlat se a spát :grinning:
7. pro 2009 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
moni - tak to je se asi nebudu moc účastnit zítra :frowning2: ať přemýšlím jak přemýšlím, nic v modré asi nemám :confounded: A foto z minula nemáme, nefotila jsem nějak ..

piku - právě že jsem už dlouoh růžovka nebyla, tak jsem zas pro jednou zvolila růžový svetr a zrovna jsme se s holkama shodly :grinning: asi na nás musel být pohled :grinning:

už jsem si vzpoměla ... mám modré triko i svetr (ten jsem měla v Pekle :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
7. pro 2009 ve 14:26  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
no vidíš můžeš přijít :sweat_smile: :grinning: a proč ten jazyk na Peklo?
7. pro 2009 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jako že nejsem furt růžová :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2009 ve 14:39  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to jó a příště bude zelená :wink: ..................tak kdo všechno půjde a v kolik teda
7. pro 2009 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Marcel, tak nakonec si paní řekla,že by mohla udělat dobrý skutek za tu velkou koupi co ?
se nemusela tak zdráhat a mohal to dát rovnou že ? :grinning:

holky, mě napadlo právě,že by jsme si dali vždy sraz ve stejných barvách, byla by prča , co říkáte ?
takže zítra v modré joo?
no budu muset něco vyštrachat, ale v modré teda asi nic většího nenajdu :grinning: :grinning:

já jdu a vidím to na 10 a kod chce na 9, tak at jde na devátou, ale nejdéle do 10,30 at jste všechny v unče joo?
7. pro 2009 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
tak Filípek byl statečnej při píchání do ručičky, ani nezapípnul :slight_smile:
ve čtvrtek jdem ještě na kontrolu toho testu a uvidí se jestli má nebo nemá protilátky.

pak jsme se stavili u mamči v práci na hodinku a pak jsem jela ještě za ženskýma do "své" práce.

v kauflandu ve fotolabu jsem vyzvedla dárečky a můžu vám říct, že je to jako doost kvalitní, myslela jsem si,že to bude nějak vidět to tisknutí na ty předměty a je to fakt ostrý a dobrý barvy, takže spokojenost sama :slight_smile:
7. pro 2009 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, tak mi přišla zpráva,že už je na cestě balík z PPL, tak snad se ještě do vános uvidíem,abych ti to předala, škoda, že to nedorazilo dnes
7. pro 2009 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
val - pro tu prdel klidně ve stejné barvě :wink:
tak zítra tedy MODRÝ sraz :slight_smile: bez modré zákaz vstupu ! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já dorazím taky na tu 10h, dřív to nestíhám, do školky prostě musíme
7. pro 2009 v 16:57  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jooo nejsme náhodou na modrém koníkovi?????? :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 17:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ok tak teda na desátou...................V MODRÉM...................a kdo se přidá?..................Já,Jíťa,Marcel,Marťa a kdo ještě.............to je teda účast,to vám teda řeknu,kde ste všechny???????????????? :angry:
7. pro 2009 v 17:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky je mi líto, ale nepřijedu. Na desátou to mám spojema blbý a Terka mi chodí nejdýl do 12 hodin spát a to bych jí to zase narušila a do večera by mi nevydržela. Snad někdy příště.....není všem dnům konec

A modrýho ani nic nemám :sweat_smile:
7. pro 2009 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
kde máme Iren ???

to jako sraz zase ve čtyřech joo?
tééda holk ya takový mega srazy to byly a ted nic :frowning2:(
7. pro 2009 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky!
Nestačila jsem vás dočíst, za chvilku chvátám na cvičení, ale my se zítra hlásíme taky na srazík, tak hodťe čas, na tu 9.00? Pro nás je to možná brzy, ale budem se snažit co nejdřív dorazil.

Marti - ELí bude na Silvestra 2, takže máš pro vaši Terezku kámošku a naše Elí je jak kdyby měla v sobě duracelky, tak jestli tvá Terka taky, tak to bude holkám ladit. :grinning: :grinning:
Tak holky pa zítra a už se na vás těšíme, já pádím na cvíčo, v noci vás dočtu. :wink:
7. pro 2009 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Iren, jsi mi četla myšlenky nééé???

noo v noci nás snad dočteš, snad po tom ovínění budeš vidět co jsme tu psaly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
bude určo zase vinárnička že ?tak at vínko chutná :slight_smile:

jdu filípka koupat, zatím papa
7. pro 2009 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Iren spíš na tu 10 h všichni dorazí :slight_smile:
7. pro 2009 v 18:47  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
andilekir..tak to věřím, že by se holky asi vyblbli...ale já bych to asi ani s oběma nezvládla...snad po novým roce někdy......kočár s malým něco váží a tahat ještě Terku je děs..snažím se aspoň doma co nejmíň zvedat ..hned po novým roce jdu na operaci kýly tak jí nechci dráždit
7. pro 2009 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Kde jsteeeee........možná dojedu risknu to s nima autem.....snad bude Terka v klidu vzadu....se nám vyvlíká ze sedačky. Aspoň na chvilku bych dojela...ještě uvidím ráno
7. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek