• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
holkýýý asi mám ovulku ,začly mě brát fest oba vaječníky, že by jsme dnes počali ? :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Val :grinning: :grinning: :wink: že by??????
Hajmar.....zkus to aspon se pobavíš a malá taky :slight_smile:
7. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Piku, tý voe, já nemůžu pořádně chodit.
to by byly určo dvojčata, tak to riskovat nebudu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem měla rozepsaný příspěvek a Honzík mi to celé smazal:frowning2:
Takže ještě jednou,koukám co jste tady napovídali co jsem tu nebyla ale to je dobře:slight_smile:
Jak to že se s námi na srazík nepočítá,jen asi pojedu sama bez Honzíka a spolu by jsme přijeli až budeme mít zase auto:slight_smile:
Jituš nebyla jsem už připojená nebot mi spadl net a nešlo mi se připojit,takže se omlouvám že jsem rychle ukončila náš hovor:frowning2:
S knížkou si nedělej starosti až přijde tak přijde,budu za ní ráda a ještě jednou děkuji že jsi mi jí objednala:slight_smile:
Holky vy jste si to teda vymysleli s tou modrou barvou,já doma asi nic nemám takže mě asi nepřijmete,že,když je to podmínka:frowning2::frowning2:,ale budu se snažit to nějak vymyslet:slight_smile:
Moni ohledně vietnamky nemám už slov,nebot když jsem se s ní bavila,tak je pro ní přednější práce a peníze než vlastní dítě:frowning2:
hajmar-zkus přijet alespon na chvilku aby jsi nás trochu viděla a pokecala:slight_smile:
7. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Jitu a vy už by jste chtěli už ted počít další mimčo?:slight_smile:
7. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak já tentokrát menzes dostala na den přesně ale s takovýma bolestma že jsem taky nemohla chodit:frowning2:
7. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
jani, kde jsi to sebrala,že se s vámi nepočítá ???
7. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Val...no co,dvojčata jsou fajn ne??? :grinning:
7. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, tak si vezmi třeba modrý fusky a modrou čepici :slight_smile:

Jani, ještě další mimčo néé, to bych asi s břichem Fildu nezvládla takhle malého, to jsme si dělala jen legraci :slight_smile:

takže srazík : Monča,já, Mori,Jana, Iren a možná Hajmar
7. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Piku, noo jako tři děti, nevím nevím :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
čučím na plavky na www.litex.cz

asi si nějaké objednám, bo z těch mých mi lezou furt prsa a na břichu mi to slejzá a čučí mi popraskaný břicho a furt se musímkontrolovat,aby mi to nepadalo a zastrkovat prsa a to mě teda neba, asi půjdu po 15letech do jednodílných
7. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
jako plavek na hubenďourky to mají hafo a krááááásný a na prdelatý nic moc :frowning2:
7. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Val...zkus to přes tu prodejnu v Lípě..kdyby ti to nebylo,necháš je tam :grinning: myslím,že to jde...
7. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Val na tři děti si zvykneš rychle..je to teda kolotoč..i když je kluk velký někdy na palici.

jjj26..pokud pojedu a ty pojedeš bez Honzíka mohla bych tě v Zákupech nabrat...co ty na to
7. pro 2009 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Piku, no já si myslím,že tam zae nějak extra výběr mít nebudou, nebo mají ???

všude spíš mají na hubený,ale moji velikost nic moc :frowning2:
7. pro 2009 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
hajmar, noo tři děti déle po sobě prosím,ale mít dvouletý dítě a dotoho dvě novorozeňata, to bych asi nezvládla, i když se říká,že ženská zvládne všechno :wink:

jako vůbec jsme nečekala,že v superstar vypadne Bendig.
tipovala jsme šmajdu a tu holku, to byl jako teda šok :confused:
7. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
val kdyby to bylo tak zvládnbeš..ženský jsou někdy nezmaři...můj teda názor..ale byl by to záhul mám dvouletou a 4 měsíce a je to taky záhul když je tatík neustále v práci někdy i dva dny
7. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
hajmar, to věřím,že je to záhul.

holkýý tyhle by se mi líbily, pro mě je teda lepší,když jsou plavky za krk.
ale zítra mkrnu do té prodejny vedle pupíku, to je přímo Piku speciálka na Litex ?? jsem tam nikdy nebyla :frowning2:
7. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
val ale dá se to....i když někdy mi fakt nerv y pracujou když není podle Terky jak si ona umane.....ale i to zatím zvládám..je to tatínka mazánek tak jak je doma zkouší na něj

jjj26 co ..jak teda zítra......mám stavět v Zákupech
7. pro 2009 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, Jan už tu není, mrkni sed ještě ráno na koníka

vždy ještě nakukujem,jestli není nějaká změna
7. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
va tak to stejně budu koukat u kafíčka než zkontroluju emaily a ještě dočtu jednu diskusi co chodím na srpňátka
7. pro 2009 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
teda koukám, že mi uteklo písmenko..no se nedivím jsem pisatelka rychlá leč někdy utíkají písmenka......navíc mám nový ntb a nějak oproti klasické klávesnici je to jiné......ale i tak jsem moc ráda, že jsem tu našla i lidi které znám už osobně...
7. pro 2009 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
hajmar máš ode mě poštu v IP:slight_smile:
nějak mi zase padá net tak snad tu budu moci chvilku být:frowning2:
8. pro 2009 v 07:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj...četla jsem....jinak teda mě štve fakt počasí.......to nemohlo vydržet...a jak to vypadá bude pršet celý den
8. pro 2009 v 08:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj u nás je taky hrozné počasí:frowning2:
hajmar-za chvilku vzbudím manžela a uvidím,ale do toho deště se mi nechce samotné natož s Honzíkem a musím vzít asi i kočárek,což je horší.-(
8. pro 2009 v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak počasí je naprd no......a podle radaru tak bude celý den..ale co naděláme......tak pak písni co manžel
8. pro 2009 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
No nazdar ženy :wink:

To je ale hnus velebnosti :frowning2:

Jdu si vyfoukat hlavu,nahodit ksicht a můžem razit :grinning:

Koukám to nás tam zase bude co??????????????..................Kde sou všichni co sme se scházeli????????????????? :pensive:
8. pro 2009 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj tak já nakonec jedu i s Honzíkem,takže moc děkuji hajmar za nabídku ale snad někdy jindy:frowning2:
Moc se mi do toho počáska nechce ale nějak to zvládneme:slight_smile:
8. pro 2009 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrá nic se neděje
8. pro 2009 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky!
tak včera jsem vás nestihla už dočíst, páč vinární babské zasedání se malinko protáhlo. :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak modrou jste si vymysleli jo? No tak to fakt nevím, já mám černou, růžovou, ale modrou??? Jdu okamžitě hrabat do skříně, aby jste mě mezi sebe vůbec pustili a platí i třeba modré proužky??? :astonished: :astonished: :astonished:

hajmar - tak se snaž dorazit budem moc rádi, když se všeci uvidíme osobně.

Tak se jdeme oblíkat, pa za chvilku, už se na vás těšíme. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
8. pro 2009 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek