• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahoooj já jsem od rána v jednou kole využila jsem doma tatínka a dělala vše co nestíhám s dětmi....vyprala poklidila táta vyluxoval a celý odpo jsem zdobila cukroví ještě dva druhy..velkej kluk musí louskat ořechy, malej už je v posteli byl protivka...včera kecal a vejskal do půl dvanáctý v noci jsem myslela, že mě trefí.

Ohledně pc..já ho mám tak zabezpečený, že mě se nedostane žádný hacker do pc a od rána do večera se mi něco stahuje........už to má manža kluk, táta i mamka takhle

..no pořád o mě říkají že jsem hacker najdu všecko...takže kdo budete chtít poradit s pc klidně se ozvěte.

Jinak jsem koukala na fotky moc pěkný...ty maminy bych tam asi se svojí povahou dořvala..nemám takový ráda co si udělají dítě jen aby byli zajímavý a víc je děti nezajímají.....Terka je taky čertice, ale ne že bych jí nechala dělat vše
9. pro 2009 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Na fotky co jsou na mmb jsem taky koukala..měla by se slečna stydět ....já jsem si taky fotila bříško, ale takhle nikdy teda :frowning2:

Teda tady jsou blbý smající--zkoušeli jste sem dávat fotky nebo jiný smajlíky ve formátu html?
9. pro 2009 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Vyzkouším to jo

Třeba to bude fungovat :grinning:
9. pro 2009 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
hmm tak nefunguje sakra.......co to je za diskusi teda když sem nejde vložit foto
9. pro 2009 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
htak koukám, že si tu vedu slušný monolog...taky dobrý no :grinning:
9. pro 2009 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hajmar - od fotek jsou ty alba no :wink: Copak jsi nám chtěla ukázat ?

Kája večeří, doufám že půjde v poho spát v nějakou normoš dobu, ať je na ráno odpočatá - jde prvně na hodinku do školky :slight_smile: tak na nás v 8 h ráno myslete :dizzy_face:
9. pro 2009 v 18:40  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
hajmar, a co se toi jako stahuje celý den ??
jsem to nějak nepochopila :frowning2:
9. pro 2009 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí
hajmar, fotky sem vkládat nejdou, od toho je album u každého :slight_smile:
a do každého alba můžeš dát 50fotek,ale musíš je neprve zmenšit,jiank se ti nenačtou

Marcel, tak vykročte tou správnou nohou :slight_smile: :slight_smile:
9. pro 2009 v 18:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojík...
jojo matky blondýny už jsem tam viděla...mají děti jako modní doplněk :confounded:
Andarko.....Mates na to taky nejdřív nepřišel,jen to kousal a najednou z toho začal pít...však máte čas na pítko :grinning:
Jinak nic víc nepamatuju holky :unamused:
9. pro 2009 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky jako chápu, že tu je album, ale v tomhle teda dávám přednost rodině kde jde vložit foto do diskuse dokonce i vlastní video z youtube, což tady teda server neumí...možná je to škoda......já nejsem z těch co denně prohlí alba a ani na to nemám čas a asi nejsem možná jediná........věřm, že je plno lidí co tu chodí a jen čtou a neodváží se napsat.........to je i v jiných diskusích.

možná mám blbý názor, ale stojím si za ním.

Jinak stahuju hodně filmy, potřebný programy aby fungovaly atd
9. pro 2009 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
joo ahá, já myslela,že se ti něco stahuje v rámci té ochrany :wink:

jde o zvyk na diskusi, časem si zvykneš.
já teda alba neprojíždím,ale pokud některá z nás vloží fotečku do albíčka, tak sem dá odkaz nebo napíše,že vložila novou fotečku a kdo chce,tak se podívá :slight_smile:

manža koupe, tak za chvilku pádím dělat kaši

a večer dávají ten pořad dům snů-fináel kdo to vyhraje,tak se těším

mějte se papa
9. pro 2009 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
val - já tenhle pořad vůbec nesleduju
9. pro 2009 v 19:27  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já teď konec asi dva díly sledovala a myslím že to vyhraje ta blondýna s manželem.

Jinak teda hodím odkaz když bude nějaká fotka nová........dávám to na tři servery a ještě nahrávat sem už je fakt na palici.

Holky a budete tu někdo večer?
9. pro 2009 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hajmar - já zatím jo, neb muž je ještě v práci
9. pro 2009 v 19:54  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
mori se ti musím přiznat..jsem šmírovala v albech včera v noci jak malej nespala..........a pozdravuj manžela od Martiny z Mimoně nebo ze Stráže z pošty bude vědět určo..kdyby ne ukaž mu foto..jinak otázky zodpovím.....ale známe se dlouho.....a dcerka je teda celý tatínek
9. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hajmar - se znáte joooo :astonished: :astonished: :astonished:
9. pro 2009 ve 20:12  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jj známe nevím zda tu mohu naopsat přes koho.napíšu ti do pošty
9. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no to mi jsou náhodičky :grinning:
9. pro 2009 ve 20:30  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já teda chodím na E-mimino....a tam taky jdou fotky přímo do diskuse.....a je to fajn :slight_smile:
9. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
mori taky jsem nbechápala..kolik lidí tu znám osobně a to mě nikdy nenapadlo pátrat kde najdu kamarádku..zatím na kterýkoliv jiný web jsem vlezla nenašla...asi je to tím, že jsem stará :grinning:
9. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hajmar - a kolik ti vlastně je ? mě 27
a chodíš na mimibazar.cz ? Tam bys třeba taky někoho potkala v diskusy "SRAZÍK Česká Lípa" :wink:

val se nám tu asi neukáže, páč začíná Dům snů
9. pro 2009 ve 20:49  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
mori je mi mnohem víc..ani se mi to nechce psát..na mmb chodím jen na nákupy a na aukce..jinak nemám čas tam s nikým psát nebo tak
9. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
9. pro 2009 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Mori - Elí má takové malé molitanové křesílko, mám ho na MMB ve fotkách, Elí ho má oblíbené, ale je jen pro malé dětičky, páč když si do něj sednou větší děti, tak se křesílko převrátí a rozlepí, takže mají zákaz.

My byli odpoledne s kámoškama a dětma v lese na vyhlídce, pak jsme trošku prošli les, měli jsme to i s odborným výkladem o myslivosti, páč jedna kámoška má za manžu hajného, tak nás zasvětila do nimrodství a pak jsme šli k té jedné na kávičku, bylo to fajn. Jsem ráda, že tu mám už kámošky. :wink: :grinning:
9. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak teď koukám, že tu píšu a nedočetla jsem stránku, no já jsem ale...blondýna :astonished: :grinning:
Marcel budem na vás zítra vzpomínat, ať je to bez slziček, jste holky statečný!!!

hajmar - myslím, že věkem jsem tu nejstarší já, takže budem asi tak přibližně stejně, takže v poho :sunglasses: :sunglasses:
Ale my tady nestárnem, páč my jsme jako víno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a všici kolem stárnou, že holky? :wink: :sunglasses: :wink:

pikus - Matýsek zase jako vždy pořádný chlapák :wink: :dizzy_face: :sweat_smile:

Na dům snů taky nekoukám, ale dnes to ukazovali ve zprávách, tak mě docela zajímá jak to dopadlo. :confused:
9. pro 2009 ve 22:44  • Odpověz  • To se mi líbí
andilekir v kolika jsi měla Michala? Pokud to není tajný teda a smím se zeptat
9. pro 2009 ve 22:56  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a dům snů vyhráli ty mladí Dana a Honza myslím..jsem jim to moc přála
9. pro 2009 ve 22:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Čauky holky,
já na srazík nedorazila, páč mě začalo pobolívat v krku tak jsem se bála co z toho bude, abych to neprskla na vás...dneska už je to ale dobrý, stříkadlo zabralo skvěle :slight_smile: No ovšem k tomu mi vypadl kousek plomby, musím zítra k zubaři :frowning2: už mám zase nervy na pochodu...posera no :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad mě vezme.

Srazíkové fotky pěkné, popis situace s těma slepicema teda síla... :unamused: dobře, že jste se ozvaly holky! :sunglasses:

Pikus, krásný fotky :dizzy_face: Maty se na některých tváří tak důůležitě :grinning: no chlap no :sweat_smile: :sweat_smile:

Iren, křesílko můžu doporučit! Péťa ho dostal loni k svátku, budeme ho mít skoro rok a je pořád v kurzu!!! Elenka bude jistě nadšená :dizzy_face: :dizzy_face:

Dům snů jsem občas měla puštěný, hlavně ke konci, moc jsem to přála modrým a vyhráli! Natřeli to těm blbečkům! :sweat_smile: Jak já na ty šedý už byla alergická!! :sweat_smile:

Snad bude srazík ještě do Vánoc a my konečně dorazíme. :slight_smile:

Val, Filípek je s chůzí šikula!!! Dělá obrovský pokroky :dizzy_face:
9. pro 2009 ve 23:00  • Odpověz  • To se mi líbí
hojky hoj :slight_smile:

JEŠTĚ NAKUKUJU.
MANŽA ŠEL SPÁT, BO VSTÁVÁ VE 2,30DO PRÁCE
9. pro 2009 ve 23:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Val ve 2,30??? Pane jo :frowning2: to já bych asi ani nešla spát :grinning: páč bych za tři hodiny nebyla schopná vstávat :sweat_smile:
9. pro 2009 ve 23:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek