• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
HÁÁ SE MI TO NĚJAK ODESLalo, jsme chtěla napsat,že mám zapnutý caps, že nekřičím na vás :slight_smile:

Iren, tak to je super,že už tam máš kámošky,apon takhel můžete zajít na prochajdu,nebo si sednout :slight_smile:

joo a my zrajem a ty pipky blondatý z unči, ty stárnou :grinning: :grinning: :grinning:
no furt mě ležej v hlavě :angry: :angry:

jsem se ted pustila do třídění dárků,které dostane Filípek k narozeninám a které k Vánocům.
a holkýý mě připdá,že toho má málo, chudinka :frowning2:
ale zase na durhou stranu si říkám,že dostane ještě od ostatních- od moji mamči,jejího přítele, ségry, šváry, příjde moje teta se strejdou, od manžový mamči dostal peníze a dvě knížky dětské,pak ještě dostane od manžových dětí až přijedou, takže tu bude asi dooost přehračkováno.

tak vám fakt nevím, nevím.

hajmar,Mori-super náhodička :slight_smile:

Raduš, škoda,že jste nedorazili, mysleli jsme na vás,ale říkaly jsme si,že Péta je raubíř a že si s námi v klidu kávu nevychutnáš.
Ještě máme v plánu se sejít Raduš, asi to vypadá na příští týden.

po novým roce bych to holky viděla na ten pumpkin,až trošku opadnout ty chřipajzny :frowning2:

jinak já ten dům sledovala asi od poloviny a ted ve finále jsme to přála těm, co vyhráli.
Ta od šedých už mi lezla taky pěkně na nerv, takže jsme jim to nepřála a hlavně ,tamti jsou mladí a mají dvě malé děti a ty to využíjí mnohem více, než oni pro vnoučata, takže tak :slight_smile:
9. pro 2009 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty body s potiskama jsou krásný! zítra to projdu a třeba něco ještě objednám :dizzy_face: díky za odkaz holky!
9. pro 2009 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš, to měla kámoška na FB, její holčička slavila první narozky, tak hned jsem se optala,kde to sehnala,že je krásný a ona,že to paní dělá na MMB, takže super tip :slight_smile:
a kdo by měl zájem o kapsáře k posteli,tak mám taky jeden odkázek,chci filípkovi pořídit,ale nejdřív ještě koupit tu postel :slight_smile:
9. pro 2009 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val díky za myšlení na mě :wink: :slight_smile: Snad nám to příště fakt vyjde, i když Unionka je fakt o nervy... :sweat_smile:

Val dárků určitě bude mít hooodně, když píšeš kolik gratulantů čekáte! My na první narozeniny to trochu přehnali..každý donesl dva tři, pět dárků a bylo toho šíleně moc ...Peťulína to ani nebavilo. Zaujala ho první věc a pak šlus :sweat_smile: Nechtěl ani rozbalovat....takže jsem poučená, že stačí opravdu pár dárků. :sweat_smile:

Dortík už máš vybraný? Budeš péct sama nebo necháš udělat?
9. pro 2009 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val už budeš pořizovat velkou postel? :astonished: Kapsář jsem nechala ušít na MMB, a nakonec se z toho vyklubala paní ze Stráže :grinning: takže jsem byla mírně naštvaná, páč jsem tam zrovna na pár dní byla, u našich, když to odesílala :sweat_smile:
9. pro 2009 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš, dort máme 2kilový z jizerek-mašinku, uvnitř vanilkový a politý čokoládou.
ještě jsem koupial svíčku jedničku,aby si mohl "sfouknout" samo že budu foukat já - tajně :grinning:

ještě bych mu chtěla upéct sama nějaký malý dortík, mám formu na srdce,t ak možná jen piškot a nazdobím krémem a tak.

Raduš, no my máme postel v pokojíčku, je to teda postel z dvojlůžka a je to látka taková mišmaš a mě se to nelíbí,ale tenkrát jsme si ji vzali od táty, aby tu měli děti a neteř na čem spát.
ted na tom má pylšáky a už si na ní leze a blbne na ní, takže bych jí chtěla.
ještě sice času dost na spaní v ní,ale chci z toho udělat hezkej pokojíček,zatím je to mišmaš:frowning2:
9. pro 2009 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jak mě to mohlo nenapadnout :grinning: - dort mašinka :dizzy_face: Filípek bude koukat :dizzy_face: Těším se na fotky!
Tak to jo, já jsem myslela že už ho budeš dávat spát do velký postele :grinning:
9. pro 2009 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu zaplout do postele ať ráno vstanu... :rolling_eyes: Dobrou.
10. pro 2009 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky frčím do postele
dobrou :slight_smile:
10. pro 2009 v 00:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matyášek téda má oči velkýýý :slight_smile:
je to kus chlapíka :slight_smile:
a máte Piku stejnou mikinku, tu zelenočervenou :slight_smile:

počkej, jak ho bude lákat počítač,až bude větší, Filípek ej po něm divej a halvně myš by furt chtěl,ale vždy tu mojí, svoji už má a ta ho samoszřejmě nebere
10. pro 2009 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak prdelka moje je ve školce :slight_smile: šla s paní učitelkou za ruku, vůbec jsme se nestihli rozloučit, ale zas na jednu stranu dobře - moc to v tu chvíli nevnímala že jdu pryč :wink:
na 9h pro ni jdu
10. pro 2009 v 08:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky!
Radko - tak to jsem moc ráda, že máte s křesílko v kurzu, já pořád váhala kvůli té ceně, ale myslím, že se užije až až. To mále stejně dáme za chvilinku pryč. Radko nemáš náhodou ten kapsář ušitý od paní přes MMB co dělá i patchwork? Já si od ní nechala ušít polštář, moc hezký, a když přišel, tak jsem zjitila, že je ze Stráže, docela mě to taky naštvalo, páč bych si tam dojela a spojila to s návštěvou kámošky. :confounded:

val - tak to myslím, že bude až až předárkováno ne? Oni to ty dětičky na roce ani tak neberou, potom když jsou starší tak jo. Takže si s tím asi hlavu nelámej. Příští rok mu to vynahradíte. :dizzy_face:

Já včera taky už objednávala dort Elí k narozkám, páč přes svátky mají všechny cukrárny zavřeno, tak jsem nechtěla dopadnout jak loni s obyč dortem z Jizerským pekáren. Objednala jsem ho v cukrošce na Špígru v JiMi, tam nám moc dortíky chutnají a vždy udělají úžasný dortík. Takže my budeme mít na Silvestra krtečka. :grinning: :sweat_smile:

Marcel - a bylo ti smutno viď? No podej hlášení co Kája až pro ní dojdeš. Ono je možná lepší, když to bylo na rychlo bez loučení, třeba by se zarazila a plakala.

Takže vyhráli ti mladí jo? Jim jsem to, podle reklamy, co jsem viděla, přála, právě, že byli mladí s dětma, tak si to užijou.
My za chvilku jedem na cvíčo, tak jdeme snídat a pak vyrazíme. :sweat_smile: :slight_smile:
10. pro 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iren - no koukám že bys do Stráže klíďo jela, tak dojeď někdy na kávu s Elíkem :wink:
Smutno mi ani nestihlo být, páč to byla rychlovka - já jí převlíkla, paní učitelka jí vzala za ruku, povídala jí, že jdou za dětma a tak ... kdyby jsme se loučily, tak by to bylo horší i pro mě :wink:
No za chviličku pro ní jdu
10. pro 2009 v 08:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Marcelko-tak jsem zvedava jak se tam Kaje libilo,ale ona je takova hodnoucka a mila,takze to je urco v pohode :wink:
Majda mi usnula ve 23h a pak se az do pul osmy probouzela snad po pulhodce-teda ona jenom zacla brecet, tak jsem vzdy vstala a dala dudlik a zase spala (asi ty zoubky zlobej),takze jsem se moc nevyspala, jsem jak prastena lopatou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Iren-pekny kresilko :wink:

Piku-krasny fotecky, sem koukala kolik uz ma vlasu ten vas kluk a oci ma fakt krasny!Je to sikulka, jak tam sedi a to sedatko do vany chcem taky poridit-je to dobra vec ne?

No jinak jsem objednala par darku pres net,pac se mi nechce litat nekde po obchodech :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ted cekam na rodicak jak na smilovani, mam na ucte velky H! :unamused:

A jinak transferova tuzka super,jde to krasne :slight_smile:
10. pro 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky krafandy :slight_smile:

Co se stalo?...............Jindy máte stránku na pár dní a tentokrát,nestíhám,mám přečteno a snad budu na všechno reágovat,jdyž né tak se ozvěte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Marcel tak ať se tam Káje líbí a dej pak vědět :slight_smile:

Radko tak mi se uvidíme snad až v lednu do konce prosince to už nedám :slight_smile: Hlavně,že je ti už líp :slight_smile:

Iren to je fajn,že už tam máš kámošky,je to hned veselejší ty procházky co:slight_smile:)Táda má taky křesílko,rád tam sedí když kouká na telku,to i z Ikei se mi taky líbí ale už má tohle a nebylo taky zrovna levný 1490.-,zkusím vyfotit a hodit vám foto ať ho vidíte,já z něho byla nadšená

Jituš tak za chvilku už půjde mezi chlapáky :wink:Je fakt,že největší radost z dárků měli dospělí,tak sem zvědavá jak to bude letos,jestli to už bude víc vnímat.A dort teda zatím nevím kde a co.Asi krtečka toho už pozná,ještě musím najít v ústí kde si to necháme udělat.

Jani kde si???????????????????? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Tak ten pěknej domeček vyhráli a s pěknou převahou ty správný,jen by mě zajímalo kdo ho bude živit,jaký jsou měsíční náklady(bazén,solná místnost,vše na elektřinu).Ale jinak bych ho s menšíma úpravama taky brala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Péťo matlafousek je krásnej,takovej akorát,ještě chvilku a začne se z toho vytahovat.Jó a příští sraz jdeš taky a žádný výmluvy JASNÝ :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink:

Andar Táda pítko taky nechtěl začal až z těch flašek Cappy a spol a to až někdy v 18 měsících.

Hajmar tak já sem na pc debil,všechno dělá muž samouk,když si vzpomenu na dobu před pěti lety,sme na tu vymoženost čučeli a net bože to bylo něco pro nás jak vánoce a teď ztahuje filmy,programy atd a já občas čumím z otevřenou hubou co to provádí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak snad sem na nic nezapoměla................JEN TEDA SRAZ OPĚT SUPER A PŘÍŠTÍ V TOM LEDNU V........ZELENÝ BARVĚ.................OK

PÁPÁPÁPÁPÁPÁ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. pro 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky já sem vám tak vytočená :angry: mi volala mamka, že můj šéf volal jejímu šéfovi, aby mamce v práci přehodili směnu, že na hotelu to je problém. Tak nejdřív moje šéfová že v tom problém nevidí (dcera mého šéfa) a teď volaj k mámě do práce - s jejím šéfem se ten můj zná, dřív dělal v tom podniku. Jako takhle oklikou, že to nevím a máma taky čuměla :angry:
Mě fakt nasrali ... jsem tam hned šla, ale ani jeden z 2 šéfů neměl čas, tak jsme mluvila s tou šéfovou - ta tam je stejně na prd, všechno řeší ti 2 chlapi jen - ona jim vše jen sdělí a řeší vše oni :rolling_eyes:
Jako kdyby mi to řekli ať se zeptám mamky, tak neřeknu, ale takhle ... no jsem vytočená jak dlouho ne :angry:
Bože já se tam fakt vracet nechci, právě kvůli tomu jejich chování :rolling_eyes: ale co mám dělat když jiná práce není :frowning2:

Kájuška ve školce v poho, tak aspoň to je dobrý :slight_smile: teda brečela když jsme šly pryč, že nechce domů :grinning: Prej se jí tam ujala holka od bývalé sousedky (říká mi teto), je starší, tak to je bezva :dizzy_face: Zítra jde taky na chvíli, tak snad to bude zas dobrý :wink:

Odpo se staví kámoška s prckem, tak máme o zábavu dnes postaráno
10. pro 2009 v 10:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - nářadíčko i s helmou http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28233418 :slight_smile:
10. pro 2009 v 11:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori - tak to je dobře, že se Káje líbilo, ona je takový hodňoušek, tak je prima, že se to obešlo bez slziček. A je už je problém se směnama, no já to tady podotýkala, že bacha na lidi, ale nechápu, proč to neřeší s tebou a přes tebe, no to je mi jednání.

Moni - zelenou jo???? :confounded: :astonished: :confounded: Já nic zelenýho nemám!!! :frowning2: Abych pravdu řekla, zelenou ani nemusím.

Hajmar - já ti úplně zapomněla odpovědět, Míšu jsem měla v 19. No trošku jsem si pospíšila no :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
10. pro 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....
ráno jsem byla v Lípě u holiče...a opět spokojenost....
Val...málo dárků????Mates dostane k Vánocům asi 4.....stejně ho bude zajímat jen ten papír :grinning:
Zelená?????tak to teda asi taky nemám :astonished: :grinning:
10. pro 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zelenou taky nevlastním - fakt nic :confused:

Já si po obědě dáchla s Kájou, bodlo mi to, spaly jsem skoro 2 h :dizzy_face:

pak tu byla ta kámojda s klučíkem, teď odešli. Venku teda leje, černo, no děs
10. pro 2009 v 15:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já spala 2 hodiny ted...
jooo dpopledne jsem se stavila na té dětské buzre a mám zimní bundu,kahoty-llacláče a soupravu za 100 :grinning:
10. pro 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
piku - to je krásnej kup :wink:
10. pro 2009 v 16:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj holky jak to děláte já spala tak ty dvě hodiny v noci, ale přes den nemám šanci :cry:
10. pro 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,to chce koupit neco zelenyho,ja mam dost veci teto barvy (me oblibene :grinning: ) a jak sem psala, mam nakazano chodit v zelene na gyndu, abych ladila s barvou ordinace :grinning: :grinning:

Teda dneska ten zub Majdicku ale zlobi, porad pobrekava, moc nespinka, je mrzuta-uz jsem ji dala sirup Panadol -pisou tam, ze je i na bolest zoubku. Taky se mi zdalo, ze ma horky celicko, tak jsem ji merila teplotu a mela 37,5 bez odectu, coz je OK, ale ted po tom sirupu uz to nema. :slight_smile:
10. pro 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hajmar,ja v noci spim krasne (ted a pokud malou neco nezlobi), spi celou noc a pres den kdyz je doma manzel, tak ji treba hodku hlida a ja si lehnu, nebo si ji vezmou nasi ven v kocarku (bydlime v jednom baraku),ale to zas vetsinou uklizim nebo tak,jinak taky nemam sanci. :wink:
10. pro 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ted jsem hodku vlastne spala taky, s Majdou, ona byla mrzuta a nakonec mi usinala u prsa, tak jsme sly do postylky a hned usnuly :wink:
10. pro 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radu- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty vole :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo Andarko...to sedátko je fajn...sám se ještě dlouho neudrží a takhle se může cákat dlouho :grinning:
10. pro 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek