• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
autor
hajmar - občas zalehnu s Kájou :wink:
10. pro 2009 v 18:49  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky nějak dneska nestíhám reagovat:frowning2:
Srazík byl super až na ty pipky,ale přece nás takové p..... nerozhodí a kdyby tam byli příště tak už jsme na ně připravený:slight_smile:
Holky,počet dárku neřeším,koupila jsem pár maličkostí,které si myslím Honzíkovi budou líbit:slight_smile:
Jinak jsem se s manželem domluvili,že si dárek žádný nedáme,nebot dárek bude oprava auta:frowning2:
Cca 20.000,-kč ale není to konečná cena,k tomu ještě lak a práce a určitě se ještě něco najde:frowning2:
Já si taky kolikrát lehnu s Honzíkem aby jsem nebyla ko,dneska byl budíček v pul šesté,ale nebyl čas si lehnout tak zapluji za chvilku a budu spát jak miminko:slight_smile:
10. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsem nevěděla že budu někdy umět takhle tančit :grinning: :grinning:
http://www.christmasdance.sk/prehraj.php?id=379297&hash=aca8f60054cd0ee6

že bych začala chodit na ten hříšňák Iren? :grinning:
10. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Radu....už tančím i já i Pepa :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Pikus tak se předveďte :dizzy_face: :grinning:
My každý rok na naše www dáváme ty elfíky, ty jsou prostě boží a poprvé jsme slzeli smíchy :grinning:

Jani, s autem teda fakt finanční zářez :rolling_eyes: nás posledně ten motor taky vycucal....
Jsi dobrá, že už půjdeš do pelechu, já se prostě kolikrát nedokopu...visím na netu nebo doma šaškuju s úklidem... musí mi být kór blbě abych brzo zalehla...hrozný :rolling_eyes:
Tak dobrou a pěkně si odpočiň :slight_smile:

Iren, křesílko se Elí bude určitě líbit :slight_smile: Ještě jsem váhala nad tím dětským houpacím Ikea, ale nakonec jsme vzali tohle a fakt nelitujeme :slight_smile: Na krtečka jsem zvědavá jak se JiMi povede :wink: já ho chtěla taky ale bála jsem se toho jak to udělají, takže jsem zvolila auta. Já se totiž namlsala těch dokonalých dortů na MMB a pak se mi jen tak něco nelíbilo. Ale z Jizerek máme už čtvrtý dort a fakt nádhera a hlavně dobrota :slight_smile:

Tak já jdu něco dělat....pěkný večer
10. pro 2009 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda Raduš to jsou tanečky a ty super podkolenky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Na dortik Krtečka jsem taky zvědavá, ale nikdy mě v JiMi dortíky nezklamaly a hlavně nám moc chutnají, tak se určo povede a hlavně, oni mají zavřeno přes svátky a stejně nám ten dortík upečou, jsou opravdu moc ochotní, tak jsem ráda.

Já si občas s ELí taky dáchnu, je to fajn, i když Elí naštěstí nevstáva jako Honzik tak brzy, to bych fakt byla celý den pak nepoužitelná, tě Jani obdivuju, že to zvládneš. :sweat_smile: :wink:

My byli dneska s Míšou a Elí v Jestřebí u hajného pro jedličku, teda jedličku vele jedli, když jsme tam přijeli a hajnej mě uviděl, tak hned věděl o co jde, je dobrej, že si mě takhle pamatuje :sweat_smile: :wink: Tak nám našel krásnou 2,5 metru velkou jedli, no a Tomáška málem odvželi, když to viděl, že budeme mít vánoce asi na terase, páč se nikam nevejde :grinning: :grinning:
10. pro 2009 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
iren - koukám že se to se stromečkem opakuje jako loni :grinning: už jak jsem začínala číst že jste jeli k hajnému, tak mi bylo jasný že to bude strom jak hrom :grinning: ale to je dobře, mě se líbí taky velké stromky - i když my teda máme uměláka, ale taky velkej :wink:

tady je dnes nějak pusto prázdno, no aspoň že mám na cestě muže .. se nějak nudím
10. pro 2009 ve 22:18  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ZUBNÍ POHOTOVOST - jste tu psaly, že o víkoši není - omyl, je, zubaři se střídají http://www.straz.cz/index.php?text=1306-stomatologicka-pohotovost-prosinec-2009 tak kdyby to někoho nedejbože chytlo mezi svátkama, tak se vám to jistě bude hodit :wink:
10. pro 2009 ve 22:56  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojík holky.....
jooo pohotovost je.....mám taky doma rozpis....
já jdu ještě k zubaři 2 dny před vánoci....
Radu.....
http://www.christmasdance.sk/prehraj.php?id=379401&hash=bcda6d72b887635a
11. pro 2009 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky všem:slight_smile:jak se máte při pátku?doufám že dobře:slight_smile:
My dnes vstávali až v osm hodin :sunglasses: jsem nevěřila vlastním očím :grinning:
Jelikož jsme měli manžela nastydlého samo,že už to máme s Honzíkem oba a není to nic moc,takže se začínáme léčit:frowning2:
Včera jsme byli u našich a já šla s mamkou dopo do města a stavili jsme se v jednom sekáči,že tam mamka viděla hezkou bundu a nechtějte vědět kolik stála :astonished: na vzhled pěkná,ale za 1000,-kč tak to už mužu jít rovnou do krámu a koupit si novou.
Jinak jsem objevila novou prodejnu se spodním prádlem:slight_smile:mají to od nějaké italské firmy,stojí od 99,-kč až do 599,-kč,ale zase mají velikost na mě,75E,F:slight_smile:
Tak holky co říkáte tomu,že ještě 14 dní a jsou tu vánoce,je to neskutečné:slight_smile:
Jo a auto dáváme do opravny v pondělí a bude to trvat asi 14 dní,takže na nový rok by jsme měli mít auto,ale ještě kolik budeme platit:frowning2:
Jinak vaše vánoční tanečky máte opravdu pěkné:slight_smile:máte talent:slight_smile:
11. pro 2009 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
bohužel mi tanečky nejdou otevřít :frowning2:

jiank jsme ráno byla opět u zubáka, delší dobu nemůžu kousat na pravou stranu,bom ě to bolelo a včera se to lehce orzjelo a i přes noc:frowning2:
zubař mi to vyvrtal,ale musel mi dát injekci,bo jsem myslela,že bolestí snad vyskočím z toho křesla, zadělala mi to zatím sádrou, s tím,že po novém roce by mi tam dal plombu.
před chvíli povolila injekce a mě to začíná kurevsky bolet a to je zase víkend, mě fáákt odvezou :frowning2:

říkal,že se uvidí,že by mi pak vytáhnul nervy

Jani, to je teda pálka za tu opravu, to musel být teda větší náraz
11. pro 2009 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Val....tak kdyby bylo potřeba,šup na pohotovost....
11. pro 2009 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo, ještě že sem Mori hodila odkaz, vím kam mám jet.

jsem volala zubařovi ještě před 12 hodinou, má do 12.
no prý at si vezmu prášek a kdyžtak zítra pohotovost :frowning2:
bych tam byla během 5minut u něj :frowning2:
11. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
hajmar, prosím tě nevíš co tohle znamená ??

The setup files are corrupted. Please abtain a new copy of the program.

tohel mi píše,když chci otevřít program,stáhal jsme si rajče a nebo antivirák,který jsem chtěla nainstalovat :frowning2:
11. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
a nebo ještě tohle

setupcze.exe není platná aplikace typu Win32 ??
11. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ahooj..tak lehnout si můžuu pokud usnou oba což je málokdy....Terka šla spát malej se vzbudil...takže tomhle mám smůlu. Nějak nestíhám ani psát.

Val píše ti to, že instalační soubory jsou poškozeny, odstraň to vše a stáhni si tu verzi znovu.
11. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
hajmar, prosím tě, to je překlad toho prvního nebo druhého ?

to první mi píše u avastu-antiviráku a to druhé u programu na fotky- ten původní jsem odinstalovala.
ten antivirák ještě ne

jiank moooc děkujuuu :slight_smile:
11. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
val antivir bych doma už avasta nechtěla dělal neustále problémy a zpomaluje net.......nejlepší je nod jako antivir..je to překlad toho prvního.

K tomu druhýmu je něco v systému takže si projeď antivirem pc řekla bych, že tam máš nějaký vir.....ale je to odhad když to nevidím
11. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
já ho mám,že je zdarma víš, ale myslím si že i NOD je zdarma

mrknu na stahuj.cz

díky moc

antivirákem jsme to projel,a jeden vir tam byl, mám ho v truhle,ale nevím,zda v té truhle taky nějak nevadí pc
11. pro 2009 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
nod je zdarma na 30 dnů..pošli mi emailovou adresu a pošlu ti noda.....toho co stáhneš by jsi musela za 30 dnů odinstalovat a zase nainstalovat

jinak pokud je vir v karanténě nic se nestane
11. pro 2009 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, IP :slight_smile:

avast je právě pro domácí užití zdarma, jen se zaregistruješ a je to
11. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj můžu se k vám přidat
11. pro 2009 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já už mám děti uložený a kluk šel ven táta dojde z práce v noci tak mám klid.

Val jsi tu??
11. pro 2009 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,
koukám, tady se řeší PC. Taky máme stáhnutýho NODa a je spokojenost.

Jani - tak to je docela řacha, za drcnutí do auta vepředu. No i když dneska je všechno drahý, jakmile máš něco drclýho, hned musíš vyměnit celej díl.

Marcel - přesně tak se stromem je to jako loni, no ostatně jako každý rok u mně, jsem prostě zatížená ne megastromy :grinning: :grinning:

Zakupando - jasně, že můžeš mezi nás, každý nový člen srdečně vítán. :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile:
11. pro 2009 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj hajmar-mij manžel tvrdí že je avst nejlepší,je někde nějaká recenze?
Jinak Jituš,když ti to hlásí cokoliv je třeba tio hned řešit a odstranovat aby jsi si nezanesla pc více než je.
hajmar-mužu poprosit taky poslat na IP nějaký ten ochranný systém?moc děkuji:slight_smile:
Ahoj Zákupando neboli Andrej:slight_smile:vždyt už jsi tu byla že tu s námi budeš a pak nic,jen se tu s námi pořádně rozjed a budeš se s námi i scházet a pak to je super:slight_smile:
Myslím si,že holky proti nebudou a dá se s námi užít super sranda:slight_smile:
Jinak na auto budeme mít ty díly od náhradních výrobcu na originály by jsme se museli zadlužit:frowning2:a to nechceme nebot i tak je to finančně náročné:frowning2:
Jinak mě vzali záda ted večír tak doufám že mi brzy povolí nebot je to hrozné,dělá mi problém i sezení:frowning2:,hold už nejsem nejmladší a je to někdy docela znát:frowning2::slight_smile:
11. pro 2009 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky doporučují zítra nevyjíždět na silnicekdyž se nemusí nebot bude námraza a znáte řidiče,jezdí i tak jak pominutý,takže bezpečnost na prvním místě:slight_smile:
11. pro 2009 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
jjj26 recenze číst nemusím...bratr je ing a přímo softwarový ing..takže on poradí to nejlepší...jinak poslat ti můžu toho noda taky nejde jinak než přes úschovnu.

Co se týče ochran pc tak mám asi 4 štíty dva programy na malware a spyware a antivir......když jsem dělala test tak hacker se mi nedostane to mám na 100% zabezpečený.

Jinak opravu auta jsem řešila přes léto po tý bouračce taky kdyby jsme to dali do servisu i s prací lakem by to stálo 49600 teď to máme hotový díly jsem nakoupila po netu velice levně mám osvědčený zdroje a je to zatím bez laku a vyšlo to na necelých 10 tisíc
11. pro 2009 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
11. pro 2009 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
A ještě k opravě auta..manžel na to vlítnul jeden den a ddruhý den bylo hotový a to se měnily díly na celém předku
11. pro 2009 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky kde jste dneska.......snad tu nepovedu zase monolog.....jednou tu můžu sedět a vy nemejdlíte na netu jooo :grinning:
11. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek