• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
ahojky,

hajmar, tak jsem odinstalovala avast, chtěla jsem toho NODa, jenže mi to psalo něco o majiteli účtu,takže mě to nepustilo na stažení.
takže jsem stáhla znova avast, po stažení to chtělo samozřejěm restart,takže jsem to udělala a pak černá obrazovka a konec.
takhle jsem to zkoušela snad 6x, vypnout a zase černo.

tak jsme volala jednoho kluka co má pc firmu a kdysi mi tenhle pc dával do kupy, jenže on to nebral, takže jsem pc vypla a neřešila jsem to.
za hodinku jsme to zapla, dokončila jsem nějaký ještě věci co avast chtěl.
dala jsme pak aby mi přepočítal všechen lokální disk, takže tohle přepočítávání jelo skoro dvě hodiny.

jenže stejank mi to hlásí sí´tový štít: zablokován přístup,ale stránka se mi stejnak načte a tohleto mi dělala právě ted poslední dobou:frowning2:
takže jsme asi zase tam,kde jsem byla :frowning2:
11. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hajmar - dnes jezdí manžel s Milanem viď ? Jsem ho včera potkala ve školce, tak jsme mu to hned vyprdelila, že se známe :grinning:

Kája dnes ve školce zase v poho, tak mám fakt radost :slight_smile:
Pak jsme šly k mamce, nechala jsem jí tam a já si došla nakoupit, pak jsme u mamky poobědvaly, Kája si dáchla a odpo jsme jely ke kamarádce do Dubnice na pokec

Před chvilkou dorazil manžel, večeří, tak jdu hodit sprchu a věnovat se mu

zakupanda - že váháš, nemusíš se ptát - jsme rády za každou novou mamču tady :wink: :slight_smile: Tak nám na sebe něco práskni :wink:
11. pro 2009 ve 20:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren, no jaký jiný stromeček vánoční by u vás mohl být :slight_smile:
hele,když na to máte prostor, tak supeer :slight_smile:

zákupando vítej, ale myslím si,že jsi tu už jendou byla že ??

Jani, prďte na originály, určo se to dá sehnat v replice.
taky to tak děláme na renaulty,ale něco opravdu v replice nemají a pak je to darda.
kort renaulti, jsou po 10letech jedni z nejdražších aut na opravy :angry: :angry:

v budoucnu žádného renaulta nechci :grinning:

Jani, na recenze se podívej na www.stahuj.cz
najed na antivirya tam máš u každého antivira recenze,které si můžeš pročíst a v pravo je, kolik lidí ten určitý prográmek stahuje.
nejstahovanější je avast-bo je zdarma a druhý je NOD
11. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hajamar, jsem tu s Filípkem sama, ale už spinká.
ted jsem dodělala vepř.březnáka a nakrájela ananas na večer,až příjde manža, uvařila jsme si už vajíčka na zítra na chlebíčky.
uklizeno mám, Filípek mi pomáhal zalívat kytky, nosil semnou lahev s vodou :grinning:
11. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel,t o je dobře,že se Káje líbí, i pro ni je to hrozně dobře být mezi dětmi, však víme že holky,že pro děti je to nej ??

joo a marcel jak to dopadlos těma směnama?
tojako,že by dali mamče stejné směny jako tobě,aby nemohla mamina vyzvedávat Káju ??
11. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
val ano byla jsem tu ,ale moc jsem sem nechodila,no co na sebe říct jsem Andrea a mám 3letého syna a bydlím v zákupech jako jana vid jani? :grinning:
11. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro dnešek se loučím ozvus e zítra ahoj a děkuji že jste mě přivítali do klunu :grinning:
11. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo a já si taky odpo dáchla s filípkem hodinku :slight_smile:

Andrej,tak ještě jednou vítej a snad tu s námi pobudeš .
příští týden chceme dát ještě sraz před vánoci,tak můžeš také přijít.
chodíem do Unionky, tam si může jiřík hrát s dětmi, jsou tu děti taky kolem 2,5-3 let
11. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, ahojky a nemáš určo zač :slight_smile:

tak to vypadá,že to šlape, že se strányk otvírají rychle,no snad to nezakřiknu :slight_smile:
11. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - my máme právě s mamkou stejnou směnu a já jí potřebuju přehodit. No a volali do práce k mamině, aby to přehodili jí a já bych zůstala na stejné směně. Jako debilové opravdu, volat příbuzenstvu do práce :angry: si na to vzpomenu a jsem zas nasraná :rolling_eyes:

zakupanda - já jsem Marcela a bydlím ve Stráži pod Ralskem :slight_smile:

Kája 2 večery taťku vůbec neviděla, jen vždy ráno chviličku než odešel do práce a my do školky, tak tu teď místo spaní blbnou :sweat_smile:
11. pro 2009 ve 21:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík....
malej spinká,tatík maká dnes v hospodě,Anetka spí u mojí mamky,je tam sama,tátu máme v nemocnici....a Elina je zalezlá v pokojíčku.
Já si u mamky dala šampíčko,má dnes svátek a jsem snad piclá či co :grinning:
11. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No koukám dnes nikdo..tak se jdu věnovat jinam teda :sunglasses:
11. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak dítko konečně v posteli, přečetla jsem pohádku, ale pak tam stejně musel jít udělat hají taťka :dizzy_face:
11. pro 2009 ve 21:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori...jo tatínek to umí....
maminka čte a atík pak uspí :slight_smile:
11. pro 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jsem myslela, že nedojdete.....jsem si říkala co s vámi je

Val a kde bydlíš..musela bych to vidět a rozchodila bych to a pc by makalo dobře..jinak jukni do emailu máš soubor na uschovna.cz jsem ti poslala toho noda. Ještě bych to viděla na chybu systému..co máte za systém XP?

Mori tak to asi čuměl co...no si to poslechnu v noci pokud vydržím až přijedou...veze manžu dom dneska
11. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásnou sobotu všem :slight_smile: My si dnes dáchli všichni do 7.45 h, tak jsem se docela fajně vyspala :dizzy_face: Pak jsem skočila pro pečivo, po snídani kávička s manžou, pohodička víkendová :wink:
Teď jdu kuchtit drožďovou polévku s kapáním
12. pro 2009 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....
my spali do 7...paráda,to je u nás dlouho :grinning:
a za chvíli musím tátovi odvézt věci do nemocnice....nepustí ho domů :unamused:
12. pro 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
halo kde jste kdo? :unamused:
12. pro 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pius copak je tatínovi? :unamused:

Dneska jsme si střihli taky dlouhý spánek :slight_smile: Vstávali jsme v osm :sunglasses: Teď čekám až se Péťa probere a razíme do města :slight_smile:
12. pro 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Já tu včera měla mamku, ujel jí autobus do Lbc, tak jsem pro ni jela a chtěla jet vlakem z Lípy do Lbc, ale vlak měl 50 minut spožďo, že nějaká překážka na trati, tak nakonec zůstala do dneška a jela ráno. No když to nejde, tak to hold nejde :grinning: :wink: :wink:
Včera jsem večer pekla další dva druhy cukroví a dneska taky, tak už mám 17 druhů,tak ještě vosí hnízda a kuličky a je to. Jsem dobrá!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
My dneska vstávali v 8.45, ale Elenka nespí po o. Nevím co to do ní šuplo, ale prostě mi po obědě neusne. Odpoledne si ji vzal Míša na zahradu akorát když sněžilo, tak se tam pěkně vyblbli a já pekla to cukrovíčko.

Pikus - to se potom šáňu muselo Matymu dobře chrupkat co? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: Koukám, že je u vás doma pořád dost živo, co? Plný barák. :wink:

Mori - taky jsem se chtěla zeptat, jak si dopadla s těma směnama, jestli to teda bude v poho,aby jsi měla hlídání.

Jani - to je jasný, že když jdou na auto sehnat repliky, tak proč zbytečně vyhazovat peníze. A co vietnamka už sehnala pro Aničku hlídání, nebo je s ní doma.
12. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky vy jste toho teda napovídali.-)když tu jsem nikdo nikde a jen nejsem doma tak se tu povídá o sto šest:slight_smile:
Pro nás ráno dojel děda a ikdyž mě berou záda zvládla jsem to:slight_smile:Honzík šel s babí nakrmit kačeny a pak ještě kolem Kaufu a k našim domu tak se mu pěkně tři hodky spinkalo:slight_smile:
Iren vietmanka má stále Aničku v krámu a asi nikoho nesehnala,ale tím trpí hlavně malá Anička:frowning2:
Kdy dáme teda ten srazík před vánocemi?:slight_smile:A doufám že nás bude mnohem víc když je to poslední sešlost ke konci roku:slight_smile:
12. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iren - zatím nevím, šéfová říkala, že se mi conejdřív ozvou jak to teda bude. Řekla jsem že u mamky to nepůjde, páč to má do práce daleko a spoléhá na domluvený odvoz od kolegů. Ani nechci aby to řešili takhle, že volaj k mamce do práce. Jako u nás na recepci jsou samý starší ženský, tak nevím o co jim jde .. nikdo tam malé dítě nemá.

jjj - hele na Aničku nesmíš moc myslet. Vím že to jě těžký, když víš že tam je furt sama zavřená a nikdo se jí nevěnuje. Ale nemá cenu se tím trápit, jistě máš svých starostí dost .. Evidentně se jí nikdo nevěnuje - se divím, že na ní ještě nikdo neposlal sociálku - mě teda tohle (a i vám všem tady) nepřijde normální nechávat malé dítě někde jen zavřené.

Taťka jede na chvíli pracovat, doufám, že do oběda bude zpět ..

jjj - už mám dózy i popsané :sunglasses: teda né všechny, jen takové co třeba hned člověk nepozná :wink: ale tím manžovým udělátkem na tiskání štítků to vypadá dobře :slight_smile: Včera jsem pro další nedošla, až v pondělí, tak to hned zas uspořádám :wink:
13. pro 2009 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori vím že na ní nesmím myslet ale někdy to přijde samo:slight_smile:Nejde mi do hlavy proč si jí tedy udělali,když se k ní pak chová takhle:frowning2:
Jinak jsem zvědavá na ty tvoje dozy,věřím že budou super:slight_smile:
Tak jsem ted neslyšela Honzíka z pokojíku tak jsem se šla podívat a on namaloval obrázek na zed,tak hned dostal n aprdel že od toho má tabuli a je tu u mě aby to mohlo uschnout nebot jsem to zkusila otřít ale nevěřím tomu že to nebude vudět,takže jsme chtěli malovat ale ne děcák ale ted už budeme muset:frowning2:
Jinak kdy dáme ten srazík?Táta má odpo takže máme volného času dost:slight_smile:
13. pro 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já budu tento týden bez auta .. Formana bude muž asi spravovat se známym buď St nebo Čt, tak to budu mít i auto - to bych pak upřesnila, tak bych brala i sraz :wink:
A musím někde juknout na trika s dl. rukávem pro muže do práce, tak stačí něco obyč - tak budu ráda, když se někdo přidá k cournutí třeba před srazem :slight_smile: teda podle toho kdy bude sraz, zda dopo či odpo :wink: Ale pokud bude tu St či Čt, tak dřív jak v 11 h nemůžu, páč ráno jde dítko do školky :dizzy_face:
13. pro 2009 v 10:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem si teď vzpoměla, že ve středu nemůžu - odpo chci jet konečně na gyndu, jsem byla naposledy v květnu, už jsem domluvená s mamkou, že pohlídá Káju
13. pro 2009 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

hajmar, moc díky zaten prográmek, stáhla jsme ho,ale nenainstalovala, zatím mám ten avast.
problém ještě k tomu přibyl ten,že jsem už asi v zoufalý sitauci klikla na stažení aktualizace od microsoftu, mám ho na černo, takže možná mi ted bude blokovat ještě více věcí.

musím si rychle vše vypálit, než mi to tu spadne vše a nebudu mít nic :frowning2:

včera se na to díval švára a viděl momentálně prolbém v tomhle.

ještě jsem tam měla dva trojský koně, bo jsem neměla žádný antivir,jak jsem ho odinstalovávala a než se mi nainstaloval,tak šup trojáci byly v pc :frowning2:

ke všemu mám hrozně pomalé připojení a je to divné, jakoby mi alcomp poslal malý výkon,přitom to tu po špičáku jede na optice, takže si tam zítra brnknu,at se podívají nebo at přijedou mi tu rychlost změřit.

takže to by bylo počítačové okénko :slight_smile:
13. pro 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, musíš to tak brát,že hold oni mají takovou mentalitu a nic s tím neuděláš, bohužel.
oni prostě ty děti mají v obchodě, je tam celá rodina a tím oni žijou a jdou se domů akorát vyspat, v těhle zemím to tak je.
kolirkát když jsme to viděli,tak chudinky děti :frowning2:

jéé Jani, tak na to se teda těším,že mi bude Filípek čmárat po zdech,zkusí jednou a víckrát neokusí :angry: :angry: :grinning: :grinning:

holkýý tak my jdem v úterý na roční prohlídku, takže to taky asi my nemůžem, jedině,že by byl sraz odpo,ale Pikuska má plaváníčko,takže úterky nebrat :slight_smile:

takže to vidíme na čtvrtek ??
dejte echo kdo jak může :slight_smile:
viděla bych to spíše dopolko, odpo se dá cournout
13. pro 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jsem byli na druhém plaváníčkou a Filípkovi se to mooc líbilo :slight_smile:
už si nechá říct ve vodě i na zádech

jdu ho dát spinkat
13. pro 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš neboj se že si nebyl jistý že udlal něco co neměl a okamžitě šel dobrovolně se mnou do obýváku a že se na něj zlobím,tak se přišel pomazlit na klín,ale má smulu,já když se zlobím tak mě nic neobměkčí.
Jinak mě je celkem jedno kdy by jsme se sešli,přizpusobíme se:slight_smile:nic v plánu nemáme:slight_smile:
Filípek je hold velký šikulka že se mu líbí vevodě ikdyž my taky s Honzíkem děláme velké pokroky co se týče mytí hlavy bez pláče,už je vidět že je rozumnější a nechá si i lecos vysvětlit:slight_smile:
Jituš a ty nemáš nainstalovaný program kde je přímo vidět jakou máš rychlost?a jinak manžel říkal,že prý už to má zase někdo jiný takže buhví co s tím dělají:frowning2:
13. pro 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.dsl.cz/mereni-rychlosti
Jito tady by jsi měla vidět svoje připojení když to otevřeš,alespon my to máme
13. pro 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek