• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahojky tak co Radu,jak jsi dopadla na kontrole?To muselo být hezký vidět miminko,co?Já jdu na UTZ za měsíc,už se těším a uvidím jestli my potvrdí,že je to opravu holčička :dizzy_face:
27. črc 2007 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
kontrola dobrá až na váhu..přibrala jsem 4kg!! Dr. mě ale uklidňovala, že to tak bývá teď ale že se mám snažit se víc hlídat. No byl to fakt šok. Shodly jsme se na tom, že tenhle měsíc se nedalo být ani víc aktivní, jak jsem bývala zvyklá tak proto ten nárůst. Vedra..člověkje furt doma...
Probíraly jsme taky tu placentu, bude se to muset po porodu ohlídat. Jinak je všechno OK. :slight_smile:

Markét, to víš že je to nádherný. My máme naše mimi natočené na DVD a občas si t pustím..je to krásný :slight_smile: Dneska jsem ho i slyšela..sestra měří dopplerem srdeční akce.
27. črc 2007 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak toje fajn že jste vpořádku,jako my!Přibralas jenom 4 kg-jak to děláš? :rolling_eyes:
27. črc 2007 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No čtyři kila za měsíc a kousek jsem břibrala, takže celkem už mám 6 kg!!
27. črc 2007 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak dnes manžel odrudlíkoval s kolegou krabice a je tu k hnutí. Teda ale vypadá to tu blbě :sweat_smile: - prázdno. Zítra v podstatě už "jen" nábytek. Dnes tu už spíme naposledy :frowning2: Nějak se nám odsud nechce, už jsme si zvykli. No ale zas chceme samozřejmě pokojík pro Káju, za chvíli bysme se tu nehli.
Tak snad to zítra za pomoci kamarádů zvládnem :slight_smile:
27. črc 2007 ve 20:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se zase hlásím...
už je mi celkem fajn, tak snad to tak bude i nadále...
dneska jsme měli doma zedníka, v péondělí bude pokračovat a na příští víkend máme naplánované malování a potom úklid. jinak z pokojíčku mám teď skladiště a jsem řádně vytočená, protože už mám spoustu věcí vypraných a vyžehlených...takže bude asi probíhat druhé kolo.
28. črc 2007 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem byla ve čtvrtek v České Lípě sepsat porodopis a na předporodním kurzu a jsem celkem spokojená.
28. črc 2007 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prado tak to je fajn, že ti je lépe :slight_smile:
A co kurz, byla jsi spokojená? Bylo vás tam hodně? Absolvovala ho i moje kamarádka v ten den, ale už se asi nestihneme sejít, pže jde na předčasný porod, má veliké mimi a tak odrodí už tento týden co bude.
My se tam chystáme v příštím termínu :slight_smile:
29. črc 2007 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peradko, byla jsem spokojená-sestřičky byli super-prostě mám dobrý pocit že jsem se rozhodla dobře(doufám).
Bylo nás tam, celkem dost a s většinou těhulí tam byl i tatínek miminka, to bylo moc pěkné-že se ti chlapi nestydí...
29. črc 2007 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem moc ráda. Já jsem poznala dvě asistenkty na cvičení těhulí a nazpůsobily na mě úžasně, takže taky douvám, že nebudu litovat rodit tady :slight_smile: Na Lípu čtu teĎ samou chválu a že tu nemají hezký prodní sál a pokoje mi myslím protentokrát bude úplně putna :grinning:.
Na kurz se monou samozřejmě půjde i tatínek :wink:
29. črc 2007 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem viděla porodní sál pouze v České Lípě a že není hezký? přijde mi normální a hlavně si myslím, že to jak vypadá není nejdůležitější...já upřednostňuju přístup doktorů a sester a ne vzhled. jinak já tajně doufám, že budu mít stěstí a budu si moci zažádat o nadstandart.
29. črc 2007 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
koukám, že probíráte porody v lípě.Já tedy musím opravdu Lípu pochválit.Rodila mě dr,Doležalová , byla super a hlavně tu byli skvělé PA.

Jen teda musím napsat, že mě zklamali sestry na novorozeneckým.Já rodila o svátcích, bylo tak narváno, že jsme neměli pokoje na novoroz. ale byli jsme na gyndě.Na pokoji jsme byli 4+ miminka, nebylo tam k hnutí, sestry nevěděly co dřív.Bylo to hodně na psychiku a tak laktační sestry byli docela nepříjemný.Jen jedna jediná byla super a ta mi moc pomohla.Nechci nikoho strašit, bylo to nejspíš tím, že měli opravdu hafo práce a nestíhaly. :confused: :confused: :confused:
29. črc 2007 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anney, co se dá dělat, tohle si člověk opravdu nevybere...
29. črc 2007 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám na předporodním kurzu vykládala staniční sestra z novorozeneckého a byla moc milá...tak uvidíme.
29. črc 2007 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prado, to je pravda.Ale porod byl opravdu skvělý.Dokonce jsme si dělali neustále legraci s dr. kteří tam chodili.Já měla rychlý a pohodový porod, tak to šlo.Ale chudinka kamarádka tam trpěla 18 hod. a té teda do zpěvu nebylo.

Ty nechceš rodit v Děčíně????Jsi odtamtud né???? :confused:
29. črc 2007 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem z okresu Děčín, bydlím u města Rumburk a tady rozhodně rodit nechci.
29. črc 2007 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli to byla Pí. Málková tak ta je opravdu skvělá.Ta mi před deseti lety pomohla s kojeníma vydrželo mi to pak skoro rok.Opravdu si ji nemůžu vynachválit.ostaní neznám, ale nijak na mě nezapůsobili.Oni tam lítali jak hadr na holi a a ni usměv nevyloudili.Teda ne všechny.... :wink: :wink: :wink:
29. črc 2007 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jméno mi vypadlo, takže nevím...bohužel,ale byla moc sympatická.
29. črc 2007 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jedno, hlavně aby bylo všechno ok a ty a miominko jste byli zdraví.Není nic důležitějšího.Já neustále koukám na ten poklad a jsem tak štastná, že je zdravý.Nemůžu se vynakoukat ... :grinning: :grinning:

Já byla ve VDF na škole, tak to tam trochu znám a docela ti rozumím.Tady ty nemocnice nemají moc peněz a tak to v nich podle toho vypadá.Byli jsme s malým na pohotovosti v LBc a nestačili jsme koukat.Ten konfort a služby, to by člověk koukal.No nic, musíme koukat, tak se mějte holčiny a at vám vše dopadne opravdu dobře. :slight_smile: :slight_smile:
29. črc 2007 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
aneey měuj se fajn a zatím ahojky!
29. črc 2007 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy :slight_smile: nedá my to a tak vám píšu :wink:Když jsem v porodnici v Č.Lípě rodila před 5 a půl lety,tak jsem zde se vším byla moc spokojená a už se těším,až tam budu rodit podruhé :dizzy_face:
29. črc 2007 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
prado já jsem viděla pár fotek v časopise, jak to tam asi vypadá a většina mi říká bež rodit do Lbce, tam je to lepší a hezčí. Ano, sice je tam možná "příjemnější" prostředí, ale jak jsem psala, v téhle situaci mi bude fakt myslím jedno, jaké tam jsou zdi. :grinning: Hlavně seběhnu (sjedu) kopeček a jsem v nemocnici :wink:

Anney, snad za nás nebude narváno a sestry budou přívětivější a klidnější :wink:
30. črc 2007 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak jaký jste měli víkend?My jsme byli u mé babičky,slavila 80 nar.,tak to bylo celkem fajn :dizzy_face: Příjemně se ochladilo,co-takové počasí my vyhovuje :sweat_smile: A co Mori,už máte vše přestěhované? :wink:
30. črc 2007 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak zase po dlouhé době mám chvilku a chci vás všechny moc pozdravit :slight_smile: ale bohužel do debaty o těhu a přibírání se nemohu zapojit i když bych chtěla :frowning2:.....
Ve středu jedeme zas do Caru,tak jsem zvědavá,jaký bude další postup.
A co Mori,jak jste se přesunuli?At se vám tam líbí a až bude ten pokojíček,tak ho vyfot a dej ná ho dem jo?
Peradko,opatruj se a malého Pétu taky,snad se ještě o prázdninách sejdeme,dnes jsem byla v Lípě,ale jen na otočku kvuli výměně řidičáku.
30. črc 2007 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikusko anojky, no já doufám, že se ještě sejdeme :wink: V září nevím nevím, jestli mě nohy unesou :grinning:

Pikusko, ty tu budeš o těhu a přibírání debatit a my zase si stýskat a vzpomínat na svoje bříška :dizzy_face: S CAREM moc moc držím palce, jistě tam jste v dobrých rukou :wink:

Markét, mě taky tohle počasí vyhovuje, i když ochladilo se zase až moc. Víkendík jsme měli príma, taky slavící :slight_smile:
30. črc 2007 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peradko,neboj,stihneme to :slight_smile: Uvidíme,jestli nám ještě vyjde v srpnu dovča-něco na poslední chvíli,chceme letět aspon na týden,tak uvidím,co mi řeknou ve středu a pak něco najdu.Tak bud před dovčou,nebo na konci srpna by jsme mohly.
30. črc 2007 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: ahoj holky mám nový nick,tak vám dávám vědět,pá Markéta :grinning:
1. srp 2007 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak stručně-výsledky dopadly špatně,jak moje tak přítelovo,SPG špatnej a já mám vaječníky,co nechtějí moc pracovat :frowning2: takže nás čeká genetické vyšetření-13.8 a pak příprava na ICSI.
2. srp 2007 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikusko, to je mi líto :frowning2: hlavně že naděje je a větší šance bude holt s ICSI. Více v IP :dizzy_face:
2. srp 2007 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
hlásím se po dlouhé době, měli jsme problémy s genetikou, tak jsme byli na odběru plodové vody a naštěstí jsem si mohla o rychlotesty zavolat už druhý den a dopadlo to dobře a za 14 dní, které už uplynuly, o celé výsledky a jsme v pořádku a jsme holky!!! Ani nevíte jak jsem byla šťastná, je to hodně na psychiku :frowning2:
Já jsem první dítě rodila ve Frýdlantě, je to sice už 14 let,ale moc se mi tam líbilo. Stejně tak bych chtěla i druhé, nebo se rozhoduju o Liberci nebo Jablonci. Ono mi totoiž spoustu kamarádek co rodili tady v Lípě tuto porodnici rozmnlouvají a tady čtu, že to není zas tak strašné. Ale mám doktora stejně v Lbc, tak ještě uvidím. Ještě máme čas. :wink:
6. srp 2007 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek