• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
jojo, tohle měření na těhle stránkách jsem právě včera dělala :slight_smile:
a naměřilo mi to prdku, normálka mám 8G a ted to měla nějakých 256kb
13. pro 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu vařit pápá :slight_smile:
13. pro 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....
nám už plavčo zkončilo :slight_smile:
Táta je v nemocnici s nějakým nádorem pod slezinou.....ale snad nezhoubným.....jenže mu stále nikdo nic neřekl :frowning2:
13. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku, jéjda :frowning2:
tak at se tatínek brzy vyléčí!!

oni si dávají načas s tím,aby sdělili stav nemocného, sestry nesmějí už vůbec nic říct :frowning2:

tak dorazil manža, byl jeho mámě mýt okna, a udělat vánoční úklid,
donesl záclony a závěsy,tak už se pere první pračka.

k obídku dělám jen kuřecí plátek a bramb.kaši.

filípkovi jsme udělala kuřecí,nudle,kedlubnu,kapustu,petžel,mrkev, tak snad mu to bude chutnat, i když on baští všechno :slight_smile:

vypaluju co můžu :sweat_smile:
13. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky!
My už jsme po obídku, dělala jsem jen karboše s kaší a nudlovou polívku s knedlíčkama. Elí šla chrupkat s taťkou, tak doufám, že to nebude jako včera, přišla jsem do ložnice a myslela, že už spí a taťka spal na posteli a Elí si hrála za závěsem :grinning: :grinning: :grinning: Tak hned dostali oba vynadáno.

Jani - s Aničkou si to fakt nesmíš brát, oni mají jinou mentalitu, prostě je pro ně práce nejdůležitější. A děti mají proto, aby měl na ně potom kdo dělat, asi. :frowning2: :confounded:

Val- vy chodíte dál na plavčo k Šafrum? Já myslela, že jste zůstali u bazénu.

Mně by taky čt na srazík vyhovoval víc, páč v úterý mám sraz v Lípě s kámoškou.

Marcel - já myslela, že už si na gyndě byla a ty to takhle flákáš, takhle Kája mít sourozence nebude. :wink: :sweat_smile:
No a jsem zvědavá, jak ti to dopadne s těma směnama, držíme paleček, ať hnedky ze začátku nemáš problémy, to víš, lidi už tak ochotní nejsou a zvlášť starší, páč jim úplně narušíš zavedený harmonogram :astonished: :confused:
13. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Normálně to vám ještě musím napsat, jestli jsem divná jenom já, nebo jestli to fakt není normální. Mám těhu kámošku, už v 8 měsíci, to že mi přijde, že pořád tak nějak nebere, že je těhu, to jsem si už zvykla, že už si přijdu, jak její máma, která pořád vysvětluje co má a nemá,protože absolutně se pořád netváří že čeká mimi, chodí s kámoškama na kávičky a na vínečka, o víkendech pořád někde paří do rána s manžou a volejbalistama a zrovna včera mi volala, bylo kolem 22.00 a volá mi z hospody ze SLovanky, no chápete to? Miminko chtěla, ale teď mě ten její přístup fakt zaráží. Já si všechno scháněla sama a četla, abych teda jako byla na všechno připravená, ale ona co jí neřeknu to neví, nebo její manža nestáhne z netu. No nevím, pořád si říkám, že jí to chytne, až se malý narodí. Tak jsem si postěžovala a jdu koukat na film.
13. pro 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Iren
tak to se nedivím,že dostali hned vynadáno :slight_smile:
táta byl hold unavenější než Eli :slight_smile:

chodíme dál k Šafrové,ale pracuje pod Libertinem a i tak bazén dělá naschvály.
opět dneska nepusitli páru, prý at si ji každá maminak zapltí normálka se vstupem,což je 80,-, no to by se nám plavání pěkně prodražilo.
ředitelka řekla,že se to musí projednat na radě, dává si na čas,aby to více a véce znepříjemňovala.
prý snad v lednu by tu páru měli pouštět, uvidíme

Marcel, právě,že jsou tam báby a může jim to být jedno, tak budou dělat naschvály,bo jsou už tam sehrané a to víš, příjde mezi ně mladice a to už se jim moc nelíbí

Iren, tak to je docela síla s tou kámoškou,že pořád někde chodí zvláště po zahulených putikách, což o to, at se chodí bavit, jen to prostředí by mělo být asi úměrně k jejímu stavu.
snad jí to opravdu dojde po porodu a bude už více informovanější.
já si taky všechno pročítala,abych věděla a byla připravená.
ségra mi koupila knížku o těhu,tak jsem četla a pak vždy k danému měsíci jsme se vždy podívala co a jak:slight_smile:

manža ted šel pověsit k mámě záclony, ted peru závěsy,ale ty musím žehlti,tak s těma půjde jindy
13. pro 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže se srazem to vypadá na čtvrtek ???

Jani vezmu ti tu knihu,čeká tu na tebe :slight_smile:
13. pro 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já se čtvrtkem dopo nevím, nevím kdy řekne učitelka ať zas Káju přivedu .. no ještě máme na srazoš pátek či ten další týden :wink:

iren - naposledy jsem byla na gyndě v květnu, takže takové zpozdění není od další kontroly :wink:
No kámošku to snad chytne po porodu, když doteď ne :confused: teda doufejme že jo ..

No s prací jsem zvědavá jak to dopadne .. jako šéfová mi neřekla, zda to komplikují ty baby, to nevím. Jestli to náhodou nehrotí moc ti 2 šéfové - no doufám, že to ženským aspoň řekly .. se ženských asi někdy zeptám sama a bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. pro 2009 v 16:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Tak mi poradte: nevim jestli je to k tem zubum,nebo co?
Majdinka mela asi 3dny zvysenou teplotu,jednou dokonce 39-to jsem ji dala cipek a behem hodky to kleslo na 38,3, nic jinyho ji nebylo-jako ryma,kasel atd. Pak uz melakolem tech 38 vecer a to jsemji dala sirup a dobry a vcera koukam, ze se osypala - na brisku, na zadech, krku, u usi,ale evidentne ji to vubec nesvedi. Mohla to byt ta sesta nemoc?Ted uz teplotu nema, vyrazku jeste jo :unamused: Jinak je teda mrzout, zoubecky zlobej,porad neco nebo nekoho okousava :grinning:

No a jinak dnes supr den - mama si vzala pred obedem kocarek, ze se projde.Tata sel ven neco delat a nas pitomej pes si chtel zkratit cestu pres bazen (byl tam led) a spadnul do nej!Tak ho tatka msel tahat ven, celyho mokryho ho dones domu a osusil a v tom mu vola mamka, ze ma neco s nohou, ze lezla nekam do prikopu pro houbu a uklouzlo ji to!Tak nechal zabalenyho psa doma a sel ji naproti, vzal kocar, pomohl ji dopajdat domu.Tak my hned, ze pojede na pohotovost, o tom nechtela nejdriv ani slyset (to vam nekdy budu vypravet o moji mamce jakej je nezmar a nesnasi doktory-jednou si i sama zasila rozrizlej prst!),ale nakonec senam to povedlo, tak ji tata odvezl a ma samozrejme zlomenej kotnik!Dostala sadru a berle a nemela by 3dny moc chodit, takze ted mam doma dve miminka-vlastne 4,jeste psy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takze zitra ji budu opecovavat,protoze ona je schopna to fakt rozchodit a jeste si to dodela :grinning:

A aby toho nebylo malo, si jdu vecer napustit vanu, krasne teplouckou vodu, ze se nalozim a holky ja to dostala!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak tot moje uzasna nedele :sunglasses:
13. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer!
Andar - to vypadá, že Majdulka má opravdu šestou nemoc, za tři dny pupínky zmizí. Elí treda měla 40 st. horečky a vůbec nešly dolů, hrůza, ale bylo to jen na pár dní, tak dobrý. Ale měli jste fakt vyvedenou neděli, no když se daří, tak se daří :astonished: :confounded: :wink:

val - buh ví co zatím bylo, že Šafrovi z plavča vyšoupli, až Žižkovou potkám, tak se jí schválně zeptám, asi přijdou mezi svátkama na návštěvu, ale ona je taková divná. Sice se mile usmívá, ale jinak jeden neví co si o ní má myslet.

mori - já myslela,že chceš na gyndu kvůli rozrůstání populace :wink: :wink:
13. pro 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak mi opět vstávačka v šest hodin:frowning2:
Jituš Filípkovi k dnešním 1.narozeninám vše nej,hlavně zdravíčko a rodičum pevné nervy:slight_smile:
Jinak jedu dneska k našim tak kdyby někdo chtěl zajít na kafčo tak klidně písněte sms a mužeme se domluvit:slight_smile:
Dnes dáváme auto do servisu,tak už si bude moci dát děda svoje auto do garáže:slight_smile:A jinak Honzík říká,že máme nemocný auto:slight_smile:
Andarko teda zážitku na jeden den až dost ale hlavně že to dopadlo vše jakžtakž dobře:slight_smile:
14. pro 2009 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andar - taky bych řekla že to je šestá nemoc - určo vám za pár dní osypání zmizí :wink:
Teda víkoš fakt blbej :unamused: tak hlavně mamču nenech chodit, tak jí to brzo sroste

Já se jdu dnes dopo šmiknout ke kadeřnici, tak bude chvilku Kája u babičky
14. pro 2009 v 08:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

Andar, noo pěkně vydařená neděla, jak se říká,když se to se.., tak se to se..

tak snad to mamča zvládne a vydrží , jinak kotník je prevít a pokud by nebyla opatrná,tak by pak mohla blbě hcodit nebo by ji to pak bolelo.

Iren, no mě je to tak nějak jedno co mezi nima bylo.
Já jsem s ní spolojená, je milá na mamči i na děti, je s nimi v kontaktu, usměvavá.
takže co bylo za tím, nevím :frowning2:
se jí zeptej a uvidíš, i když víš jak to je, pokud neslyšíš druhou stranu,tak názor je pak vždy jiný

Jani, děkujeme :slight_smile:
14. pro 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hajmar, děkuju, zkusím to nějak provést, ale až bude filda spinkat.

včera jsme se sem už nedostala
14. pro 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hajmar, tak mě to nejde, píše mi to špatné heslo :frowning2:
je to heslo ten walko ?
14. pro 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko....to je určo šestá nemoc.....osypání zmizí a bude dobře.....a hlavně-budete mít po ní......my už to máme za sebou......
14. pro 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj.....jj heslo je walko
14. pro 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska uz vyrazku skoro nema, tak to bylo asi ono :slight_smile: teplotu mela asi jen tri dny zvysenou,ted uz v poho.
mamince jsem rano udelala snidani a jeste udelam obed, chodi jen na wc,ale je strasne nervni-ona pracuje doma jako ucetni a prej si stejne sedne k pocitaci :angry: tak ji musim kontrolovat :grinning:
14. pro 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko....Mates byl osypaný jen odpoledne,přes noc a pak dopoledne to zmizelo......
ale až půjdeš k dr.nahlaš jí to......ona si to písne do karty...
14. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky holky,
jsem konečně dočetla ale nic si z toho nějak nepamatuju, moc info najednou.. :grinning:

jjj - krásný, jak to ten Honzík vymyslel, Anďa když viděla naše rozbitý auto, řikala že tatínek vezme lepičku a spraví ho.. :sweat_smile: :grinning:
14. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Pikuso- fotečky krásný, malej je kouzelnej.. :wink:
14. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jak se mate?? Ja opet nestíham.. Vcera jsem dělala perníkové chaloupky na to že jsem je dělala poprvý myslím že ok :grinning: Zejtra jdeme na ockovaní jsme zvědavá :frowning2:
14. pro 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojinko...díky,no obřík přece :grinning:
14. pro 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, to není jako ten náš "prcek" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky jsem v šoku a znechucená, co mi teď napsala kamarádka z Pompa, jak jsem dělala v Práglu ..
má 4 letou holčičku a ta jí povědělala v sobotu toto (kopíruju):
"Anetka mojí Viktorce řekla, že papala pindíka, že jí ho dal její táta a že to bylo hnusný blééééééé" . Anetka je jinak nějaká spolužačka ze školky

hned to dnes ta kamarádka řekla učitelce a ředitelce školky, tak prý hned kontaktují sociálku .. Já teda doufám, že už ho sebrala policie :angry:
bože jak tohle může dětem někdo dělat :frowning2:
14. pro 2009 v 15:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Teda Marcel no to je hnus, mám z toho husinu, to je šílené, chudák holčička a tomu chlapovi bych ho usekla!!! :angry: :angry:

My byli dnes dopoledne s kámoškou na prochajdě, nám už pak byla zima, ale holky řádili praskáním ledu v zamrzlých kalužích a nechtělo se jim vůbec dom. :sweat_smile: :grinning:
Zítra si jedu pro křesílko s Ikey a jelikož paní bydlí v Jiráskový, kde se prý blbě parkuje, dovezou mi ho k autu na parkoviště. No jsou moc hodní, tak jsem ráda, že to nemusím táhnout přes celé město.

val - Filípkovi všechno nejlepší a krásnou oslavičku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jani - už teda víte kolik to auto bude celkem stát, nebo vám to ještě neprozradili? :astonished: :confused:
14. pro 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky ŽENY :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Milý Filípku k Tvému prvnímu ročku ti přejeme hodně štěstíčka,zdravíčka,lásky,kupu dárků a hlavně hodný rodiče :slight_smile: :wink: Tadeášek posílá hudlana :slight_smile:

Péťo je mi líto taťky................Matyášek už hezky sedí :slight_smile:

Andar když se to s... tak se to s... :frowning2: .............to znám,bych mohla vyprávět :sweat_smile:

Marcel co Kája a školka líbí se jí tam????.............No já bych to tomu chlapovi uřízla za živa hajzlovi jednomu :angry:

Jani a říct to na sociálce.....takovejch párů co nemůže mít děti a oni s tím zacházej.................si dělaj levnou pracovní sílu..............já je prostě nějak nemusím no :confounded:

MÁM NÁPAD TAK PŘÍŠTÍ SRAZ DÁME V BAZÉNU :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. pro 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky, letím jen popřát Filípkovi všechno nejlepší k dnešním narozeninám!!! :dizzy_face: :dizzy_face: Hlavně hodně zdravíčka, spokojenosti a plno nových objevů :dizzy_face:
Val to to uteklo co?.... za chvilku tu budem řešit pubertu :grinning:

Pikus, tatínkovi přeju hodně sil, jak fyzickcých tak psychických a vám samozřejmě taky...držím palce ať to dobře dopadne! :pensive: a na Vánoce je s vámi doma.
14. pro 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak prej ředitelka se radila s právníkem a prej to má jít oznámit na sociálku ta kamarádka :astonished: jako co má teĎ večer dělat že a ráno chodí do školy (chodí na denní studium). Oni to prostě nechaj být či co .. to je přístup
a holčička je prý ve střídavé péči týden u matky , týden u otce
kámojda teď hledá, kam to půjde oznámit, to tak jako nenechá :rolling_eyes: ale sere mě ten přistup školky
14. pro 2009 v 17:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek