• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Jnai, ted asi chvilku přetahovat nebudu, bo tam má růžovočervené prasklinky uvnitř ,ažt je mi z toho ouzko :frowning2:(
ale kdyby včera něco doktroka řekla předem, jen že se mu koukne na pindíka a šup, už mu ho stahovala,ale zase si říkám,že snad po těch xx letech praxe ví co dělá, i když tím se uklidnovat taky nemůžu.

uvidíme,večer jsem mu to mázal bepanthenem, ted ráno taky.
při nejhorším koupím řepík a budem dělat koupele

Tery, cožééé?? tak to je teda blbý:frowning2:
16. pro 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné poledne všem
16. pro 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Andrej :slight_smile:
16. pro 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám takový dotaz nevíte někdo jak naučit tříleté dítě smrkat?zkoušela jsem už cokoliv a nic nepomáhá.val jak se jmenuješ v¨ůbec?
16. pro 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej, tak se smrkáním neporadím:slight_smile:

jinak se jmenuju Jitka :slight_smile:
až se mi narodí holčička, tak se bude jmenovat Valetnýnka :slight_smile:
16. pro 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
včera té kamarádce dcerka řekla ještě toto: "že to byla nejdřív velká legrace, protože z malýho pindíka byl obrovskej pindík" a toto: "a maminka prej stála u toho a smála se"
Dnes chtěj psycholegové popovídat s tou dcerkou kamarádky, co to doma vyprávěla, tak jdou odpo na policii ... no jsem zvědavá jak to dopadne
16. pro 2009 ve 12:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, až z toho mám husinu :frowning2:((
16. pro 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
filípek ještě spinká,dopírá mi druhá pračka a čekám na mamču a pojedem za babčou,tak aspon nám ten den lépe uteče, bo venku zima jak v ruským filmu a to se mi lítat s kočárem nechce někde :frowning2:
16. pro 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zakupanda - Kája už smrká dlouho a naučila se to tak, že jsem taky vždy jako smrkala .. nevím jak jinak to naučit :sweat_smile: to jsi určo taky zkoušela

val - včera jim to ta kamarádka prej hned volala a prý tam zrovna byla u výslechu ta matka holčičky

se srazem - no nikdo se moc nevyjadřoval, jen já a Jana psala že může. Zas nikdo jiný :unamused: až dnes pikusa
16. pro 2009 ve 12:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jak holky chcete, mě se hodí i ten pátek
myslím,že Iren psala,že v pátek by mohla nebo se pletu ??

jdu na to prádlo
16. pro 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem raději pro pátek, klíďo dopo :slight_smile:
16. pro 2009 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky!
Normálně Val nedivím se, že se rozčiluješ, ale tady fakt nikdo snad nečte, páč na začátku týdne nemohla Mori pak ty, tak jsi to navrhla na čtvrtek a my s tím počítáme, páč už cvíčo teď nemáme, ale v pátek můžeme taky, ale zas je škoda, že nebude Péťa s Matym, tak se nějak domluvte, my můžeme oba dny. :sunglasses: :sunglasses:

Zakupando kámoška oba kluky naučila smrkat tak, že jim podržela pusu, a museli foukat nosem a fakt to fungovalo, udělala to, jako že si hrajou na kačery, takže jim tu pusinku tak podržela a foukni nosem a bylo. :sweat_smile: :sweat_smile: Tak uvidíš, jestli i u vás to půjde.
My byli teď dpol venku s kámoškou a dětma, tak jsme malinko promrzli, ale dobrý, na peci je potom doma dobře. :grinning: :grinning:
16. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak zakrývat pusu jsem taky zkoušela aby vyfuokl nosem ale dělá že se jako kucká i jsem mu ukazovala jak má smrkat jak smrká mamka s tatkou a nic no prostě ve třech letec at se mu to líbí nebo né tak odsáváme.jako malé miminko no snad se nám to brzy podaří jdu dát kluka spát tak pak nakouknu.
16. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jdu vás aspoň pozdravit....nějak není časík....využívám táty doma tak uklízím a uklízím včera večer jsem dodělala zdobení cukroví tak s tím už mám aspoň klid.

Jinak ať se vám srazík vydaří
16. pro 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám že se nás zase sejde jen pár:frowning2:Tak jestli více z vás vyhovuje pátek tak se podřídíme jen ještě jestli dopo odpo?
Kdyžtak bude Honzík spát u babí a pak by jsme jeli domu,ale to už je jedno:slight_smile:
Tak Honzík mi asi po pul hodině přemlouvání usnul tak si pujdu pověsit prádlo a umít nádobí a taky si natáhnout chrbát aby se mi konečně uplně ulevilo,nebot záda to je prevít:frowning2:
Andrej ohledně smrkání já říkám Honzíkovi at zatroubí jako slon,ale taky nesmrká ale jakoby troubí pusou,takže my taky neumíme ještě smrkat,ale věřím v to,že se to doučíme:slight_smile:
Dnes jsem dělala hovězí na divoko a br.knedlík tak snad bude chutnat:slight_smile:a když ne tak budou mít hladovku nic jiného nebude.-)
16. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky,
to je hnus teda s tou količkou :frowning2: Nevěděla jsem, že v tom je zainteresovaná i máma...nechápala jsem proč to ta známá řeší se školkou a né s matkou..ale i tak bych šla na polici to oznámit já. Bože :frowning2: Dé holčičky rodiče teda nic netuší? Ty budou teda čumět :rolling_eyes:

zákupando ahojky, u nás smrkání naskočilo samo. Manžel trpí na rými, takže smrká často a Péťa to po něm začal opakovat, takže odsávačku jsem nevytáhal už dlouho...případně ji použiju na zadní rýmu.

ad srazík? Kam se vůbec jde? Tady se to vždy zakecá že i mě teda utaklo, že čtvrtek je pevný termín.

Jani, bram knedlík jsme měli taky dneska :grinning: ale s uzeným. Jak se dělá hovězí na divoko? :confused:

Pikus 12 tis je taky dobrý teda...ale zase budeš mít autí opravený a v pořádku :wink:
16. pro 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val, s plavkama paráda :wink:
ad přetahování...názory se fakt různí, násilím to musí být hrůza..nechápu to...:frowning2: naše dr. to zhosnotila, že to půjde, zúžený to nemá takže lehounce jsem začala na roce přetahovat..spíše to mám prý uvolňovat a postupně to jde...už to má vesměc Péťa celý, jen na jedné straně to trochu drží..to doufám taky povolí, případně jsou prý uvolňovací mastičky či co...
16. pro 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andaro chudák mamča :pensive: To musí teda bolet...půjde hned nebo po Vánocích? :frowning2:
16. pro 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radu -jde 21.12 na nejakou kontrolu a pripadne to hned udelaj, jen pod slabou narkozou a mohla by jit snad nejdyl druhej den domu :wink: No je to sikula.

A teda jak pisete o tech pindourkach, brrr, si to nedovedu predstavit jak to delate, ja bych se bala, ze je to boli nebo nevim :unamused: :grinning: Mne staci kdyz mam pretocit Majde nausnici kdyz ji projede dirkou i to zapinani, musim to namastit a trosku zabrat a to je hrozny! :unamused:
16. pro 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
andaro:ale to víš že to klukům asi není moc příjemné,ale co se dá dělat se to musí,mě malej občas taky zaknučí,ale je to potřeba
16. pro 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zakupando -to jo, u holcicek zase kdyz jim sroste ta pipinka tak se to musi rozriznout takovou jehlou na gynde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky,
před chvílí jsme dorazili od bábí, Filípek už spinká v postýlce, já sklidila věco co jsme měli sebou.
ještě jsme se stavovali s mamčou v Kika,jestli nemají nějaké teplé kalhoty pro Filípka a nic nemají, jenom takové,že je vevnitř ještě látka,ale to je si myslím málo.
včera jsem byla v Pupíku a 92 nebo 86 nemají, jen 98.
joo měli vlastně 92,ale kalhoty stály 480,-, tak jsme řekla,že at se nezlobí,ale že je to moc :frowning2:
jsem tak chtěla max.do 300,-, víc jako ne e.

Jéé Iren, vy máte vlastně pec, to musí být bomba :slight_smile:
takže tím vytápíte obývák ?

hajmar, jsem si říkala zrovinka dneska,že jsi tu ted nebyla.
tak aspon jsi si udělala ,co jsi potřebovala :slight_smile:

Jani, tak jak chutnala divočina ???? šmakovali si chlapi? určo jo,vid? manžel si šel určo ještě přidat :grinning:
16. pro 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš, těch 12litrů stálo moje autí :slight_smile:

Holky mažu mu to furt tím bepant., ale vypadá to,že ho to asi nebolí,bo si za něj tahá a dobrý.
tak tím líp pro mě,když si za něj bude tahat, tak to hned tak zase nepřiroste a pak se nějak pokusím,ted dotoho fakt nemám odvahu,bo když tam vidím ty červené trhlinky, tak je mi fakt mizerně, chudinka :frowning2:

Tery, tak to je zase supe,rže jí to budou dělat jen pod lehkou narkozou a druhý den domů :slight_smile:
to už je dneska věda vid?

já kvůli tomu přetahování nechtěla kluka :grinning: :grinning: jsem se toho taky bála a když jsem to začala dělat, tak to byla holky věda pro mědvěda :grinning:
16. pro 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem doma z Lípy....byla jsem s mamkou honit nějaké dárky ještě.....
Peradko.....jooooo to Val bude cálovat :grinning:
Andarko....tak at je maminka brzy v pořádku :wink:
Jooo pindíci :grinning: :grinning: :grinning: ted je to možná trošku bolí.....za pár let.....no však víte :grinning:
16. pro 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku, hele jestli chceš, tak to můžeš zacálovat za mě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak všechny tu píšete příspěvky ale o srazíku nikdo nic:frowning2:
že se na vás budu zlobit,ty ty ty :slight_smile::slight_smile:
Raduš to na divoko mám od mojí mamky a dělá se takto:
hovězí plátky
cibule na kolečka
sladká paprika
sul
tymián
hladká mouka
do pekáče dáš plátky,osolíš,posypeš cibulí,paprikou,tymián a zasypeš hladkou moukou která ti zahustí štávu dle množství které chceš,podléváš vodou:slight_smile:
dobrou chut:slight_smile:
vyzkoušejte doporučuji
16. pro 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
už v těch opravách aut mám bordel :grinning:

Andar tak to je super, že to dělají takhle jednoduše!

Val to je docela pálka za kalhoty...já koupila jako loňský rok vyteplený fleesem kalhoty zn success...vršek je jakoby šusťák, takže super. http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28869335&tab=0 ve skutečnosti se mi líbí víc :slight_smile: dole jsou taky stahovací, takže nožičky jsou v teple :wink:

Máme zase úraz. Peťulín se sklouznul po vypraným koberci (pořád dokola mu můžu říkat nelítej, ke všemu s rukama v kapsách) a na dvou místech se kousnul do rtu + před chvilkou se mu vybarvila brada :frowning2: truhlík jeden vypadá to docela ošklivě.

Na sraz v pátek nemůžu, jdu k zubaři, zítra odpo je Yamaha...
16. pro 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky,jak s tím srazíkem?
čtvrtek nebo pátek a dopo nebo odpo?
pište své připomínky:slight_smile:
Jani díky, uloženo, někdy to prubnu :slight_smile:

Na sraz jsem se ptala a žádná odpověď...je to těžký s váma :grinning:
NO BYL TU BUD ČTVRTEK ALE TO PSALA MARCELA ŽE NEMUŽE A NA PÁTEK NIKDO NEREAGOVAL:frowning2:
NÁM JE TO JEDNO TAKŽE SE PODŘÍDÍME KDO BUDE PRO JAKÝ NÁVRH ALE ZATÍM NIKDE NIC:slight_smile:
JSME SAMI DOMA A KDYŽ BUDE NEJHUŘE BUDE HONZÍK SPÁT U NAŠICH A PAK POJEDEME DOMU
TAK JAK PŘIJDEŠ JO A JINAK JE TO OPĚT V UNČE:slight_smile:
16. pro 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek