• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
nevím,čekala jsem že se ozve byli jsme domluvené,ale nevím co se děje?snad je vše v pořádku:slight_smile:
16. pro 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty neděláš ve všední den řízek ??
vy ho máte jen ve svátek ?? :grinning:
16. pro 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
a na icq taky není ??

mě nejde spustit :frowning2:( že tam došlo k chybě mi to pořád hlásí a nové nestáhnu, tím jak mi to nefunguje, bych se z toho posrala :angry: :angry: :angry:
16. pro 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne?:slight_smile:to byla sranda,že jsi si dala hnedle tři:slight_smile:
tak konečně něco konkrétního,takže pátek 18.12.09 mezi 10-11 hod.v Unče
já tedy potvrzuji svojí učast,jen nevím jestli i s Honzíkem nebo mi na dvanáctou chodí spát:frowning2::slight_smile:
16. pro 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš a nemáš tam nějaký vir nebo něco špatně staženého?
většinou jsou potom problémy v systémech jen díky jak se říká maličkostem:frowning2:
16. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele Jani, vezmi kočár a půjde chrupat ve 13 :slight_smile:
16. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
vir nemám.
jen na černo windows a možná to pomalé připojení od alcompu, mrchy jedny, ještě jsem jim nezavolala.

Holkýý kdo máte připojení přes CL Net ?? jakou máte rychlost,když si jí spočítáte přes net ??
16. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ještě uvidím i jaké bude počasí,už je přeci jen zima a už je nám kočár opravdu malý,Honzík má skoro polovinu z nožiček venku z kočárku:slight_smile:
musela bych i na jídlo zase do Nebe neb v Unče za ty peníze má prázdný žaludek,ale necháme to na pátek:slight_smile:už se těšíme:slight_smile:
16. pro 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kdyby jsme tonechali na odpo,tak zase ti honzík spinká tři hodiny a to by byl sraz až ve 3, což je už pozdě.

tak kdyžtak to dáme na 10,ale já stejank uvidím podle spaní Filípka juu?
třeba to výjde dobře,že na tu desátou bych přišla,že se prochrupne v kočáru,ale opět uvidím až v pátek ráno po jeho probuzení
16. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj třeba se sejdeme jen my dvě?:slight_smile:no to snad ale ne,věřím že ještě přijde Marcela a i Irča:slight_smile:
a ohledně času je to individuální,jen nesmíš zase usnout:slight_smile::slight_smile:
16. pro 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo, to jsme tomu minule dala, jsem čekala že si filípek dáchne hodinku jako vždy a on zrovna hodinku a půl :grinning:
16. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiši tak jsi na mateřský tak si dáchnout mužeš:slight_smile:já si taky někdy chodím lehnout a jak se to někdy hodí,kor když jsme vzhuru od třeba pěti ráno:slight_smile::frowning2:
Jituš jdu chrupkat,jsem nějaká ko:frowning2:takže dobrou noc a snad se k nám zítra připojí ještě někdo další:slight_smile:
16. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, měj se hezky a at Honzík chrupe aspon do 7,30 :slight_smile:
papa
16. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj holky jak to stíháte já mám pořád práce jak na kostele....jsem vyderatizovala linku momplet, dvě okna umyla zásclony peru 3 pračky prádla vysálo se a teď jsme s manžou dělali večeři juá čínu táta bramborový placky k tomu to bylo fakt mňam.

Jinak k tomu srazíku pokud by jste ho dělali zítra tak by jsme dojeli ale všichni snad by vám tam namža nevadil je společenský
16. pro 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus holky, tak se konečně hlásím, takže srazík v pátek jo? Mně je to taky celkem jedno kdy by to bylo, asi pro mně lepší zítra, abych v pátek mohla jet nakoupit sama, ale asi to teda obrátím, pojedu nakoupit zítra sama a v pátek s vámi na srazík a večer mám vánoční večírek z Pakardu s kolegama na Střelnici.
Dneska mi Elí opět po o. nespala a když jsme jeli od kámošky z Janova, tak mi usnula asi na 2 minuty v autě a pak se jí nechtělo spát, by mě zajímalo, kde bere tu energii. :sunglasses: :astonished: :wink:
Já teď věčer udělala ještě poslední dva druhy cukroví kokosový koule a vosí hnízda a mám splněno. 20 druhů, je dobrý ne? :grinning: :grinning: :grinning:
S přetahování pindika jsem taky bojovala u Míši a každý říkal něco jiného, ale dr. byla docela rozumná a tak jsme pomalinku ve vaně po troškách přetahovali, až to šlo samo dobře. To jsem si teď říkala, že u Elí s buchtou je větší práce.
Andarko - holčičkám by se měla buchtička roztahovat a vymývat ten bílý mázek, aby se jim tam nic nedostalo a aby jim to zbytečně nesrostlo. Já ze začátku vůbec nevěděla co s tím, tak jsem si to našla na netu a pak v poho.
Jé já bych si dala řízek, no počkám si už na vánoce. O víkendu mám v plánu králíka na smětaně, tak jsem zvědavá. :confused: :confused:
Raduš chudák Péťa, ten má fakt velkou zemskou přitažlivost co? Tak ať se mu to brzy zahojí.
Val - já kupovala Elí vyteplený kalhoty taky přes MMB a byly od firmy Wolf asi za 175,- a ty samé jsem viděla v krámě v Bancu za 260,-.
16. pro 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak kdo se zučastní srazíku?
PÁTEK 18.12.09 MEZI 10-11 HOD. V UNIONCE:slight_smile:
zatím jde Jituš,Marcel,Iren a já,tak kdo bude další:slight_smile:
Marcel kde se touláš?snad je vše ok:slight_smile:neb jsme včera měli dát řeč a ty jsi vubec nebyla na netu,tak je doufám vše v pořádku:slight_smile:
17. pro 2009 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, dítě mi ještě spí :grinning: já už mám připravenou snídani, zaplou myčku, pračku, umytou hlavu :grinning: :grinning:
Chrápe i táta :sweat_smile:

Jani, já jdu v 9.30 k tomu zubaři, takže když to není dnes dopo asi nedorazíme. Záleží jak budu zítra vypadat, bude mi opravovat jeden zub a myslím, že bez injekce to nevydržím :zipper_mouth:
17. pro 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

hajmar, tak tohle už mám všechno udělané :slight_smile:
komplet váoční úklid, ted už jen klasický úklid :wink:

Iren, ty jsi samá vinárnička čéče :grinning:

no holky, já jako nechci řízek vidět týden :grinning: :grinning: :grinning:
se už těším na salátek, mňami mňami :slight_smile:

s cukrovím jsi Iren dobrá, asi má Eli tu energii po tobě néé?
17. pro 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Raduš, ty jsi teda po ránu čilá :slight_smile:

zub bude už zítra v pohodě, uvidíš :slight_smile:
mě ted musel dát taky injekci,bo to bylo šílený, vždy to vydržím,ale tohle by se teda nedalo a i pro něj líp, než kdybych se na křesle svíjela bolestí, on může v klidu vrtat :grinning:
ale ještě ted,když zahejbu pusou,tak cítím v dásni jak mě tam opichoval :angry:
17. pro 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkýý co dnes vaříte, mě nějak docházej už nápady a v mrazáku už jen kousek plecka :frowning2:
a po včerejších třech řízkách nemám na maso ani pomyšlení:frowning2:
17. pro 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem včera vyžehlila kopu prádla, tchýni ještě závěsy a dečky.
ted jsme dala nějaké prádlo domů z balkonu,aby doschlo, bo venku mi akorát zmrzlo, tak pak ještě vyžehlím tenhle zbytek.
o víkendu asi povléknu,at se mi to tu na vánoce neválí
17. pro 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....
Vánoční úklid.....co to je???? :grinning:
stejně se uklízí pořád ne---průběžně,tak já teda specielně Vánoční nedělám......
okna jsem myla když nám je dělali,úklid byl po bordelu,co se dělala podlala a koupelna....a stačí....
Joooooooooooo
a teda asi jste něco přivolali s autama.....včera jsem vyjela a smrad-----a auto mi samo brzdilo.No kolo úplně měkký,tak na benzinu,dofouknout a jela jsem teda do Lípy.....a dojela i dom :grinning:
A Pepa si to vzal dnes do práce,to kolo jistě někde uchází...
17. pro 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj.....no jo taky uklízím pořád, ale jako pokaždé ne na lince a na stěně to se holt někdy taky musí udělat. A okna pokud bude břečka přes zimu můžu mýt každý týden. Navíc s dětma nic neudělám, takže musím využít tatíka doma.

Jinak teda na srazík opět nedorazím když je až zítra jdeme s malým na 4 měsíční a druhou hexu takže kdoví jak bude po očkování.
17. pro 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Tak jak tak koukám, kdyby byl srazík dneska, tak se nás sejde víc, než zítra. No to jsme se to zase domluvili. A tak teda na 10.00 ju? Pro nás je to lepší, páč po o. pak pojedem dom, aby se Elí vychrupla. Alespoň chvilku v autě.
Val - myslíš, že má Elí energii po mně jo? Já jsem takové klidné stvoření a Elí je jak s duracelkama. :grinning: :grinning:
No jo já z toho ovínění nevylezu :grinning: :grinning: :wink: :wink:

Perad - ty jsi ale včelička, takové práce po ránu. My vstávali v 8.00 :sunglasses: :sunglasses:

Pikus - čteš mi myšlenky, jaký úklid???? Já uklízím taky průběžně, takže jen jsemmyla okna a prala záclony a jinak uklízím vše co je potřeba hned a ne až na vánoce.

Venku je krásně pocukrováno, tak se nasnídáme a půjdem na zahradu, ať si Elí užije snížek. :sunglasses: :sunglasses:
17. pro 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku ????že by nějakej hřebík v kole ??
17. pro 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren nechápu jak jsi zvládla 20 druhů :sunglasses: bych padala na hubu :sweat_smile: :sweat_smile:

Úklid jsem nikdy neprožívala a kór jak je na světě Péťa :grinning: teĎ uklízím skoro furt, prach atp. takže navíc vánočně nedělám nic :sunglasses:

PeŤulím mezitím vstal, pusu má teda fakt pěknou :frowning2: snad se to brzo zahojí, mažu mu to.

Val, já jsem už taky vyřízená s nápady....dneska delám těstoviny se šunkou, žampiony a sýrovou omáčkou, na víkend mám v plánu kuře na bramborách.

Pikus pane jo s autem :zipper_mouth: pardon za přivolání problémů :wink:

Jde se vypravit ven, musíme na koupit, vůbec se mi teda nechce...ale Péťa je natěšený na sníh :sweat_smile:
17. pro 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
hajmar, tak rpoč jsi to nenapsala??
kdyby jsi to písla, mohl být dnesk,ale nepsala jsi,že by jsi dorazila, škoda :frowning2:

jasně holky že se uklízí pořád, já uklízím 2x týdně jako luxování,prach, prádlo.
jiank kadžý den ten normální úklid že? nádob,vaření a okolo filípka.
ale jsou určitý úklidy,který se přeci nedělají každý týden nebo měsíc.

jako na linku lezu 2x za rok, myslím nahoru, okna myju 3-4x za rok a před vánoci je prostě umyju,ale kdybych je myla v listopadu,tak na vánoce už ne., dveře taky nemyju každý týden .
nábytek leštím 2x do roka.
ono se tomu asi jen tak říká vánoční úklid,ale v pdostatě k normálnímu uklízení něco málo přibude,ale není to žádná katastrofa :grinning:
takže asi tak, to aby jste si nemyslel,že teda uklízím jen na vánoce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val psala jsem to včera kolem 22 hodiny
17. pro 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
hajmar jojo,ale to už bylo pozdě, bo jsme už zase domluvily ten pátek :frowning2:

manžel by nevadil, by jsi ho poslala at hlídá děti a ty by jsi si v klidu pokecala a dala kávičku :slight_smile:
17. pro 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a přečetli jsme si to až ted ráno,že jsi to psala:frowning2:
tak po vánocích určo bude další srazík,aby jsme pověděli zážitky u stromečku :slight_smile:
17. pro 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek