• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahoj holky,venku krásně nasněžíno tak snad všechny dorazíme v klidu a pohodě:slight_smile:
Pro nás si jede děda takže budeme dříve v Lípě a bude alespon čas v klidu přijít:slight_smile:
Už se na vás všechny těším:slight_smile:doufám že vy taky?:slight_smile:
18. pro 2009 v 07:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky....
uijte si srazík :wink: budeme na Vás aspoň myslet :grinning:
18. pro 2009 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,
tak já dala koupel, umyla vlasy,ted snídám.
my taky dorzaíme a těšíme se.
Marcel foták neberu,bo stejnak mi nejdou fotky vložit na net :frowning2:
jedině,že bych je tam pak doházela,až mi to bude fungovat :slight_smile:
tak já ho tedy beru:slight_smile:
18. pro 2009 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsme se mrkla na autobus a sjedeme k unče busem, takže my tam budem v 9,55 juu?
18. pro 2009 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Piku, díky :slight_smile:

doufám,ež příště se sejdem v jiné sestavě a bude nás více
18. pro 2009 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Čusík holky, tak my už jsme doma. :slight_smile: Ještě jsem stihli nakoupit v Kaufu a pak hurá autíčko nastartovalo, tak to onehdy bylo asi jen nějaké malé stávkování. No uvidím ještě večer jedu na ten večírek, máme to na Střeláku a večer má být nejstudenější z celého měsíce jak říkali.
Mi přijde, že jsme si ani pořádne nepokecali, dneska jsme fakt byli jen chvilinku, ale řeknu vám, že mi to ten pingl tou svou náladou docela kazí. Chodili jsme tam docela rádi, ale teď, když usměrňuje maminy, aby jim děti neřvali, no nevim.
Doufám, že jste si pochutnali na obídku a sehnali rukavice. :sunglasses: :sunglasses:
18. pro 2009 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
iren - usměrňuje maminy aby děti neřvaly jo ? :astonished: sem asi přeslechla :confused:

Obídek dobrej, daly jsme si s Janou výpečky :slight_smile: A rukavice jsme sehnaly za 19,- :sunglasses: já skákla do toho sportu pro míček na florbal a holky zatím nějaké vyštrachaly :wink:
Pak jsme ještě s Janou byly společně v Andy, v lahůdkách u Lipky, pak nás doprovodila na bus hodná holka :wink: Musely jsme chvíly čekat, tak jsme pěkně vymrzly. Kája si cestou dáchla a pak z busu domů trochu sněžilo a ještě sněží.
18. pro 2009 v 16:30  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahooj holky,
tak já jsem dorazila s fildou domů až o půl třetí.
Mrkla jsem k vietnamcům a koupila jsem si černé rifle za 255,-, supéér :slight_smile:
manželovi takové bavlněné tričko s dlouhým rukávem, třeba pod svetr.
pak jsem ještě šla nakoupit do potravin, tam jsem stála dlouho u masa, bo ženská předemnou dělala už asi vánoční nákup masa.
měli kotlety za 79,-, tak jsme vzala taky kilčo.

manža ted dodělává ledničku, já to tam půjdu naházet, filípek spinká.

Marcel, mi povídje o promrznutí.
první bylo jak jsem čekala na manžu s tou knížkou a pak 20minut na autobus, měl zpoždění skoro 10minut, měl málem odváželi, nohy promrzlý, už jsem se těšila až budu doma.
18. pro 2009 v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Marcel, dneska usměrňoval Radku, říkal jí, jestli by nešlo aby Péťa nevejskal, ona mu řekla,že se snaží a on hned tak lehce, že by to chtělo víc se snažit. Stála jsem u něj a slyšela to :frowning2:(
dneska měl nějakou blbou náladu, možná že doma něco s manželkou, nějaké třeba chmury :frowning2:

ale že by ty pipiny bloncky usměrnil a vysvětlil jim základy slušnosti, to neee :angry: :angry: :angry:
18. pro 2009 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Iren,tak ještě že jsi nastartovala, tak snad nastartuješ i večer nebo spíše v noci žeee ? :grinning:
má dneska v noci být při vyjasnění až -22, ted je u nás na špičáku -10

lednice hotová :slight_smile: jsem tam nastrakala maso, brala jsem jěště přes kilo krůtího a ty kotlety, tak pak se dokoupí už jen něco.
manžel dnes nakoupil zeleninu do salátu, nějaký ty šampaňský a sobě si vzal 2x kořalku Four roses-jeho oblíbený pití,ale už dlouho ho neměl a ještě lahev jamesona se skleničkama,že to bylo za dobrou cenu, joo a ty dva balíky coca coly. My to teda nepijem,ale jeho děti jo,když příjdou, dávají si to ke kořalce.
no prý to bude i na silvestra a na hory, tak jsem zvědavá co tu zbyde opravdu :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky tak mě se srazík taky líbil,Honzík spal do dvou takže jsme si pohráli a ještě jsme ho s mamkou ostříhali takže je z něj velký fešák:slight_smile:
Nakonec se nechal ukecat že teda bude spát u babičky,takže budu mít alespon čas zabalit dárky a připravit se na zítra nebot manžel má narozeniny tak bude menší oslava:slight_smile:
Jinak u nás už bylo před pul hodinou -15 stupnu takže do rána těch -20 bude:frowning2:
Marcel tak hlavně že jste dorazili domu v pohodě,Kája musela být unavená chudinka,ale byla statečná:slight_smile:
Jako číšník opravdu dneska mínus body,kdo na něj má koukat,jestli má blbou náladu at si to nechá na manřelku domu a ne na návštěvnice které mu vydělávají na výplatu.Hold je asi zvyklý že mu vše vychází a pak když není uspěch tak je takovýhle,ale to je jeho problém.
Jituš takže jsi nakoupila za dobrou cenu:slight_smile:a co ten malý vysavač?byla jsi ho omrknout?:slight_smile:
Jinak dneska počasí opravdu síla:frowning2:

Holky počítejte že v novém roce bude srazík takže se nebudete moci vymlouvat že nemužete:slight_smile::frowning2:

Jinak bude taky dámská jízda na nějaké díze takže si cvičte tělo aby vydrželo:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
18. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
No to je teda blb...to kdybych věděla...... :angry: Ještě jsem mu nechala prachy navíc :sweat_smile:

Jani tohle taky nesnáším, když někdo tahá problémy svoje do práce....
Kosa byla fakt šílená, my tu měli odpoledne -13 °C jsem ani odpo nešla ven a jen jsme sjeli autem na nákup :unamused:
18. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky.
Tak mamka jde v PO na tu operaci,musej se ji juknout dovnitr jestli nema utrzenej ten vaz a pustej ji asi 23.12 az :frowning2:
18. pro 2009 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Čauky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Jen vás pozdravím..................žijeme :wink:

Nedtíhačka,práce a když mám volno tak mám vlastně taky práci,tolik známých chce být krásných :wink: :slight_smile:

Po novým roce se na vás opět těšíme.................nevím jestli se do vánoc dostanu na MK a kdyby né..............TAK VŠEM PŘEJEME KRÁSNÉ VÁNOCE A HODNÝHO JEŽÍŠKA S PLNÝM PYTLEM DÁRKŮ

19. pro 2009 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky...
Andarko,at to mamce dobře dopadne a na Vánoce jí máte v pořádku doma......
A mrazy???jooo moje autí je kaput :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Moni...vám všem taky krásné Vánoce,Tadíkovi pusinku a plno dárečků
19. pro 2009 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ahooj holky:slight_smile:

Jani, už jsem se tam nešla podívat, bo jsem šla ještě nakoupit a pak už na bus,aby jsme už byli doma.

Filípek spinká, manžel se učí, v pondělí dělá ty zkoušky z předpisů na dráze, mu to nezávidím :frowning2:
no a já půjdu žehlit.
dneska ochutnáme cukroví a po novém roce na novém srazíku vám donesu taky ochutnat.

Iren měla cukrovíčko výborný ! je to šikulka, měla ho i mooc hezky nazdobené.
přemýšlím,že bych něco ještě udělala :grinning:

Tery,tak hlavně at to mamce dobře udělají a na vánoce už bude doma :slight_smile:

Moni, já si říkala předevčírem kdepak tě máme,že asi makáš v práci a není čas :frowning2:

Moni, celé rodině taky přejeme krásné Vánoce a hoodně dárečků :slight_smile:

Piku, copak s autíčkem ?? onemocnělo ?
19. pro 2009 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsme dneska byli v Lipe jeste neco pokoupit a Majdu hlidal deda :slight_smile: ona je z nej uplne vyprdla, dela s ni furt kravinky a hraje ji divadlo s hrackama a ukazuje rybicky v akvarku atd. -ted ji naucil na ne tukat, to je sranda, normalne reknu: udelej tuky tuky na rybicky a ona prstikem "zatuka" na sklo :grinning: sikulka moje. No a dokonce ji zvladnul prebalit a dat obed :slight_smile:

Ale ve meste des, mne rozbolela hlava, vsude plno lidi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale uz na vse prdim, na uklid tak nejak kaslu,pac nestihaaam - Vanoce prece nejsou o tom ne? :sunglasses:
19. pro 2009 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
tery, Filípkovi se taky moc líbili rybičky,když je porpvé viděl, byl z nich taky strašně štastnej :slight_smile:

děda je šikulák :slight_smile:
a vánoce nesjou o úklidu, to je přeci jasné.
halvěn at je doma prima nálada a pohoda :slight_smile:
19. pro 2009 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Andarko....víš jak to vypadá u nás???jako po výbuchu bobmy :grinning:
Val...jojo onemocnělo asi mrazem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. pro 2009 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
koukám nikde nikdo kde jste kdo haloooo
19. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Andarko....ta už je veliká :astonished: :grinning: a sponečku :grinning:
kočka je to......
A já balím dárky...a při tom nakukuju :slight_smile:
19. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
pikusa - co ta klíčenka ? já se k tomu ještě ani nedostala rozbalit jí :grinning: no snad zítra, páč muž bude v ČL, ale zas musí spát Kája ..

My dnes jeli na kukandu do Žitavy, byly jsme v Kauflandu. Nekupovali jsme toho moc, spíš jídlo které tady není.
Večer po práci přišla mamka, tak mě obravila vlasy :slight_smile: tak snad budu pro toho Ježíška aspoň trošku krásná, když jsem i ostříhaná :wink: :grinning: :grinning:

Tak abyste si nemyslely, že platíte za rozbitá auta jen vy, tak nás to čeká též. Jak jsem psala, tak včera se muž hrabal celý den ve Formanovi a s kámošem na to nepřišli, co tam nefunguje, tak to dnes dal do servisu. Tak v pondělí se pán na to mrkne, tak jsem taky zvědavá ... :confused:
19. pro 2009 ve 21:40  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Mori....nezkusila jsem to ještě :slight_smile:
snad zítra....když to stihnu,ale spíš asi ne...zabalím a pak se s tím poperem :grinning:
19. pro 2009 ve 22:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj při neděli:slight_smile:
Venku je opět zima,ale budu muset stejně ven se psem což se nedá nejít,když má taky své potřeby:slight_smile:
Včera byla malá oslava manželových narozenin,tak byl klídek pohoda:slight_smile:Jak jsme s Marcel kupovali ty vrtulníky tak jsem nevydržela a místo vánoc ho dostal už nyní:slight_smile:no koukal co to dostal,ale radost z něj měl neb ho hned musel nabít a vyzkoušet co a jak a večír když jsme přijeli domu i s Honzíkem tak mu ho hned ukázal jak lítá takže měli oba co dělat a čím se rozptilovat:slight_smile::slight_smile:
Při včerejším balení dárku jsem zjistila kolik jich Honzík dostane a nato že jsem to kupovala postupně a žádné drahé tak jich má sedm,ale jsou to samé hračky neb mamka mu kupovala nějaké oblečení tak aby měl i něco na hraní:slight_smile:tak snad bude mít pod stromečkem radost,ale chci mu udělat to,že mu jako nic Ježíšek nepřinese když zlobí a v nestřežený okamžik až ho manžel zabaví je tam donesu dodatečně neb si myslí že tam dárky být asi musejí,protože o tom ted neustále diskutuje:slight_smile:
Jinak Peto at je autíčko brzy zdravé a není nemocné:slight_smile:
Terezko,mamince at dopadne operace dobře aby mohla běhat za malou neb jí to určitě chybí:slight_smile:
Jinak nevím jak vy,ale je neskutečné jak ty dny utekli a už tu budou vánoce,pak nový rok a jedeme od znovu:frowning2:
20. pro 2009 v 07:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ještě jsem zapoměla,zbyli mi tu plíny po Honzíkovi nebo jenepotřebujeme jsou někomu z vás k dispozici:slight_smile:Je to velikost č.5 rozmezí 12-25 kg,tak když by jste některá měla zájem ozvěte se:slight_smile::slight_smile:
20. pro 2009 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré dopolko ! My máme taťku na florbalovém turnaji, tak ve 12 h pojedem busem za ním, krásně to vyjde, že budou už končit, tak pojedem dokoupit zbytek potřebných věcí do Kaufu a pak k jeho babče do Provodína.
No ale ve 20h prostě musíme být doma, páč bude finále Superstar a to musím koukat :grinning:
20. pro 2009 v 09:48  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojík holky....
no joooo dnes je finále....ale že to zase uteklo co.....
Já vyšlu na nákup pepu se seznamem...ale že je dlouhej :grinning:
20. pro 2009 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky!
My máme nemocného Míšu v pátek přijel ze školy z horečkou, tak leží, má dost velký kašel a teplotu a na rozptýlení, když nespí je u PC, takže se sem moc nedostanu.
V pátek na vánočním večírku bylo fajn, do 24.00 jsme byli na Střeláku, pak zavíraj a tak jsme se přesunuli vedle do Luxoru, no řeknu vám, už mně tam nikdo nikdy nedostanu, hrají samé tuc tuc a nejdřív tam byli samý mlaďoši a pak začli chodit i starší, ale fakt nic moc. Možná když hrajou 80. léta tak dobrý, ale tohle???? Asi jsem stará!!!
Včera byl manža u své mamky v Hlavici a dneska jel do Harrachova, takže sjem celý víkend doma sami. Včera jsem stihla udělat vaječňák, ten máme moc rádi, tak už se na něj těším až si dám frťánka a do kávičky. :sweat_smile: :grinning:
Taky jsem se bála o auto, ale šlape jako hodinky i v těch mrazech, tak jsem moc ráda. :sunglasses: :sunglasses:
Val - a nechceš nějakej receptík na cukrovíčko :grinning: :grinning: :grinning:

Pikus to je vždycky na prd, když auto nejede, pak pořádně nic nezařídíš, já bych bez auta být neee. :confused: :confused:

Moni - taky přejeme KRÁSNÉ VÁNOCE, POD STROMEČKEM HODNĚ DÁREČKŮ A POHODOVÉ A KLIDNÉ CELÉ SVÁTKY.

Andarko - Majda je parádnice, sponečku ve vláskám, téda jí to sluší a šikulka je to. Děda je super, když se takhle umí hezky postarat. :sunglasses: :sunglasses:
20. pro 2009 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ireno,tak at je Míša do Vánoc v pořádku...
A já taky bez auta jako bez ruky.....
a to v úterý musím jet do jablonného k zubaři....no kdyžtak vezmu Pepy nebo táty auto....těm to zatím jezdí :grinning:
20. pro 2009 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek