• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Mori...tak jsem úspěšně do klíčenky nahrála nějaké fotky :grinning:
20. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojkýý :slight_smile:

koukám opravy aut před Vánoci je nejlepší Ježíšek cooo??? :angry: :grinning:

Jani, manželovi dodatečně vše nej ... :slight_smile:

tak to jsem zvědavá až nám budeš popisovat Honzíkovo zklamání,když neuvidí pod stromečkem nic, to bude čučet teda :wink:

Marcel, taky jsem zvědavá na finále superstár :wink:
myslím si,že to Chodúr má v kapse, ale abych se ještě nedivila, že ?
20. pro 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren můžeš hodit nějaký receptík do placu :slight_smile: děkujuuuuu
já mám ráda ty vosí hnízda, nikdy jsme je nedělala,ani mamča, jen ségra ted nějak po dva roky.
ale ani jsem nestihla ochutnat všechno cukroví, jsem jako zase nechtěla vypadat jak nenažraná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

hele Iren, asi jsi stará :grinning: néééé , to byl vtip, nejsi stará, jen tyhle hity jsou pro patnácky až osmnáctky ,se ti nedivím,že se ti nelíbilo, mě by se taky nelíbilo.
já mám ráda ty hity 80-90let, na to teda můžu tančit do rána, ale když dají ty novodobý,tak to si netrsnu :frowning2:

ale až vyrazíme,tak samo že půjdem na nějaký hitovky a ukážem omladině jak to umíme :grinning:
20. pro 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku, jsi šikulka :slight_smile:
to bude Pepča koukat, si vás bude mít pořád u sebe :slight_smile:

Jani, koukám že na plínky se nikdo nehlásí, tak já si je od tebe klidně koupím a žádné výmluvy,že za ně nic nechceš, jasný !
20. pro 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsme byli ráno plavčit a pak jsme jeli k mamče na oběd a Filípek měl dnes poprvé smetanovou omáčku s knedlíkem :slight_smile: tééda šmakovalo mu a babča byla spokojená jak to dobře uvařila, že mu chutnalo :slight_smile:
pak přijela ségra, a ve 4 jsme se vrátili, Filípek mi usnul po cestě,tak jsme ho svlékla a šoupla dopostýlky a ani se neprobudil.
manža zůstal doma, bo se učí na ty zítřejší zkoušky
20. pro 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
se ted o mě málem pokusil infarkt.

manžels i šel zakouřit na balkon a najednou taková rána.
no už jsme si myslela,že sebou seknul,jako že omdlel nebo tak, naštěstí to nebylo tohle,ale uklouznul a spadnul na židli- mimochodem židle nepřežila.
máme na balkoně dlažbu a ted jak mrze ,tak je to jeden led.
no ještě ted mi je z toho na nic, fáákt jsem vylítla jak torpédo
20. pro 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. pro 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj zdravím.......nestíhačka..na štědrý den mi dojedou naši a brácha takže makám když je manža doma a teď domlouvám co doveze mamina so koupit.

JJJ jak ty plenky..už se ti někdo nahlásil pokud ne tak je beru má je Terka takže využiju plně..ozvi se kdybych nekukla. díky.
20. pro 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky,
kdepak jste ?

hajmar, tak at jde práce dobře od ruky :slight_smile:

my letos budem na vánoce doma,ale jako každý rok - už po 12let tu bude tchýně,dřívě jsme vždy pak k večeru jeli k mamče na večeři,tchýně byla vždy na oběd a přes den.
odpoledne ještě příjde ségra,přítel,neteř dát filípkovi dárečky , pak mamča dorazí s přítelem a pak na véču tchýně.
taskže já tu budu mít taky pěkný mumraj.
druhý den dorazí syn s přítelkyní, ostatní děti až po vánocích.
a třetí svátek jedem všichni na oběd k ammině, bude svíčková :slight_smile:

hajmar, na plíny jsem se ozvala už já,asi jsi přehlídla, ale je mi to jedno, přenechám :wink:
21. pro 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno ! My už máme taťku doma, stejně má rozbité auto .. jsem zvědavá co se z toho vyklube, respktive kolik se z toho vyklube :confused: Dnes se má pán na to podívat.
Za chvíli jedem do Brniště a do Mimoně, máma chce do Brniště pro maso a její přítel se ve sněhu bojí řídit, tak jedem naším autem.
21. pro 2009 v 08:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj je tu někdo?
21. pro 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..... :grinning:
tak autí už mi jede :grinning:
ale zase Pepovi stávkuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://nd03.blog.cz/667/951/33b59174d2_57739925_u.jpg
a tím i děkuji Peradce za vytvoření přáníčka :slight_smile:
21. pro 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus-supeeer, dekujeme za pranicko.

Ja to svoje teda fotila sama a dotvoril ho bratr :wink: :grinning: Sem asi podruhy fotila jeho fotakem-ma zrcadlovku Canon-je to velky jak krava, ale zmakla jsem to :slight_smile:
21. pro 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tery, fotečka super :slight_smile:
je tomalej ďáblík :wink:

Piku, to je v prčicicíh s těma autama coo? když jede jedno, druhý zase néé, si budete muset pořídit ještě třetí auto :grinning:

jsem vyprala, stáhla Filípkovi povlečení a už mu povlíkla , nám povleču asi zítra,už má být tepleji,tak at to můžu hodit na balkon.
nazdobila jsem si konečně větve do vázy a ještě přizdobila perníčkama, sušenýma pomerančema a konečně to v kucvhyni na stole vypadá,že budou Vánoce :slight_smile:
21. pro 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val.....asi jo.....pořídíme ještě 2,at máme každý ještě jedno kdyžtak :grinning:
21. pro 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
uff, jsem ted dodělala truhlík s větvičkama na balkon, ty šípky to krásně doladily.
musím vyfoti,ale neukážu, bo mi nejde nic nikam vložit :frowning2:
a už mě to jako sere :angry:

nemáte holky někoho známého přes počítače, co jako dotoho dělá?
já jednoho mám,ale on je takovje nespolehlivej :frowning2:
21. pro 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dorazil manžel, zkoušky udělal, huráá :slight_smile:

jdem baštit, papa
21. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val-tak manzovi gratuluju, je to sikulik :wink:

A muj bratr je pan Ing. pres IT :wink: Dela v Datronu v Lipe.Co potrebujes?
21. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - kámoš co jezdí mašinou v LBC, tak dnes dělal taky nějaký zkoušky a má je zdárně za sebou

My jdem za chvíli ke známejm, Martin jim bude na baráku připojovat termostat a ta kámojda má svátek, tak i popřejem
21. pro 2009 ve 14:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Jsem tu jen na skok, dokud Elí nepřestane bavit koukat na Nodyho, pak přijde a začne mně tahat pryč. :grinning:
Dopoledne jsme byli na poště pro vánoční pohledy a normálně nemaj :astonished: . Cestou zpět jsem potkali kámošku s dětma jak bobovali, tak jsme vyfásli jedny boby pro Elí a nemohla jsem jí z nich dostat, tak nám je půjčili dom. :wink: Tak asi budu přikupovat ještě jeden dáreček :confused: :confounded: :grinning: Zítra jedeme s Míšou k doktorce, páč má hroznej kašel, tak ať je na Ježíška zdravej. Dneska večer po cvíču máme s ženskýma vánoční besídečku, tak zase beru cukrovíčko.
Val - tak fakt chceš receptík na vosí hnízda? Takže
160g piškotů
160g moučk. cukru
60g másla
2 lžíce tepl. mléka
2 lžíce rumu
2 lžáce kakaa
piškoty na postavení
Piškoty rozmělníme, přidáme cukr, kakao, máslo, mléko a rum a tvoříme těsto, formičky vysypávat moučk. cukrem. Kdyby se drolilo. přidat víc mléka.
Krém
60g cukru
100g másla
1 žloutek
1 van.cukr
trochu rumu, dle chuti
21. pro 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé teď mi nějak docvaklo, Val - manža jezdí mašinou a mori koukám tvůj kámoš taky. Můj brácha jezdí taky mašinou v LBC, třeba se všici znají :grinning: :grinning: :grinning: A co vím, tak můj brácha se pořád učí na nějaké zkoušky.
21. pro 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak třeba se opravdu znají.
jak se ti vaši kluci jmenujou ?¨nebo stačí říct, jestli znají Fandu Hodnýho :grinning:

Iren, děkuju za recept:slight_smile:
hned zkopčím. a možná ještě udělám :slight_smile: asi nejsou pracné nee?
21. pro 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren, tak se boby zalíbily joo?
taky je chci Filípkovi koupit na ty hory, ale nějak se ted na MMb neprodávají,ale do února je ještě čas, já chci ty pro mimča s tím pásem na připnutí
21. pro 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tery, no potřebuju nějak skouknout pc,ale nechci si na to volat kluky z firmy a potřebuju nějak přemluvit pc s těma načerno nainstalovanýma windowsama :sweat_smile: :sweat_smile:
díky nim asi mi nejde nic nainstalovat, počítač běží pomalu při stahování, z mailu se mi neotevřou přílohy, jen někdy a nemůžu odesílat fotky, na FB je taky nevložím:frowning2:
nevím jestli je to těma načerno w. nebo jestli mi alcomp posílá pomalý připojení :frowning2:

holkýý, ted mě manža zavolal, hraje si s Filípkem s míčem a on normálně ten míč vezme jednou rukou, je to takový střední míč a on tu ručičku tak rozevře a chytne ten míč, jako já čumím úplně, s takovou malou ručičkou na takovej velkej míč
21. pro 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val-zeptam se brachy co to muze byt,ja mam taky cerny windows :grinning: a facha vse dobre :wink:
21. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj zase zdravím jen v kalupu......dočetla jsem a koukám víc strojvedoucích tu je..no manža je taky strojvedoucí..jinak to jméno co tu kdosi psal zná.

Finišuju z nejhoršího peru uklízím zítra jede manža do práce s malou pro kapra tak doklidím zbytek...hlavně prádlo vyžehlím připravím pokoj ....ale radši bych vánoce zrušila fakt.

Jinak nevím co napsat.
21. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo jenže já po těch xx letech stáhla aktualizaci :angry: :angry: :angry: :angry: v zoufalství, celý ty roky jsem to ignorovala a bo už jsem fakt nevěděla kudy kam,tak jsem to zaktualizovala a tím jsem si asi moc nepřidala :frowning2:

pádím pro Filípka do vany, manža dneska koupe:slight_smile:

mějte se papa

joo Iren, asi se ještě dnes pustím do těch vosáčů :wink: :wink:
21. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé ahojky hajmar,
jak se jmenujete ??
21. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val tím to nebude...mi měli taky načerno a nainstalovala jsem cokoliv..prosím tšě stáhni si program everest home edition a tam jde udělat přehled...spíš bych to viděla jak jste vše přeinstalovali nějakou chybu v systému...může to být neúplná instalace základní desky grafiky atd
21. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek