• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Hájek Honza
21. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, tak manžela taky zná :slight_smile:

hajmar, já nic nepřeinstalovávala :frowning2:
takže myslíš, že tím to není joo?
no asi mi nic jiného nezbude a zavolám si techniky z alcompu :unamused:

měj se hezky papa :slight_smile: a díky :slight_smile:
21. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer...
Hajmas...se strhneš,než budu Vánoce :astonished:
to mě se stát nemůže :grinning:
21. pro 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikus..tak až budeš mít doma tři děti a manžela FURT v práci taky to bude jiný....navíc mi dojede rodina...rodiče a brácha tak musím vše připravit
21. pro 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak filípek chrní a já jsem jěště tu

Marti, zkusím to nějak poštelovat se skypem
21. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti....mám doma 3 děti ob týden pokaždé :grinning:
a Pepa dělá od 8-18 hodin....
taky jsem dnes uklízela,ale pak si mě Matýsek žádal,tak jsme šla raději ven :grinning:
21. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Piku, taky nezávidím :frowning2:
21. pro 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val...no co se dá dělat že.....
počkat až vyrostou
21. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, ale to je ještě dlouuhá doba .
já to taky měla,ale méně často , mě už odrostly a už mají svoje hnízda :slight_smile:
21. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikus tak to máš jen na víkendy ne......jako já každý den ..pak kolem baráku přikládat celý den atd.......každý má to své a jinak
21. pro 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno :grinning: prvnííííííí :sunglasses: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no jak stará bába nějak nemůžu spát, tak jsem vstala, páč už mě to nebavilo se převalovat :unamused:

U známejch bylo fajn, pomněli jsme se :slight_smile: byla čína, chlebíčky, vínko :wink:
Manža za chvíli asi taky už bude vstávat .. v 7h má být už v ČL, jede busem do Holandska a ve středu ráno bude zas zpět .. tak dnes večer konečně v klidu pobalím dárky, až Kája půjde chrnět

hajmar - dnes (vlastně včera :grinning: ) mě Natálka lákala, ať jedem s Kájou s nima na toho kapříka :grinning: ale nejedem, Kája rýmuje, tak nechci aby se teď moc courala venku, aby se jí to nerozjelo víc
22. pro 2009 ve 04:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj.......mori taky váhám zda malá pojede je sice ok ale ten mráz venku ...fuuuj.....no dojet se tam musí nenecháme to propadnout je to škoda navíc musím manža vyzvednout ještě kolekci.

A jedou prý autem a Natálka zpátky vlakem ...to je vždy s Milanem domluva naprd
22. pro 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hajmar - jj bavily jsme se, že zpět asi busem, páč prej Milan zůstává v práci. No není to moc počasí na cestování .. dnes mi už Kája i trochu kašle :unamused: No a já jak nespala v noci, tak bych to asi nedala ..

Jinak já už mám zapnutou pračku a mám celkem dost práce dnes ..

Jo a v půl 6 jsem si šla ještě lehnout a usnula jsem konečně
22. pro 2009 v 08:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: vy jste toho napovídali :wink:
Já včera hlídala Aničku a dnes taky,zy chvilku si pro ní jdeme.Byla hodná,jen máma si jí vyzvedla v osm večer takže manžel už rostl a jak přišla tak jí to řekl,ale ona nereagovala :unamused:
Taky přijel manži nevlastní brácha,Honzíkovi přivezl pokladničku a dal mu do ní počinek 40,-kč ale alespon něco a já dostala rolničky :wink: moc krásně cinkají,udělal mi radost :slight_smile:
Dělala jsem bramborový guláš tak si taky dal a byla jsem pochválená že mu chutnal,což u něj je dvojnásob pochvala :slight_smile:
Manžel měl v práci končit dnes ale jdou ještě ii zítra neb neměli moc práce tak musejí dohnat trochu skluz :frowning2:
Holky nepřehánějte to s tím uklidem,vždyt jsou svátky klidu a ne aby jste se upracovali a uhnali :wink:
22. pro 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Marfcel, tý jo, to bych se asi raději převalovala než v 5 vstávat :grinning:
u nás sněží, tak třeba trochu sněhu na vánoce vydrží.

já mám v plánu stáhnout naše postele,povlíknout a vyprat a taky bych chtěla balit dárky a mám tu žehlení

k obědu udělám asi francouzský brambory, mám tu uzený
22. pro 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori udělal zkoušky holt musí jít makat.......ale busem bych nejela...jenže pro vás je spojení lepší
22. pro 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak teda k obědu nevím co asi játrovou omajdu s rýží bude i na zítra bramboračku jsem uvařila večer tak to zas taK NÁROČNÝ NENÍ.
Povlečeno mám jen kluk si musí povlíknout to vypeeru ještě dnes .....večer jsme stihli i uklidit, ale to 24 budu uklízet stejně zas..malá nadělá děsnej bordel
22. pro 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val-tak uz je mi to jasny, to si posrala tou aktualizaci :grinning: me bratr rekl, hlavne si vypni stahovani aktualizaci! A ja to jednou odklepla na Honzove notesu a delalo to to samy co tobe, tak to dal do kupy :wink:
22. pro 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sem mu to rikala a prej by to musel videt, ale ze to muze byt jak s tou aktualizaci, tak nejakym virem treba :unamused:
22. pro 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak mamka je od vcera v ty nemocnici, byla ruzne po vysetrenich a dneska se uvidi jestli ji budou operovat!Kurna snad bude na vanoce doma-prvni vanoce s vnuckou :cry: :frowning2:
22. pro 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyy, to sem jeste ja: takhle mi Majda vcera ukousla dudlik tema zubakama co ma :unamused: http://img196.imageshack.us/i/dudlik.jpg/
22. pro 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tu.

jsem vám ani neřekla,že jsme včera večer objevila bouli v puse nad zubem, se mi tam udělal pořádnej váček a já furt myslela,že mě to tam bolí od té jehly.
tak jsem zajela k zubákovi, naštěstí u mamči v práci byl její přítel,tak tam filípka hlídal, ale byla jsem tam chvilku asi 15minut. normálka mi umřel zub, takže mi to odvrtal a nechal otevřené a vytáhnul mi nervy. Jeden nerv trošku bolel, ten ještě nebyl tak úplně umřetej :grinning:
tak snad mi to splaskne.

v 11 jsem dorazily dom, filda po cestě usnul a ještě chrní.
perou se mi cejchy a budu muset jít uvařit, se mi nechce :frowning2:

joo a dnes se vrhnu na ty vosí hnízda, včera už to nešlo, bo jsme s hajmar řešily oc do 22,30 .
a stejank jsme dnes zjistila,že nemám piškoty, musím zaúkolovat manžu
22. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tery, tak snad bude mamča na vánoce doma!
bylo by to určitě smutné bez ní.

koukala jsem jak Majda řádila, jí nějak zachutnal néé?
22. pro 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, se nedivím, že manžel už v 8 hodin vrčel :frowning2:
to jejich mentalita asi nepochopí, raději mlčí a dělají že neslyší :grinning:
22. pro 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tery, jsem kravka noo .., mě to ted pěkně sejří :angry:
22. pro 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
já byla taky u zubaře a bolelo bolelo....a v lednu zase
HAJMAR....kdepak na víkendy,od neděle večera do středy rána a pak hned od čtvrtka večera do pondělního rána.
Pak týden holky nejsou,ale to je zase pepa v práci od rána do večera.Pak má volno týden,ale to jsou právě holky tady.A vzhledem k tomu,že máme ještě hospodu ve Velkém Valtinově,toho volna moc nemá.
22. pro 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky... ja už pomalu nic nestíhám...dneska si tatka veme Yvonka i když mela zvýšenou teplotu ale nic hroznýho dneska rano už je ok... Musim uklidit a zítra mě čekaj 4 vánočky tak to aspon udělám v klidu... už se sem asi nedostanu TAK VÁM VŠEM PŘEJI KRÁSNÉ VÁNOCE HLAVNĚ ZDRAVÍ A ŠTASTNÝ NOVÝ ROK!!!! Po novém roce se objevíme na srazu az bude
22. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Teda vy jste toho napovídali, to jeden nestíhá číst.
Děkuji Jani a Marcel za spolupráci, ještě, že jsem té monče volala, páč dětská dr. má opravdu dovču, to bych tam jela a zas by nebyli, no doufám, že se Míša z toho dostane, i maminčinou léčbou, ale nejhorší je, že už i Elí měla ránou zvýšenou teplotu, tak se modlím, aby z toho nic nebylo. :confounded: :confounded:
Jani - teda přístup té vietnamky k Aničce je šílenej, proč si ji pořizovala, dkyž ji takhle odkládá, že jí ji není ani líto, chuděrka malá. Doufám, že jsis řekla o víc peněz, za tu almužnu co ti dávala bych se jí na to vyprdla.

Val - můj brácha strojvůdce se jmenuje Martin Havle, tak schávlě se zeptej jestli se znají, jestlí jezdí i směr LBC, tak třeba jo.Svět je malej. Tak dej pak vědět, jak se vosí hnizda povedly. Jelikož je Míša marod a moc mu nechutná jíst, tak na cukroví nikdo nechodí, tak zatím drží.

Pikus - moje řeč, na co se na vánoce udřít, všechno hezky pomalu a rozumně a když není, tak se svět nezblázní, hezky klídek a pohodička.

Heresto - taky přejeme KRÁSNÉ VÁNOCE, BOHATÉHO JEŽÍŠKA A YVONČINY ROZZÁŘENÉ OČIČKA POD STROMEČKEM. NO A SAMOZŘEJMĚ I ŠŤASTNÝ A ÚSPĚŠNÝ NOVÝ ROK!!!!
22. pro 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My tu měly odpo kámošku s prckem na pokec a ještě jsem jí dělala narychlo 1 obrázek ubrouskovou technikou pro její tchýni pod stromek.
Dnes mi Kája přes den nespala, tak už před chvílí usnula, tak jsem jí přenesla do pelíšku.
Jinak jsem dnes poklízela, žehlila hromadu prádla a vyprala 4 pračky, abych měla mezi svátkama klid. No a teď jdu konečně balit dárky, páč mám zabelený asi jen 3 :confused:
22. pro 2009 v 19:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
nakukuju na chvilku.

Iren, těsto i krém je hotové a už jsme si prubla i 3 hnízda,ale u Filípka se to nedá, furt mi hejká pod nohama, hned chtěl mixér jakmile ho viděl.
Manžel šel před chvílí naprotoi do baru, mají sraz z autoškoly - vánoční besídku :slight_smile:
tak doufám,že příjde domů nějak rozumě a v rozumné náladě, jinak teda budu sfouknutá :sweat_smile:

Zeptám se na tvého bráchu, manžel jezdí směr Liberec pořád,takže se určo znají :slight_smile:

Heresto, taky přejeme krásné Vánoce a hodně zdravíčka do nového roku :slight_smile:
22. pro 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek