• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Holky...tak zuby pořád bolí,jdu zalehnout....pááá
22. pro 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, Filípek si dáchnul dvě hodiny, až do půl sedmý.

žehlení mě taky čeká, teda jen dvě pračky a pak ty dárky, už vidím,že je stejnak dneska nezabalím, bo Filípek půjde spinkat tak kolem devátý
22. pro 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
piku,auau, at brzy přebolí
22. pro 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj hezký večer jdu s pochlubit manža zdobil perníky a já v zápalu pekla štrůdly a kokosky
http://hajmar.rajce.idnes.cz/Desktop/
22. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
týýý jofka Marti :slight_smile:
zírám, manžel je šikulka teda, to ten můj by na to neměl odvahu :grinning:

a štrůdlíky miluju, hned bych si zakousla :slight_smile:

já dodělala ted před chvilkou ty vosí hnízda, byli během půl hodinky hotové, mám jich 47 kousků :slight_smile:
a myslím si,že se povedly.
odted je budu každé vánoce dělat, díky Iren :slight_smile:
22. pro 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
vosí hnizda tam sna jsou teda....doufám, že se na někluk nepodíval..jinak jám asi 14 druhů nevím přesně..zítra peču vánočky dělám salát a další den dojedou naši tak abych měla HOTOVO
22. pro 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já balím dárky jak divá, už to skoro mám
22. pro 2009 ve 22:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY VY JEDETE :slight_smile:

já ted vypaluju fotky a připravila jsme si prkno na žehlení,ale teda vůbec se mi dotoho nechce.
dárky budu balit zítra, dnes už to asi neudělám :frowning2:
22. pro 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: omlouvám se,že jsem tu dlouho nebyla :frowning2: hlídala jsem malou Aničku takže jsem byla zaneprázdněná až do večera :slight_smile:
Jinak dárky mám už zabalené,tak snad se budou těm mým klukum líbit co dostanou :wink:
Dneska by mělo být auto,ale záleží jestli dojel z USA poslední originál díl,tak uvidíme ale snad zavolají,manžel už se nemuže dočkat :wink:
Jinak dneska už je doma takže poběháme poslední nákupy a menší návštěvu u jeho sestry a už budeme doma :slight_smile:
Počasí se nám pokazilo,a to jsem si myslela že si ten sníh trochu užijeme a ono nic,tak snad jindy :frowning2:
Terezko,přeju mamce aby jí operace dopadla dobře a byla s vámi doma na vánoce a mohla si užít s Majdou její první vánoce :slight_smile:
Jituš gratulace k vosím hnízdum a věřím,že se ti povedli a pujdou na dračku :slight_smile:
Jinak prádlo já musím dodělat dneska ale když je manžel doma věřím že budu mít čas neb jinak mi Honzík chodí pomáhat,tím že mi rozhazuje prádlo a bere žehličku a to prostě nejde :frowning2:
Ještě se tu ukážu abych vám napsala,tak zatím ahojky :slight_smile: :slight_smile:
23. pro 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, mamka je po operaci,nakonec to ma zdratovany a sesroubovany a pustej ji zitra rano.

Hajmar-manzel je sikulka, ten muj taky delal cukrovi - orechy,pac me to neba do tech formicek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pernicky musim ozdobit jeste.
23. pro 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko !
Tak taťka se nám v pořádku vrátil z Holandska, jel tam včera jako řidič busem. Už je od rána v Lípě, jel ještě něco koupit a něco zařídit. Jo a prej v Kaufu koupí Káje ještě kytaru, co jsme tam v neděli viděli - takže jako dárků zase bude hafo :grinning: a to jsem říkala, že letos pár, páč už tak toho má v pokoji moooc :sweat_smile:
Ha, teď mi volal, že ještě cournul po Lípě - asi Ježíšek něco dokupoval ještě :wink: :grinning:

Odpo odvedu Káju k babičce, bude tam s mamky přítelem patlat bramborovej salát, už se na to těší :grinning: a my mezitím ozdobíme s mužem stromek :slight_smile:
23. pro 2009 v 10:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré dopolko :slight_smile:

Tery, tak at se mamča brzy uzdraví a může zase brzy na procházku :slight_smile:

ještě jsem po půlnoci žehlila, pak to uklidila. manžel dorazil v 1, tak jsem nasratá :angry:

ted je u mámy, bo jel pro bráchu na nádraží, přijel za ní .

jsem se pustila do luxování,pak prach.
dnes nevařím, mám francouzský brambory ze včera, udělala jsem jich pořádnej pekáč :grinning: tak aspon o práci méně.

Marcel, tak to se Ježíšek šel podívat asi ke Kukačce vid ?
23. pro 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky, ted jsem zahlédla,že zemřela Milena Dvorská včera :frowning2: :frowning2: :frowning2:
23. pro 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
jdu vám popřát klidné a spokojené svátky, užijte si Ježíška a dávejte na sebe pozor :wink:

Addaro pane jo...tak ať se mamča dá brzo do kupy!

My měli hektické ráno...a já vlastně i večer balila jsem věci sebou...teď už jsme u našich, peťulín chrupe a já jdu zalehnout taky :slight_smile:
Tak se mějte krásně a já pak z domova nakouknu :wink:
23. pro 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky

holky nemám čas dočítat.Žijem,jen je to hektické...............v práci se lidi zbláznily chtěj být krásný..........dneska jen pár maličkostí(salát,štrůdl a uklidit)

23. pro 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj tak salát mám hotový vánočka upečená kuchyň poklizená...kapra a řízky ráno........a jak půjde malá spát jdem s klukem zdobit stromeček.

Akorát mi musíme obalit ještě dřevenou bednu jelikož ho není na zem kam dát a na skříňce musí být trochu výš tak to máme jako podstavec osvědčilo se už loni když Terka začla chodit tak to nestáhla sebou.
23. pro 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
V noci jsme se moc nevyspali, včerejší ELí zvýšená teplota, v noci docela vylítla a Elí nemohla spát, dostala čípek a až zabral, tak konečně usnula, ale za to jsme spali do 8.30, i když to stejně pak chybí. :frowning2: :frowning2: Ale dnes už je Elí v poho po teplotě ani ránu, tak nevím, možná to byla reakce na injekci až teď :astonished:
U nás se dneska staví tchýně, přiveze domací klobásy a manžovi bílou rybí polívku, já dělám rybí-hrachovou s opečenou houskou. Salát už mám hotový a rybí hlavu a vnitřnosti vařené, tak aby to zítra byla pohodička u pohádek. Uklizeno jakž takž taky je, tak už jen večer ozdobit velestrom a těšit se co zítra na to Elí. Chtěla jsem ještě koupit Elí boby, ale volala babi, že už je Elí koupila, tak jsem ráda, mám to bez práce. :sunglasses: :wink:

pikus - ty teda s těma zubama zkoušíš. :confounded: :confounded: Jo a co auto, už si dalo říct?

Val - jsem ráda, že se vosí hnízdečka povedly :sunglasses: :sunglasses:

hajmar - manžel je šikula, pěkně se vyřádil, i když ten můj tomu taky neunikl, zdobil a pomáhal, když si taky vymysleli takových druhů, tak ať se taky zapojí.

Mori - tak že by přeci Ježíšek přinesl hodinky? :sunglasses: :wink:

Andar -tak to u mamky vzali hopem, no hlavně, aby se to povedlo a bylo všechno v pořádku, je fajn, že je na vánoce už doma. :sweat_smile:

Jani - a co Anička už si na vás zvykla? Tak to máte určo radost z auta oba, že už bude, co?

Holky nevím jestli zítra stihnu nakouknout, no kdyby ne, tak všem PŘEJU BOHATÉHO JEŽÍŠKA - určo jste byli všechny moc hodné, DĚTEM ROZZÁŘENÁ OČIČKA A PLNO DÁREČKŮ A HLAVNĚ KLÍDEČEK A POHODIČKU :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
23. pro 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...tak jsem se včera nadopovala práškama a dobrý.......dnes to nebolí..........
salát hotov,řízky obalné,večer stromek a zítra jen relax :grinning:
23. pro 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: přeji všem krásné vánoce,jlavně zdravíčko a dětem hodně dárku pod stromečkem za to že nezlobili :slight_smile: tak u nás by nedonesl nic neb je Honzík poslední dobou jako šídlo :slight_smile:
Jinak stromeček jsme ozdobili včera večer a Honzík ráno JÉ TADY JE STROMEČEK! :slight_smile: no uplný užas a hned ho šel okukovat:slight_smile:
Taky už máme od včera odpo auto,sice blatník je v černé barvě,ale alespon něco :wink: Jinak cena se vyšplhala na 15.000,-kč ale ještě budeme muset stříknout blatník,což je cca 3.000,-kč a manžel ještě nechá zkontrolovat brzdy,takže ještě zase peníze :frowning2:
Jinak Anička by si u nás už zvykla,ale za těch pár korun co mi dává,to dělat nebudu ani omylem.Mám mamku doma už v duchodu tak jí budeme dělat společnost a pak pujdu do práce takže bude hlídat :wink:
Jinak že tu píšete o zubech,moja mamka byla na trhání zubu,dvou,ale puvodně jí bolel jeden,ale že v tom měla nějaký zánět tak když jí doktorka opíchala injekcí zub tak zapoměla na to že se injekcí uklidní ten zánět ale ne zuby a tím pádem vše mamka cítila a ještě včera nemohla pořádně mluvit,takže další zkušenost na prd :frowning2: pak se jim má člověk svěřit :frowning2:
Jinak na štědrý den jsme pozvaní k našim,takže vše mám připravené ale budeme to okusovat až zítra,neb večer přijedeme dlouho :wink: užijte si vánoce,ti kdo je budete mít s prckami první tak hodně krásných zážitku a my co už jsme vánoce s prckama zažili tak ještě lepší užas dětí nad dárky :slight_smile:
24. pro 2009 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
nakukuju, Filípek šel spinkat, manžel vytřel ted kuchyn a vytírá balkon, bo tam včera dělal stromeček.

stromeček jsem večer ozdobila, ještě zabalím dárky manželovi, jinak vše ok :slight_smile:

ještě jsem včera v 5 jela do města a vrátila se v 7, ještě jsem se stavovala u ségry pro vánočky,který tam mamča nechala.
tak se manžel aspon postaral, pak Filípka vykoupal:slight_smile:

Filípkovi jsem dala stranou salát a dala mu dotoho bílý jogurt,tak snad mu bude chutnat. udělám mu kousek masíčka k tomu.
k obědu bude mít hovězí polívku a my klobásku se salátem.

v 13,30 dorazí ségra,neteř,švára a mamča s přítelem a pak v 16 tchýně na večeři.
takže mám celý den o zábavu postaráno :slight_smile:

Když ráno Filípek viděl stromeček, tak byl úplně paf, seděl, koukal co se to děje. zacinkala jsem mu zvonečkem a manžel s ním vyšel s ložnice, byla ještě tma,tak to hezky svítilo.
odpolende mu ukážeme prskavky, to jsem zvědavá co na ně bude říkat.

ke snídani baštil vánočku od babi a šmakovalo mu :slight_smile:

Jani, tak hlavně už s autím bez nehod, bo to jsou pálky :frowning2:

Piku, at zoubek nebolí, prevít jeden :slight_smile:
24. pro 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radost v srdíčku, teplo na duši, úsměv na tváři, lásky po uši.
Splnění tajných snů, nekonečně krásných dnů.
Veselé Vánoce a pohodový rok

Holkýý hezky si to užijte, pohodičku Vánoc :slight_smile:
papa
24. pro 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky,
koukám,že tu nikdo.
stahuju manželovýmu synovi fotky na kartu, dáreček fotorámeček naštěstí dorazil:slight_smile:

jinak je Filípek nemocný, včera začal kýchat, dneska o má v očičkách, že je má nateklé, jen leží, občas si chvilku zahraje.
udělala jsem mu šípkový čaj a poprvé do něj dostal med, tak snad meducína zabere.
ted jsme mu dala nurofen a šle spinkat,dneska už po druhé.
zítra máme jet na svíčkovou k mamče, tak nsad už mu bude lépe.

mějte se papa a pusáme :slight_smile:
25. pro 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Kde jste všici, to jste měli tolik dárečku, že ještě rozbalujete??? :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :grinning:
U nás vánoce super, Elí nadšená, očička jí svítily a nej úspěch mělo křesílko s Ikey zalezla si do něj i s Elmem, zatáhla stříšku a už nevylezla :sweat_smile: :sweat_smile:
Na první svátek jsme byli u mamky v Lbc a večer jela babi s námi a je tu do pondělí. Elenka tam dostala 100 balonku takových těch malých co se dávají do bazenů v dětských koutcích a víte kdo si s nima nejvíc hraje, no co hraje, manža s Míšou a babi je po sobě pořád hází no úžasný, fakt jak malý,takže balonky kam se podíváte. :sunglasses: :grinning: :sunglasses:
Val - jak válčíte s rýmou, Elí včera v Lbc taky začlo téct z nosánku, jsem si říkala, že mám doma Physiomer, že to bude dobrý a prd, došel, tak doufám, že mají zítra v lékárně u Kaufu otevřeno, abychom ho zajeli koupit. :confused: :astonished:
26. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkýý kdepak jste ??
že by všichni někde po návštěvách ?

přijeli jsme od mamči v 6, Filípek už byl přes den dobrý a jak jsme přijeli, osprchli jsme ho,bo jsem ho ted dva dny nekoupala,ale jen omyla kvůli té teplotce a pak ho měřím a on 39st. po odečtu :frowning2:
tak dostal paralen čípek, mám tu ještě jeden poslední,tak to asi vypadá,že budu muset zítra na pohotovost, nebo ho prodají v lékárně bez předpisu, nevíte ?
no mohla bych se vlastně podívat na krabičku :sweat_smile:
26. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: tak my vánoce taky super,Honzík z dárku hrozně štastný a spokojený :wink:
Jitu to je mi líto,že je Filípkovi špatně ale ona zase běhá nějaká viroza takže to muže mít za chvilku pryč ale kdyby neměl alespon teplutku :frowning2:
26. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
My se dneska byli podívat v Liberci a nikde nikdo což bylo super,ale jak všude hlásají jaké mají všude slevy žádné my teda nepřišli :frowning2:
26. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík....
Val,myslím,že je volně prodejný....a at je mu brzy dobře....
Holky,Vánoce paráda----jen mi ted stávkuje foták,zapnu to a objeví se mi "nastavení karty" a nic s tím nejde...
ani s PC karta nekomunikuje.....tak nevím.....asi jsem bez fotek z matýskových 1.vánoc :frowning2:
26. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo konečně jste holkýý nakoukly :slight_smile:

Piku, jj,už sjem se mrkla a je volně prodejný, zítra tatík naběhne do lékárny :slight_smile:

Piku, nezamkla jsi si kartu ?? na straně té karty je takový zobáček a když ho posuneš,tak si tím můžeš zamknout kartu, zkus to
26. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val na té kartě?????tam nic není..... :confounded:
26. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,na boku karty, teda aspon u SD karet to tak je
26. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek