Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

Najde se tady nějaká těhulka nebo maminka z Českolipska?
pikusa
22. pro 2009
Holky...tak zuby pořád bolí,jdu zalehnout....pááá
valentynka
22. pro 2009
Marcel, Filípek si dáchnul dvě hodiny, až do půl sedmý.

žehlení mě taky čeká, teda jen dvě pračky a pak ty dárky, už vidím,že je stejnak dneska nezabalím, bo Filípek půjde spinkat tak kolem devátý
valentynka
22. pro 2009
piku,auau, at brzy přebolí
hajmar
22. pro 2009
ahooj hezký večer jdu s pochlubit manža zdobil perníky a já v zápalu pekla štrůdly a kokosky
http://hajmar.rajce.idnes.cz/Desktop/
valentynka
22. pro 2009
týýý jofka Marti 🙂
zírám, manžel je šikulka teda, to ten můj by na to neměl odvahu 😃

a štrůdlíky miluju, hned bych si zakousla 🙂

já dodělala ted před chvilkou ty vosí hnízda, byli během půl hodinky hotové, mám jich 47 kousků 🙂
a myslím si,že se povedly.
odted je budu každé vánoce dělat, díky Iren 🙂
hajmar
22. pro 2009
vosí hnizda tam sna jsou teda....doufám, že se na někluk nepodíval..jinak jám asi 14 druhů nevím přesně..zítra peču vánočky dělám salát a další den dojedou naši tak abych měla HOTOVO
moriautor
22. pro 2009
já balím dárky jak divá, už to skoro mám
valentynka
22. pro 2009
HOLKY VY JEDETE 🙂

já ted vypaluju fotky a připravila jsme si prkno na žehlení,ale teda vůbec se mi dotoho nechce.
dárky budu balit zítra, dnes už to asi neudělám 😞
jjj26
23. pro 2009
Ahoj holky 🙂 omlouvám se,že jsem tu dlouho nebyla 😞 hlídala jsem malou Aničku takže jsem byla zaneprázdněná až do večera 🙂
Jinak dárky mám už zabalené,tak snad se budou těm mým klukum líbit co dostanou 😉
Dneska by mělo být auto,ale záleží jestli dojel z USA poslední originál díl,tak uvidíme ale snad zavolají,manžel už se nemuže dočkat 😉
Jinak dneska už je doma takže poběháme poslední nákupy a menší návštěvu u jeho sestry a už budeme doma 🙂
Počasí se nám pokazilo,a to jsem si myslela že si ten sníh trochu užijeme a ono nic,tak snad jindy 😞
Terezko,přeju mamce aby jí operace dopadla dobře a byla s vámi doma na vánoce a mohla si užít s Majdou její první vánoce 🙂
Jituš gratulace k vosím hnízdum a věřím,že se ti povedli a pujdou na dračku 🙂
Jinak prádlo já musím dodělat dneska ale když je manžel doma věřím že budu mít čas neb jinak mi Honzík chodí pomáhat,tím že mi rozhazuje prádlo a bere žehličku a to prostě nejde 😞
Ještě se tu ukážu abych vám napsala,tak zatím ahojky 🙂 🙂
andara
23. pro 2009
Ahojky, mamka je po operaci,nakonec to ma zdratovany a sesroubovany a pustej ji zitra rano.

Hajmar-manzel je sikulka, ten muj taky delal cukrovi - orechy,pac me to neba do tech formicek :-p Pernicky musim ozdobit jeste.
moriautor
23. pro 2009
Dobré ránko !
Tak taťka se nám v pořádku vrátil z Holandska, jel tam včera jako řidič busem. Už je od rána v Lípě, jel ještě něco koupit a něco zařídit. Jo a prej v Kaufu koupí Káje ještě kytaru, co jsme tam v neděli viděli - takže jako dárků zase bude hafo 😃 a to jsem říkala, že letos pár, páč už tak toho má v pokoji moooc :-N
Ha, teď mi volal, že ještě cournul po Lípě - asi Ježíšek něco dokupoval ještě 😉 😃

Odpo odvedu Káju k babičce, bude tam s mamky přítelem patlat bramborovej salát, už se na to těší 😃 a my mezitím ozdobíme s mužem stromek 🙂
valentynka
23. pro 2009
dobré dopolko 🙂

Tery, tak at se mamča brzy uzdraví a může zase brzy na procházku 🙂

ještě jsem po půlnoci žehlila, pak to uklidila. manžel dorazil v 1, tak jsem nasratá ]-(

ted je u mámy, bo jel pro bráchu na nádraží, přijel za ní .

jsem se pustila do luxování,pak prach.
dnes nevařím, mám francouzský brambory ze včera, udělala jsem jich pořádnej pekáč 😃 tak aspon o práci méně.

Marcel, tak to se Ježíšek šel podívat asi ke Kukačce vid ?
valentynka
23. pro 2009
jo holky, ted jsem zahlédla,že zemřela Milena Dvorská včera 😞 😞 😞
perada
23. pro 2009
Ahojky holky
jdu vám popřát klidné a spokojené svátky, užijte si Ježíška a dávejte na sebe pozor 😉

Addaro pane jo...tak ať se mamča dá brzo do kupy!

My měli hektické ráno...a já vlastně i večer balila jsem věci sebou...teď už jsme u našich, peťulín chrupe a já jdu zalehnout taky 🙂
Tak se mějte krásně a já pak z domova nakouknu 😉
moniska24
23. pro 2009
Čauky

holky nemám čas dočítat.Žijem,jen je to hektické...............v práci se lidi zbláznily chtěj být krásný..........dneska jen pár maličkostí(salát,štrůdl a uklidit)

hajmar
23. pro 2009
Ahooj tak salát mám hotový vánočka upečená kuchyň poklizená...kapra a řízky ráno........a jak půjde malá spát jdem s klukem zdobit stromeček.

Akorát mi musíme obalit ještě dřevenou bednu jelikož ho není na zem kam dát a na skříňce musí být trochu výš tak to máme jako podstavec osvědčilo se už loni když Terka začla chodit tak to nestáhla sebou.
andilekir
23. pro 2009
Ahojky holky!
V noci jsme se moc nevyspali, včerejší ELí zvýšená teplota, v noci docela vylítla a Elí nemohla spát, dostala čípek a až zabral, tak konečně usnula, ale za to jsme spali do 8.30, i když to stejně pak chybí. 😞 😞 Ale dnes už je Elí v poho po teplotě ani ránu, tak nevím, možná to byla reakce na injekci až teď :-o
U nás se dneska staví tchýně, přiveze domací klobásy a manžovi bílou rybí polívku, já dělám rybí-hrachovou s opečenou houskou. Salát už mám hotový a rybí hlavu a vnitřnosti vařené, tak aby to zítra byla pohodička u pohádek. Uklizeno jakž takž taky je, tak už jen večer ozdobit velestrom a těšit se co zítra na to Elí. Chtěla jsem ještě koupit Elí boby, ale volala babi, že už je Elí koupila, tak jsem ráda, mám to bez práce. 😎 😉

pikus - ty teda s těma zubama zkoušíš. :-S :-S Jo a co auto, už si dalo říct?

Val - jsem ráda, že se vosí hnízdečka povedly 😎 😎

hajmar - manžel je šikula, pěkně se vyřádil, i když ten můj tomu taky neunikl, zdobil a pomáhal, když si taky vymysleli takových druhů, tak ať se taky zapojí.

Mori - tak že by přeci Ježíšek přinesl hodinky? 😎 😉

Andar -tak to u mamky vzali hopem, no hlavně, aby se to povedlo a bylo všechno v pořádku, je fajn, že je na vánoce už doma. :-N

Jani - a co Anička už si na vás zvykla? Tak to máte určo radost z auta oba, že už bude, co?

Holky nevím jestli zítra stihnu nakouknout, no kdyby ne, tak všem PŘEJU BOHATÉHO JEŽÍŠKA - určo jste byli všechny moc hodné, DĚTEM ROZZÁŘENÁ OČIČKA A PLNO DÁREČKŮ A HLAVNĚ KLÍDEČEK A POHODIČKU 😎 😎 😎
pikusa
23. pro 2009
Ahoj holky...tak jsem se včera nadopovala práškama a dobrý.......dnes to nebolí..........
salát hotov,řízky obalné,večer stromek a zítra jen relax 😃
jjj26
24. pro 2009
Ahoj 🙂 přeji všem krásné vánoce,jlavně zdravíčko a dětem hodně dárku pod stromečkem za to že nezlobili 🙂 tak u nás by nedonesl nic neb je Honzík poslední dobou jako šídlo 🙂
Jinak stromeček jsme ozdobili včera večer a Honzík ráno JÉ TADY JE STROMEČEK! 🙂 no uplný užas a hned ho šel okukovat🙂
Taky už máme od včera odpo auto,sice blatník je v černé barvě,ale alespon něco 😉 Jinak cena se vyšplhala na 15.000,-kč ale ještě budeme muset stříknout blatník,což je cca 3.000,-kč a manžel ještě nechá zkontrolovat brzdy,takže ještě zase peníze 😞
Jinak Anička by si u nás už zvykla,ale za těch pár korun co mi dává,to dělat nebudu ani omylem.Mám mamku doma už v duchodu tak jí budeme dělat společnost a pak pujdu do práce takže bude hlídat 😉
Jinak že tu píšete o zubech,moja mamka byla na trhání zubu,dvou,ale puvodně jí bolel jeden,ale že v tom měla nějaký zánět tak když jí doktorka opíchala injekcí zub tak zapoměla na to že se injekcí uklidní ten zánět ale ne zuby a tím pádem vše mamka cítila a ještě včera nemohla pořádně mluvit,takže další zkušenost na prd 😞 pak se jim má člověk svěřit 😞
Jinak na štědrý den jsme pozvaní k našim,takže vše mám připravené ale budeme to okusovat až zítra,neb večer přijedeme dlouho 😉 užijte si vánoce,ti kdo je budete mít s prckami první tak hodně krásných zážitku a my co už jsme vánoce s prckama zažili tak ještě lepší užas dětí nad dárky 🙂
valentynka
24. pro 2009
ahoj holky,
nakukuju, Filípek šel spinkat, manžel vytřel ted kuchyn a vytírá balkon, bo tam včera dělal stromeček.

stromeček jsem večer ozdobila, ještě zabalím dárky manželovi, jinak vše ok 🙂

ještě jsem včera v 5 jela do města a vrátila se v 7, ještě jsem se stavovala u ségry pro vánočky,který tam mamča nechala.
tak se manžel aspon postaral, pak Filípka vykoupal🙂

Filípkovi jsem dala stranou salát a dala mu dotoho bílý jogurt,tak snad mu bude chutnat. udělám mu kousek masíčka k tomu.
k obědu bude mít hovězí polívku a my klobásku se salátem.

v 13,30 dorazí ségra,neteř,švára a mamča s přítelem a pak v 16 tchýně na večeři.
takže mám celý den o zábavu postaráno 🙂

Když ráno Filípek viděl stromeček, tak byl úplně paf, seděl, koukal co se to děje. zacinkala jsem mu zvonečkem a manžel s ním vyšel s ložnice, byla ještě tma,tak to hezky svítilo.
odpolende mu ukážeme prskavky, to jsem zvědavá co na ně bude říkat.

ke snídani baštil vánočku od babi a šmakovalo mu 🙂

Jani, tak hlavně už s autím bez nehod, bo to jsou pálky 😞

Piku, at zoubek nebolí, prevít jeden 🙂
valentynka
24. pro 2009
Radost v srdíčku, teplo na duši, úsměv na tváři, lásky po uši.
Splnění tajných snů, nekonečně krásných dnů.
Veselé Vánoce a pohodový rok

Holkýý hezky si to užijte, pohodičku Vánoc 🙂
papa
valentynka
25. pro 2009
ahooj holky,
koukám,že tu nikdo.
stahuju manželovýmu synovi fotky na kartu, dáreček fotorámeček naštěstí dorazil🙂

jinak je Filípek nemocný, včera začal kýchat, dneska o má v očičkách, že je má nateklé, jen leží, občas si chvilku zahraje.
udělala jsem mu šípkový čaj a poprvé do něj dostal med, tak snad meducína zabere.
ted jsme mu dala nurofen a šle spinkat,dneska už po druhé.
zítra máme jet na svíčkovou k mamče, tak nsad už mu bude lépe.

mějte se papa a pusáme 🙂
andilekir
26. pro 2009
Ahojky holky!
Kde jste všici, to jste měli tolik dárečku, že ještě rozbalujete??? 😎 😎 😃 😃
U nás vánoce super, Elí nadšená, očička jí svítily a nej úspěch mělo křesílko s Ikey zalezla si do něj i s Elmem, zatáhla stříšku a už nevylezla :-N :-N
Na první svátek jsme byli u mamky v Lbc a večer jela babi s námi a je tu do pondělí. Elenka tam dostala 100 balonku takových těch malých co se dávají do bazenů v dětských koutcích a víte kdo si s nima nejvíc hraje, no co hraje, manža s Míšou a babi je po sobě pořád hází no úžasný, fakt jak malý,takže balonky kam se podíváte. 😎 😃 😎
Val - jak válčíte s rýmou, Elí včera v Lbc taky začlo téct z nosánku, jsem si říkala, že mám doma Physiomer, že to bude dobrý a prd, došel, tak doufám, že mají zítra v lékárně u Kaufu otevřeno, abychom ho zajeli koupit. =-) :-o
valentynka
26. pro 2009
holkýý kdepak jste ??
že by všichni někde po návštěvách ?

přijeli jsme od mamči v 6, Filípek už byl přes den dobrý a jak jsme přijeli, osprchli jsme ho,bo jsem ho ted dva dny nekoupala,ale jen omyla kvůli té teplotce a pak ho měřím a on 39st. po odečtu 😞
tak dostal paralen čípek, mám tu ještě jeden poslední,tak to asi vypadá,že budu muset zítra na pohotovost, nebo ho prodají v lékárně bez předpisu, nevíte ?
no mohla bych se vlastně podívat na krabičku :-N
jjj26
26. pro 2009
Ahojky 🙂 tak my vánoce taky super,Honzík z dárku hrozně štastný a spokojený 😉
Jitu to je mi líto,že je Filípkovi špatně ale ona zase běhá nějaká viroza takže to muže mít za chvilku pryč ale kdyby neměl alespon teplutku 😞
jjj26
26. pro 2009
My se dneska byli podívat v Liberci a nikde nikdo což bylo super,ale jak všude hlásají jaké mají všude slevy žádné my teda nepřišli 😞
pikusa
26. pro 2009
Ahojík....
Val,myslím,že je volně prodejný....a at je mu brzy dobře....
Holky,Vánoce paráda----jen mi ted stávkuje foták,zapnu to a objeví se mi "nastavení karty" a nic s tím nejde...
ani s PC karta nekomunikuje.....tak nevím.....asi jsem bez fotek z matýskových 1.vánoc 😞
valentynka
26. pro 2009
noo konečně jste holkýý nakoukly 🙂

Piku, jj,už sjem se mrkla a je volně prodejný, zítra tatík naběhne do lékárny 🙂

Piku, nezamkla jsi si kartu ?? na straně té karty je takový zobáček a když ho posuneš,tak si tím můžeš zamknout kartu, zkus to
pikusa
26. pro 2009
Val na té kartě?????tam nic není..... :-S
valentynka
26. pro 2009
jj,na boku karty, teda aspon u SD karet to tak je

Začni psát odpověď...

Odešli