• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
No toto je XD karta....
26. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska hned po ránu velký mráz,všichni umřít :slight_smile: :slight_smile:
Už mi je z toho všeho jídla špatně a to moc nejít neb mi to ani nechutná :unamused:
Včera dostal Honzík od prababičky penízky,tak jsme poděkovali a něco mu za to koupím a musím jí to ukázat aby věděla k čemu penízky posloužili :wink:
Je vidět že si všechny asi užíváte manželu doma neb je ted chvilka volna :wink:
my nejsme vyjímky :wink:děláme ruzné hlouposti všichni společně a hlavně je Honzík rád,že je táta s námi doma :wink:
Jinak Honzík vyrostl z jedněch zimních bot tak budu muset asi dokoupit ještě jedny neb když se chodí ven tak jsou hned mokré a neměli by jsme na výměnu tak sjedeme asi v týdnu do Lípy a pokoukneme se po botkách :wink:
27. pro 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.

Val -Tak at je Filipkovi brzo lepe, sestrenky Danecek je taky chudinka nemocnej, vcera slavil rok :slight_smile:
Piku-mne se jednou stalo to, ze normalne jsem si prohlizela ve fotaku fotecky a napotreti to psalo, ze je karta prazdna!Proste se to nejak vymazalo :angry: a bratr rikal, ze to je tou kartou, ze je vadna nebo co-no je fakt, ze to je neznackova-Honza vydrazil na aukru asi 10ks za par korun. :unamused:

U nas Vanoce fajn, Majdinka vydrzela rozbalovani a nevedela co driv okousavat a oslintavat :grinning: , v patek jsme byli u druhe babi s dedou a prijela i teta s bratrancem (ten na fotce z vitani Jitu) a byly dalsi darecky :slight_smile:
Mamka v pohode, jen ji to boli a nemuze moc chodit, tak ji vsichni obskakujem, jde az 6.ledna na kontrolu a pak ji nekdy vyndaj ty srouby z nohy. Jo a rikala, ze ji operovali a mela jen epidural a ze prej des-ze ji to anesteziolog pichal na 8x!Pak ze necejtila nekolik hodin nohy-uff tak jeste ze jsem ho u porodu nemela :slight_smile: jeste teda kdyz si predstavim jak by mi to napichovali pri tech krizakach kdyz se musi bejt v klidu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. pro 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Piku,tak jak to dopadlo s tou kartou ??
XD kartu nemám,tak neporadím :frowning2:

Jani, tak snad nějaké botky pořídíte za rozumnou cenu.

Tery, at to mamku brzo přejde a je fit.
haha-bratránek:grinning: néé ženich :grinning:

jinak je dobré kartu občas zformátovat,jestli to Piku neděláš, tak se na to vrhni.
měla by jsi to mít někde ve fotáku.

Dnes ráno jsme jeli na pohotovost s Filípkem.
Teplotu měl celou noc 38,8 a to i ráno.
¨Večer dostal čípek a v 0,30 jsem mu dávala dašlí a nespali jsme až do 2,30 a pak spaní taky nic moc s Filípkem v posteli.
Na pohotovosti říkala Dr. že je v pořádku, at dávám paralen čípky a nurofen sirup.
dopoledne mu to vyskočilo na 39,5,tak jsme museli udělat zábaly, bo úplně hořel, tváře měl červené a hicoval.
po dvou zábalech to kleslo o 1stupen, na 38,5.
celý den tak nějak proležel, pořád lahev v pusince,tak jsem ho jen kojila a až ted večer si dal trošku svíčkové :slight_smile:
ještě že to prso ještě chce :slight_smile:
taky dostal štávičku z mandarinky, tak snad se neosype.

ted už je na tom lépe a už si i hraje,tak uvidíme.

možná to má k zoubkům, nevím, ale všech 5 zubů lezlo v pohodě,bez bolesti a teploty.
27. pro 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Val - a nemáte taky tu šestou nemoc? Možná, k těm vysokým teplotám to tak bude. Elí měla 40 st. a zabraly zábaly ani čípky ani Nurofen nee. Tak uvidíš, hlavně ať to brzy přejde a Filípek si užívá dárečky od Ježíška.

Andar- tak to si mamka pěkně s tou nohou užila, co neudělá jedno špatné šlápnutí, no hrozný, tak ať se to dobře hojí a brzy se uzdraví.

Pikus - tak to naštve, že foťák zrovna když se potřebuje tak vypoví službu, teda karta. :confounded: :confounded: Tak to bude asi fakt nějaká špatná. Mně se to nikdy nestalo, tak neporadím.

jani - super, že už jste pojízdní to je hnedky jiná. Určo nějaké botky mít budou, aby si Honzík užil, až napadne sníh. :sweat_smile: :sweat_smile:
Zítra dopol. jedeme odvést babi na vlak a ještě před tím se stavíme u kámošky kadeřnice, babi je k ní objednaná na ostříhání, tak zkusím i Elí dát přistřihnout a trošku jí srovnat ty její kudrlinky, tak uvidíme, jak se na to bude tvářit. :astonished: :astonished: :wink:
27. pro 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.....
no karta taky má nějakou životnost že.....a co myslíte vzal to Pepa sebou?????neeeeeeeeeee
leží tady doma....
Val,co Filípek???
28. pro 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Val-snad uz bude Filipkovi jen lepe :slight_smile:
Jinak holky, musim sem dat jeden odkaz, sem hledala neco o cystach a dostala jsem se na tudle stranku, sem docela cumela co se vsechno nedela :grinning:
http://www.helago.cz/catalog/porodnictvi-gynekologie/
28. pro 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Iren,taky mě to včera napadlo ta šestá nemoc :confused:

holky, Filípek zase kolem 22h. hořel, tváře úplně rudý,takže jsme mu dala nurofone, zrovna to tak i vycházelo.
no ale o půlnoci jsme mu dělali zase zábal, měl zase 39,5, pak ještě jeden a pak teplota byla 39,aspon trošku se to srazilo.
ted ráno teplota už 37,8,tak jsme mu dala nurofen, i když ještě 38ti nebylo,ale aby se mu to nerozjelo.

ted si trošku hraje, při pití se válí po zemi :slight_smile: tak aspon odpočívá
28. pro 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
halo halo tady nikdo :unamused:
28. pro 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Kde jste všici? Nějak nám to tu vázne :confounded: :cry:
Val - to je dobře, že už má Filípek nižší teplotu, snad už bude dobře a uvidíš jestli se opupínkovatí.
My dneska byli u kadeřnice, no Elí bulela a řvala, ale zmákli jsme to, má to přistřižené na mikádo, uvidíme jestli se jí to bude lokýnkovatět. :sweat_smile: :dizzy_face:
Dneska jsme konečně dojedli salát a řízky, tak musím vymyslet něco na zítra k obídku. Vůbec nic mě nenapadá. :astonished: :confused:
28. pro 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. pro 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo vázne :frowning2:

a kdepak máme Marcel ??

Piku,tak jak to dopadlo s kartou? jsou fotky zachráněný ?

Tak teplota u Filípka už super, odpo měl už jen 36,6 a ted večer 37,1.
tak snad už ej tomu konec.

jen manžel ted začal frkat :frowning2:

Iren, no ono s emoc dětem stříhání nelíbí :frowning2: ale zase dobrý to občas trošku pokrátit :slight_smile:

my jsme dnesk aměli k obědu knedlík s vajíčkem,zbyl od svíčkové,co jsme měli od mamči a už jsem chtěla něco nemasovýho.
k večeři jsem udělala asi po roce těstovinový salát.
28. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
My meli k obedu sekanou s kasi a vcera kure se zelim a br.knedlikama :wink: a bramboracku
28. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val....myslíš,že to pepa dnes vzal sebou???neeee zapoměl....tak zítra snad :grinning:
Andarko.....Matesovi asi taky lezou zuby--teprve ted teda proti vám,ale do pusy si nenechá kouknout,jak mu ohrnu ret dole,hned vyplázne jazyk a nepustí mě tam....... :grinning:
je protivnej,nemůžu pomalu ani na WC,hned řve....
ale ve vaně jsem nakoukla a asi už to fakt bude
28. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku-no znam mimco co melo uz ve 3mesicich zuby a ted je mu 7m a ma jich uz 8! :confused:
No a mas ten gelik na dasne?Ja mam nejakej grepovej a je jako nasladlej a kdyz jsem ji s tim potirala dasnicky, tak jsem zoubky cejtila,tak to zkus-to si urco necha udelat, pac je to dobry :grinning: a me Majda brecela ze spani,vzdycky jsem ji nahodila dudlik a spala dal (asi jak se prorezavaly ven).
Jo a jinak sedatko do vany nam donesl Jezisek a dokonce presne to,jak jsem ti posilala odkaz :grinning: akorat Majda v tom trosku plave a moc se naklani do strany-uz si i nabrala do nosu, takze musime pockat az bude poradne sedet.
28. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku a kam to Pepa měl vzít ??

Tery, Majdička je pěkná zubejda :slight_smile:
28. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko....nemazala,nenechá si tam prostě sáhnout a zatím to nebylo tak,že bych musela mazat...
Val...do práce a nějaká kamarád tomu trošku rozumí či co....
a pak ještě mě napadlo v kaufláči do fotolabu nebo do Porstu
28. pro 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak už se to tu zase rozjíždí a to je dobře :slight_smile: Včera ráno krásně napadaný sníh tak jsem byla připravená že po spaní pujdeme na boby a on si dovolil roztát :frowning2: no je to spravedlivé?vubec :frowning2:
Jinak jsem opět Honzíka trochu ostříhala tak je jako velký kluk :slight_smile: prostě se mění jak roste :wink:
Peti je to hrozné ty starosti ohledně karty s fotkama,mě se ještě nic podobného nestalo tak ani nevím co by jsi s tím mohla mít .
Terezko,je divné že mamče dali epidural při té operaci a že necítila nohy :frowning2: Já když jsem měla epidural u porodu tak se mě ta doktorka co mi ho dávala říkala,že kdyby jsem cítila jakékoliv znecitlivění mám se ozvat neb by mohla porušit nervy a nemusela bych chodit,no prostě než mi ho začala dávat seznámila mě se vším co k tomu patří,ale záleží asi vždy na konkrétní osobě,ale věřím že to mamince dobře dopadne a budou s Majdou běhat o sto šest :wink: :slight_smile:
Musím se s vámi taky podělit o zážitek který jsme zažili s Honzíkem při koupání.Vlezli jsme do vody začali dělat hlouposti a pak že se mu podívám na pindíka aby jsem mu přetáhla kužičku a než jsem se nadála tak že potřebuje čurat no a než jsem mohla uhnout hlavou dostala jsem plný zásah přes brýle do očí čuránkama :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no hrozně jsem se musela smát neb jsem nevěřila že by se to mohlo někdy stát :slight_smile: hold možné je všechno ale jedna rada:NEZKOUŠEJTE TO :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. pro 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Jani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak tohle znám,když byl Filípek miminečko a já přebalovala,taky mě takhle postříkal, pak zase do výstřihu :grinning: :grinning:
od té doby teda ne:slight_smile:

venku je nááádherně, vyluxovala jsem a větrám, bo nám jde krásně do obýváku a pokojíčku sluníčko a příjde mi to,jakoby bylo už jaro :slight_smile:
Filípek spinká, manžel je v autoškole,ale za hodinku dorazí.

Filípek je už čilej jako rybička,ale příjde mi,že zhubnul,chudinečka můj malej, má nožičky jako párátka.
včera večer vůbec nechtěl spát, jsem chodila do ložnice snad 30x, vždy už usínla a pk ho něco popadlo a musel vyskočit, tak ve finále asi po hodině a půl jsme ho vyndali, no musel si hrát, bo dva dny zameškal,tak to musel asi dohnat :grinning:
29. pro 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš je hlavně dobře,že už je Filípkovi dobře:slight_smile:
Ještě jsem zapoměla se pochlubit :frowning2: ale k chlubení to není:frowning2:Na štedrý den večer jsem se při pečení řízku postříkala na ruce no nic příjemného a aby se to nepletlo tak o víkendu jsem žehlila a spálila si předloktí o špičku žehličky:frowning2:no prostě šikulka :frowning2:
Jinak Filípek za chvilku dožene zase ztracenou váhu a bude to v pohodě:slight_smile:
Honzík ted taky jí nějak divně ale energie mu na dovádění nechybí:slight_smile:já už kolikrát padám a on se s usměvem pouští do dalších lumpáren :wink:
Je mi divné kde máme tu naší Marcelku:slight_smile:
MARCELKO KDE JSI,HALO,OZVI SE!!!!
29. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, ty teda jedeš s těma úrazama.
jsem se taky lehce spálila od omastku :slight_smile: a žehlička ??? to už taky párkrát bylo,ale nic závažnýho :slight_smile:

taky mi je divný kde je, nic nepsala o tom,že by někam jeli, možná se jim porouchal net :frowning2:
29. pro 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska je za oknem pěkně ale u nás ráno docela velký mráz:frowning2:brrr
nějak je to tu mezi vánocemi a novým rokem prázdné ale věřím v nápravu po novém roce kdy s emanželé vrátí do práce a my budeme zase klábosit co je kde nového:slight_smile:
29. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
po novém roce dáme srazík nééé?
musím donést to slíbené cukrovíčko,ale takový výběr jako u Iren nebude :grinning:
29. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no srazík každopádně doporučuji jen doufám že nás bude více než ted poslední dobou ikdyž to nic neměni na tom užít si srandy a pokecat.-)
Jako já jsem docela nazlobená,cukroví jsem pekla tedy málo ale nikdo ho vubec nejí.-(těch pár kousku co zmizelo jsem nemusela ani péci:frowning2:škoda námahy a snahy
29. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, nic si z toho nedělej, mě taky neubývá,manžel toho taky moc nepojedl ,takže jen já :frowning2:
to budou kila nahoře :angry: :angry:

a máme boby na hory, hurááá :slight_smile:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29484211&tab=1

zaplatím je z peněz od prababičky co dostal k vánocům a je to :slight_smile:
29. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tyhle boby tady měla paní taky a nemohla si je vynachválit kor když máš dítko které tak dobře a dlouho neudrží balanc v sedu:slight_smile:
O kilech mi ani nemluv,já sice moc nejím neb nemám potřebu ale přibírám asi jen ze vzduchu což budu mít asi po mé mamce ale chci protitomu něco dělat,jen co nebude taková zima.-)
29. pro 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no doufám,že budou dobrý.
Super na nich je právě ta opěrka se kšírama a mají ještě vyteplené to sedadlo, je to pro děti od 1roku.
po zimě je zase prodám, pak už bude mít sáně a nebo klasický boby šampionky po mě :grinning:

Jani, ty a přibírat joo? vždyt nikde nic nemáš sím tě :slight_smile:
29. pro 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
No konečně se tady někdo taky objevil.
Val - ty boby vypadají super, určo si je Filípek užije, fakt mi přijdou hezky vymyšlené pro ty malé dětičky, my už dostali ty normální s brzdama, však Elí je hned štelovala. A nechtěla s nich ven. :grinning: :wink:

Jani - teda vy máte zážitky, prosímtě, tak už raděj nic nedělej ať tě v lednu vidíme živou a zdravou jo? A ne zafáčovanou, to bychom tě nepoznali. Hold nešikovné maso musí pryč. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A ty přibíráš jo, vždyť vypadáš dobře, leckterá dvacítka by ti mohla závidět, už jen ty přednosti co máš, čeče :sweat_smile: :sweat_smile:

No jo Marcel taková dopisovatelka, už tu dlouho nebyla, jestli ona se nám neulejvá a nerozjíždí si to na FB.

Já dneska odpoledne nechala Elí tatínkovi a jela za kámoškou do Cvikova, tak jsme si v klidu pokecali a popili kafičko, bylo to fajn, jednou nehlídat tu mojí neposedu. Taky kolikrát padám na tlamičku a Elí má energie na rozdávání. :astonished: :sunglasses: :wink:
29. pro 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irenko:slight_smile: s přednostmi se klidně s tebou rozdělím ikdyž ty jsou v pohodě,nejhorší jsou problémové partie které trápí většinu ženských:frowning2:
Jinak Marcelka je nemocná:frowning2:jen co se jí udělá lépe tak se ukáže a pokecá co kde jak a proč:slight_smile:
29. pro 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsi na sebe moc přísná Jani :wink: :sunglasses: Tvůj taťka je určo rád, že si má na co šáhnout.
Jé to je fajn, že se nám Marcel naztratila. Tak ať se brzy uzdraví. Prý nejlepší je pocení na cizým těle :wink: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
29. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek