• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahojík holky.....
Elence dodatečně vše nej nej a Mates posílá pusu :slight_smile:
Andarko....Mates je pořád bez zubů :grinning:
Silvestr byl v poho,Mates se vzbudil po půlnoci,koukal teda se mnou a P.z okna na rachejtle,pak dostal mlíčko a šup spinkat..... :slight_smile:
2. led 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj... s Pepčou přejeme všecičko nejlepší do Nového Roku 2010!! Jinak 7.1. bychom srazík braly.
2. led 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku-jak se objevi jeden, tak hned dalsi a dalsi :grinning: vsak uvidis.Jeste kojis? Ja uz jen rano a odpoledne, jen jako svacinku :wink: jinak basti uz i maso kureci a kruti jsem zkousela, varis Matyskovi?Ja uz nevim co vymyslet za kombinace:slight_smile:
Ach jooo holky, musim se objednat na tu gyndu,bojim bojim :unamused:
2. led 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko,někdy vařím,někdy sklenička....a taky už nevím co.....dne měl brabmory,mrkev a kuřecí masínko...
Kojím v noci,pak ráno a někdy přes den....
2. led 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mamince je konečně fajně, tak jedeme očíhnout Liberec :wink: :grinning:
3. led 2010 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....
Mori,to je fajn,že jsi v pořádku :wink:
Holky......prosím,já na FB nechodím,jen někdy,takže všechny vaše žádosti,kdo mi poslílá jsou zbytečné----ignoruju,tak se nezlobte....
3. led 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Tery, no ono toho moc nevymyslíš s tím vařením, ono je to pro ně pořád dokola.
udělej nějaký vývar a hodně nudlí a masa a zeleniny a to Filípek mámoc rád.

dneska měl rýži s hovězím a zeleninou z vývaru, bo jak jsme vařila hovězí polívku,tak i pro filípka a nadělala jsem mu skleničky s nudlema a pak jsem ještě uvařila trochu rýže a šoupla dotoho tu zeleninu z vývaru +maso a dneska to taky baštil.
moc rýži nemusel,ale dnes mu šmakovalo.
taky má rád kombinaci čočka+brambory, jedna holčina mi to právě psala,že to vaří, tak jsme tozkusila a chutná mu to.
a dáváš jednou týdně žloudek do jídla?

my zítra ráno jedem do Bolky, bo manža veze svoji mamču do nemocnice, budou jí odstranovat šedý zákal,tak jedu taky a mrknem asi do olympie nebo bondy, snad si konečně koupím pořádný zimní boty.

odpo jsme byli na návštěvě u ségry,dorazila i mamča a včera jsme tu měli manžovu dceru s přítelem ,dovezli Fiípkovi dárečky k narozkám a k vánocům.
dostal krásnou kombinézu na hory, kalhoty a bunda a vypadá jak už opravdový lyžař,jen ty lyže ještě :slight_smile:
pak ještě triško s tepláčkama s mašinkou Tomášem a hračku do vody,takový mlýn.
3. led 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co ten sraz, platí to teda toho 7.1. ???

a kdo tedy jde ?

Moni
Jana

Verunka

víc si nepamatuju :unamused:
3. led 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
ještě se zeptám,na kolikátou bude srazík?neb to nikdo nezmínil aby nebyli nějaké dohady:slight_smile:
My o víkendu řádili s Honzíkem na bobech,v sobotu spal u babí chtěl sám,tak my jsme mu zase upravili nábytek v děcáku a když přišel domu byl moc nadšený jaké to má pěkné :wink:
Jinak manžel jde už dnes do práce a ještě na odpo takže budeme sami doma,ale nějakou zábavu vymyslíme :wink:
4. led 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....
andarko,taky mu vařím pořád tak nějak dokola to samé.....dnes bude mít maso z králíka,mamka mi včera kousek nechala,asi brabmoty nebo rýži...a zeleninku...
Srazík holky nevím,jsem bez auta a do Lípy jedeme ve středu....ale budu se snažit
A 7.???teda Mates má zrovna malé n arozeniny :grinning:
4. led 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, změna... Dnes jsem volala do Frýdlantu a mám přijet ve čtrvtek v 11:00. Tak že to asi nestihnu. Co kdyby jste to přehodily, třeba by nás mohlo i víc.
4. led 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já se čtvrtkem předběžně počítám :slight_smile: přeci nebudu chybět žee :wink:

verunkaronka - nevím zda to půjde přehodit, páč termín si vybrala Monča a nevím do kdy tady bude ..

Nám šel dnes taťka taky po 14 dnech do práce, no nechtělo se mu vůbec. Navíc maj dnes ještě florbal, to maj od nového roku přesunuté na pondělí, dřív to mívali ve Čt. Včera si koupil i nové boty, páč mu staré na florbale klouzali, tak doufám že bude spokojen :wink:

My včera byli v Globuse (tak jsem Káje koupila v C&A riflíky) a v Tescu (tak jsem koupila sadu 3 triček a zimní bundu - ta byla z 690,- na 350,- , tak jsem ji musela vzít a je fakt frajerská :sunglasses: ). No a ještě jsme jeli do Nisy, tam už se mi teda moc nechtělo, páč po týdnu válení jsem fakt byla unavená .. tam si Martin kupoval ty boty a to zabralo hafo času - vždy se nám něco zalíbilo, tak buď klouzali, nebo blbé číslo.. ale hlavně že vybral.
4. led 2010 ve 12:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
My se taky hlásíme ke srazíku. Ale jak správně Jana podotkla zase žádný čas, tak asi zase dopolko na tu 10.00 v Unče ne? Co vy na to! :confused: :confused:
KOukám, že jste se rozjeli po nákupech, to my pořád seděli doma a byla to tu jedna návštěva za druhou, no můžu vám říct, že jsem byla ráda, že v neděli nikdo a byla rodinná siestička, akorát jsme byli s Elí na bobech, moc se jí to líbilo, ale maminka musela jezdit s ní, tak už mě pak pěkně zábla prdka. :grinning: :grinning:

Mori - tak to jsou super ceny, takhle by se mělo nakupovat pořád. A co v Nsce, tam žádné slevy nebyly? Já se chtěla jet juknout do Nextu, nebo do C&A.

pikus - autí ještě pořád stávkuje?

Já Elí dělám taky zeleninkové polívčičky a snažím se aby s domácíma nudlema a zrovna včera jsme četla v Betynce, že by se neměl moc dávat celer, páč je to alergen a já ji vždycky tak dopřávám, no tak s ním teď budu raděj šetřit.

Ještě nás čeká nějaké to pondělí vyšetření na chirurgii kvůli kýle, vůbec se mi tam nechce, ale budeme muset.
:confounded: :frowning2:
4. led 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irenko...nene moje auto nestávkuje,ted pro změnu Pepovo...tak snad nikam nepojede :grinning:
4. led 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufám, že ne, páč jsme vás už dlouho neviděli, tak abychom vás ještě poznali :astonished:
4. led 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iren - tak pokud Elence po tom celeru nic není, tak to snad nevadí že jí dopřáváš ne ?

My tu teď měly kámošku s prckem, tak nám odpo celkem uteklo. Teď Kájuška kouká na Kouzelnou školku.
4. led 2010 v 16:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, planujete sraz?? my by jsme taky dorazili jen zaleží v kolik by byl. tento týden by se mi to i hodilo pac ma manza odpolední a hodil by nas do Lipy.
4. led 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak my byli na silvestra na chatě a bylo to super... letos jedem zas :grinning:... Uz jsme se vsichni i dohodli takze jen najít chatu a tradaaa na silvestra opět pryc... :grinning:... Vůbec se mi nechtělo domů... Hned bych jela zpátky :slight_smile:
4. led 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hajmar.....dnes jsem vás viděla :grinning: ale tys mě asi nepoznala :grinning:
4. led 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Iren, no o tom celeru jsem četla,že ne moc do roka a myslím si,že když už je Eli velká ,tak jí asi nevadí,zase je zdravý :slight_smile:

Piku, no to je fakt,aby jsme vás poznali, Matyášek už bude velký kluk, oslavíte menší narozky s námi :slight_smile:

Herest, tak to je super,že jste si silvestra užili, kort když je dobrá partička.

na srazík dorazí:

Moni

Jana
Marci
Iren

Piku ,Heresta ??

no snad Monča nakoukne a písne v kolik bude v Lípě.
na tu 10 pro mě nic moc, takže já spíše pro tu 11 hodinku :slight_smile: ale přizpůsobím se nějak :slight_smile:
4. led 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
A teda ve čtvrtek jo?? Nebo v patek aby mohla i verča?? mě je čas tak nak jedno.
4. led 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec ženy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Tak jak se to komu bude hodit ten sraz nechám na vás...........můžu čtvrtek dopol i odpol a pátek jen dopol

Piku doraž neb já vůbec nevím kdo si :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :grinning: :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile: :grinning: :wink: :grinning: :sweat_smile: :slight_smile: :grinning: :frowning2:

A co andara s Majdou,naposled sem jí viděla v létě na rychtě néééééééééééé,pak už nebyla ne?

My dneska hodily i točeňáka do nočníku až z toho byl chudák vyjukanej :slight_smile: I přes noc má suchou plínku,ale vstáváme v šest a to je moje smrt :unamused: Ikdyž dneska sme to nestihli a plínku počůral ale ven mu jí ještě dávám neb než bych ho slíkla tak se počůrá :dizzy_face:
4. led 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, točeňáka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

se nedivím, vstávat v 6, by mě odrovnalo,i když jeden čas to tak bylo,ale v 8 jsme to zase zalomili

tak holky mě je to jedno jestli čtvrtek nebo pátek, ale snad by verča dorazila a né jako vždycky,že řekne,že dorazí a pak Verča nikde :frowning2:
4. led 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co jak to teda bude..................ŽENY ne..rte a pište jak toteda bude :unamused: :angry:
4. led 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jdu Vás pozdravit a diodatečně všem popřát hezký Nový rok..nějak nebyl čas.

Dnes jsem byla na chirurgii 25.1 nástup do nemocnice a hned druhý den jdu pod kudlu..snad to pak zvládnem.

V rychlosti jsem dočetla.......pikus teď mi to Honza povídal, že jak jsme šli k rybníku šla jsi po mostě nevím řešili jsme něco tak jsem si nevšimla měla jsi houknout. Jinak mám na tebe dotaz ...nevíš o někom na občasnou výpomoc na cca 6-8 týdnů?

Víc si fakt nepamatuju..ale kdo slavil narozeninky všem blahopřeju..jinak pokud by byl ten srazík tátu mám doma celý týden tak bych dojela jen s Terezkou aby si pohrála ...tak bych byla ráda kdyby to klaplo tento týden a konečně se s vámi poznala
4. led 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:
já nevím jak se chcete domlouvat ale jestliže Monča napsala že je pro čtvrtek tak s tím souhlasím,přeci jen ona už chodí do práce a toho volného času má pomálu :wink: takže je třeba to využít :slight_smile:
I mě se to začíná pomalu krátit,ale co koukám na jinou práci tak schánějí hlavně managery a takovéhle pozice na což nemám potřebné vzdělání :frowning2: ale co snad něco najdu nebo budu muset zpět do své práce :wink: ale hlavně že budou finance
5. led 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani můžu čtvrtek dopol i odpol a pátek dopol
5. led 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já v bych v pátek určitě dopol dorazila. Ráda Vás uvidim. Pokud to záleží na Moni, tak vidím že může. Jinak jsem už domluvená s Herestou, že i tak vyrazíme do města.
5. led 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky,

tak se srazíme tedy v pátek,at je nás pořádná banda bab ? :grinning: :grinning:

takže srazík mezi 10 a 11 juu? pátek 8.1.

Moni

Jana
Marci
Iren
Verča
Heresta

Piku ?? dorazíš v pátek ?
5. led 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky,
já nevím jestli sraz zvládnem, P roste stolička, takže s ním je to teĎ hrůza a mívá zvýšenou teplotu. Už má menší část venku, tak snad to bude rychlý... :unamused:
5. led 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek