• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahojky holky? Koukám tady se to mění, takže změna a srazík v pátek? A mám nechat zamluvit stůl, když nás bude tak hodně? :confused: :slight_smile:
5. led 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš, jéjda, tak at je stolička rychle venku.
uvidíš, když to bude dobré,tak určo zajděte :slight_smile:

Iren, asi by to bylo nejlepší, bo v pátek tam chodí ještě jedna partička holek, jen doufám,že tam nebudou ty kravky jako minule :angry: :angry: :angry:
5. led 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak počkáme ještě na Marcelku a Jani, jestli jim pátek taky vyhovuje ne? A když tak pak objednám dva stoly na pátek na 10.00. Myslím, že ta druhá partička chodí na 12.30. Jen doufám, že pingl se dobře vyspí. :confounded: :angry: :wink:
5. led 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj prosim o radu Yvca uz dva dny nekajdila mam se zacit stresovat nebo je to normalní?? :unamused:
5. led 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péto, já bych se nestresovala.
zkus jí koupit mrkvovou štávu a uvidíš, nebo nastrouhat jabko, já bych ještě počkala do zítra
5. led 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táda taky občas nejde až tři dny na velkou :wink:

Takže srázek bude teda v pátek???????????
5. led 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val ... mrkev na zácpu???
Peťo Pepča mi taky po vánocích 3 dny nekadil... Já dávám meruňkovou přesnídávku, a nejlíp se mi osvědčily povidla - nebo švestkový kompot. Počkej ještě den a uvidíš.
Jinak srazík - fajn.
5. led 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky.....
pátek????tak zase nic,včera jsem si teda domluvila autí na čtvrtek....
v pátek jedem do Lípy,ale odpo,Pepova máma má narozky....tak nevím,dopo a pak odpo tam teda s Matesem nepojedu
5. led 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Herest - dle mě se taky nic neděje, mé kámošky chlapeček nekakal i 7 dní a nic se nedělo, nic zvláštního bych nedávala, jen aby dost pila a ono to přijde samo. :wink: :sunglasses:

A už je to tady, tak zase Pikusku s Matym neuvidíme????? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. led 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,ještě uvidíme....když nebudu muset jet s nima ospoledne,tak bych dopo přijela....
ale rozhodněte se teda kdy to bude--jednou je to tak,pak zase jinak :unamused:
5. led 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru, no já slyšela,že právě na zácpu mrkvová štáva,že pomáhá.

Pikuuu, tý voe, to snad nejní možný, to je zase pech :-/ kurňa,ale pro velký počet se to přesunulo tedy na pátek.

nebo jak tedy chcete, jsem to tady napsala já,že ten pátek,bo by nás bylo více,protože když to nikdo nenapíše,tak temín a hodina budou zase nedořešené,tak jsem to vzala do vlastních rukou já :sweat_smile: :sweat_smile:
5. led 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Koukám, že tedy sraz v pátek, OK. Ikdyž já tedy už taky spíše počítala se čtvrtkem .. všichni souhlasily a pak se to zas přehodilo ..
Doufám, že dorazí všechny přihlášené a třeba i někdo navíc :wink: Škoda ale že zas piku si domluvila auto a vypadá to s pátkem pro ni blbě :unamused: chjo

My dnes byly s Kájou u Jany, děti si celkem pohrály, uteklo nám to u nich, viď Jani :slight_smile:
5. led 2010 v 18:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mě je to jedno, rozhodněte se, každá písněte co se vám hodí a je to.
juu ?

tak u Jany bylo veselo joo?
5. led 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,takže jsme se přesunuli na pátek?tak alespon doufám že dorazí i ti co to chtěli přesunout ikdyž už jsem si nějak zvykla že chodíme jen ve čtyřech nebo v pěti,ach jo :frowning2:
Jinak návštěva holek Marcel a Káji byla super:slight_smile:Marcel se i trochu bála jak to bude mezi Kájou a Honzíkem ale docela to bylo uplně v klidu:slight_smile:Kája snědla i polévku a rýži s omáčkou ale Marcel dovezla dortíky tak si musela vzít neb jí mamka slíbila dobrutku:slight_smile:
Doufám že už se nic nezmění na pátku na jedenácté hodině :wink:
5. led 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě to je šumák... Ja jedu do Lípy v patek, pokud vy chcete sraz ve čtvrtek dorazíme jindy.....Pokud jste zvyklý chodit v 5 jenom me napadlo ze by jsme se na vas prosli podívat nic vic.
5. led 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebylo to myšleý zle jen pro upřesnění :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. led 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
heresta - to tě napadlo dobře přijít se podívat :wink: páč už to právě není ono, býval to větší babinec, ale poslední dobou nás bývá málo .. tak snad v pátek se to vrátí do starých kolejí a bude nás dost :grinning:
5. led 2010 ve 21:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem z toho blázen zase já, takže po upřesnění, platí teda pátek a až na 11.00? Nám by se víc teda hodilo na tu 10.00 jako minule, ale zas abychom tam nesedeli s Elí sami. :astonished: :grinning:
Takže objednávám dva stoly na pátek ju a na kolikátou?

Herest - co tě to napadá, jasňačka, že vás rádi uvidíme, co je to za řeči a za omluvy a upřesnění!!!! :angry: :wink:
5. led 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren já dorazím v pátek na desátou jestli tam budeš
5. led 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni budu :sweat_smile: :sweat_smile:
5. led 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj holkýý :slight_smile:

co to čtu, co to čtu ?

Péto, doražte s Verčou juu? rádi vás po dlouhé době uvidíme :slight_smile:

Já s epokusím nějak mezi 10 a 11, musím po cestě uspat Filípka a pak ho tam dám na balkon dospat.

Pak musím být kolem 2 hodiny doma, příjde se mi podívat jeden kluk na ten pc, už mě to fááákt sejří, tak doufám,že mi to dá do kupy, obstarával nám v práci pc síť a provozuje i internet, jsem mu ted mrkla na stránky a rozjel nějaký novoty,tak možná si od něj vezmu i připojení k netu, vyšlo by to na 300 za měsíc
6. led 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja bych tady dorazila na 10. Vyjíždíme v 9 musim pro recept do lékarny do banky a v kolem 1 už musim bejt u Popelky na synflorix.. Takze ja budu v Unče taky kolem 10.
6. led 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj....tak já snad taky dojedu :slight_smile: ale určitě taky dřív,než v 11.....jestli pojedeme....
pak zase musím předat auto doma...tak snad to dopadne a uvidíme se zase :slight_smile:
Hajmar.....jedeš?????
6. led 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Koukám, že vás většina dorazí spíše na 10h, tak my se taky pokusíme dojet dřív jak na 11 h :wink: Jsem ráda, že i s piku to vypadá nadějně. Tak snad i hajmar by mohla :wink:
6. led 2010 ve 14:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek, to jsem ráda, že se nakonec sejdeme v hojném počtu. Rezervace snad zajištěna, pověřila jsem sousedku, aby to zařídila, takže snad ano. :sunglasses:
6. led 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky,

tý jo to nás bude pěknej babinec zase po sto letech :slight_smile:

Moni

Jana
Marci
Iren
Verča
Heresta
Pikuska

Hajmar ?? dorazíš ?

a co Zákupanda ?

Iren, šikulka, ještě že tam dělá sousedka coo?
6. led 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to je pěkný počet :slight_smile: A kde máme tu hajmar, zda teda dorazí :confused:
6. led 2010 v 16:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
napsala jsem Martině na skype, tak snad večer dorazí na pc a přečte si to :slight_smile:
6. led 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak srazik?Rada bych vas videla,ale nemuzu opet, nemuzu tu nechat mamcu samotnou,dnes byla na KO a nedali ji chodici sadru, prej jeste mesic nechodici :frowning2: :unamused: pak se uvidi,chjooo!Vcera jsem to psala Verce.
Budem muset asi udelat srazik u nas doma :grinning:
6. led 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko.....to je škoda,že nemůžete....ale jasan,mamka tam sama být nemůže....
hele víš,že p.pastorová už není vrchní na rizikovce???je snad na sálech--měla nějaké problémy,snad se jí někdo snažil vyštípat a povedlo se.....
A Hajmar......ozvi se.......vzala bych tě kdyžtak sebou :wink: jestli by to nějak šlo.....
6. led 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek