• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
autor
Málem bych zapoměla ... nepotřebujete některá ještě kalendář 2010 ??? Já už měla koupeno a pak jsem vyhrála 2 stolní na netu, tak je mám navíc. Třeba i chlapovi do práce ... pokud někdo bude chtít, písněte, v pátek bych to přivezla - nic za nechci !!!
6. led 2010 v 19:01  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jezis Pikus jaktoo?To je skoda, ze uz neni vrchni!Ted koukam na stranky nemocnice a jsou tam i novy doktori :astonished: :astonished: :astonished: http://www.nemcl.cz/cz/oddeleni-nemocnice/luzkova-oddeleni/gynekologicko-porodnicke-oddeleni/
Achjoo, snad nebudu muset na tu operaci, aj tam nechciii :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2010 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky já mám ještě nějaké skleničky s příkrmama, asi teda dvě a mrkvovou šťávičku, nechce to někdo, Elí už to nechce, tak dokud to je ještě stravitelné. V pátek bych to vzala sebou, co???? Nehlaste se všici :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Andarko....prostě někomu neseděla prý.....
Irenko....je to od jakého věku ty skleničky???
6. led 2010 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Marcel, my už koupili v pondělí domů, díky za nabídku :slight_smile:

Iren, vezmi to sebou, někdo si to vezme podle věku :wink: vždyt je to škoda nechat projít
6. led 2010 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Iren, prosím tě, ted jsem koukla tépaní na MMB jak ti koupila to křeslo v ikea, tak ona to už nedělá ?
nic v albu nemá:frowning2:
6. led 2010 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jooo a kalendář jsem koupila taky v pondělí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. led 2010 ve 22:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Piku jedna sklenička je od 8 a durhá od 9 měsíce a šťávička je od 4 měsíců.

Val - já k té paní taky nakoukla už hned po vánocích a už tam z Ikey nic neměla, tak nevím jak to dělala, mám ji v oblíbených a z Ikey tam nemá už nic.
7. led 2010 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky omlouvám se že jsem se včera nepřihlásila,ale manželovi zemřel děda tak přijel domu z práce a nebyla nálada vubec na nic :frowning2: není teda ani dneska ale nějak se musí jít dál :frowning2:
Snad dorazím i na srazík,kdyby ne tak se moc omlouvám,ale snaha bude.
7. led 2010 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé Jani, to je mi líto, ale přesně jak říkáš, musí se jít dál to je hold život no :frowning2: :frowning2: . Moc ráda bych aby jsi dorazila, vždyť víš, že tě máme rádi :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky musím si postěžovat, utekla mi aukce ach jo

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4636265
7. led 2010 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

Jani, manželovi upřímnou soustrast. :pensive:

Kolik bylo dědečkovi ?

Iren, noo tak to jsi teda propásla super aukcičku,ty by byly pro Elí jak dělaný :wink:
ale objevíš něco dašlího :slight_smile:

s tou ženskou je mi to taky divný :frowning2:
jsme se chtěla mrknout na nějaké ty komody a tak, jestli nemá nějaké i dětské pokojíčky a ono tam nic :frowning2:
7. led 2010 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.brydova.cz/recepty/vychytavky/321-knedlik-z-mikrovlnky

mrkněte, vypadá to dooost jednoduše a žádný hrnce s vodou
7. led 2010 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem vyluxovala za malé asistence Filípka, ted už spinká brouček 3/4hodiny a tak jsem dodělala bramboračku, to dneska bude stačit:slight_smile:
chci zajít na poštu pro ty boby, už dorazily v pondělí,jenže jsme byli v té Boleslavy a od té doby jsme se tam nedostala :frowning2:
tak až dorazí manžel, ještě jde k mámě, bo jí není dobře jak se vrátila,ale myslím si,že ot má psychický

noo a odpo bych chtěla jít vyzkoušet boby ven,to se ale uvidí v kolik dorazí M.
7. led 2010 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Irenko,tak to vezmi,já si ty skleničky od tebe koupím....někdy je používáme.. :grinning:
7. led 2010 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Tak na zítra se už moc těšíme

Jani je mi to moc líto,ale život jde dál a Honzík aspoň bude mezi dětma a ty mezi náma bez tebe to snad ani nejde,ty nikdy nechybíš

Jdu žehlit PÁ
7. led 2010 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, my dorazíme taky asi na tu 10. Jinak Mori, já bych kalendář ráda... Ještě jsem ho nějak nestihla koupit. Máš u mě kafčo.
7. led 2010 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,
tak jsme byli pro boby a hned jsme šli na procházku, bylo nááádherně a Filípek si to užíval :wink:

na zítra se taky těšíme:slight_smile:
7. led 2010 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Piku-Matyskovi vse neeej k 9.mesicum :slight_smile: uvedomujes si,ze za 3mesicemu bude rok!!!! :astonished: to je strasny jak to uteklo co?
7. led 2010 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
my se pridavame k andare a taky piku Matyskovi vse nej k 9-ti mesicninam :grinning: :grinning:
7. led 2010 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky....díky :grinning:
Andarko....nedávno jsem si do kalendáře psala termín 10ti měsíční KO a pak říkám....no a další bude v jeho roce
hlava mi to nebere :astonished:
7. led 2010 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Pikus, jak koupím, skleničky jsou normálně darovací, nebo je rovnou máte k těm 9. měsíčninám :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: Tak pa zítra už se na vás těšíme, stoly jsou prý objednané na Modrého Koně!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2010 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
veru - kalendář mám připravený :wink:

Taky my se teď zrovna domluvily s Janou, že se pro ně stavíme a svezou se s náma :slight_smile:

Tak já se jdu chystat, ať co nejdřív vyrazíme :wink:
8. led 2010 v 08:27  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím koníkačky

Jen se ujištuju,že je vše jak sme se domluvily a nejsou změny.......................

Jsem ráda,že dorazí Jana s Honzíkem :slight_smile: :slight_smile:

Jen hlásím a doufám,že to nebude nikomu vadit,že bude se mnou ségra pražanda(nevěděla,že máme spicha a včera dorazila tak ať nesedí doma)třeba jí až uvidí kupu dětí začnou tikat biologický hodiny.Už má na to věk 28............... :grinning:

Tak za chvíly ahojda
8. led 2010 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ahooj holky,
tak taky nakukuju, zda je vše tak jak bylo domluveno:slight_smile:

a v jaké barvě je dnes srazík ??
myslím,že Monča hlásila hnědý,ale já teda nic hnědého nemám, nebo možná mám,ale to bych neoblíkla :grinning:
8. led 2010 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak my dojeli v pořádku dom?mates hned v autě usnul,doma se probral,najedl a spí ještě ted....
jen mě mrzelo,že jsme neposeděli dýl...
Irenko,ještě jednou děkuju---příště dostane Elenka dáreček :slight_smile:
8. led 2010 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
AHojky..
my jako vždy nestíháme.. :slight_smile:
a jako vždy sem vlezu v den kdy srazíkujete.. :grinning:
no ale to neva, pro nás je to ve špatný čas, tak to neva. :slight_smile:
Jinak přeji všem dodatečně vše nej do nového roku.. :sweat_smile:
U nás nic nového.. děti zlobí.. tak je vše jak má být.. :grinning:
8. led 2010 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a zapoměla jsem napsat, že budu objednávat nějaký Next, kdyby měl někdo zájem, můžeme to vzít za jedno poštovné.. :grinning: tak dejte vědět. No s naší účastí na srazíkách, je to spíše asi pro ty ze Špígru.. :sweat_smile: :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
8. led 2010 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
My jsme též doma ... ještě jsme se stavily v Kaufu, natankovat, odvézt Janu s Honzíkem, pak chtěla Kája k babí, tak tam zůstala a já jela dom. Zaprasila jsem si bundu o auto, tak už se točí v pračce :wink:
8. led 2010 v 16:09  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Raduš - copak?
8. led 2010 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek