• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Špígru? To slovo neznám... :wink:
8. led 2010 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
veru - Špičák
8. led 2010 v 17:16  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jsem moc ráda že jsem vás viděla asi budu jezdit častejš :sweat_smile: :sweat_smile: my dorazili pred 20 minutama a jsem ráda že jsme došli bez újmy nasněžíno ame snad všude :frowning2:
8. led 2010 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Radí co se stalo?

Joji a odkud budeš objednávat Next?
8. led 2010 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
My šli ještě nakoupit do Kaufu, tam jsem potkala plno známých a s každým se zakecala, tak nám to docela trvalo. Elí mi usnula v autě, přenesla jsem jí do pelíšku a spinkala až do 15.15 pak jsem jí vzbudila, páč by nechtěla spát večer.

Pěťo prosímtě jsem ráda, že to jídlo ještě někomu posloužilo, tak si nedělej vůbec starosti.

Marcel - no jo, alespoň že ti páreček chutnal ne? Tak to hold odnesla i bunda, hořčice snad jde vyprat. :wink: :sweat_smile:

Herest - taky že jsme vás konečně po dlouhé době viděli, Yvonka je moc hezká holčička, jak dopady kyčle, dobrý?
8. led 2010 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Čauky

Tak jsem už v ústí................Tadovi sme to museli doma převázat a furt chodil a bebí a brečel............TRAGÉD

Jsem ráda,že sem vás všechny viděla a doufám,že příště zase v takovém hojném počtu.

Jdu relaxovat a zbýrat síly na zítra

8. led 2010 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Čauky holky, nakukuju co srazík a omlouvám se za ty smajlíky...vůbec o nich nevím to musel Peťulín...dneska vlezl na počítač! Pardon!!! :angry:

Co hajmar, dorazila? A fotky budou? :slight_smile: Hani odkud objednáváš Next?

Tak Péťovi vykukuje další stolička, takže je nerv...hrůza. Odpo jsem tu měla kamarádku se synem, tak měl zase o zábavu postaráno :slight_smile: Teď se s tátou koupe a půjde do hajan.

Monis, co se stalo Tádovi? :unamused:
8. led 2010 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky objednávám na MMB, budu objednávat u této paní poprvé, má kurz 34,-kč a je to ověřený obchodník, a uzávěrka objednávek je 15. a Next bude v čr koncem měsíce. Hodila bych sem odkaz na ní, ale mám to na druhém pc a to těď obsadil Míla, tak není šance.. :slight_smile:
8. led 2010 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Peradko,Hajmar dorazila :slight_smile:
A Tadík?????měl bebínko na ruce a při hraní si strhnul náplast a bebínko se muselo foukat :grinning: nic vážného Peradko......no děti víš :grinning:
Jojinko....škoda,vyhod Míli na chvíli :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Pikus- :grinning:
nevyhodila jsem ho, ale dala jsem si tu práci a našla znova. :slight_smile:
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=7095 je to tahle paní :slight_smile: určitě by se dalo domluvit jako jedna objednavka nebo více objednávek (každá svou), ale zaslat vše jedním balíkem na jednu adresu. :slight_smile: a o poštovné se "poprat" :grinning: tak jestli máte někdo zájem..
8. led 2010 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ahooj holky,

jupíííííííííííííííííííííííí,sláva, sláva,sláva.

Mám zprovozněný počítač,ale kluk co měl přijít kolem 2 ,tak dorazil v 17,45 a odešel ve 20,45,ale je to spravené.

nějací bubáci se v pc našli :angry: :angry:, pak mi pořádně zprovoznil antivir, bo se nějak nechtěl aktualizovat a pak mi překecal wind. ,tak už mi to aspon nehlásí,že jsme se stala obětí .. :grinning: :grinning:

srazík jako vždy super :slight_smile:
foto ode mě tentokrát ne,ale když je spraven pc,tak zítra hodím fotky na arjče z předchozího srazu, je jich teda jen pár.
ale už se vám budu moci pochlubit na FB fotkama Filípka :slight_smile:
8. led 2010 ve 23:07  • Odpověz  • To se mi líbí
poslední a první.

ahojky :slight_smile:

tak dneska po dlouhé době vstávačka v 6 :angry: a to šel spát v půl deváté
9. led 2010 v 07:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré ránko ! Tak víkoš je tu, taťku máme doma, už chtěl s Kájou vyrazit na saních, ale furt tak hnusně fouká, že to je dost nepříjmený .. tak jel zatím s Formanem do autoservisu se domluvit na nějaké opravě. Snad do odpoledne vítr ustane, ať můžem jít ven - Kája moc vítr totiž v lásce nemá :sweat_smile:

val - nevíš co to tam je za předchozí album, jak nejdou ukázat fotky ???

Kájuš včera nejdřív chtěla spát u babičky, i se tam vykoupala, najedla a pak prej že kňourá a chce dom, tak jí musela babička přivést. Nevim, poslední dobou je nějaká ustejskaná :unamused: Když tam je třeba odpoledne, tak k večeru nás už shání :confused:
No ale spala dnes do 8h, takže paráda :sunglasses:
9. led 2010 v 10:48  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky!
To je sněhu co? Konečně pořádná zima, až nám slehne obídek, tak jdeme ven na boby, snad už tak nefouká.

Mori - třebá má Kája nějaké stejskací období, zas to určo přejde. :wink: :sunglasses:

Raduš - já se lekla co se děje, takových smutných smajlíků, už nám to raděj nedělejte, ať nám nezpůsobíte šok. :astonished: :astonished:

joji - mrknu na net na jarní Next, ještě jsem ho neviděla a jestli se mi něco bude líbit a hodit, tak bych asi taky objednala, tak bychom se pak domluvili,ju? :sunglasses:

val - tak super, že PC už dostalo rozum a nové pokyny a už fachá co? :grinning: :grinning:

moni - omlouvám se za otázku na ten barák, ale já nevěděla, že je to tajné :confounded: :sunglasses: :sunglasses:
9. led 2010 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
marcel, to jsem vytvořila já, jenže s emi tam načítali moje fotky Filípka a né ta unča,tak jsem to stopla a tohle se tam udělalo a nevidím nic,kde by se to smazalo.

ááááá ted mi došlo,že asi přímo v prográmku, jdu na to :slight_smile:

my chtěli taky ven na boby, jenže furt sněží a to by nebylo dobrý pro Filípka.

já si taky říkala,co se to děje,že Raduš ty smajlíky a pak dlouho nic :frowning2:

no já na ten Next koukala,ale všude je,že je za 34,- kč libra a kde poznám kolik ta věc stojí liber ??

já taky nevěděla o tajnosti baráku :grinning: :sunglasses:
9. led 2010 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky....já taky nevěděla a ptala se Monči....... :unamused:
A taky nevím,jak zjistím cenu a i velikosti jaké jsou????Jojonko.............pomooooc :grinning:
9. led 2010 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Piku, noo tak to bylo pro Monču teda něco, bo jsme se jí během dvou hodin ptaly tři :slight_smile:
9. led 2010 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak my byli odpo všichni venku, vzali jsme samo saně, tak Kájuš se vozila, jezdila z kopečků, obešli jsme jich několik :grinning: taťka jí tahal nahoru a jak sjela, tak vždy volala "tatíku etěěě " :grinning: no sranda. Pak se vyblbla i ve sněhu, no hrozně se jí to líbilo :grinning:
Pak jsme se stavili u mamky, a teď k večeru jsme jí z venku nemohli dostat dom, furt by řádila ve sněhu :grinning:
9. led 2010 v 19:24  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ha, unavené dítko už spí :grinning:
9. led 2010 v 19:56  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ohledně Nextu, musíte vlést na stránky Nextu, to asi víte, že? No a jaká věc se vám líbí, na tu kliknete a zjeví se vám v detailu a na pravo máte tabulčičku, kde si pomocí šipečky najdete vaši velikost a u té je rovnou i cena. 34,-Kč za libru je zatím nejlepší cena co jsem na MMB viděla. Jinak Libra je v kurzu kolem 30,- Kč. :wink:
9. led 2010 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, jaky jsou ty stranky Nextu Irenko?
Jinak jsem na FB pridala videjko, tak juknete jak mam ukecany dite :grinning:
9. led 2010 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky. Iren vám to krásně popsala :wink: jinak stránky nextu jsou www.next.co.uk
Tam si vyberete co se vám líbí a cena je dle velikosti.
9. led 2010 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak když budete někdo chtít něco objednat, napište mi do IP a já pošlu kontakt na mě na skype, mail, icq nebo i tel., jak vám to bude vyhovovat, at tady s tim neotravujeme.. :sweat_smile: :grinning: :grinning: a pak domluvíme postup objednávky. :slight_smile:
9. led 2010 ve 22:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojkýýý
kdepak jste??

Ráno jsem vyrazila s Filípkem na plavání, táta nám ometl autí a zatopil,ale ta jízda :frowning2: šílený, nic neprohrnutý, jela jsem 20km/h.
pak jsem z plavání jeli k mamče.
manžel šel do práce a příjde kolem 9 večer.

Filípek měl dnes poprvé vepřo,knedlo špenáto :slight_smile: a šmakoval si :slight_smile: samo že neosolený :slight_smile:
pak si schrupnul u babí dvě hodinky a pak jsme šli ven , Filípek se vozil na bobech a zase byl hrozně vážnej, asi přemýšlel co to je to bilé na zemi a co to na něj padá :grinning:

na next tedy mrknu :slight_smile: ale nevěděla jsem vůbec,že se to takhle praktikuje.
na libru jsem před chvílí koukala,že je necelých 30. to byly časy,kdy byla za 50 co ?
10. led 2010 v 17:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Val....když já byla v An glii,byla za 54-60kč :grinning:
A já dnes jela autem do Valtinova---síla :astonished:
10. led 2010 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jako zase dobrý pro nás,když jde libra dolů že ?
jen angláni co sem přijedou,už tak nerozhazují jako dříve :grinning:
10. led 2010 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, tak jsem psala kámošce ohledně těch věcí pro Honzíka.
Má věco, zrovna třídila,ale až tak od té 116 vel.

Kopčím co mi napsala ju?

Ahoj,to bych byla ráda.Zrovna jsem pár věcí vyřazovala,ale budu mít věci,tak
> od
> > 116,mám tu hezkou zelenou bundu,po Radunce,trika,kombinézu ,tepláky a klidně
> jí > > můžu nechávat trvale
10. led 2010 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, počasí teda mazec :-O... Dneska si byl pro Yvcu deda a mel ji az do půl 5 tak jsem si trochu uklidila... Pry byli bobovat akorat ze odmitala sedet na bobech :grinning: :grinning: :grinning: tak ji museli na kopec odnýst :grinning: mrknu se taky na ten next... Dneska celej den cumim do co maj v ikee tak jsem vybrala yvče poličky do pokoje na knížky naky úložný boxy a chchi tam koupit něco pro kamardku čeká v dubnu dvojčata tak náky lžičky atd... na oblečení mame poněkud jiný vkus tak aybch ji zbytečně nedráždila :grinning:

Andilekir: my nebyli na kyčlích ale na očkování.. dávala nám druhou dávku synflorixu.. tak jsem se ptala ještě na meningokoka a žloutenku A tak žloutenku nám doporučila takže v březnu a meningokoka neví to se prej mám domluvit s doktorem. Davala jste některá tu žloutenku A??
10. led 2010 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Péto,
my půjdem taky na tu žloutenku, už mám vypsaný recept,ale říkala že někdy v lednu,protože jsme teprve ted byli očkovaný proti TBC, tak musíme chvíli počkat.
ale teda nevím co je to za typ žloutenky:frowning2:
10. led 2010 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek