• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
autor
holky nevíte o nějakém šikovném prográmku na faktury zadarmiko ??? musíme najít nový, páč je změna DPH
10. led 2010 ve 20:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Valentynka: prosím a víš nazev?? A co to stojí?? Děkuji
10. led 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky potřebuju radu :sweat_smile: :sweat_smile: líbej se mi v nextu ty holínky pepa pig ale nevim jakou velikost jak je to na naše??
10. led 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jituš,moc děkuji za optání:slight_smile:
Mužeme se nějak domluvit aby jsem se mohla třeba na ty věci nějak podívat?:slight_smile:budu moc ráda
Jinak my máme jít na klíštovou encefalitidu,ale musím se podívat kolik za to ted chtějí neb všeobecná už vubec nic dětem neplatí:frowning2:
10. led 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Heresto - koukni sem: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24736208&tab=4

a kdyby někdo potřeboval, tak tady tabulka velikostí: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29378635&tab=9
10. led 2010 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky

prosím ohledně toho výletu,domluvte termín ať si můžu zamluvit dovču už se to tam plní tak ať pak nemám peška.............DÍKY
11. led 2010 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťo my byly teď na žloutence - je to A - název havrix junior, dala jsem za něj 850,-
11. led 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Heresto, já mám psaný na receptu, pokud to dobře čtu, tak taky Havrix junior D.S.

Moni, já ještě musím od maži zjistit termín,kdy on jede na ozdravnej pobyt od drah, letos by měli jet,ale kdyby to nebylo v jeho termínu tak se t aky nic neděje.

marcel, nemám prográmek :frowning2:
11. led 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru: a v který lekárně si to kupovala?? díky moc za info :slight_smile:
11. led 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Přidala jsem fotečky ze srazíku http://nakonikacl.rajce.idnes.cz/8._1._2010_-_Unionka/ moc jich teda není, nějak málo fotím poslední dobou :sweat_smile: Ale pokud se nepletu, tak i heresta fotila, tak by tam fotky taky mohla hodit :wink:
11. led 2010 v 10:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja nefotila.. verca fotila.. Me uz se fotak nevesel ale příště beru :grinning:
11. led 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo Marcel, tak málo fotek jo?
no příště to musíš napravit :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak co říkáte na ten snížek?:slight_smile:
U nás je to super,jen Honzík nechce jezdit na bobech ale chce chodit v tom vysokém sněhu a je z toho uplně unešený:slight_smile:
Těšila jsem se jak se vyblbneme a já jsem natěšená na ty boby a ježdění víc nežli on,no hold se maminka už dlouho jako malá nevozila a i mi to chybí:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
Jinak se mi tu sešlo prádlo tak ho po částech peru aby mi to venku stačilo uschnout.
11. led 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha, tak Verča, tak snad fotečky přidá

a když tam juknete do "oblíbených" na rajčeti, tak tam jsou alba nás holek z MK - pokud má i někdo další, tak se tam přidejte, ať můžem juknout :wink:¨

val - příště mi musíš pomoct :wink:
11. led 2010 v 11:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotek málo,ale jako vždy pěkné:slight_smile::slight_smile:
11. led 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jjj - no moc povedený teda nejsou :confounded:
11. led 2010 v 11:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
příště ti Marcel s focením píchnu, mě už se taky foták nevešel do tašky :frowning2:

jdu odpo s Fiolípkem na boby, jsme sami až do zítra :frowning2:
11. led 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel,lepší něco než nic a je to jen pro nás na kouknutí a to stačí:slight_smile:nebud na sebe tak přísná:slight_smile:
Jinak my pujdeme určo taky odpo ještě ven takže snad už bude chtít Honzík i chvíli na bobech jinak se svezu asi já aby viděl že to i maminka umí:slight_smile::slight_smile:
11. led 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel,asi jsi tam měla nastavený blesk pro teplejší barvy a pokud to neudržíš v ruce, tak to pak dělá lehce mázlé.
taky se mi to stává :slight_smile:
11. led 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - asi mě budeš muset naučit trošku s foťákem - už v Pekle jsi mi vysvětlila nač je ta "kytička" a jak fotit proti světlu :wink:
11. led 2010 ve 12:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mate nekdo napsany ty objednavaci hodiny u Branzovske?Musim se objednat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, fotky určo přidám....
Jinak máme neštovice... :unamused: Tak předem upozoňuju Jíťu... kdyby náhodou :unamused: Filda byl s Pepčou docela v kontaktu.
11. led 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky,
verunko - tak ať je to rychle pryč.. :unamused:

Andaro - pokud se nepletu na straně 122 psala Radka ty časy na volání k Branžovský. :wink:
11. led 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
veru IP
11. led 2010 ve 12:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joji-diky :wink:
11. led 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru že bych se stavila pro neštovice :grinning:
11. led 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Já byla dneska dopol v Lípě no hlavní silnice v poho, ale v Lípě šílený,prosolený a neprohrnutý, no zlatý Zahrádky. Tady je všechno krásně prohrnutý, nikde žádná čvachta.
Byla jsem s kámoškou v Unče a pingl nějakej málomluvnej, ale opět tam byli bloncky a nebudete věřit, zase měli jejich dětičky boty, všimla sjem si to teda až dýl, tak jsem si když jsem šla kolem nich tak jsem tak poznamenala, že se zouvaj dětem boty, ani to s nima nehlo. :angry: :angry:

Joji - já s tím Nextem chvíli počkám, chtěla bych skorem samé letní věci a to se mi teďky nechce kupovat myslím, že počkám tak do března. Paní tam určo zase pojede, koukala jsem, že měla těch nakupovacích termínků víc, když tak znám tady jednu z Lípy co tam taky lítá. I když má libru za 36,-.

Dneska jsem byla s Elí na té chirurgické ambulanci, bála jsem se, co tam bude, čekali jsme sice skorem hodinu a udržet naší Elí je nadlidský výkon, ale zvladli jsme to a pan doktor i sestřička byli hrozně milí, úplně úžasní a nejlepší bylo, že dr. řekli, že to na operaci ještě není, že by počkal tak do 5, že myslí, že by se to mohlo zatáhnout, tak bych moc ráda, aby jo. :confused: :confused:
Veru tak neštovce jo? Tak ať máte hladkej průběh a brzy jste fit. :wink:
11. led 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru, kurňa, to jsi mě teda nepotěšila :frowning2:
byli spolu, tak jen tiše doufám,že to nechytl :frowning2:

Marcel, když bude třeba, poradím .-)
11. led 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val - tady doufám, že se těm neštovicím zatím vyhneme. :wink:
11. led 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren, to si děláš prdel ???
jako normálně byli na tom koberci joo? a pingl jako nic ?
měla jsi mu to říct, s nima žádná jiná ženská nehne,jsou to pí..

u doktora super, snad se to Elí zatáhne :slight_smile:
11. led 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek