• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Iren - nic se neděje. Já budu někdy v březnu objednávat znova, tak pak se klidně ozvi když budeš chtít, nebo se svezu třeba já s Tebou. :slight_smile:
Jinak jestli má někdo další ještě zájem, dejte vědět. Zítra večer to budu objednávat. :slight_smile:
11. led 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
val - pingl je jejich velkej kamarád, nevím jeslti by to pomohlo, hlavně donedávna byl ještě samá sranda a teď nic, tak nevím co ho vzalo. Asi má své dny. Byla tam i podle mne teda je to majitelka, tak jsem tu poznámku řekla, jako by před ní, ale oni se znali všichni dohromady, takže taky nic,no ale příště mu to povím. Ale domluvila jsem se s kámoškou, že přiště prubnem ten Pumpkin.
11. led 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren prosím tě, jak jsem tam říkala,že rovnou tam otřu ten přebalovák,když Filípek vytahal tolik těch ubrousků vlhčených, tak at to nějak zužitkuju,tak pingl měl nějaký připomínky o úklidu,ale prý to nebylo na mě.
něco mi uniklo? vy jste mu tam něco říkali ?

jako je to pěkně v prdeli,bo jako,aby tam děti chodili v botech,tak kde to jsme ???

majitelka je taková blondýnka kolem 38let,ale nechodí nějak extra načinčaná jako tamty ženský
11. led 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
klidně do pumpkinu můžem zajít, jsme všechny pojízdné, kafíčko nám tam uvaří :slight_smile:
11. led 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky myslím, že by se to důrazně mělo říct číšníkovi, aby jim to vysvělil, když jsou tak natvrdlý ... když jim něco řeknem my, tak to s nima nic nedělá :angry:
11. led 2010 v 16:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ..já teda dočetla nevím co řešíte..já byla celkem s obsluhou spokojená pokud tam máte problém i jindy asi bych tam na svůjh vkus udělala docela husto..jinak jsem kliďas.

Jinak fotky krásný a díky..nevím kdo to fotil ale naše Terka je tam krásně s Kájou od Mori takhle se ani nám nekukne do foťáku.

Jinak nějak nestíhám malej začal válet sudy odklízet sníh vařit atd atd.....chlap furt v práci to asi Jituška zná dovře...ale nestěžuju..uvidíme jak to bude na konci měsíce jak mě nechají odpočívat po operaci.
11. led 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, obsluha dobrý, jen tam choděj určitý " dámičky " a nechají tam děti chodit v botech po koberci.
minule sem tam udělala dusno já

Marti, jojo znám, dnes má manžel spací v Boleslavi - 24h. šichtu, dorazí zítra dopolko
11. led 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko! Teda kukla jsem z okna a pěkná kosa tam je. Chci jít koupit Káje bačkory, už jí jsou zas malý a musíme malinko nakoupit.

val - mě dnes nějak u snídaně napadlo, zda už Filda byl u zubaře ? Asi ne že, aspoň myslím, že jsi nic nepsala ..
12. led 2010 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Marcel, ještě nebyl, ale budem muset už jít, bavili jsme se o tom s Herestou v pátek,že právě už taky půjdou.
12. led 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
....Tak holky
my dnes místo na plavčo ráno jeli k dr.
Matýsek opět v noci strašně sípal,nemohl dýchat a strašně kašlal.....ráno měl trošku teplotu,ale spíš z toho,jak plakal...takže opět laryngitida..takže jsme se u něj v noci střídali a ani jeden se nevyspal.
už vykašlává,ráno se i poblil,tak hleny šly ven,máme sirup a snad bude bobek brzy fit.
Ven můžeme na chvíli,pokud nebude velký mráz...
12. led 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus-jejda, chudacek :pensive: at se brzo uzdravi, ty nemoci jsou hnus, at uz je hezky a teplicko!!!

A prave jsem se chtela zeptat, kam chodite s ditkama k zubari?Asi k detskemu ne?Ja vubec nevim kam, pac ja chodim ke Spalkovi a ten asi deti ani nebere, navic je uz starej :slight_smile: ale zase zuby mi zpravuje dobre :wink:

A plavani zavidim, ja se tam nedostanu,ale stejne bych v plavkach nevylezla :sweat_smile: To ja skoro ani doma do bazenu :unamused: Ale tesim se na leto, jak budeme s Majdinkou plavcit.
12. led 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko...já si kvuli tomu aspon koupila plavky v celku :slight_smile:
Mates je v bazénu nadšenej,já se těšila na pokračování kurzu a ted mi marodí bobeček...
A Matese mi vezme moje zubařka,jezdím do Jabloného.....včera mi zrovna tahala nervy.... :unamused: au au,snad na děti nebude taková rasoška :grinning:
12. led 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Petruš:slight_smile:je mi líto malého Matýska ale určitě mu to brzy povolí a bude zase ok:slight_smile:
Jinak s dětmi by se měla první prohlídka u zubaře udělat v roce:slight_smile:je to napsané i v tom prukazu co mají děcka.
Jinak já osobně bych si šla zaplavat i sama ale ukazovat se někde v plavkách no teda ted ne:frowning2:a taky si musím koupit plavky neb co jsem měla mi praskli když jsem do nich po dlouhé době chtěla nasoukat své prsa:slight_smile::slight_smile:
12. led 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku-to ja bych si musela koupit neopren :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co blbneš.....vžyt jsi krásná maminka :wink:
12. led 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: no jak kde :grinning: :grinning: sem strasne stydliva, se stydim i na gynde pred doktorkou :sweat_smile: Kdyz sem tam byla poprvy, tak s eme ptala, jestli nemam nejakej spatnej sexualni zazitek :grinning: rikam, ze ne,ale ze se stydim :sweat_smile:
12. led 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Jani, tak zase dobrý,když praskli na prsou néé?
horší by to bylo na prdeli :grinning:

a co blbnete? vždyt máte dobrý figury, se podívejte na mě :angry: :angry: :grinning:
ale pro Filípka to udělám, musela jsme si koupit nové plavky, bo z tamtěhc mi lezly prsa :grinning:

Piku,tak at už je ta nemoc pryč, chudinka malej , musí ho to strašně trápit :frowning2:

Tery, tak to já se taky stydím, vždy když jdu na gyndu,tak mám blbej pocit,ale co naděláme.
Doktorka je zvyklá čumět furt do rozkroku, bych chtěla vědět co se jí asi tak v noci zdá :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já o poslední zbytky studu teda přišla v porodnici :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale jasně,že mi třeba gynda příjemná není....
12. led 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne to bylo v porodce taky jedno, jaktooo? :grinning: :grinning: Ale jestli me posle na tu hysteroskopii, tak nevim-prej vylezete na kozu, roztahnete nohy a uspej vas!!!Blbej pocit ne? :confused: :sweat_smile:

Hmm tady pisu o postave atd. a u toho se cpu bramburkama :grinning: no nic.....jeste musim udelat mne a mamince nejakej obed a Majdince taktez. :wink:
12. led 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko...asi takhle to bylo u mého odběru vajíček....na kozu,roztáhnout a pak mě uspali :confounded:
12. led 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Teda to je téma :sunglasses: :grinning: No gynda moc příjemná není asi nikomu, já mám třeba chlapa a jezdím tam celkem ráda, vždycky si s ním moc fajn popovídám a už to tani tak hrozně neberu, vždycky si říkám, ten už jich viděl..... :grinning: :grinning:
S Elí chodím k zubaři už od roku a vzala mi jí normálně moje zubařka, chodím k Melmukové do nemocnice, je moc fajn, vlastně tam už teď chodíme celá rodina.
Včera jsem byla cvičit a pak ve vinárně a naše ženské zasedání se nějak protáhlopřišla sjem až ve 3.00 ráno, no to se mi snad ještě nestalo. Ale bylo to super, normálně jsme si tam zpívali a tancovali, no ještě, že jsme tam byli sami. Včera mě taky požádali, jestli bych se nechtěla zůčastnit scénky na babském bálu, tak jsem kývla, jsem pro každou blbost, tak si snad neudělám ostudu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Dneska dopoledne jsme byli s Elí a kamarádkou na bobech, bylo to super, je nádherně, krásný křupavý snížek a sluníčko. No super počasíčko!!! Jak jaro a teplíčko, já chci ještě lyžovat :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Pikus - chuděrka Maty, takhle zkouší a že tak z ničeho nic, no hlavně aby ho to brzy přešlo a bylo zase dobře, aby jste nezameškali moc toho plaváníčka.
Nám už začíná ve čtvrtek cvičení, tak už se taky docela těšíme. :sunglasses: :sunglasses:
12. led 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak bačkůrky koupený, zaplacená školka na příští týden do dopoledne a nakoupeno. Kája dojídá obídek (játra s omajdou a rýže) a půjde si chrupnout :wink: a já asi taky na chvíli :stuck_out_tongue_closed_eyes:

andara - my chodíme všichni k 1 zubařce, na děti je výborná - moc hezky se k nim chová, což je určo pro ty prcky důležitý a vždy dětičky dostanou nějakou odměnu po kontrole :slight_smile: to je hezký :dizzy_face:
12. led 2010 ve 12:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.. tak koukam že jsem mohla minule ty boty Yvče nechat když jsme neměli bačkůrky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Yvca jde k zubákovi ted 28. ledna dřív nas nikde nevzali.. a myslim že to ani neva ma pořád jen tech 5 zubů :grinning:

Modlim se aby Yvca nedostala ty neštovice od pepči pač mame jet do tý Prahy a to se mi vážně odkládat nechce čekáme na to celej rok :frowning2: no tak uvidime...

Mákm zaděláno na koláče, upeču králika s br. knedlíkem a špenátem at ma MM co jíst je chudák do 6 v práci...
12. led 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak mamince hodinka a půl spánku báječně bodla :grinning: dítko ještě spinká

heresto - co máte v té Praze, nějakého dr. ?
Králíka bych si dalaaaa, mňam :grinning:
12. led 2010 v 15:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tery, já tohle vylezení na kozu a uspání prodělala několik :grinning: :grinning:
a hysteroskopii mám taky za sebou, oni ti mezi nohy hodí prostěradlo,aby jsi tam nebyla tak roznožená :grinning: pak ti píchnou uspávadlo a jde se na věc :wink:
Pikuska to taktéž zažila :slight_smile:

joo a co se týče toho zubaře, jsme někde četla,že už nejsou vůbec dětští zubaři, chodí se rovnou k těm co rodiče

Iren, téééda ,to se vám to hezky protáhlo, to je super,že si takhel jdete ještě sednout :slight_smile:

Péto, ty teda dáváš zabrat troubě :grinning:

já taky půjdu šlofíkovat, jen čekám až se Filípek v postýlce vyřádí a usne.

byli jsme se všichni projít, Filípek na bobech :slight_smile:
manžel šel ted na poštu,tak až se vrátí dáme kafčo a šlofíčka :slight_smile:
12. led 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iren - hoď někam fotečky z narozek Elíka - jsem zvědavá na toho Krtka :wink:

Já teď taky přemýšlím nad dortem, ale furt mě drží nějak Peppa pig - nějaké varianty jsem na netu našla a 1 se mi moc líbí, tak snad nám ho v cukrárně spáchaj :slight_smile:
12. led 2010 v 17:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori: jj mame. Kuli tomu mlíku. Alergologa.
12. led 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo Mori-Kaje uz budou tri roky!To taky uteklo :slight_smile:
12. led 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky vy všichni vyspáváte, závidím vám hodné spací dětičky. Já si chtěla dneska taky po o. dáchnout, ale Elí zase nechrupkala, no takže nic. Manža ještě není doma z práce, volal, že se opozdí a já přemýšlím, že dneska nechám telku telkou a půjdu dochrupkat ten včerejšek. :sunglasses: :grinning:

Marcel tak na tvé přání konečně fotky dortíku

http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?album=80499

Jo a co ta dvoča, jak to vidíte, pojedeme zase, já bych jela, co? :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :wink:
12. led 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale kuš, ne dvoča, ale DOVČA.
12. led 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek