• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
autor
iren - tak Krteček boží a super ta kapsička :grinning: :grinning: :grinning: Elíkovi se to určo líbilo že ?
12. led 2010 ve 21:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a ráno razíme do školky :slight_smile:
12. led 2010 ve 21:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak včer auž mě manžel k pc nepustil tak dopisuji příspěvek dnes:slight_smile:
Byli jsme odpo s Honzíkem venku.Boby nechtěl,ale potkali jsme malého Járu,kamarád,tak s ním začal dělat hlouposti a jezdili spolu bud po prdce nabo po břiše z kopce,no a maminka jen tak nekoukala a nebyla jí zima začala jsem jezdit po prdce s nima:slight_smile:no samozřejmě že hned oba že budou jezdit na mém klíně což jsem odmítla a raději přestala jezdit.
Myslela jsem si jak bude po dvou hodinách venku unavený a pujde brzy spát,ale nezklamal,opět na devátou.
13. led 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko ! Já mám Kájušku ve školce, ale jen na hodinku, páč její učitelka onemocněla a jsou spojení. No ale lepší na chvíli, než vůbec :wink: už se tam těšila

jjj - Kája teď taky furt chodí spát kolem 21h, dřív se jí prostě nechce :unamused: A když jí tam dám dřív, tak to je pít, čůrat, zase pít ... furt něco, tak je lepší počkat na později, než tam furt lítat
13. led 2010 v 08:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Jani, tak to jsi se pěkně vyřádila coo?

Iren, krteček bomba :slight_smile:

no s tou dovčou to musíme nějak doladit a hlavně vymyslet kam pojedem :slight_smile:
13. led 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak mě napadlo jestli by jste nechtěi třeba i do nějaké chaty,al ezase by jsme si museli vařit sami nebo někam chodit:slight_smile:jen nápad:slight_smile:nebo chcete opět do Pekla nebo se mám koukat po něčem jiném?
13. led 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,já bych jela někam jinam, i když ve vnitř to bylo rpo děti suprové,m jen se tam venku nedalo kam jít, žádný krámek, cukrárna a tak
13. led 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Val - ty by si hned na každé dovče nakupovala a jedla dobrůtky, prý je kolem moc hezká příroda na procházky a pohárek si můžeš dát na nějaké horské chatě. Mně se v pekle líbilo ty vyžití pro děti, to bylo super a jídla byla taky přízpůsobená dětem. Ale jestli chcete jinam nebráním se. :sunglasses: :wink:

Elí mi nespí přez obídek, takže večer padne v půl osmé a chrní, ale dneska měla zase tu svou noc a byla snad hoďku vzhůru a pořád se převalovala, no hrůza, za to potom spala do 9.00.
V sobotu jdeme na zábavu, tak jen doufám, že bude spinkat v klidu alespoň do 2.00.páč hlídá Míša, tak aby s ní neměl nějaký problém. :astonished: :confounded:
13. led 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
iren, no já právě myslela,že se tam moc nedá nikam jít s dětma, jako do cukrárny.
Krámek jsem myslela,že jste něco potřebovali minule a nebylo nakoupit kde a museli jste jet daleko :frowning2:

příroda krásná, to joo,ale je to na kopci,takže procházky pro tak malý děti asi nic moc, si myslím teda.
to je můj pohled :wink:

jsem ted dala Filípka spinkat.
dala jsem ho na nočník a utkel mi raubíř do obýváku a tam začal čůrat na koberec,ale když jsem donesla hadr,tak si to po sobě utíral.
On jak vidí,že něco utírám,tak chce taky.
To že mi tu luxuje -dětským vys. a běhá s mopem,to je už klasika :grinning:
13. led 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak ze školky jsme se ještě hoďku a půl courly venku s kámoškou, docela jsme vymrzly.

Vařit dnes nemusím, páč máme ze včera játra, jen uvařím rýži.
13. led 2010 v 10:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nám je to jedno,my už jsme velký takže to řešit nemusíme,ale proto je lepší dát své náměty a připomínky ted aby si i Monča mohl azařídit dovču nebot pak by jí nemusela dostat:slight_smile:rezervace se dají dělat určitě už nyní a mohla by být i dobrá cena:slight_smile:
Tak já se mrknu na net a klidně i vy ostatní aby jsme se mohli domluvit na místě kam se se vyrazilo na výlet:slight_smile:
Já osobně už se těším už ted:slight_smile:
13. led 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel,s e nedivím v tý kládě venku :frowning2:

Jani, už se pomaličku mrkám :slight_smile:

joo a náměty a připomínky pište pište :slight_smile:
13. led 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mrkněte se sem, tady to vypadá mooc dobře :slight_smile:

http://www.penzion-uko.cz/
13. led 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
není to ončo jak tam byla Monča s rodinkou ???
13. led 2010 ve 12:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
v tom UKO je možnost na 2 noci pouze 14. 3. - 30. 5. - cena se zdá být dobrá 490,- / noc i se snídaní a rekreačním poplatkem. Nenašla jsem tedy, jak je to s placením za děti :confused:
13. led 2010 ve 12:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak dítko se nahamalo a je klid - šla spinkat :wink:
13. led 2010 ve 12:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mi přijde, že to je ten hotel jak byla Monča, ta ho nedoporučovala, že prej nic moc.
A ještě jaký termín by vám nejvíc vyhovoval?

Val - jen aby to uklízení Filípkovi zůstalo, potom šťastná ta co ho dostane :grinning: :grinning: :wink:
13. led 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
My byli z Elí dopoledne na bobech, teď jsme po obídku a zkusím jí dát chrupkat, ale nevím nevím, zda se to povede. Tak holky hledejte, hledejte, taky se mrknu jestli něco příhodného nenajdu a už se těším. :sunglasses: :sunglasses:
13. led 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.....
já se omlouvám,ale nejedu...
my jsme se domluvily s holkama ne e-miminu,že vyrazíme s dubňátkama zjara.....tak ted pojedu s nima....
13. led 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Pikus, takhle trhat partu jo?

Holky co tohle
http://aparthotel.sumava2000.cz/cs/dovolena-s-detmi
13. led 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Šumava se mi zdá daleko ... můj názor
13. led 2010 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iren - tady přímo odkaz na hotel co jsi dala ten druhý http://www.hotel-aurum.cz/
13. led 2010 ve 13:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jen našla hotely co jsou fakt dobrý pro děti, daleko to je, to je pravda :frowning2:
13. led 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel koukala jsi na ty ceny za ubytování? Je to dost ne? :astonished:
13. led 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, v ceníku právě píšou,že v tomhle období to jde 7nocí, pak 2-6 nocí a tak, jiný termíny právě nedjou ty kratší dny než týden.
děti od dvou let platí myslím 50% že tam bylo
13. led 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda hledal aněco co je poblíž, šumava se mi taky zád dost daleko, než tam dojedem..

juj, ten apart hotel je dost drahý..
13. led 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
s ten aurum, to je teda taky palba, to bych nebrala a v ceně snídaně :unamused:

sice vstupy volně do všeho možného,ale to nevyužijem
13. led 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady na koníkovi jsme objevila tohle, ženský si to tam chválí

http://dumalois.cz/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1

je to 116km z Lípy
13. led 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek