Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

Najde se tady nějaká těhulka nebo maminka z Českolipska?
moriautor
12. led 2010
iren - tak Krteček boží a super ta kapsička 😃 😃 😃 Elíkovi se to určo líbilo že ?
moriautor
12. led 2010
jo a ráno razíme do školky 🙂
jjj26
13. led 2010
Ahoj holky tak včer auž mě manžel k pc nepustil tak dopisuji příspěvek dnes🙂
Byli jsme odpo s Honzíkem venku.Boby nechtěl,ale potkali jsme malého Járu,kamarád,tak s ním začal dělat hlouposti a jezdili spolu bud po prdce nabo po břiše z kopce,no a maminka jen tak nekoukala a nebyla jí zima začala jsem jezdit po prdce s nima🙂no samozřejmě že hned oba že budou jezdit na mém klíně což jsem odmítla a raději přestala jezdit.
Myslela jsem si jak bude po dvou hodinách venku unavený a pujde brzy spát,ale nezklamal,opět na devátou.
moriautor
13. led 2010
Dobré ránko ! Já mám Kájušku ve školce, ale jen na hodinku, páč její učitelka onemocněla a jsou spojení. No ale lepší na chvíli, než vůbec 😉 už se tam těšila

jjj - Kája teď taky furt chodí spát kolem 21h, dřív se jí prostě nechce :-| A když jí tam dám dřív, tak to je pít, čůrat, zase pít ... furt něco, tak je lepší počkat na později, než tam furt lítat
valentynka
13. led 2010
ahoj holky,

Jani, tak to jsi se pěkně vyřádila coo?

Iren, krteček bomba 🙂

no s tou dovčou to musíme nějak doladit a hlavně vymyslet kam pojedem 🙂
jjj26
13. led 2010
Holky tak mě napadlo jestli by jste nechtěi třeba i do nějaké chaty,al ezase by jsme si museli vařit sami nebo někam chodit🙂jen nápad:-)nebo chcete opět do Pekla nebo se mám koukat po něčem jiném?
valentynka
13. led 2010
Jani,já bych jela někam jinam, i když ve vnitř to bylo rpo děti suprové,m jen se tam venku nedalo kam jít, žádný krámek, cukrárna a tak
andilekir
13. led 2010
Ahojky holky!
Val - ty by si hned na každé dovče nakupovala a jedla dobrůtky, prý je kolem moc hezká příroda na procházky a pohárek si můžeš dát na nějaké horské chatě. Mně se v pekle líbilo ty vyžití pro děti, to bylo super a jídla byla taky přízpůsobená dětem. Ale jestli chcete jinam nebráním se. 😎 😉

Elí mi nespí přez obídek, takže večer padne v půl osmé a chrní, ale dneska měla zase tu svou noc a byla snad hoďku vzhůru a pořád se převalovala, no hrůza, za to potom spala do 9.00.
V sobotu jdeme na zábavu, tak jen doufám, že bude spinkat v klidu alespoň do 2.00.páč hlídá Míša, tak aby s ní neměl nějaký problém. :-o :-S
valentynka
13. led 2010
iren, no já právě myslela,že se tam moc nedá nikam jít s dětma, jako do cukrárny.
Krámek jsem myslela,že jste něco potřebovali minule a nebylo nakoupit kde a museli jste jet daleko 😞

příroda krásná, to joo,ale je to na kopci,takže procházky pro tak malý děti asi nic moc, si myslím teda.
to je můj pohled 😉

jsem ted dala Filípka spinkat.
dala jsem ho na nočník a utkel mi raubíř do obýváku a tam začal čůrat na koberec,ale když jsem donesla hadr,tak si to po sobě utíral.
On jak vidí,že něco utírám,tak chce taky.
To že mi tu luxuje -dětským vys. a běhá s mopem,to je už klasika 😃
moriautor
13. led 2010
Tak ze školky jsme se ještě hoďku a půl courly venku s kámoškou, docela jsme vymrzly.

Vařit dnes nemusím, páč máme ze včera játra, jen uvařím rýži.
jjj26
13. led 2010
Tak nám je to jedno,my už jsme velký takže to řešit nemusíme,ale proto je lepší dát své náměty a připomínky ted aby si i Monča mohl azařídit dovču nebot pak by jí nemusela dostat🙂rezervace se dají dělat určitě už nyní a mohla by být i dobrá cena🙂
Tak já se mrknu na net a klidně i vy ostatní aby jsme se mohli domluvit na místě kam se se vyrazilo na výlet🙂
Já osobně už se těším už ted:-)
valentynka
13. led 2010
Marcel,s e nedivím v tý kládě venku 😞

Jani, už se pomaličku mrkám 🙂

joo a náměty a připomínky pište pište 🙂
valentynka
13. led 2010
holky, mrkněte se sem, tady to vypadá mooc dobře 🙂

http://www.penzion-uko.cz/
moriautor
13. led 2010
není to ončo jak tam byla Monča s rodinkou ???
moriautor
13. led 2010
v tom UKO je možnost na 2 noci pouze 14. 3. - 30. 5. - cena se zdá být dobrá 490,- / noc i se snídaní a rekreačním poplatkem. Nenašla jsem tedy, jak je to s placením za děti =-)
moriautor
13. led 2010
tak dítko se nahamalo a je klid - šla spinkat 😉
andilekir
13. led 2010
Taky mi přijde, že to je ten hotel jak byla Monča, ta ho nedoporučovala, že prej nic moc.
A ještě jaký termín by vám nejvíc vyhovoval?

Val - jen aby to uklízení Filípkovi zůstalo, potom šťastná ta co ho dostane 😃 😃 😉
andilekir
13. led 2010
My byli z Elí dopoledne na bobech, teď jsme po obídku a zkusím jí dát chrupkat, ale nevím nevím, zda se to povede. Tak holky hledejte, hledejte, taky se mrknu jestli něco příhodného nenajdu a už se těším. 😎 😎
pikusa
13. led 2010
Ahoj holky.....
já se omlouvám,ale nejedu...
my jsme se domluvily s holkama ne e-miminu,že vyrazíme s dubňátkama zjara.....tak ted pojedu s nima....
andilekir
13. led 2010
Teda Pikus, takhle trhat partu jo?

Holky co tohle
http://aparthotel.sumava2000.cz/cs/dovolena-s-d...
moriautor
13. led 2010
Šumava se mi zdá daleko ... můj názor
moriautor
13. led 2010
iren - tady přímo odkaz na hotel co jsi dala ten druhý http://www.hotel-aurum.cz/
andilekir
13. led 2010
Já jen našla hotely co jsou fakt dobrý pro děti, daleko to je, to je pravda 😞
andilekir
13. led 2010
Marcel koukala jsi na ty ceny za ubytování? Je to dost ne? :-o
valentynka
13. led 2010
Marcel, v ceníku právě píšou,že v tomhle období to jde 7nocí, pak 2-6 nocí a tak, jiný termíny právě nedjou ty kratší dny než týden.
děti od dvou let platí myslím 50% že tam bylo
valentynka
13. led 2010
já teda hledal aněco co je poblíž, šumava se mi taky zád dost daleko, než tam dojedem..

juj, ten apart hotel je dost drahý..
valentynka
13. led 2010
s ten aurum, to je teda taky palba, to bych nebrala a v ceně snídaně :-|

sice vstupy volně do všeho možného,ale to nevyužijem
valentynka
13. led 2010
tady na koníkovi jsme objevila tohle, ženský si to tam chválí

http://dumalois.cz/index.php?option=com_frontpa...

je to 116km z Lípy

Začni psát odpověď...

Odešli