• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
ahoj holky!

tak hlásím, že jsme stále v provedení 2v1. Už se docela těším na to, aby bylo mimi venku. Začínám být neohrabaná a jsem pořád unavená.

Andilekir, my taky máme kočárek X-lander XA a doufám, že budeme spokojeni. Taky totiž bydlíme na vesnici a potřebovali jsme něco do terénu. Tak přeji hodně štěstí ve výběru a pak dej vědět, co jste pořídili.
24. srp 2007 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojík!

prado, taky se těším, až bude mimi venku...ale ještě dva týdny musím vydržet. Včerejší KO nebyla zrovna OK. Mimi už se začíná drát na svět, tak mám zákaz čehokoliv a jen ležet...no otrava. To nesnáším..ale nic jiného mi nezbývá.

Andílku jeden seznámek co pořídit pro sebe, mimčo a do porodnice mám taky, celkem obsáhlý, ale člověk si to trochu přizpůsobí. Mě docela pomohl. Do IP to bude ale dlouhý, tak pokud budeš chtít, písni mi do IP maila.

Dlouho se tu neukázal bobisek a stanca, snad jsou OK.

Přeju vám pěkný víkendík!
25. srp 2007 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo andílku a do terénu se hodí i Peg Perégo. Má ho kamarádka a je nadmíru spokojená. Jsou to i hodně kvalitní kočárky...žádné Polsko a tak. :slight_smile:
25. srp 2007 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Radko jakto že ještě 2 týdny,to musíš rodit dřív? :confused:Já už bych také klidně šla rodit,ale mám to zadýl než vy :unamused: .Ve středu jsme byli v Praze a koupili jsme komodu na oblečky pro mimíska,tak jsem si včéra vše vynosila ze sklepa co mám po Tomikovi a ted se vtom probírám a peru a peru...a říkám si že to není už možné když to Tom nosil :confused:jak to rychle uteklo-dnes mu je 5let a 7měsícu :wink:.
25. srp 2007 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ne minimálně 2 týdny musí mimi ještě vydržet...mám už hlavičku natlačenou hodně dole a hrozí předčasný porod, takhle jsem to myslela.
25. srp 2007 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
jo takle, :confused: aha tak hezky odpočívej at je miminko ještě co nejdýl v tobě :wink:
25. srp 2007 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Perado, tak budu držet pěsti, aby se mimi ještě min. ty dva týdny udrželo!

Jinak poslala bys mi ten seznámek do mailu taky? Jenom pro kontrolu? Zda jsem třeba na něco nezapomněla....Do IP Ti pošlu mou emailovou adresu, můžu? až budeš mít čas, tak bych byla ráda, kdybys mi to taky poslala.
26. srp 2007 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Věřím, že to zvládneme :slight_smile: hlavně ať se mi vyhne ta gestoza :confounded:
Poslala jsem ti to, snad to došlo :slight_smile:
26. srp 2007 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj dnes jsem byla na ultrazvuku a tu holčičku my potvrdili,no a ted jí musíme vybrat už to jméno,to bude asi těžké :pensive: tak se mějte,pohladte bříška a já jdu přemýšlet :wink:PA
27. srp 2007 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
andilekir - právě X-Lander XA co máme do terénu je :wink: Né že bysme byli denno denně v lesích, to né (ale občas ano), ale oni i dlažební kostky ve městech mají co do sebe - prckové jsou z toho vytřesení až až, když jsou plastová kolečka. Určo bych volila nafukovací, když chcete tereňáčka :wink:
Perada ti seznámek už asi poslala - to bude stačit ne? Nebo mám poslat též?

A co ty Radko? Ležíš pečlivě? A co že to je ta gestoza?

Jinak už máme obývák téměř hotový. Už čeká jen na položení koberce. V České Lípě jsme bohužel žádný nesehnali. Jediný co se nám líbil měli zrovna kazový. Teda zamilovala jsem se ještě do jednoho, ale ten je bílý - a to s malým dítětem nepřichází v úvahu, že :wink: :unamused:

Ve středu jedeme opět do Špindlu. Už jsme tam byli v květnu. Jede nás teď 8, tak bude větší sranda. Už se tam moooc těšíme, minule se nám tam moc líbilo.
No a cestou se ráno stavíme v Liberci pokoukat ještě na ty koberce. Snad něco vybereme, jinak mě asi jebne - jen kvůli koberci nemůžem postavit nábytek :angry:
27. srp 2007 ve 21:25  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem přišla nakouknout a přečíst,co je nového.Byli jsme týden v Bulharsku na dovče a bylo to naprosto super.
Jinak nic nového,10.9.jedu tase do CARU a už se snad začne něco dít.Pohovor s genetičkou máme za sebou.
28. srp 2007 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, moc děkuji za typy na kočárky. Jen mám dotázek není ten X-Lander malý? Koukala jsem na něj a přijde mit a korbička malá. :confused: Ale možná že mi to jen přijde. Přijdu si jak blázen, když jsem ve městě koukám po kočárkách jaký by se mi asi zamlouval. Jedno vím, že čtyřkolku a nafukovací odpružená kola.
margaret jsem zvědavá jaké jméno vymyslíte, doufám, že nám to prozradíš. :wink:
Parado, dávej na sebe pozor a jen odpičívej, ať miminko hezky "dozraje" a zvládnete všechno v pohodě. Jen by mě teda taky zajímalo co je to ta gestoza. To vůbec nevím. :confounded:
mori to je docela na prd, když všechno je a jen koberec ne a ne sehnat, tak ať´ pořídíte alespoň v Lbc, tam by už mohli něco mít.
jinak mě teď docela tlačí bříško, přijdu si jako by mi mělo tím tlakem prasknout, taky jste to tak měli? začínám teď 6 měsíc a že bych si to těhoteství nějak užívala to ne, ale zase si říkám, že když mi je pořád tak nějak divně, mimíška je v pořádku.
Pikuso, držím palečky ať se vám to už nějak pohne a dovídáte se samé dobré zprávy!!!! :slight_smile:
28. srp 2007 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Iren to víš že vám pak jméno řeknu :wink: a stím nafukováním bříška mám to samé a už ti narostlo?Jo a nechceš se nikdy sejít na kafčo? :slight_smile:
28. srp 2007 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
margaret - no hlavně bysme se mohly sejít na kafčo všechny :wink: Já už jednou chtěla, ale nějak nebyl bohužel zájem :frowning2: :unamused:
28. srp 2007 ve 20:50  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Margaret, to víš, že mám bříško, už docela veliké, ale myslím, že v mezích normy,přibrala jsem zatím 7kg, což je asi tak nějak normiš.
Na kávičku bych klidně šla jen se stačí domluvit :wink:
Takže bych top pojala tak, kdo chce jít, ať se přidá, co vy na to?
Navrhněte nějký termín a můžeme :slight_smile:
28. srp 2007 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Pikusko ahoooj, s dovolenou super!! :wink: Jistě jste si odpočinuli a nabraly síly na CAR! Moc na vás myslím...

Jéé sraz zrovna když nemůžu...:-/ uvidíme no, na chvíli by se třeba dalo, by mě tam manžel hodil..

Taky jsem nevěděla co je to gestoza, ale na netu jsem našla infa je to vlastně preeklampsie. Začala jsem mít vyšší tlak, trochu otoky a přibrala jsem na váze dost, bílkovina v moči ale nebyla akrev byla taky dobrá. No ale v pátek půjdu na víkend do nemocnice pro jistotu...nějak stoupl i cukr. Děsný...celou dobu pohoda a teď...ale budu ráda pod dohledem.

Nafukovat bříško se mi holky vůbec nezastavilo :slight_smile: I teď večer cítim takový hrozný pnutí, jako kdyby by mělo puknout..asi zádíčka tlačí na stěnu :slight_smile:
28. srp 2007 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
andílku mě přišli skoro všechny ty korbičky malinkaté..jsem ráda, že mám Inglesinu a ta je přeci jen prostornější. Měla jsem vybranou Cortinu a Peg Perégo..ale odradila mě fakt ta korba :frowning2: pro nás na zimu by mohl být problém..mimi, fusak...
28. srp 2007 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
28. srp 2007 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Mori,ale o tom srazu jsem nevěděla :frowning2: Takže se klído mužeme sejít :slight_smile: co nikdy v příštím týdnu?
28. srp 2007 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
margaret - pokud by to nevadilo, tak bych pak navrhla datum já. Nevím jak bude mít manžel volno, abysme mohli autím. Příští týden se teda ozvu. Dnes jedem pá pá a vrátíme se v neděli. Příští týden se mi to určo nehodí.

perada - no nezapomeň se ještě vyfotit. Ať vidíme ještě pupíka před rozpadnutím :wink: :dizzy_face:
29. srp 2007 v 09:20  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Mori-nevadí mi to :slight_smile:a užite si to tam :dizzy_face:
29. srp 2007 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky!
tak se konečně zase hlásím na internetu z domova. Už jsem bez něj byla úplně nešťastná....
Mori, užijte si dovolenou, já bych taky někam vyrazila, ale bohužel...
29. srp 2007 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak nějaký ten termínek domluvte a já se přizpůsobím, přeci jen mám pořád menší bříško než většina z vás a ještě trošku víc času, než se vykulíme :wink: akorát jen ještě chodím do práce, tak prosím nějaký dobrý odpolední časí, kdyby to šlo.
Dneska jsem byla v Novém Boru v krámku s kočárkama a dětskýma věcičkama za kostelem. No a šla mi hlava z těch kočárků kolem, ale konečně jsem viděla X-landera na živo a asi se mi moc líbí!!! Holky dám vám asi za pravdu a skončí i u nás doma, ještě mi ho teda musí schválit manžel, ale asi je vybráno. Prostě mě dostal, je krásně lehoučký a moc hezky se s ním jezdilo. Byla to teda čtyřkolka s nafukovacíma kolečkama.
Ještě jsem se chtěla zeptat kolik máte zavinovaček? Mám jednu tu rychlo... a nevím jesti bych neměla pořídit ještě jednu. Poradíte?
Perado děkuju za odkazy, fakt se hodí :wink: :wink:
Mori užijte si to na horách, snad tam nebude zima, aby jste ještě nenastydli, po ránu už je to docela síla, ani se mi do té zimy už moc nechce.
Tak se hezky opatrujte a pohlaďte bříška!!! :sweat_smile: :sweat_smile:
30. srp 2007 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Andilekir, já mám rychlozavinovačky dvě(pro jistotu kdyby si mimi ublinklo, tak jednu vyperu a druhou použiju). potom mám zavinovačku do autosedačky(tu určitě použiju i do kočárku a pak ještě jednu zavinovačku-pěknou načančanou třeba když přijde návštěva.
31. srp 2007 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak jsme domááá, v rizikovce bylo vše OK. Moč, váha, tlak...takže si mě tam nenechali. Kontroly mám už po týdnu a tak v pátek jdu na odběry krve na lačno a po jídle kvůli tomu cukru, pak utz a monitor :slight_smile: Jéé já jsem ráda.
Jinak poradna v nemocnici teda hrozná..to vybavení...děs. Snad tam půjdu max. ještě dvakrát....

andilku jsem ráda, že se odkazy hodí. :wink: Zavinovačky mám dvě. Obě rychlo z toho jednu s pevnými zády (dá se to zpevnění ale i vyndat) abych měla na střídání. Víc jsem zatím nekupovala, uvidíme jestli se v tom mimi bude vůbec líbit. Některá se v tom necítí. Jinak do autosedačky mám fusaky, nad zavinkou přemýšlím a nevím, jestli bych ji užila...

Já pořád přemýšlím nad spacím pytlem..jestli nějaký pořidit, co myslíte?
31. srp 2007 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
já nad spacím pytlem taky uvažovala, ale rozhodla jsem se, že ho pořídím až bude mimi starší a bude sebou více mrskat, teď si myslím, že bude stačit deka a peřinka.
31. srp 2007 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Perado, děkuji za seznam, když jsem si ho pročetla, tak jsem zjistila, že mi v tašce do porodnice chybí 3 docela důležité věci. Takže díky!!!!!!
1. zář 2007 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
myslíš? mimi taky dost kopou né? :slight_smile: uvidíme..objednat se dá vždycky :slight_smile:

to jsem ráda že pomohl seznámek :slight_smile:
1. zář 2007 ve 22:56  • Odpověz  • To se mi líbí
švagrová dávala malou když spala do zavinovačky, takže se neodkopala a byla celkově klidnější-tak to tak ze začátku asi taky zkusím, spací pytel pořídím kdyžtak až potom....
2. zář 2007 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo, taky mi to někdo říkal, že v zavinovačce jsou klidnější :slight_smile: jsou zvyklá bát obepnutá z dob u nás v bříšku :slight_smile: ale některé děti zase nakopak prý nesnesou zavinovačky..tak jsem zvědavá na toho našeho prdíska
2. zář 2007 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek