• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
http://www.portasky.cz/web/start.html

momentálně mi nejdou zobrazi fotky :frowning2:
13. led 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé na Portáškách jsem byla, teda kdysi. To je v Rokytnici, že? Tam je to ale taky samej kopec na procházky. :wink:
13. led 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - pravda, už jsem to našla ohledně dětí - jsem to nějak přehlídla předtím.
Ale ten termín je podle mě jak píšu já - předpokládám, že ot zas bude na 2 noci. Samo jdou v tom termínu i ostatní délky pobytu, ale hlavně ten 2-denní v létě jindy nejde

ten dům ALOIS se zdá cenově dobrý. A celkově pěkný - ubytko, zahrada, herna, restauračka - vše se mi líbí
13. led 2010 v 16:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, vy chcete jet až v létě ???
já myslela někdy tak květen, nějak mi unikl termín, kdy by jste chtěli razit :slight_smile:
13. led 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tohle jsme všechno objevila z diskusí tady na koníkovi.

snad ještě někdo nco objeví,at máme více na výběr a rozhodněte si teda nějaký ten měsíc kdy by jsme razili
13. led 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojk tak některé nápady jsou dobré:slight_smile:
Já termín myslela tak duben,květen:slight_smile:přesně nikdo žádný termín neudal.
Jinak kolik jste ochotné dát za ten výlet aby se podle toho hledala cenová relace na pobyty a taky jak dlouho se zdržíme?:slight_smile:
13. led 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee holky,my prave chceme jet s manzou do toho penzionu UKO :confused: Ale uvidime ja kpenize,pac je to naprd! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslela, že termínek bude tak ten konec dubna, květen, to už bývá hezky. No abychom nakonec stejně neskončili v pekle. :grinning: :grinning: :grinning: Páč tam to jde zkrátit. Ale já bych klidně jela i na 3 dny, nám by to neva, alespoň bychom toho stihli víc kolem.
13. led 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
určo do toho května, proto ten termín .. i duben by byl fajn
viděla bych to zase na 2 dny
13. led 2010 ve 20:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nám spí dítko u babičky, ráno jedem s manžou do Práglu - jedu k dr. a pak možná nějaký nákupy :wink:
13. led 2010 ve 20:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes ještě nikdo ???

ahojky :slight_smile:
tak jsme dnes byla opět u zubaře, manžel si zrušil ráno jízdu,aby pohlídal Filípka a jela jsem.
jak mám ten zub otevřený, vytahaný nervy, tak se mi tam nahoře udělala boule,ale je to měsíc a boule pořád byla.
včera mě to začalo pobolívat a v noci se to rozjelo, ráno jsme vstala s hubou 2x takovou a ještě tedpořád jí tak mám, sotva ji otevřu, mám to až k oku a celou tvář.
zubař mi musel čistit kanálky, myslela jsem,že tam umřu u toho jednoho kanálku, mě to jehlou jel až snad pod oko. měla jsem to ucpané, tak snad to už bude dobré.
na zadělání jsme měla jít v úterý,tak snad do té doby se to uzdraví a bude mi to moci zadělat.
pak mi ještě dělal krček a to jsem myslela,že vylítnu z kůže,ale vydržela jsem to, i když jsem teda byla stažená a skrčená v křesle,div jsem tam neudělala díru :grinning: :grinning:
14. led 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, já jen,že jsi psala něco o létě :slight_smile:

já bych brala taky tak nějak ten květen a klidně ti tři noci a kdo by vůbec jel ?

koukám,že asi stejná sestava, kromě Piku??
nepřidáte se někdo ještě ???

Jani a co se ti líbilo nejvíc ?
14. led 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako peklo nemělo chybu, vybavení super !!!
14. led 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud by bylo to peklo,tak bych volila už tu budovu B, která je blíž k té herně a jídelně, bo ta budova A,to byl mazec se schodama
14. led 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, koukám tady mrtvo.

Val - ty teda s těma zubama pěkne zkoušíš, no hlavně, ať se to zahojí a je klid, boť zuby jsou fakt síla.
Já bych taky ráda klidně jela i dýl ať toho stihneme víc. Mně se osobne to peklo moc líbilo, ale novým místům se nebráním. Hlavně aby bylo vyžití pro děti, to je nejdůležitější. No a aby byla koupelna a záchod na pokoji.
14. led 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val....nervíky mi taky tahal zubařka a málem jsem hlavou protlačila opěrku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak at tě to moc nebolí :wink:
14. led 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

Iren, dortík se povedl...asi bych ho nechtěla ani nakrojit :slight_smile:))
Val, snad budeš mít se zubama pokoj...mám za sebou taky jedno tahání nervů a brrrr.... :frowning2: trpěla jsem jak pes...i potom.

Holky, s výletem nevím. Jsem dohodnutá s kamarádkama jet do Špindlu do ozdravovny, čekáme jestli budou mít volno, takže uvidím jestli to klapne....
14. led 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj my by jsme se přidali ale v květnu mame se zářijovkama dohodlej sraz.
14. led 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme si dala asi 20minut šlofíka a brufena, furt mám hubu jak když by mi dal někdo pěstí, nějak se to nestahuje :frowning2: ke všemu se k tomu přidalo to,že nemůžu kousnout na zub :confounded:
snad to přes víkend bude dobré

Heresto,tak to je škoda,že se nepřidáte :frowning2:
14. led 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Valentynka: no jo no... se zářijovkam to je domluvený už dlouho a jedu s verčou.
14. led 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám, že zase pojede naše stará parta a opravdu nikdo další? Měla by se ozvat Monča jak by se jí to nejvíc hodilo, když je ta pracující a měli bychom asi pomalu domluvit termínek, co vy na to?
14. led 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky :slight_smile:

jen rychke nakukuju nějak nestíhám :grinning: :grinning: :grinning:

Iren dort byl teda špičkovej..........Sem zvědavá jak bude vypadat náš!!!!!!!!!!

Penzion UKO nebrat..........ani tam není pořádná herna............Termín nechám na vás jen to potřebuju co nejdřív.........a třeba i tři noci,prostě jak to bude výhodný.......někde se to vyplatí když jsou to tři noci a víc

14. led 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tééda ta Monča to vzala letem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak škoda,že Uko nebrat :frowning2:

co ten Alois ??
14. led 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi to vypadá,že pojedem zase do Pekla coo? :slight_smile: :slight_smile:
14. led 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jen tak rychle sem to zkoukla a Alois není špatnej..............Jíťo když vemu Peklo a Uko tak Peklo je bezkonkurenční...........už to že tam jsou dvě herny,bazén ve vnitř a celkově je to přizpůsobený pro děti...........V Uko je televize na pokoji a společenská místnost na večerní sedánky, ve vesnici je krám a tři kiláčky je bobová dráha...........kdyby člověk věděl jak na sto procent bude tak to neřeším a jedu do Uka,ale pokavaď chytnem blbý počasí tak vyžití pro děti ve vnitř není a nedej bože že vypadne eletrika,všechno na ní funguje,přes kuchyň,bojler na teplou vodu a teplo,jo ještě v Uku je bouling...tak to nechám na vás pro co se rozhodnete............

Tak pak dejte vědět :slight_smile:
14. led 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jedinej problém u Aloise je že nevařej nebo sem to nenašla
14. led 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
perada - kam do Špindlu, hoď odkázek :wink: A proč zrovna ozdravovna, Péťa má nějaké problémy ? :confused:

Já včera v Práglu dr. OK, pak jsme se stavili za kámoškou v Pompu a nakonec jsme jeli do Ikei. Vybrali jsme tam noční stolky, přijdem do skladu a co myslíte - neměli je :rolling_eyes: až v pondělí. Takže jsme nakoupili jen pár drobností a tyč na záclonu do obýváku - chci si koupit tu provázkovou :slight_smile:

V 10h jsem domluvená se šéfem, že se tam zastavím a projednáme můj návrat do práce ... se mi tam fakt chce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2010 v 08:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky.....
Mori..to uteklo vid...koukni na 1.stránku :grinning: kde jsi ještě těhulka
A kde jsi dělala?
15. led 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
piku - hotel / recepce - hned vedle baráku
15. led 2010 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek