Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

Najde se tady nějaká těhulka nebo maminka z Českolipska?
pikusa
15. led 2010
Tak super,že se máš kam vrátit,bez dojíždění vid......
valentynka
15. led 2010
ahoj holky,
tak jsem opět byla u zubaře, už z nich začnu mít fobii asi ]-( 😞 😞

to pročištění kanálků mi včera vůbec nepomohlo, no halvně že jsem trpěla jak zvíře ]-(
můj zubař nebyl a tak jsme šla k jeho kolegovi,který bral jeho lidi, ten mi to jen protáhnul, i když říkal,že z toho jde hnis, nic s tím víc nedělal.
jenže otok né a né splasknout, jen tak lehce mi to šlo dolů na tvář.
jenže v noci to začalo opět otékat, ve 4 ráno jsme si brala brufen,bo mi to vystřelovalo do lícní kosti a pod oko.
ráno jsem vypadala jak nevímc o, oteklý kořen nosu a k tomu i půlku oka.

jenže dnes tam opět zubař nebyl a ani ten jeho kolega, naštěstí za něj zastupovala hrozně dobrá doktorka, u který jsem jednou už byla.
tak jsem vyrazila k ní.

řekla mi,že tam mám zánět okolo zubu. Tu bouli mi napíchla a vytáhla z toho hnis, ještě mi tam vrazila dren a dostala jsem antibiotika. no tekly mi u toho slzy,ale držela jsem, věřila jsem jí,protože je fakt dobrá.
bohužel nové lidi nebere 😞
v příštím životě se dám na zubařku a bude to 😃
takže musím přestat kojit 😞 😞 😞 😞 achich ouvej, takhle naráz, jsem chtěla kojit ještě do března,když to mlíko je 😞 no ale co se dá dělat

takže jsem ted Filípka před hodinou naposledy nakojila a zobla ATB :-S

nechci vidět ted ty noce,kdy se nechtěl nechat ukecat flaškou,ale chtěl prso |-|
valentynka
15. led 2010
tady dnes nikdo ??

Jani, manžel ti zase okupuje pc ???

mluvila jsem s Radkou,tak prý jsi si vzala všechno 🙂
to je dobře,aspon máš odkoho kupovat 🙂
pikusa
15. led 2010
Val.....teda ty si užíváš.....
A Filda to zmákne.....bude muset no....
a co odstříkávat a po ATB zase kojit??
jjj26
15. led 2010
Ahojky🙂my dnes byli v Liberci takž ejsem vás trochu zanedbala,ale budu se snažit se polepšit🙂
Ted jsem dodělala bramboráky,chlapy se najedli tak je klid al enějak nestíhám domácí práce,stále je co dělat 😞
Jituš věci jsem so vzala a jsem moc ráda neb je to výhoda když nemusíš uplně vše kupovat a máš někoho od koho ty starší věci mužeš vzít.Taky jsme se domluvili na stálém odběru🙂
jjj26
15. led 2010
Jituš jinak zuby jsou hrozné když začnou zlobit a nejhorší když ti zubař tvrdí že ti zachrání zub a pak ti ho stejně po nějaké době vytrhne😞
Jinak je škoda že musíš kvuli antibiotikám přestat kojit ale hold je to lepší než mu z tebe dávat nějaké škodliviny které jsou v nich obsaženy.
Tak holky kolik nás pojede na ten výlet aby jsem se mohla třeba někde už konkrétně ptát na nějaké info a slevy ?
valentynka
16. led 2010
ahoj holky

manžel je z toho snad hotovej víc než já 😃
prý jestli až doberu ATb, bych zase mohla Filípka kojit.

tak jsme mu říkala,že asi né, že když už ho odstavím,tak je to tak lepší a říkám,že už nebude mlíko a on,že když budu přeci dostříkávat,tak mlíko bude.
no tak uvidíme 😃
jsem v noci ležela s plínou na prsu 😃 😃 😃

asi odstříkat budu muset.

beruško, tééda toto letí, to snad není ani možný,že už jsi v 21tt 🙂
jako fáákt to uteklo a už jdeš sepsat termín porodu,taky super, budu na tebe myslet 🙂

jinak co se týče mého zubu, tak tvář mi splaskla,ale nějak se mi to vlilo ještě do oka,takže mám poloviční oko,jak ho mám nateklé,no jsem kráska nesmírná 😃 😃
dnes bych si měla vytáhnout ten dren.

jiank dnešní noc super, Filípek se vůůůbec neprobudil, až v 5,15, tak jsem mu dala pití, jenže nechtěl spinkat a chtěl si hrát,ale udržela jsem ho v posteli, pak jsem ho přebalila a dala prázdnou flašku,hladila jsem ho a on v 6,15 usnul. noo a v 7,20 budíček 😃
ale i tak dobrý, už jsem myslela,že budem vstávát o půl šestý :-S
prsa se dožadoval jen jednou,jen lehce,takové náznaky, tak jsme odvedla pozornost.

ted jsem mu udělala 100ml sunaru,jestli mu to vůbec bude chutnat,protože včera večer jsem to zkoušela a odmítal to-chtěla jsme jako náhradu prsa před spaním.
takže ted je v židličce a bumbá sunar 🙂
pokud ho vypije,tak ještě přidělám,at splníme dávku 500ml mléka na den 😉
pikusa
16. led 2010
Val.....Mates už moc moje mlíčko nechce...tak jsem ráno zkusila UM a jak mu to jelo.....
Ale snad v kojení ještě chvíli budeme pokračovat
A jaká beruška????????????jsi psala jinam a pak to zkopčila vid :-p
valentynka
16. led 2010
Piku, jj, tohle přesně napadlo manžu,
uvidíme, mohla byhc pak kojit třeba jen občas místo sunaru 🙂

Jani,vypadá to tak,že jedem.

já, Marcela,ty,Monča, Iren

možná Radka,ale ta už má domluvený ten jiný pobyt pokud výjde,ale bylo by super Raduš,kdybyste s námi vyrazili 🙂

a já to asi vidím opět na to Peklo, byla to tam fáááák super, všechno pro děti prostě,
jen ty kopce,kopce 😃 😃 😃 😃
ale to už budu mít golfky,tak to se kočár potáhne lépe, než tenhle 15kg 🙂
Piku,byla to dřina tenkrát dotoho malého kopečka,ale měl stoupání snad 80% 😃
valentynka
16. led 2010
joo a asi už mezonet neberu,bo jsem furt lítala nahoru do schodů a hlídat Filípka aby mi neutekl,bo lezl jak drak,to bylo pro mě blbý 😞
takže beru klidně i nějaký 4 lůžák 😃 😃 😃 nebo dáme holkýý 5ti lůžák, to by bal teda jako prdel 😃
joo a mrkněte na plán budovy na Pekle, byla bych pro tu část B,jak tam byla Monča s Piku
pikusa
16. led 2010
Val....tam máš zase o patro níž WC a sprchu.....
jjj26
16. led 2010
Holky takže se nebude hledat nic jiného?jede se do Pekla?já myslelaže zkusíme něco jiného,ale tak jestli bude většina pro Peklo tak se podřídíme🙂
valentynka
16. led 2010
Piku, tam jsem taky lezla o patro na WC a sprchu 😃
tohle by mi nevadilo 🙂

Jani, já už jsme toho nahledala docela dost, ale psaly jste,že nejlepší bylo Peklo.
já taky myslela,že vyzkoušíme jet někam jinam.
Když bude něco super, tak určitě 🙂

tak kdyžtak ještě něco hledej, třeba to Peklo trumfne 🙂
valentynka
16. led 2010
Filípek se před chvílí vzbudil, ale hraje si tam a ještě mě nevolá.

dneska nevařím, zbyly od včera francouzský bram. a je tu ještě zelňačka.

ted dělám mamče k narozeninám fotoknihu s Filípkem za celý rok, mají 50% slevu do 19.1.
tak kdybyste se dotoho někdo chtěl pustit, tak honem 🙂

manžel ted jede z práce a ještě nakupuje v kaufu, šikula 🙂

joo a holkýý, vypadá to,že zub je na dobré cestě 🙂
moriautor
16. led 2010
Zdravím při sobotě 🙂 Tak u nás jako flákací den - já jen ráno skočila do obchodu, manža pak vařil a celé odpo se všichni válíme - teda ti dva ještě chrápou jako 😃 tak já aspoň umyla teď nádobí a udělala jsem jim pudink x-)

Holky já ještě stopro nevím s tím výletem ... jinak mě se líbí docela to UKO, páč tam je super hřiště. A elektrika by nám snad nevypadla 😉

val - první noc koukám jste zvládly parádně, tak tfuj tfuj ať to tak jde dál a UM mu chutná 🙂
Dobře že zub je lepší 😉
moriautor
16. led 2010
Holky nešly byste některé s dětma na maškarní ? U nás bude 13. 2., nebo naopak klidně někde u vás ..
pikusa
16. led 2010
Mori...tak jsem i tady 😃
ale mates se nějak budí,tak jsem u něj,tady,u něj a taaaak....
valentynka
16. led 2010
Jéé Marcel, to já bych na maškarní šla někde u nás, ale o žádném nevím 🙂

no doufám Marcel,že jako pojedeš

odpo jsme musela odstříkávt, už jsem měla boule v prsou
moriautor
16. led 2010
val - a do Stráže bys jako přijet nemohla jooo ???
kikimaruska
16. led 2010
Ahojky, mohu se přidat? Už jsem sem nakoukla, ale teprve od prosince zase spadám pod Českolipsko 😉 . Je tu nějaká maminka přímo z České lípy, nebo okolí směr Děčín?
pikusa
16. led 2010
Kikimarusko...ahoj 😃 😃
kikimaruska
16. led 2010
No ahoj Piku...nám ještě nevyšla ta procházka co??? 😃 Musíme se dohodnout...už můžu takřka kdykoliv 😃
jjj26
17. led 2010
Ahoj Jituš tak já se ještě po něčem podívám🙂a dám kdyžtak odkazy aby jste mohli posoudit,ale žádná jste nenapsala kolik peněz jst eochotné zainvestovat a na kolik dní se pojede?takž ese rozmyslete a napište🙂
Jinak my byli včera odpo u našich přát bráchovi k narozeninám neb dnes v devět odlétá na tři měsíce do Ruska pracovně takže se nám bude stýskat😞hlavně Honzíkovi,vycházejí se strejdou uplně suprově🙂
Jinak vítám novou maminku🙂
jjj26
17. led 2010
Takže holky🙂našla jsem nějaké ubytování tak koukněte🙂
http://www.ubytovani.cz/jizerske-hory/zasada/pe...
http://www.velkesedlo.cz/pro_deti.php
http://www.penzion-permonik.cz/fotogalerie
http://www.chata-tapka.cz/
tak se podívejte🙂a snad něco společně vybereme at už staré osvědčené Peklo nebo něco jiného:-)
pikusa
17. led 2010
Ahojík holky....
Maruško....tak příští srazík až bude,můžeš už s námi ne??? 😃
moriautor
17. led 2010
Malá Paříž - se mi celkem zamlouvá - jak cenově, tak vybavením - ač tam není vše na fotech, tak píšou i dětský koutek a něco i veku pro děti. A kousek od centra, tak bysme mohly jít i někam juknout 😉 Je to někde u Jablonce nad Nisou, což není daleko a dalo by se sjet i na výlet do Jablonce.

Velké sedlo - tam jsou hodně příznivé. Jen teda tam není nic pro děti uvnitř :-| pouze venku. A je to teda pěkně daleko - 300 km :-o - to se mi fakt nechce.

Permoník - je to asi 140 km, ceny tam jsou jen za týden :-S Vybavení moc pěkný, herna bezva, hřiště taky - ale teda poku by byl někdo kočárem, tak hřiště je celé v kopci

Ťapka - sousedka Permoníka,, takže společné hřiště. Je to obyčejnější než Permoník, ceny opět jen za týden.

Mě se docela zamlouvá ta Paříž, že to je i blízko 🙂

kukumarusko - jasně že se můžeš přidat 😉 já jsem ze Stráže pod Ralskem. Doufám, že tě někdy uvidíme na srazíku 🙂
helenkaa
17. led 2010
Ahoj holky!
Po dlouhé době Vás moc zdravím. Poslední dobou nternet moc nestíhám, malá mě zaměstnává a taky nám občas internet nefunguje, hlavně když mám čas si k tomu sednout, tak internet protestuje 😞

Snad se všechny máte fajn a jste Vy i vaše dítka zdravé.
Zaregistrovala jsem chlapečka od Laady, ještě jednou moc gratuluji. 😉
kikimaruska
17. led 2010
Ahojky, děkuji za přivítání. Určitě se ráda přidám na další srazík, až se víc poznáme.Dneska jsem vytahla babičku ven na procházku, jelikož tady jsou tak zastavěné chodníky a navíc úzké, že je to s kočárkem o život...a zase padá.... V týdnu se chystám do Lípy...chci pokouknout na oblečení do Kiku a třeba i na procházku, nepřidá se někdo? Pikusko, nemáš cestu ?
valentynka
17. led 2010
ahoj holky,

Jani,vždyt jsem psali,že na tři noce 🙂 asi jsi přehlídla 🙂

vítej Maruško 🙂
valentynka
17. led 2010
na permoníka jsme myslím koukala,ale nedala ho sem,myslím,že cenově byl dražší? ted nevím,
jdu to skouknout 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli