• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Tak super,že se máš kam vrátit,bez dojíždění vid......
15. led 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak jsem opět byla u zubaře, už z nich začnu mít fobii asi :angry: :frowning2: :frowning2:

to pročištění kanálků mi včera vůbec nepomohlo, no halvně že jsem trpěla jak zvíře :angry:
můj zubař nebyl a tak jsme šla k jeho kolegovi,který bral jeho lidi, ten mi to jen protáhnul, i když říkal,že z toho jde hnis, nic s tím víc nedělal.
jenže otok né a né splasknout, jen tak lehce mi to šlo dolů na tvář.
jenže v noci to začalo opět otékat, ve 4 ráno jsme si brala brufen,bo mi to vystřelovalo do lícní kosti a pod oko.
ráno jsem vypadala jak nevímc o, oteklý kořen nosu a k tomu i půlku oka.

jenže dnes tam opět zubař nebyl a ani ten jeho kolega, naštěstí za něj zastupovala hrozně dobrá doktorka, u který jsem jednou už byla.
tak jsem vyrazila k ní.

řekla mi,že tam mám zánět okolo zubu. Tu bouli mi napíchla a vytáhla z toho hnis, ještě mi tam vrazila dren a dostala jsem antibiotika. no tekly mi u toho slzy,ale držela jsem, věřila jsem jí,protože je fakt dobrá.
bohužel nové lidi nebere :frowning2:
v příštím životě se dám na zubařku a bude to :grinning:
takže musím přestat kojit :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: achich ouvej, takhle naráz, jsem chtěla kojit ještě do března,když to mlíko je :frowning2: no ale co se dá dělat

takže jsem ted Filípka před hodinou naposledy nakojila a zobla ATB :confounded:

nechci vidět ted ty noce,kdy se nechtěl nechat ukecat flaškou,ale chtěl prso :pensive:
15. led 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady dnes nikdo ??

Jani, manžel ti zase okupuje pc ???

mluvila jsem s Radkou,tak prý jsi si vzala všechno :slight_smile:
to je dobře,aspon máš odkoho kupovat :slight_smile:
15. led 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val.....teda ty si užíváš.....
A Filda to zmákne.....bude muset no....
a co odstříkávat a po ATB zase kojit??
15. led 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky:slight_smile:my dnes byli v Liberci takž ejsem vás trochu zanedbala,ale budu se snažit se polepšit:slight_smile:
Ted jsem dodělala bramboráky,chlapy se najedli tak je klid al enějak nestíhám domácí práce,stále je co dělat :frowning2:
Jituš věci jsem so vzala a jsem moc ráda neb je to výhoda když nemusíš uplně vše kupovat a máš někoho od koho ty starší věci mužeš vzít.Taky jsme se domluvili na stálém odběru:slight_smile:
15. led 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš jinak zuby jsou hrozné když začnou zlobit a nejhorší když ti zubař tvrdí že ti zachrání zub a pak ti ho stejně po nějaké době vytrhne:frowning2:
Jinak je škoda že musíš kvuli antibiotikám přestat kojit ale hold je to lepší než mu z tebe dávat nějaké škodliviny které jsou v nich obsaženy.
Tak holky kolik nás pojede na ten výlet aby jsem se mohla třeba někde už konkrétně ptát na nějaké info a slevy ?
15. led 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

manžel je z toho snad hotovej víc než já :grinning:
prý jestli až doberu ATb, bych zase mohla Filípka kojit.

tak jsme mu říkala,že asi né, že když už ho odstavím,tak je to tak lepší a říkám,že už nebude mlíko a on,že když budu přeci dostříkávat,tak mlíko bude.
no tak uvidíme :grinning:
jsem v noci ležela s plínou na prsu :grinning: :grinning: :grinning:

asi odstříkat budu muset.

beruško, tééda toto letí, to snad není ani možný,že už jsi v 21tt :slight_smile:
jako fáákt to uteklo a už jdeš sepsat termín porodu,taky super, budu na tebe myslet :slight_smile:

jinak co se týče mého zubu, tak tvář mi splaskla,ale nějak se mi to vlilo ještě do oka,takže mám poloviční oko,jak ho mám nateklé,no jsem kráska nesmírná :grinning: :grinning:
dnes bych si měla vytáhnout ten dren.

jiank dnešní noc super, Filípek se vůůůbec neprobudil, až v 5,15, tak jsem mu dala pití, jenže nechtěl spinkat a chtěl si hrát,ale udržela jsem ho v posteli, pak jsem ho přebalila a dala prázdnou flašku,hladila jsem ho a on v 6,15 usnul. noo a v 7,20 budíček :grinning:
ale i tak dobrý, už jsem myslela,že budem vstávát o půl šestý :confounded:
prsa se dožadoval jen jednou,jen lehce,takové náznaky, tak jsme odvedla pozornost.

ted jsem mu udělala 100ml sunaru,jestli mu to vůbec bude chutnat,protože včera večer jsem to zkoušela a odmítal to-chtěla jsme jako náhradu prsa před spaním.
takže ted je v židličce a bumbá sunar :slight_smile:
pokud ho vypije,tak ještě přidělám,at splníme dávku 500ml mléka na den :wink:
16. led 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val.....Mates už moc moje mlíčko nechce...tak jsem ráno zkusila UM a jak mu to jelo.....
Ale snad v kojení ještě chvíli budeme pokračovat
A jaká beruška????????????jsi psala jinam a pak to zkopčila vid :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. led 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku, jj, tohle přesně napadlo manžu,
uvidíme, mohla byhc pak kojit třeba jen občas místo sunaru :slight_smile:

Jani,vypadá to tak,že jedem.

já, Marcela,ty,Monča, Iren

možná Radka,ale ta už má domluvený ten jiný pobyt pokud výjde,ale bylo by super Raduš,kdybyste s námi vyrazili :slight_smile:

a já to asi vidím opět na to Peklo, byla to tam fáááák super, všechno pro děti prostě,
jen ty kopce,kopce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale to už budu mít golfky,tak to se kočár potáhne lépe, než tenhle 15kg :slight_smile:
Piku,byla to dřina tenkrát dotoho malého kopečka,ale měl stoupání snad 80% :grinning:
16. led 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo a asi už mezonet neberu,bo jsem furt lítala nahoru do schodů a hlídat Filípka aby mi neutekl,bo lezl jak drak,to bylo pro mě blbý :frowning2:
takže beru klidně i nějaký 4 lůžák :grinning: :grinning: :grinning: nebo dáme holkýý 5ti lůžák, to by bal teda jako prdel :grinning:
joo a mrkněte na plán budovy na Pekle, byla bych pro tu část B,jak tam byla Monča s Piku
16. led 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val....tam máš zase o patro níž WC a sprchu.....
16. led 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky takže se nebude hledat nic jiného?jede se do Pekla?já myslelaže zkusíme něco jiného,ale tak jestli bude většina pro Peklo tak se podřídíme:slight_smile:
16. led 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku, tam jsem taky lezla o patro na WC a sprchu :grinning:
tohle by mi nevadilo :slight_smile:

Jani, já už jsme toho nahledala docela dost, ale psaly jste,že nejlepší bylo Peklo.
já taky myslela,že vyzkoušíme jet někam jinam.
Když bude něco super, tak určitě :slight_smile:

tak kdyžtak ještě něco hledej, třeba to Peklo trumfne :slight_smile:
16. led 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Filípek se před chvílí vzbudil, ale hraje si tam a ještě mě nevolá.

dneska nevařím, zbyly od včera francouzský bram. a je tu ještě zelňačka.

ted dělám mamče k narozeninám fotoknihu s Filípkem za celý rok, mají 50% slevu do 19.1.
tak kdybyste se dotoho někdo chtěl pustit, tak honem :slight_smile:

manžel ted jede z práce a ještě nakupuje v kaufu, šikula :slight_smile:

joo a holkýý, vypadá to,že zub je na dobré cestě :slight_smile:
16. led 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdravím při sobotě :slight_smile: Tak u nás jako flákací den - já jen ráno skočila do obchodu, manža pak vařil a celé odpo se všichni válíme - teda ti dva ještě chrápou jako :grinning: tak já aspoň umyla teď nádobí a udělala jsem jim pudink :dizzy_face:

Holky já ještě stopro nevím s tím výletem ... jinak mě se líbí docela to UKO, páč tam je super hřiště. A elektrika by nám snad nevypadla :wink:

val - první noc koukám jste zvládly parádně, tak tfuj tfuj ať to tak jde dál a UM mu chutná :slight_smile:
Dobře že zub je lepší :wink:
16. led 2010 v 16:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky nešly byste některé s dětma na maškarní ? U nás bude 13. 2., nebo naopak klidně někde u vás ..
16. led 2010 ve 20:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori...tak jsem i tady :grinning:
ale mates se nějak budí,tak jsem u něj,tady,u něj a taaaak....
16. led 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Marcel, to já bych na maškarní šla někde u nás, ale o žádném nevím :slight_smile:

no doufám Marcel,že jako pojedeš

odpo jsme musela odstříkávt, už jsem měla boule v prsou
16. led 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - a do Stráže bys jako přijet nemohla jooo ???
16. led 2010 ve 21:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, mohu se přidat? Už jsem sem nakoukla, ale teprve od prosince zase spadám pod Českolipsko :wink: . Je tu nějaká maminka přímo z České lípy, nebo okolí směr Děčín?
16. led 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kikimarusko...ahoj :grinning: :grinning:
16. led 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ahoj Piku...nám ještě nevyšla ta procházka co??? :grinning: Musíme se dohodnout...už můžu takřka kdykoliv :grinning:
16. led 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jituš tak já se ještě po něčem podívám:slight_smile:a dám kdyžtak odkazy aby jste mohli posoudit,ale žádná jste nenapsala kolik peněz jst eochotné zainvestovat a na kolik dní se pojede?takž ese rozmyslete a napište:slight_smile:
Jinak my byli včera odpo u našich přát bráchovi k narozeninám neb dnes v devět odlétá na tři měsíce do Ruska pracovně takže se nám bude stýskat:frowning2:hlavně Honzíkovi,vycházejí se strejdou uplně suprově:slight_smile:
Jinak vítám novou maminku:slight_smile:
17. led 2010 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže holky:slight_smile:našla jsem nějaké ubytování tak koukněte:slight_smile:
http://www.ubytovani.cz/jizerske-hory/zasada/penzion-mala-pariz/224/
http://www.velkesedlo.cz/pro_deti.php
http://www.penzion-permonik.cz/fotogalerie
http://www.chata-tapka.cz/
tak se podívejte:slight_smile:a snad něco společně vybereme at už staré osvědčené Peklo nebo něco jiného:slight_smile:
17. led 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky....
Maruško....tak příští srazík až bude,můžeš už s námi ne??? :grinning:
17. led 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Malá Paříž - se mi celkem zamlouvá - jak cenově, tak vybavením - ač tam není vše na fotech, tak píšou i dětský koutek a něco i veku pro děti. A kousek od centra, tak bysme mohly jít i někam juknout :wink: Je to někde u Jablonce nad Nisou, což není daleko a dalo by se sjet i na výlet do Jablonce.

Velké sedlo - tam jsou hodně příznivé. Jen teda tam není nic pro děti uvnitř :unamused: pouze venku. A je to teda pěkně daleko - 300 km :astonished: - to se mi fakt nechce.

Permoník - je to asi 140 km, ceny tam jsou jen za týden :confounded: Vybavení moc pěkný, herna bezva, hřiště taky - ale teda poku by byl někdo kočárem, tak hřiště je celé v kopci

Ťapka - sousedka Permoníka,, takže společné hřiště. Je to obyčejnější než Permoník, ceny opět jen za týden.

Mě se docela zamlouvá ta Paříž, že to je i blízko :slight_smile:

kukumarusko - jasně že se můžeš přidat :wink: já jsem ze Stráže pod Ralskem. Doufám, že tě někdy uvidíme na srazíku :slight_smile:
17. led 2010 ve 14:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Po dlouhé době Vás moc zdravím. Poslední dobou nternet moc nestíhám, malá mě zaměstnává a taky nám občas internet nefunguje, hlavně když mám čas si k tomu sednout, tak internet protestuje :frowning2:

Snad se všechny máte fajn a jste Vy i vaše dítka zdravé.
Zaregistrovala jsem chlapečka od Laady, ještě jednou moc gratuluji. :wink:
17. led 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, děkuji za přivítání. Určitě se ráda přidám na další srazík, až se víc poznáme.Dneska jsem vytahla babičku ven na procházku, jelikož tady jsou tak zastavěné chodníky a navíc úzké, že je to s kočárkem o život...a zase padá.... V týdnu se chystám do Lípy...chci pokouknout na oblečení do Kiku a třeba i na procházku, nepřidá se někdo? Pikusko, nemáš cestu ?
17. led 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Jani,vždyt jsem psali,že na tři noce :slight_smile: asi jsi přehlídla :slight_smile:

vítej Maruško :slight_smile:
17. led 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
na permoníka jsme myslím koukala,ale nedala ho sem,myslím,že cenově byl dražší? ted nevím,
jdu to skouknout :slight_smile:
17. led 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek